به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
مهمان_
درخواست بکهام از کاکا / در میلان بمان

دیوید بکهام از کاکا هم تیمی خود در میلان خواسته است که فکر جدایی از این تیم را از سر بیرون کند.
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال منچسترسیتی با پیشنهادی 120 میلیون یورویی درصدد به خدمت گرفتن کاکا است و عنوان شده که این انتقال ظرف روزهای آتی و با بازگشت پدر این بازیکن از تعطیلات برزیل صورت خواهد گرفت.

بکهام پس از بازی با فیورنتینا به "دیلی میل" گفت: فکر نمی کنم این دیدار، آخرین بازی کاکا برای میلان بود. همواره شایعات بسیار زیادی در خصوص کاکا وجود دارد. همواره در خصوص بازیکنان بزرگ شایعات بسیاری وجود دارد.

وی افزود: بدون شک کاکا در میلان می ماند. میلان یکی از بزرگ ترین باشگاه های جهان است و همیشه مسئله پول در میان نیست. شما بازیکنی را پیدا نمی کنید که در رختکن، پیش و بیش از فوتبال به پول فکر کند. امیدوارم که او در اینجا بماند.

منبع

۲۹ دی ۱۳۸۷
مهمان_
كاكا از انتقالش به منچسترسيتي ناراحت است

ريكاردو كاكا ستاره برزيلي ميلان از موافقت سران اين تيم براي انتقال 108 ميليون پوندي‌اش به منچسترسيتي ناراحت است.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، روزنامه ميرر در اين خصوص نوشت: "وي از رفتن به منچسترسيتي جگرسوز خواهد شد! او ميلان را دوست دارد و در گفت و گويي دوستانه در رستوران كلارنس سيدورف به درد دل نشست. وي معتقد است كه ميلان قصد دارد با فروش او به سيتي ركوردي را در نقل و انتقالات جابجا كند و پول خوبي به‌دست آورد. پيش از اين باشگاه پيشنهادهاي رئال مادريد و چلسي را رد كرده بود. وي تا سال 2013 با ميلان قرارداد دارد."

منبع

۲۹ دی ۱۳۸۷
مهمان_
تحسین آنجلوتی از پاتو و امیدواری وی به ماندن کاکا

" کارلو آنجلوتی " سرمربی تیم میلان در مورد بازی " الكساندر پاتو " و " دیوید بکام " در بازی مقابل تیم فیورنتینا اظهار رضایت کرد و وی پذیرفت که اگر " کاکا " بخواهد آنها را به مقصد منچستر سیتی ترک کند، تغییرات زیادی خواهند داشت.

تیم میلان در بازی شنبه شب موفق شد با تک گل " الكساندر پاتو " تیم فیورنتینا را با نتیجه 1 بر 0 شکست دهد. سرمربی تیم میلان در مورد این دیدار گفت: ما خوب شروع کردیم، اما مهاجمان ما موقیعت های بیشتری داشتند که از آنها استفاده لازم را نکردند، در ضمن اینکه ما خیلی با توپ بازی می کنیم.

وی در مورد بازی " دیوید بکام " گفت: او خیلی منظم بازی می کند، اما وی هنوز نمی تواند 90 دقیقه کامل بازی کند. او خیلی درست بازی می کند و تعداد اشتباهات او خیلی کم است.

آنجلوتی در ادامه از بازی خوب " کریستین آبیاتی " در درون دروازه تمجید کرد و در مورد بازی " الكساندر پاتو " در این دیدار گفت: او قوی است و حالا او پاتو واقعی است. من فکر می کنم که او می تواند بیشتر از این ها پیشرفت کند، او در همه چیز خوب است. پاتو در گذشته دقت خوبی نداشت که حالا آن را هم دارد.

مربی تیم میلان در ادامه، در مورد کاکا که این روزها شایعات رفتن او به منچستر سیتی شنیده می شود، گفت: امیدوارم که او در کنار ما بماند، کاکا بازیکن مهمی است. او یک پیشنهاد مهم دارد که ما در حال برسی آن هستیم. امشب دوستداران، علاقه خودشان را به این بازیکن نشان دادند.

