به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: abolfazl44
پیام: ۵۲۶
عضویت از: ۶ بهمن ۱۳۹۲
از: ساری
طرفدار:
- لیونل مسی
- کرایوف
- پرسپولیس
- هلند
- مهدی مهدوی کیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
صدای پای تو که می روی
و صدای پای مرگ که می آید…
دیگر چیزی را نمی شنوم

در هـــوس خیـــال او ...
همچو خیال گشته ام ...
اوست گرفته شهر دل ...
من به کجا سفر برم ..؟!
۱۷ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
در حال جمع کردن بار و بندیل برای رفتن به کشور خارجی

دوستان عزیزان. لیدیز اند جنتلمن یه سال پیش همین موقع ها من میخواستم برم. یه شخصی که خیلی برام مهم بود، گفت یه سال صبر کن شاید شرایط با اومدن روحانی تغییر کنه و یکم به جوونایی مثل من بها بدن. ما هم یه سال صبر کردیم. خب منم خیلی خیلی تلاش کردم که بها بدن(یعنی خودم یقشونو می گرفتم میگفتم بها بدین بابا. بها بدین ) ولی نه که نه. ولی شما به من باید حق بدین. 19 تا اختراعم تو خونه داره خاک میخوره. مدال جهانی رباتیکم داره خاک میخوره. مدال های رباتیک ملیم داره خاک میخوره. لوح های تقدیرم داره خاک می خوره. دعوتنامه هام داره خاک میخوره. جوایز خوارزمی هم که قربونش برم. اصلا نمیدن. جوایز علمی عملی رو نمیدن. آقا به ولله من 15 میلیون تومن ارزش نداره واسم. اگه می رفتم خارج هفته ای اینقدر میگرفتم. اما این که این پول کمک ندن آدم حرصش درمیاد. خلاصه این که دوستان ما داریم میریم. هرچند خودمو از این خاک میدونم، هرچند که نرفتم واسه تحصیل تا بیام اینجا استاد دانشگاه شم، همینجا موندم با بدترین امکانات بهترین چیزهایی رو ساختم که قادر بهش بودم. شما مثلا به من بگین که "یه سیمی که هدایتش مثل نقره باشه ولی قیمتش مثل مس بده؟ که نمیزارن تولید انبوه شه؟ شیش ماه پیش وزارت نیروی کانادا به من نامه فرستاده که آقا شما بیا اینجا ما کل شبکه برقمونو عوض میکنیم. من نرفتم. چون هنوز امید داشتم که این کار تو یه شهر، فقط و فقط یه شهر ایران انجام بشه. به خدا دوستان من وقت بوده که 3 شبانه روز یه سر کار کردم. با تمام وجود واسه یه طرح خیلی کوچیک واسه یه خط کوچیک تو نقشه طراحیم کار کردم ولی دریغ از یه تشکر خشک و خالی. نه که بیان بگن ممنون. حداقل وقتی میرم اونجا نگن نمیشه. بگن ممنون ولی نمیشه. خلاصه این که حرف زیاده. ما رو حلال کنین. ایشالله وقتی P.H.D گرفتم ، شرایط تو ایران عوض شده باشه و ما هم برگردیم.

دلیل این که این هم نوشتم یکیش این بود که واقعا نیاز به نوشتن این نامه دارم. چون فکر می کنم وجود من تو این کشور خیلی خیلی مهم تر از وجود بعضی فوتبالیست هاست که وقتی از یه تیمی میرن یه تیم دیگه سه صفحه نامه می نویسن. دومیش که مهم ترم هست اینه که من با این سایت زندگی کردم. 5 سال و نیمه که تو 95 درصد روزا فارغ از این که امتحان داشتم یا ، کنکور داشتم یا نه و همه اینا سر زدم به این سایت.

ایشالله اردیبهشت به سمت مملکت خارج حرکت می کنیم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۳
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
ای بابا
ایشالا هرجا ک هستین موفق باشین
حالا میرید خارج، سایت ک میتونید بیاید

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۷ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

