به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: President.Laporta
پیام: ۴۴۸
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۷
از: کاتالونیا. پشت میز ریاست
گروه:
- کاربران عضو

مورینیو بهترین مربی جهان است

دیه گو مارادونا از "آقای خاص" به عنوان بهترین مربی حال حاضر فوتبال جهان یاد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، مربی تیم فوتبال آرژانتین که در حال حاضر در ایتالیا به سر می برد گفت مورینیو هرآنچه که لازمه مربیگری است را دارد.

مارادونا گفت: مورینیو از آن دسته مربیانی است که اگر من مدیر یک باشگاه بودم او را استخدام می کردم. او بهترین جایگزین برای روبرتو مانچینی در تیم اینتر بود و من این موضوع را به موراتی گفتم.

وی افزود: خوزه همه چیز دارد. او می داند چطور با بازیکنان و رسانه ها صحبت کند و از نظر من بهترین است.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
يوونتوس به دنبال جذب "ديگو"
مدير ورزشي وردربرمن: ملاقاتي با سران يووه نداشته‌ايم!

تيم فوتبال وردربرمن تلاش‌هاي يوونتوس براي جذب ديگو هافبك برزيلي خود را تكذيب كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با وجود خبرهايي بسياري كه در ماه‌هاي اخير مبني بر علاقه سران يوونتوس نسبت به جذب ديگو به گوش مي‌رسيد "كلاوس آلوفس" مدير ورزشي باشگاه وردربرمن هر گونه ارتباط با مسوولان يووه را انكار كرد.

آلوفس گفت: اطلاعات دقيقي موجود نيست. ما هيچ سفر يا ملاقاتي نداريم و طي ماه هاي آينده بايد شايعه‌هاي بسياري را تكذيب كنيم.

با وجود اين گفته مدير ورزشي باشگاه وردربرمن، هافبك 23 ساله برزيلي همچنان هدف نخست يوونتوس در فصل نقل و انتقالات ژانويه به شمار مي‌رود. مهمترين دليل علاقه سران يوونتوس به جذب ديگو يافتن جانشين براي پاول ندود است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
تابستان سال آينده
گوركوف به ميلان باز خواهد گشت
خبرگزاري فارس: مهاجم فرانسوي تيم بوردو به باشگاه آ.ث. ميلان ايتاليا باز خواهد گشت.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه اكيپ، يوهان گوركوف قصد دارد تابستان سال آينده به باشگاه ميلان باز گردد.
گوركوف كه اكنون بازيكن قرضي ميلان در باشگاه بوردو است، در پايان فصل جاري ،‌قراردادش به اتمام خواهد رسيد و به ميلان باز خواهد گشت.
اين مهاجم فرانسوي كه بسياري از كارشناسان انتظار داشتند جاي زين الدين زيدان را در فوتبال فرانسه پر كند، تابستان گذشته از سوي ميلان به باشگاه بوردو به مدت يك فصل قرض داده شد.
ميلاني ها كه در آن هنگام با حجم كثير بازيكن در كادر خود روبرو بودند،‌ به اين ترتيب يكي از نفرات خود را كاهش دادند. اين مهاجم 22 ساله در سال 2006 در ازاي 3 ميليون يورو از تيم رن به ميلان آمد. اما آدريانو گالياني ،‌نايب رئيس باشگاه ميلان روز گذشته اعلام كرد با خاتمه مدت گوركوف در بوردو، اين بازيكن بار ديگر در ميلان حاضر خواهد شد.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
مارادونا: آخرو را به اينتر مي برم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي آرژانتين از انتقال قريب الوقوع آخرو مهاجم اتلتيكو مادريد به اينترميلان ايتاليا خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ديه گو آرماندو مارادونا گفت: براي آخرو بازي در ليگ ايتاليا بهتر است. او در فوتبال اسپانيا فراموش مي شود. من اجازه نمي دهم استعدادهاي ناب آرژانتيني به همين راحتي فراموش شوند.
وي افزود: به آخرو در مورد اين انتقال كمك مي كنم. او بايد بداند كه تثبيت حضورش در تيم ملي به قرارداد با اينترميلان بستگي دارد.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
مهمان_
جیلاردینو میلان را بی ارزش جلوه نمی دهد

