به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: HESSAM.FCB
پیام: ۴,۲۶۰
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۹۰
از: Esfahan
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- پپ گواردیولا & تیتو ویلانووا & آرسن ونگر
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
غیبت دو هفته ای بداشتوبر به دلیل مصدومیت

هولگر بداشتوبر مدافع جوان بایرن مونیخ به دلیل کشیدگی همسترینگ حداقل دو هفته از ترکیب بایرن دور خواهد بود

سایت گل- روز دوشنبه در کنفرانس خبری یوپ هاینکس با تایید خبر مصدومیت هولگر بداشتوبر در دیدار مقابل بایر لورکوزن زمان بازگشت وی به میادین را حداقل دو هفته آینده اعلام کرد.

به گزارش سایت گل؛ به این ترتیب بداشتوبر دیدار مقابل کایزرسلاترن را در جام حذفی و دیدار مقابل هامبورگ در بوندس لیگا و لیل در لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد. هاینکس به خبرنگاران می گوید:" این یک شکست بزرگ برای ما است و من امیدوارم بتوانیم جایگزین خوب برای او پیدا کنیم."

در دیدار چهارشنبه شب در دی اف بی پوکال بایرن به مصاف کایزرسلاترن می رود فرانک ریبری ستاره فرانسوی باواریایی ها این دیدار را نیز از دست داد او یک مشکل خفیف عضلانی دارد و به نظر کادر فنی بایرن برای حضور او در این دیدار ریسک چندانی نمی کنند.

۹ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ینس لمان: سامر بایرن را مجبور به خودکشی کرد

ینس لمان در یک برنامه تلویزیونی از صحبت های ماتیاس سامر مدیر ورزشی باشگاه بایرن انتقاد کرد

سایت گل- ینس لمان دروازه بان اسبق تیم ملی آلمان با حضور در برنامه تلویزیونی اسکای 90 اظهار نظرات جالبی را علیه ماتیاس سامر مطرح کرد و عملکرد او در بایرن را به نقد کشید.

به گزارش سایت گل، لمان صحبت های ماتیاس سامر و اظهار نظرات او پس از پیروزی بایرن مقابل وردربرمن را موجب برهم خوردن جو حاکم بر تیم و ایجاد مشکلاتی با هاینکس دانست او در گفتگو با شبکه تلویزیونی اسکای گفت:" من فکر می کنم سامر با این صحبت ها به نوعی بایرن را به خودکشی وادار کرد. من فکر نمی کنم او دوباره در رسانه ها حاضر شود و در مورد تیم اظهار نظر کند."

لمان ادامه می دهد:" من فکر نمی کنم انتقادات بار دیگر از سوی سامر تکرار شود زیرا بایرن باشگاهی نیست که از تکرار یک اشتباه براحتی بگذرد." دروازه بان اسبق تیم ملی در پایان به شکست بایرن در این هفته اشاره کرد و گفت:" برای بایرن لازم است که گاهی از جایگاه خود در جدول نگران باشد این برای آن ها مطلوب است."

۹ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
روبن: قصد خداحافظی از فوتبال را ندارم

آرین روبن صحبت های اخیر در مورد خداحافظی وی از دنیای فوتبال را بدلیل مصدومیت های متوالی رد کرد

سایت گل- آرین روبن ستاره هلندی بایرن صحبت های اخیر پیرامون خداحافظی وی از دنیای فوتبال بدلیل مصدومیت های متوالی و دوری از میادین را تکذیب کرد و اعلام کرد گزینه ای به نام خداحافظی برای او وجود ندارد.

به گزارش سایت گل، روبن اخبار منتشر شده در مورد تصمیم وی مبنی بر آویختن کفش ها را که از صحبت های او با یک کانال تلویزیونی هلند منتر شده بود رد کرد و گفت: این صحبت ها را افرادی منتر کردند که به خوبی به زبان هلندی تسلط ندارند و در ترجمه حرف های من دچار اشتباه شدند."

هافبک مهاجم بایرن ادامه می دهد:" فکرهایی که در ذهنم برای خداحافظی از دنیای فوتبال نقش بسته بود بدلیل فشارهایی بود که هفته ی گذشته پس از مصدومیت بلند مدتی که با آن مواجه شدم رخ داد ولی اکنون هیچ تصمیمی برای این موضوع ندارم."