دوستان عزیزان. لیدیز اند جنتلمن یه سال پیش همین موقع ها من میخواستم برم. یه شخصی که خیلی برام مهم بود، گفت یه سال صبر کن شاید شرایط با اومدن روحانی تغییر کنه و یکم به جوونایی مثل من بها بدن. ما هم یه سال صبر کردیم. خب منم خیلی خیلی تلاش کردم که بها بدن(یعنی خودم یقشونو می گرفتم میگفتم بها بدین بابا. بها بدین ) ولی نه که نه. ولی شما به من باید حق بدین. 19 تا اختراعم تو خونه داره خاک میخوره. مدال جهانی رباتیکم داره خاک میخوره. مدال های رباتیک ملیم داره خاک میخوره. لوح های تقدیرم داره خاک می خوره. دعوتنامه هام داره خاک میخوره. جوایز خوارزمی هم که قربونش برم. اصلا نمیدن. جوایز علمی عملی رو نمیدن. آقا به ولله من 15 میلیون تومن ارزش نداره واسم. اگه می رفتم خارج هفته ای اینقدر میگرفتم. اما این که این پول کمک ندن آدم حرصش درمیاد. خلاصه این که دوستان ما داریم میریم. هرچند خودمو از این خاک میدونم، هرچند که نرفتم واسه تحصیل تا بیام اینجا استاد دانشگاه شم، همینجا موندم با بدترین امکانات بهترین چیزهایی رو ساختم که قادر بهش بودم. شما مثلا به من بگین که 'یه سیمی که هدایتش مثل نقره باشه ولی قیمتش مثل مس بده؟ که نمیزارن تولید انبوه شه؟ شیش ماه پیش وزارت نیروی کانادا به من نامه فرستاده که آقا شما بیا اینجا ما کل شبکه برقمونو عوض میکنیم. من نرفتم. چون هنوز امید داشتم که این کار تو یه شهر، فقط و فقط یه شهر ایران انجام بشه. به خدا دوستان من وقت بوده که 3 شبانه روز یه سر کار کردم. با تمام وجود واسه یه طرح خیلی کوچیک واسه یه خط کوچیک تو نقشه طراحیم کار کردم ولی دریغ از یه تشکر خشک و خالی. نه که بیان بگن ممنون. حداقل وقتی میرم اونجا نگن نمیشه. بگن ممنون ولی نمیشه. خلاصه این که حرف زیاده. ما رو حلال کنین. ایشالله وقتی P.H.D گرفتم ، شرایط تو ایران عوض شده باشه و ما هم برگردیم.

دلیل این که این هم نوشتم یکیش این بود که واقعا نیاز به نوشتن این نامه دارم. چون فکر می کنم وجود من تو این کشور خیلی خیلی مهم تر از وجود بعضی فوتبالیست هاست که وقتی از یه تیمی میرن یه تیم دیگه سه صفحه نامه می نویسن. دومیش که مهم ترم هست اینه که من با این سایت زندگی کردم. 5 سال و نیمه که تو 95 درصد روزا فارغ از این که امتحان داشتم یا ، کنکور داشتم یا نه و همه اینا سر زدم به این سایت.

بیا منم وردار ببر! حالا من نمیگم دیگه چی داره اینجا خاک میخوره!

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

دوستان عزیزان. لیدیز اند جنتلمن یه سال پیش همین موقع ها من میخواستم برم. یه شخصی که خیلی برام مهم بود، گفت یه سال صبر کن شاید شرایط با اومدن روحانی تغییر کنه و یکم به جوونایی مثل من بها بدن. ما هم یه سال صبر کردیم. خب منم خیلی خیلی تلاش کردم که بها بدن(یعنی خودم یقشونو می گرفتم میگفتم بها بدین بابا. بها بدین ) ولی نه که نه. ولی شما به من باید حق بدین. 19 تا اختراعم تو خونه داره خاک میخوره. مدال جهانی رباتیکم داره خاک میخوره. مدال های رباتیک ملیم داره خاک میخوره. لوح های تقدیرم داره خاک می خوره. دعوتنامه هام داره خاک میخوره. جوایز خوارزمی هم که قربونش برم. اصلا نمیدن. جوایز علمی عملی رو نمیدن. آقا به ولله من 15 میلیون تومن ارزش نداره واسم. اگه می رفتم خارج هفته ای اینقدر میگرفتم. اما این که این پول کمک ندن آدم حرصش درمیاد. خلاصه این که دوستان ما داریم میریم. هرچند خودمو از این خاک میدونم، هرچند که نرفتم واسه تحصیل تا بیام اینجا استاد دانشگاه شم، همینجا موندم با بدترین امکانات بهترین چیزهایی رو ساختم که قادر بهش بودم. شما مثلا به من بگین که 'یه سیمی که هدایتش مثل نقره باشه ولی قیمتش مثل مس بده؟ که نمیزارن تولید انبوه شه؟ شیش ماه پیش وزارت نیروی کانادا به من نامه فرستاده که آقا شما بیا اینجا ما کل شبکه برقمونو عوض میکنیم. من نرفتم. چون هنوز امید داشتم که این کار تو یه شهر، فقط و فقط یه شهر ایران انجام بشه. به خدا دوستان من وقت بوده که 3 شبانه روز یه سر کار کردم. با تمام وجود واسه یه طرح خیلی کوچیک واسه یه خط کوچیک تو نقشه طراحیم کار کردم ولی دریغ از یه تشکر خشک و خالی. نه که بیان بگن ممنون. حداقل وقتی میرم اونجا نگن نمیشه. بگن ممنون ولی نمیشه. خلاصه این که حرف زیاده. ما رو حلال کنین. ایشالله وقتی P.H.D گرفتم ، شرایط تو ایران عوض شده باشه و ما هم برگردیم.