هورا اسپرت, آلبرتو جیلادینو, مهاجم فیورنتینا به هیچ وجه در مورد باشگاه سابقش, میلان بدگویی نخواهد کرد.
جیلاردینو دوران سختی را در جمع روسونری ها سپری کرد ,اما او درباره تیم سابقش گفت:" نمی توانم در مورد تیمی که راه مرا برای بازی در سطح ملی هموار کرد بد صحبت کنم. من در زمانی که در میلان بازی می کردم بشدت تحت انتقاد قرار گرفتم, انتقاداتی که مستحق آن نبودم. تصمیم گرفتم میلان را ترک کنم زیرا نشستن روی نیمکت ذخیره و جایگاه تماشاگران به صلاح من نبود. من در فیورنتینا یک تیم دیگر و یک سرمربی دیگر دارم و می خواهم تمام توجهم را بر این تیم متمرکز کنم. احساس می کنم فیورنتینا خانه من است و تلاش می کنم بهترین بازی ام را برای تیمم به نمایش بگذارم

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
مهمان_
پیشنهاد 150 میلیونی سیتی برای كاكا

روزنامه های دیلی میل و سان نوشتند یك هیئت 4 نفره به ریاست گری كوك مدیر اجرایی باشگاه سیتی دیروز در مقر باشگاه میلان این پیشنهاد را به مسئولان باشگاه ایتالیایی ارائه كرده و مذاكراتی نیز صورت گرفته است.
در صورت توافق میلان كاكا گران ترین بازیكن جهان لقب خواهد گرفت.
همچنین سیتی حاضر شده 15 میلیون پوند به عنوان دستمزد به كاكا پرداخت كند.
سیلویو برلوسكنی رئیس باشگاه میلان قبلا بارها درباره پیشنهاد فروش این بازیكن مقاومت كرده اما اخیرا كاكا از پست خود در تركیب و تاكتیك تیم ابراز نارضایتی كرده و گفته است آرزوی حضور در لیگ برتر انگلیس را دارد.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
انتقال کاکا به منچسترسیتی غیر ممکن نیست.

باشگاه میلان مذاکره با باشگاه منچسترسیتی بر سر انتقال کاکا به لیگ برتر انگلیس را تائید کرد.

باشگاه منچسترسیتی در نظر دارد با ارائه یک پیشنهاد اغوا کننده، " کاکا " هافبک برزیلی میلان را به خدمت بگیرد. مدیر برنامه های " کاکا " این موضوع را کوچک می شمارد و معتقد است این قرارداد هنوز امضا نشده است. اگرچه از میلان خبر می رسد، " آدریانو گالیانی " روز گذشته مسئولان منچسرسیتی مذاکراتی داشته است.
" دیگو کاسچو " مدیرنامه های " کاکا " نیز اعلام کرد انتقال بهترین بازیکن جهان در سال 2007 به منچسترسیتی غیرممکن نیست.

" کاسچو " مدیر برنامه های " کاکا " گفت: « ما از ملاقات روز گذشته در میلان اطلاع داریم. ما اکنون باید منتظر امضای قرارداد میان دو باشگاه باشیم. اگر این اتفاق بیفتند فقط بخاطر مسائل مالی نبوده است. »

او افزود: « اگر منچسترسیتی به جمع بهترین تیم های جهان راه یابد، باید بهترین بازیکنان را جذب کنند. در آن زمان ما می توانیم به آن ها بپیوندیم. اگر آن ها پروژه خوبی داشته باشند و برای رسیدن به تیم های مطرح دنیا، همچون میلان بازیکنانی خوبی جذب کند، ما هم می توانیم با آن ها قرارداد ببندیم. »

مدیر برنامه های " کاکا " تصریح کرد: « کاکا می خواهد در بالاترین سطح بازی کند. او می خواهد در جام قهرمانان اروپا بازی کند و دوباره بهترین بازیکن جهان شود. لیگ برتر انگلیس از بهترین لیگ هاست و او می خواهد در آن جا بازی کند. من نمی دانم این اتفاق الان می افتد یا نه. غیر ممکن نیست، اما به توافق رسیدن با باشگاه میلان دشوار خواهد بود. »

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تیاگو: جایگاه ام را در یوونتوس پس می گیرم.

هافبك پرتغالی تیم یوونتوس كه به تازگی به تمرینات ایت تیم بازگشته است اعلام كرد كه جایگاه خودش را در تركیب اصلی تیم دوباره پس خواهد گرفت.

این هافبك، در آخرین دیداری كه برای یوونتوس به میدان رفت دچار آسیب دیدگی شد و نتوانست این تیم را دیگر همراهی كند.

مصدومیت تیاگو در دیدار یوونتوس و اینتر كه در استادیوم سن سیرو شهر میلان برگزار می شد، رخ داد. این هافبك كه در آن دیدار با برخورد با استانکوویچ دچار آسیب دیدگی شد، اكون به بازگشت فكر می كند.