روبن ادامه می دهد:" من مصدومیت هایی به مراتب دشوارتر را پشت سر گذاشتم من در آن شرایط دشوار نیز به خداحافظی فکر نکردم چگونه می توانم حالا که همه چیز تحت کنترل است این موضوع را روی میز قرار دهم." آرین روبن پس از هفته ها توانست در دیدار یک شنبه شب برای بایرن بازی کند او در این مورد می گوید:" این برای من بسیار مهم بود گاهی اوقات نیمی از بازی ها را بدلیل مصدومیت از دست می دهم اما می توانم در 40 درصد آن ها بازی کنم و این بدلیل شرایط فیزیک بدنی من می باشد"

او در پایان به شوخی گفت:" شاید پدر و مادرم برای رشد مناسب من کوتاهی هایی انجام داده اند

۹ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازگشت گوستاوو و مارتینس به تمرینات بایرن

خاوی مارتینس و لوئیس گوستاوو از مصدومان بایرن در هفته گذشته شرایط بهبود را بدست آوردند و به تمرینات این باشگاه بازگشتند

سایت گل- باواریایی ها در هفته های گذشته با مشکلات مصدومیت بازیکنان خود مواجه شده است مصدومیت فرانک ریبری و خاوی مارتینس مانع از حضور آن ها در دیدار هفته گذشته مقابل لورکوزن شد.

به گزارش سایت گل، هولگر بداشتوبر نیز در دیدار یک شنبه شب مقابل لورکوزن با کشیدگی همسترینگ مواجه شد و حداقل دو هفته دور از میادین خواهد بود. فرانک ریبری نیز بدلیل عدم بهبودی کامل نمی تواند باواریایی ها را در دیدار چهارشنبه شب مقابل کایزرسلاترن همراهی کند.

خاوی مارتینس و لوئیس گوستاوو به نظر شرایط بهتری را پیدا کرده اند و با بازگشت به تمرینات بایرن می توانند در ترکیب مونیخی ها برای دیدار در دی اف بی پوکال قرار بگیرند.

۹ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
یک قرارداد بلند مدت برای گلزن کره ای هامبورگ

برنامه ریزی هامبورگ برای حفظ هیونگ مین سون گلزن کره ای خود که در این فصل بوندس لیگا عملکرد خوبی را به نمایش گذاشته است

سایت گل- هیونگ مین سون بازیکن کره ای باشگاه هامبورگ هنوز برای تندید قرارداد با این باشگاه و امضای یک قرارداد بلند مدت با آن ها دچار تردید است.

به گزارش سایت گل، سون جوان مورد اعتماد تورستن فینک تا کنون برای بندرنشینان هامبورگی 5 گل در بوندس لیگا به ثمر رسانده و از چهره های برتر میدان در بازی های مهمی همچون رویارویی با بوروسیا دورتموند بود. درخشش او در این فصل بوندس لیگا پای مشتریانی از لیگ برتر جزیزه را نیز برای جذب او باز کرده است.

باشگاه لیورپول به شدت خواهان جذب سون در انتقالات زمستانی است با این وجود مهاجم کره ای تا سال 2014 با هامبورگ قرارداد دارد و هامبورگی ها برای ادامه همکاری با او پیشنهاد یک قرارداد بلند مدت را مطرح کرده اند امااین مهاجم آسیایی برای امضای این قرارداد مردد است.

او در این مورد می گوید:" من برای امضای یک قرارداد جدید کمی تردید دارم با این حال هیچ شکی وجود ندارد که من در هامبورگ خوشحال هستم من این باشگاه را دوست دارم و به هواداران آن عشق می ورزم و امیدوارم که آن ها نیز من را دوست داشته باشند."

۹ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
رومنیگه: بوندس لیگا از شکست بایرن خوشحال شد

کارل هاینس رومنیگه از خوشحالی باشگاه بوندس لیگایی پس از شکست باواریایی ها در هفته نهم خبر داد

سایت گل- کارل هاینس رومنیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن از خوشحالی باشگاه های بوندس لیگا به ویژه بوروسیا دورتموند و شالکه پس از شکست ان ها در دیدار یک شنبه شب در هفته نهم مقابل بایرلورکوزن خبر داد

به گزارش سایت گل، اولین شکست بایرن در این فصل و پایان رکورد پیروزی های متوالی این باشگاه موجب شد تا تیم های صدر جدولی برای کاستن فاصله امتیازی ایجاد شده باصدر جدول رقابت سختی را در پیش بگیرند.