سلام برسون اگه دعوت نامه اضافه داشتی از ما دریغ نکن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اسفند ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
ایشالله موفق باشید، هرجا که هستید.

پ.ن:ایشون عذرشون موجه میخوان برن، بقیه چرا انقدر مشتاق رفتنن؟!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۷ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول

دوستان عزیزان. لیدیز اند جنتلمن یه سال پیش همین موقع ها من میخواستم برم. یه شخصی که خیلی برام مهم بود، گفت یه سال صبر کن شاید شرایط با اومدن روحانی تغییر کنه و یکم به جوونایی مثل من بها بدن. ما هم یه سال صبر کردیم. خب منم خیلی خیلی تلاش کردم که بها بدن(یعنی خودم یقشونو می گرفتم میگفتم بها بدین بابا. بها بدین ) ولی نه که نه. ولی شما به من باید حق بدین. 19 تا اختراعم تو خونه داره خاک میخوره. مدال جهانی رباتیکم داره خاک میخوره. مدال های رباتیک ملیم داره خاک میخوره. لوح های تقدیرم داره خاک می خوره. دعوتنامه هام داره خاک میخوره. جوایز خوارزمی هم که قربونش برم. اصلا نمیدن. جوایز علمی عملی رو نمیدن. آقا به ولله من 15 میلیون تومن ارزش نداره واسم. اگه می رفتم خارج هفته ای اینقدر میگرفتم. اما این که این پول کمک ندن آدم حرصش درمیاد. خلاصه این که دوستان ما داریم میریم. هرچند خودمو از این خاک میدونم، هرچند که نرفتم واسه تحصیل تا بیام اینجا استاد دانشگاه شم، همینجا موندم با بدترین امکانات بهترین چیزهایی رو ساختم که قادر بهش بودم. شما مثلا به من بگین که "یه سیمی که هدایتش مثل نقره باشه ولی قیمتش مثل مس بده؟ که نمیزارن تولید انبوه شه؟ شیش ماه پیش وزارت نیروی کانادا به من نامه فرستاده که آقا شما بیا اینجا ما کل شبکه برقمونو عوض میکنیم. من نرفتم. چون هنوز امید داشتم که این کار تو یه شهر، فقط و فقط یه شهر ایران انجام بشه. به خدا دوستان من وقت بوده که 3 شبانه روز یه سر کار کردم. با تمام وجود واسه یه طرح خیلی کوچیک واسه یه خط کوچیک تو نقشه طراحیم کار کردم ولی دریغ از یه تشکر خشک و خالی. نه که بیان بگن ممنون. حداقل وقتی میرم اونجا نگن نمیشه. بگن ممنون ولی نمیشه. خلاصه این که حرف زیاده. ما رو حلال کنین. ایشالله وقتی P.H.D گرفتم ، شرایط تو ایران عوض شده باشه و ما هم برگردیم.

وقتی تو سازمان انرژی اتمی بودم با یک جمعی آشنا شدم، جون های هم سن خودم، همشون نخبه به حساب میومدن و کارهایی که می کردن، جدا از این جشنواره و مدال ها و مدرک های مسخره، به درد می خورد و غالبا نمونه ایرانیش تا الان تولید نشده بود. باور این موضوع که این ها سطح در آمدشون از سطح معمول جامعه هم کمتر بود، هنوز هم واسم سخت و برای همین از کسی توقع ندارم این داستان باور کنه.

عجیب تر از کارهایی که می کردن و انگیزه ای که داشتن، این واسم سوال بود که واقعا چجوری میشه یک انسان تمام دغدغه اش این باشه که کاری که داره انجام میده فقط مورد قبول خدا باشه و خدا ازشون راضی باشه. هر هفته ها یک نفر میومد واسشون سخنرانی می کرد که بهشون انگیزه بده نگران نباشید، خدا ازتون قبول می کنه. شما به کارتون ادامه بدین. اصلا وقتی یک کاری می کردن و یکی دیگه میومد به اسم خودش تموم می کرد اینا کیف می کردن. میگفتن خدا رو شکر که اسمی از ما برده نشد...