تیاگو به " Tuttosport " گفت: من احساس بهتری دارم و احتمالا به همراه تیم به رم سفر خواهم کرد تا برای دیدار با لاتزیو، همراه تیم باشم.

وی افزود: قبل از اینکه من دچار آسیب دیدگی شوم، توانسته بودم جایگاهی در ترکیب اصلی تیم به دست بیاورم، امیدوارم که به زودی بتوانم جایگاه ام را پس بگیرم.

تیاگو در مورد اسکودتو گفت: ما در این فصل هدفمان قهرمانی است، من فکر نمی کنم که این جام برای اینتر و یووتوس خواهد بود، زیرا میلان و رم هم هنوز شانس برای کسب این جام دارند.

این هافبک 27 ساله در مورد دیدار یوونتوس و چلسی در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان نیز گفت: به یک تیم خیلی خوب برخورد کردیم. من در لندن بوده ام و این یک ملاقات خیلی خوب با دوستانم خواهد بود.

منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
صعود مقتدرانه یوونتوس در جام حذفی ایتالیا

در تنها دیدار شب گذشته از رقابت های جام حذفی ایتالیا، تیم های یوونتوس و کاتانیا با هم دیدار کردند که این دیدار با پیروزی پر گل یوونتوس همراه بود.

این دیدار که در استادیوم خانگی تیم یوونتوس برگزار می شد با نتیجه 3 بر 0 به سود تیم یوونتوس به پایان رسید.

در این دیدار " مارکیونی " در دقیقه 4، " جووینیکو " در دقیقه 68 و دل پیرو در دقیقه 71 موفق شدند سه گل تیمشان را وارد دروازه کاتانیا کنند.

نکته قابل توجه در این دیدار، حضور کامل " جیجی بوفون " در درون دروازه تیم یوونتوس بود، زیرا این دروازبان مدت ها به دلیل آسیب دیدگی به صورت کامل در ترکیب این تیم تورینی حضور نداشت.

با این نتیجه تیم یوونتوس به مرحله بعدی این رقابت ها صعود کرد تا در آن مرحله به دیدار تیم ناپولی برود.

منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
يک ايراني در پشت پرده پيشنهاد 175ميليون پوندي براي کاکا

باشگاه منچسترسيتي انگليس به واسطه کارگزار ايراني خود "کيا جورابچيان"، 175 ميليون پوند براي به عضويت گرفتن "کاکا"، به باشگاه ميلان پيشنهاد داد.

به گزارش یوفا: جورابچيان به همراه "گري کوک" مدير اجرايي باشگاه در روزهاي اخير با "آدريانو گالياني" نايب رييس ميلان ديدار کرده اند.

باشگاه ميلان از محل اين قرارداد 100ميليون پوند دريافت خواهد کرد و 75 ميليون پوند بابت پنج فصل معادل 15 ميليون در هر سال يا 280 هزار پوند در هر هفته به کاکا تعلق مي گيرد.

طبق اظهارات يک مقام برجسته در ميلان، "آريدو برايدا" مدير فني اين باشگاه نيز در اين نشست حضور داشته است.

وي گفت:‌ نمايندگان باشگاه منچسترسيتي مصمم بودند که تمام تلاش خود را انجام دهند ولي به نتيجه اي نرسيد. اکنون مهمترين نگراني مالک باشگاه، سيلويو برلوسکوني اين است که شايد خود بازيکن علاقه مند به اين انتقال باشد.

به گزارش یوفا: گالياني به نمايندگان باشگاه منچسرسيتي گفته است: ‌کاکا را به 100 ميليون پوند نمي فروشيم. اين مبلغ بايد خيلي بيشتر باشد.

باشگاه آ.ث ميلان هرگز ستاره هايش را نفروخته ولي ظاهرا پيشنهاد هنگفت مالکان متمول منچسترسيتي آنها را قدري وسوسه کرده است.

در صورت تحقق اين انتقال، رکورد قبلي که با 46 ميليون پوند در اختيار "زين الدين زيدان" هنگام انتقال از يوونتوس به رئال مادريد است، شکسته خواهد شد.

کاکا هم اکنون دومين بازيکن گرانقيمت در سري "آ" باشگاههاي ايتالياست که 10/8 ميليون پوند در سال دريافت مي کند و نفر اول يعني "زلاتان ابراهيموويچ" 11 ميليون پوند حقوق مي گيرد.

۲۶ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۱۷,۲۰۵ بازدید
۵ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۵,۲۲۴ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۱۲۷ بازدید
۲۷ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۱,۷۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۰۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۰۷۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۳۴۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۱۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۷۸ کاربر آنلاین است. (۲۱۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۷۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!