رومنیگه در این مورد می گوید:" من مطمئنم که باشگاه های بوندس لیگا از توقف ما خوشحال شدند و بوروسیا دورتموند و شالکه با توجه به پیروزی های خود در این هفته از نتیجه بدست آمده در دیدار یک شنبه شب کاملا راضی هستند."

شالکه در حال حاضر تنها چهار امتیاز با بایرن در صدر فاصله دارد در حالیکه دیگر رقیب باواریایی ها با نه امتیاز اختلاف در جایگاه چهارم جدول جای گرفته است. تنها بایرن می تواند 12 ماه به عقب بازگردد تا متوجه شود که چگونه همه چیز می تواند برای آن ها براحتی از دست برود.

رومنیگه با اشاره به فصل گذشته گفت:" نوامبر 2011 ماه خوبی نبود و ما برای آنکه اتفاقاتی مشابه رخ ندهد بهتر تلاش می کنیم در حال حاضر ما نشان دادیم که می توانیم در فشارهای مشابه فصل گذشته عمکرد خوبی داشته باشیم."

۹ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
تایید پیشنهادات لیگ برتری برای هولتبی

مدیر برنامه های لوئیس هولتبی ستاره جوان شالکه از پیشنهادات لیگ برتری برای به خدمت گرفتن او خبر داد

سایت گل- مدیر برنامه های لوئیس هولتبی ستاره جوان باشگاه شالکه از مذاکرات این بازیکن برای تمدید قرارداد با باشگاه شالکه خبر داد او در ادامه پیشنهادات باشگاه هایی از لیگ برتر جزیره و لا لیگا را برای جذب موکل خود تایید کرد.

به گزارش سایت گل، قرارداد هافبک 22 ساله گلزن کیرشنی ها در تابستان امسال به پایان می رسد و با توجه به صحبت های او مبنی بر رویای بازی در لیگ برتر جزیره گمانه زنی هایی برای انتقال او در پایان فصل به یکی از باشگاه های لیگ برتری به گوش می رسد.

هولتبی از هواداران باشگاه اورتون بود اما گزارش هایی مبنی بر پیشنهاد باشگاه لیورپول برای جذب وی منتشر شده است. اینتر میلان نیز دیگر باشگاهی است که برای جذب این بازیکن بااستعداد اعلام آمادگی کرده است اما مارکوس نوآک مدیربرنامه های هولتبی می گوید:" هنوز هیچ تصمیمی در مورد اینکه لوئیس فصل آتی در چه باشگاهی حاضر باشد اتخاذ نشده است.

او ادامه می دهد:" ما در حال حاضر با باشگاه شالکه در حال مذاکره هستیم و ممکن است برای سه سال دیگر با این باشگاه به توافق برسیم آنچه که مشخص است شرایط برای هولتبی تغییر کرده است او هم اکنون پیشنهاداتی از لیگ برتر و لا لیگا دارد موکل من باید تصمیم بگیرد که آیا فوتبال خود را در آلمان پی خواهد گرفت یا به تجربه ای جدید نیاز دارد با توجه به پیشنهادات خوب از انگلستان و اسپانیا و علاقه ی شخصی لوئیس به این لیگ ها ما پیشنهادات سری آ را بررسی نکردیم."

۹ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
رئیس باشگاه شالکه: عدم حضور هوودس در ترکیب تیم ملی بی عدالتی است

کلمنتس تونیس از عملکرد هورست هدت مدیر ورزشی این تیم و بندیکت هوودس تمجید کرد

سایت گل- کلمنتس تونیس رئیس باشگاه شالکه پس از صعود این تیم به رده ی دوم جدول رده بندی و کاهش اختلاف امتیاز با بایرن صدر نشین رقابت ها از هورست هلدت مدیر ورزشی این باشگاه و بندیکت هوودس کاپیتان آبی ها تمجید کرد.

به گزارش سایت گل، تونیس در گفتگویی با شبکه تلویزیونی اسپورت وان گفت:" من باید از هورست هلدت تشکر ویژه ای داشته باشم ما پیش از فصل برای ساختن یک تیم قدرت مند با یکدیگر گفتگو داشتیم و او برای این هدف کاملا موفق شده است تعریف امروز ما از شالکه یک تیم جوان با با انرژی است."