وی افزود: از نظر انسانی، خداحافظی با بازیکنی که هفت سال است با او کار می کنید ناراحت کننده است. اگر او برود، من هم مجبور هستم که به فکر میلانی بدون کاکا باشم و مطمئنا در آن صورت تغییرات تاکتیکی هم خواهیم داشت. اما در مورد رفتن و یا نرفتن او، شما باید این سوال را از رئیس باشگاه بپرسید.

منبع

۲۹ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
در واكنش به پيشنهاد منچسترسيتي
كاكا: ترجيح مي دهم براي منچستريونايتد يا آرسنال بازي كنم
خبرگزاري فارس: هافبك برزيلي تيم آ.ث.ميلان ايتاليا گفت: از بازي در تيم منچسترسيتي بدم نمي آيد، اما ترجيح مي دهم در منچستريونايتد يا آرسنال بازي كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از مطبوعات انگليس، كاكا اظهار داشت: منچسترسيتي تيم بدي نيست، اما اگر قرار شود روزي حق بازي در انگليس داشته باشم،‌ ترجيح مي دهم براي منچستريونايتد يا آرسنال بازي كنم.
اين بازيكن كه با پيشنهاد خيره كننده 243 ميليون يورويي از سوي منچسترسيتي مواجه است؛ افزود: منچستريونايتد و آرسنال با بقيه تيم هاي انگليسي متفاوت هستند. آنها بهتر از بقيه انگليسي ها تحرك دارند و بازتر عمل مي كنند.
وي بيان كرد: اين دو تيم كاملا متفاوت با ليورپول و چلسي هستند. آنها تاكتيكي تر هستند در حالي كه منچستريونايتد و آرسنال سرعت و آزادي عمل بيشتري دارند.
كاكا عنوان كرد: اين دو تيم اجازه مي دهند بقيه تيم ها نيز فوتبال بازي كنند و جذابيت ايجاد شود.
اين بازيكن تكنيكي در مورد انتخاب تيم آتي خود گفت: من بازيكن آ.ث.ميلان هستم. اما اگر قرار باشد تيمي براي بازي انتخاب كنم،‌ با همسر و مادرم كه هميشه با من هستند، مشورت مي كنم.
كاكا گفت: مطمئن باشيد من علاوه بر نصايح مادر و همسرم به توصيه هاي دوستانم نيز گوش خواهم داد تا انتخابي كاملا منطقي داشته باشم.
پيش بيني مي شود پيشنهاد اغوا كننده منچسترسيتي به كاكا باز هم طي روزهاي آتي ابعاد تازه تري به خود بگيرد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۹ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
هافبك برزيلي ميلان در يك قدمي ليگ برتر
پدر كاكا دوشنبه با مقامات منچسترسيتي ديدار مي كند
خبرگزاري فارس: پدر بازيكن برزيلي تيم آث ميلان ايتاليا فردا(دوشنبه) ملاقات مهمي در انگليس با سران باشگاه منچسترسيتي دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه هاي امروز انگليس، بوسكولايته قرار است به عنوان مدير برنامه هاي كاكا، در جلسه مهم باشگاه منچسترسيتي حاضر شود.
اين رويداد در حالي صورت مي گيرد كه طي روزهاي اخير در مطبوعات ارقام نجومي براي به خدمت گيري كاكا توسط منچسترسيتي گزارش شد.
مطبوعات روز شنبه انگليس از ارائه پيشنهاد 243 ميليون يورويي منچسترسيتي براي كاكا خبر دادند و گفته مي شود پدر كاكا كه به طور دقيق بر امور انتقال فرزندش نظارت دارد، از نزديك به ارزيابي شرايط منچسترسيتي خواهد پرداخت.
كاكا از سال 2003 در خدمت تيم آ.ث ميلان است.
وي قبلا در تيم سائوپائولو برزيل بازي مي كرد.

منبع

۲۹ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/هفته نوزدهم كالچو ايتاليا/
پيروزي ميلان برابر فيورنتينا
خبرگزاري فارس: در نخستين شب از هفته نوزدهم رقابت هاي فوتبال باشگاه هاي ايتاليا ميلان و سيه نا برابر رقباي خود به برتري دست يافتند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم ميلان موفق شد با تك گل پاتو برزيلي برابر فيورنتينا به برتري دست پيدا كند.