تو وزارت دفاع هم که بودم، بارها دیدم انسانهایی رو که هیچوقت هیچکس نه دیدشون، نه اسمی ازشون برده میشه. اگه ما تو تکنولوژی پهباد دومین کشور دنیا ایم، بخاطر زحمت کسایی که هیچوقت ما نشناختیمشون. شاید تا 10 شب تو اداره بمونن و بهشون اضافه کرد هم ندادن، از طرف همکاراشون هم مورد تمسخر قرار گرفتن و ... 32 سال قبل هم که 25 کشور دنیا به ما حمله کردن و امثال این داعش، یک شاخه از درختشون بود یک عده ای رفتن که هنوزم که هنوز خیلی هامون خیلی هاشون رو نمی شناسیم.

من به این باور رسیدم که تو این مملکت، ما هیچوقت نیازمند کسی که نیازمند توجه و بها و اهمیت دادن نیستیم، کار این مملکت همیشه دست اونایی گیربوده که هیچوقت دوست نداشتن اسمی ازشون برده بشه. نه انسانهایی مثل من که اگه بره تو اداره بهش جواب ندن نظرش راجع به نظام بر می گرده.

عزیزان؛ یکم از بالا به دنیا که نگاه کنین، یک اتفاقی داره میوفته، اتفاقاتی که داره تو منطقه و جهان میوفته اصلا طبیعی نیست، یک خبری یک اتفاقی داره میوفته ...

امیدوارم هرجا میری موفق باشی و اگه یک روزی 50 سال رد کردی و داشتی از طیقه آخر شرکتت به شهر نگاه می کردی، احساس کنی عمرت به درد کسی خورده.

۱۷ اسفند ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

مقدمه هات رو قبول دارم، اما نتیجه گیریت رو نه. این انتخاب همیشه انتخاب خودم vs کشورم بوده و هست. اگر همه چیز فوق العاده بود که دیگه موندن و تلاش کردن ارزشی نداشت. ما همیشه و هر لحظه مدیون صدها هزار جوون پاکی هستیم که تلاش برای ساختن مملکت رو در سخت ترین شرایط بهشون مدیونیم. امیدوارم سفر پسندیده کسب علم رو به سلامت بگذرونی و برای ادای دین لااقل به شهدای بی ادعای این خاک برگردی.

تو از این دشت خشک تشنه
روزی کوچ خواهی کرد
و اشک من ترا بدرود خواهد گفت

نگاهت تلخ و افسرده است
دلت را خار خار نا امیدی
سخت آزرده است
غم این نابسامانی
همه توش وتوانت را زتن برده است

تو با خون و عرق
این جنگل پژمرده را رنگ و رمق دادی
تو با دست تهی
با آن همه طوفان بنیان کن در افتادی

تو را کوچیدن از این خاک
دل بر کندن از جان است
تو را با برگ برگ این چمن
پیوند پنهان است

تو را این ابر ظلمت گستر بی رحم بی باران
تو را این خشکسالی های پی در پی
تو را از نیمه ره بر گشتن یاران
تو را تزویر غمخواران
ز پا افکند

تو را هنگامه شوم شغالان
بانگ بی تعطیل زاغان
در ستوه آورد

تو با پیشانی پاک نجیب خویش
که از آن سوی گندمزار
طلوع با شکوهش خوشتر از صد تاج خورشید است

تو با آن گونه های سوخته از آفتاب دشت
تو با آن چهره افروخته از آتش غیرت
که در چشمان من والاتر از صد جام جمشید است

تو با چشمان غمباری
که روزی چشمه جوشان شادی بود
و اینک حسرت و افسوس بر آن سایه افکنده ست
خواهی رفت

و اشک من ترا بدرود خواهد گفت

من اینجا ریشه در خاکم
من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم
من اینجا تا نفس باقیست می مانم
من از اینجا چه می خواهم
نمی دانم

امید روشنائی گر چه در این تیرگی ها نیست
من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می مانم

من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی
گل بر می افشانم

من اینجا روزی آخر از ستیغ کوه چون خورشید
سرود فتح می خوانم

و می دانم
و می دانم
تو روزی باز خواهی گشت

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
دل سپرده ام من به روی تو
در دل من است آرزوی تو
بخت آینه، باشدم اگر،
مینشاندم رو به روی تو
جانِ جانِ جان از همه جهان
میکشد دلم پر به سوی تو

منکه عاشقم مست و سرخوشم
جرعه میکشم من صبوی تو
گنج آرزو در دل منی
گنج آرزو در دل منی
در دلم کنم جست و جوی تو

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
THE END نوشته:

ایشالله موفق باشید، هرجا که هستید.

پ.ن:ایشون عذرشون موجه میخوان برن، بقیه چرا انقدر مشتاق رفتنن؟!

لابد هرکسی یه عذر موجهی داره البته اگه من بخوام دلایلمو بنویسم که طومار میشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۴,۰۶۲ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۱,۸۹۲ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۳۲۷ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۱۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۴۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۸۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۲۹۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۰۹۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۱۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۳۸ کاربر آنلاین است. (۲۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!