رئیس باشگاه شالکه در ادامه توانایی های هوودس کاپیتان خود را مورد ستایش قرار می دهد و می گوید:" من فکر می کنم هوودس کلید گم شده ی ما در دیدار ملی مقابل سوئد بود. بندیکت در حال حاضر بهترین مدافع مرکزی آلمان است و دور نگاه داشتن آن از ترکیب تیم ملی ناعادلانه است."

تونیس در پایان گفت:" من در شروع کار خود همواره تلاش می کردم روز به روز پیشرفت کنم و خودم را به بهترین نزدیک کنم این همان چیزی بود که اولی هوینس در زمانیکه به عنوان مدیر برای بایرن کار می کرد انجام می داد. من به نوعی آن را از او الگو برداری کردم."

۱۰ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
شکست دو بر صفر یاران دانیال داوری

فرایبورگ موفق شد در جام حذفی آلمان آینتراخت بروشویگ را با دو گل شکست دهد

سایت گل- شب گذشته در دور دوم جام حذفی آلمان فرایبورگ به مصاف آینتراخت بروشویگ تیم بوندس لیگای دوی رفت.

به گزارش سایت گل، فرایبورگ در این دیدار با برتری 2 بر 0 مقابل آینتراختی ها موفق شد به دور بعدی دی اف بی پوکال راه یابد. دانیال داوری دروازه بان ایرانی آلمانی بروشویگ در این دیدار روی نیمکت نشست و فرصت بازی به او نرسید.

در سایر دیدارهای مهم سه شنبه شب در جام حذفی آلمان دورتموند موفق شد با نتیجه 4 بر 1 از سد آئلن عبور کند و شالکه نیز با حساب 3 بر 0 سندهاوسن را شکست داد.

۱۰ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بایرن مونیخ-کایزرسلاترن : امیدهای میزبان برای فراموشی شکست

شاگردان یوپ هاینکس نخستین شکست فصل را در هفته گذشته برابر بایرلورکوزن تجربه کردند اما آنها می توانند با پیروزی در روز چهارشنبه این شکست را به فراموشی بسپارند.

بایرن مونیخ

Neuer
Rafinha, Boateng, Dante, Alaba
Martinez, Can
Robben, Muller, Shaqiri
Pizarro

کاریزرسلاترن

Sippel
Dick, Torrejon, Heintz, Jessen
Borysiuk, Linsmayer
Zellner, Baumjohann, Fortounis
Idrissou

سایت گل-در حالی که سه روز از اولین شکست فصل بایرن موینح برابر بایر لورکوزن می گذرد,باوارایی ها بی صبرانه در انتظار دیدار چهارشنبه شب برابر کایزرسلاترن در جام حذفی آلمان هستند.

دیوید آلابا اولین حضور نود دقیقه ای خودش را در این فصل از رقابت های بودنس لیگای آلمان برابر بایر لورکوزن تجربه کرد,بازی که با اولین شکست تیمش در این فصل نیز همراه بود.

آرین روبن پس از سپری کردن مصدومیتش در بازی گذشته برابر لورکوزن به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و حال ممکن است در بازی برابر کایزرسلاترن از ابتدا در ترکیب قرار بگیرد,خاوی مارتینس نیز بهبود یافته و می تواند از ابتدا در خط میانی همراه با امره کان استفاده شود در حالی که ژردان شکیری با توجه به مصدومیت فرانک ریبری همچنان به کار خودش در خط حمله بایرن ادامه خواهد داد.

و در نهایت , به ماریو ماندژوکیچ در این بازی استراحت داده میشود و کلودیو پیزارو در نوک خط حمله قرار میگیرد.هر چند که ماریو گومز به تمرینات بازگشته اما حضورش در این بازی بسیار بعید است.

در سوی دیگر برای کایزرسلاترن با توجه به تساوی 3-3 هفته گذشته برابر کلن انتظار می رود تنها یک تغییر در ترکیب این تیم انجام شود,به این صورت که مارک توریجان در خط دفاعی جایگزین ماتیاس آبل میشود.

خط حمله کایزرسلاترن برای این بازی را الکساندر بائویوهان بازیکن سابق شالکه,کوستاس فورتونیس و محمدو ایدریسو تشکیل می دهند.

۱۰ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۴۵,۴۹۶ بازدید
۱۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۰۱,۵۶۶ بازدید
۲۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۶,۳۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۷,۶۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۴,۹۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۳۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۲۶۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۰,۸۳۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۸۴۰ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۴۹ کاربر آنلاین است. (۳۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!