نتايج بازي هاي شنبه شب از هفته نوزدهم كالچو ايتاليا:
سيه‌نا يك – رجينا صفر
گل: فريك 75
ميلان يك – فيورنتينا صفر
گل: پاتو 7

منبع

۲۹ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
"كاكا را نفروشيد" شعار هواداران ميلان در سن سيرو
برلوسكوني: مجبورم او را بفروشم.

رييس باشگاه ميلان از فروش احتمالي "كاكا " به منچستر سيتي خبر داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه اين روزها همه جا صحبت از انتقال كاكا هافبك برزيلي ميلان به منچستر سيتي به گوش مي‌رسد، "سيلويو برلوسكوني" نخست وزير ايتاليا و رييس باشگاه ميلان به La stampa گفت: مجبورم كاكا را بفروشم. منچستر سيتي پيشنهاد واقعا بزرگي براي خريد او ارائه كرده است كه براساس آن كاكا ساليانه 15 ميليون يورو درآمد خالص خواهد داشت.

برلوسكوني ادامه داد: اگر من كاكا را نفروشم تعادل تيم از بين خواهد رفت. تنها چيزي كه نياز دارم توجه به هواداران و سپس پيدا كردن راه فروش كاكاست. درهمين حال ديويد بكام هافبك انگليسي و 33 ساله ميلان از كاكا خواست تا از تيم فعلي اش جدا نشود.

بكام پس از پيروزي شنبه شب ميلان برابر فيورنتينا گفت: فكر نمي‌كنم اين آخرين بازي كاكا باشد. فكر مي‌كنم همواره شايعه‌هايي پيرامون او وجود داشته باشد. شايعه‌ها در مورد بازيكنان بزرگ حاضر در باشگاه‌هاي مطرح هميشه وجود دارند و اين شايعه‌ها بازيكني بزرگتر از كاكا را شكار نمي‌كنند اما او در ميلان بسيار راضي است.

بكام افزود: بي ترديد كاكا بايد در ميلان بماند. ميلان يكي از بزرگترين باشگاه‌هاي جهان است. همه چيز پول نيست. هيچ بازيكني وجود ندارد كه به پول بيشتر از فوتبال اهميت بدهد. اميدوارم كاكا كنار ما باقي بماند.

اين گفته‌هاي بكام در شرايطي بيان شد كه هواداران ميلان در جريان ديدار شنبه شب اين تيم برابر فيورنتينا به شدت خشمگين بوده و از كاكا خواستند تا تيم محبوبشان را ترك نكند. بسياري از هواداران روسونري با شعارهاي "كاكا قيمت ندارد"، "كاكا دست نيافتني است" و "كاكا را نفروشيد" در ورزشگاه سن سيرو حاضر شدند.

منبع

۲۹ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
سياست عجيب و غريب "مورينيو"
او تمجيد مي‌كند ولي بازي نمي‌دهد.

ژوزه مورينيو از عملكرد "ماريو بالوتلي" بازيكن 18 ساله اينتر تمجيد كرد. اين در حالي است كه اين بازيكن در فهرست اينتر براي بازي برابر آتالانتا جايي ندارد.

به گزارش ايسنا، سرمربي پرتغالي اينتر گفت: "بالوتلي بايد همانند ريكاردو كورشما و آمانتينو مانسيني شيوه بازي‌اش را بين المللي كند."

مورينيو كه در نشست خبري روز پيش از بازي با آتالانتا صحبت مي‌كرد، ‌افزود:" از كار او در روزهاي اخير راضي هستم. او براي نخستين بار در هفته‌هاي گذشته صادقانه و شفاف بود و به فكر رفتن به جايي ديگر نبود. مي داند كه درها براي رفتن او بسته است و مشغول كار كردن برسر هماهنگي با شيوه فوتبال ماست."

اينتر با پيروزي 3 بر يك جنوا در جام حذفي ايتاليا هم عملكرد قابل قبولي داشت.

مورينيو درباره اين بازي گفت: "تيم من با كرسپو، آدريانو و اوبينا برابر جنوا بازي كرد. بنابراين تنها اين حرف درست است كه من به اين بازيكنان هم‌چنان اعتماد دارم. نمي‌توانم 9 مهاجم را همزمان به ميدان بفرستم. براي ماريو، كورشما و مانسيني بسيار متاسفم كه بازي نمي‌كنند. با اين حال كار مربي ساده نيست."

اين 3 بازيكن در حال حاضر روي شيوه بازي خود كار مي‌كنند تا با "نراتزوري" هماهنگ شوند. خوشحال هستم كه آنها در اختيار دارم. آنها حاضرند كه رفته رفته خود را با شيوه بازي ها هماهنگ كنند. آنها تاكنون از پس اين كار برنيامده‌اند. اين ناراحت كننده است ولي حقيقت دارد."

منبع

۲۹ دی ۱۳۸۷
مهمان_
شكست تيم صدرنشين اينترميلان برابر آتالانتا

تيم صدرنشين اينترميلان يكشنبه شب در هفته نوزدهم رقابت‌هاي فوتبال قهرماني دسته اول باشگاه‌هاي ايتاليا (كالچو) مقابل تيم آتالانتا تن به شكست داد.
به گزارش خبرگزاري فرانسه، در اين ديدار كه در زمين آتالانتا برگزار شد، اين تيم با نتيجه سه بر يك حريف صاحب نام خود را شكست داد.
سرجيو فلوكاري در دقيقه ‪ ،۱۸‬كريستيانو دوني در دقايق ‪ ۲۸‬و ‪ ۳۳‬براي آتالانتا و زلاتان ابراهيموويچ در دقيقه ‪ ۹۰‬براي اينترميلان گلزني كردند.
در ديگر ديدار مهم، تيم آ اس رم با گل ديرهنگام دقيقه ‪ ۹۰‬خوليو بابتيستا از سد تورينو گذشت.
در ساير بازي‌ها نتايج زير بدست آمد :
كالياري ‪ ۲‬اودينزه صفر
كاتانيا ‪ ۱‬بولونيا ‪۲‬
كيه وو ‪ ۲‬ناپولي ‪۱‬
لچه صفر جنوا ‪۲‬
سامپدوريا صفر پالرمو ‪۲‬
در آخرين ديدار مسابقات اين هفته تا ساعاتي ديگر تيم‌هاي لاتزيو و يوونتوس در ورزشگاه المپيك شهر رم به مصاف هم مي‌روند.
در جدول رده بندي، تيم اينترميلان با كسب ‪ ۴۳‬امتياز در صدر ايستاده و تيم هاي يوونتوس و آث ميلان به ترتيب با ‪ ۳۹‬و ‪ ۳۷‬امتياز در رده‌هاي بعدي قرار دارند.

منبع

۲۹ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مورينيو: گرت بيل را به توصيه کارچر به اينتر می اورم!

ژوزه مورينيو تحت تاثير عملكرد بازيكن ولزي تاتنهام قرار گرفته است.

گرت بيل،‌ كه اين روزها عملكرد درخشاني را در وايت هارت لين از خود نشان مي‌دهد نظر پیتر کارچر استعداد یاب اینتر و همچنین ژوزه مورينيو سرمربي پرتغالي اينتر را به خود جلب كرده است.

آقاي خاص در گفت و گو با tuttomercatoweb اظهار كرد: «کارچر فیلم های بازی بیل را به من نشان داد.باید بگویم بیل مرا به شدت مجذوب خود كرده است. او بازيكن دفاعي سمت چپ است كه مي‌تواند به عنوان بازيكن هجومي نيز عمل كند. او حتي از اشلي كول مدافع تيم چلسي هم بهتر خواهد شد.من از کارچر به خاطر این کمک شایانش تشکر می کنم.»

در همين حال رسانه‌هاي انگليسي خبر دادند كه مورينيو براي جذب بيل 19 ساله حاضر است تا آدريانو و هرنان كرسپو مهاجمان برزيلي و آرژانتيني خود را راهي تاتنهام كند.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳۰ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۳۶,۵۸۰ بازدید
۹ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۸۹,۶۳۴ بازدید
۲۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۸۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۶,۰۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۳,۱۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۱۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۹۹۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۸,۷۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۷۱۹ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۶۸ کاربر آنلاین است. (۲۸۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!