به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
كورش كبير,مرد صلح نوشته:

اين نظام حال حاضر به درد ... ميخوره.
نه به سهميه بندي بنزين نه به حالا كه سهميه بندي كردن برق رو نه به زندان اوين كه به خاطر نظر و طرز فكر افراد رو شكنجه ميدن تا چند روز ديگه سهميه بندي آب و تلفن هم در راه است.
واقعآ پول آب و برقمون مجاني شد و نفت اومد سر سفره هامون.

لطفآ بيخودي طرفداري نكنيد.

حرفای خنده دار و انتقادای سطحی و بی اساس! 4 تا کلمه که از این ور و اون ور شنیدی رو میای ردیف می کنی ...
واقعا جای تاسفه. وقتی عده ای از درک ساده ترین مفاهیم عاجزن، واقعا نمیشه هم باهاشون بحث منطقی کرد

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: barca*messi
پیام: ۴۳۶
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۸۶
از: catalan
گروه:
- كاربران بلاک شده
برای دیدن این پیام، بایستی ابتدا یک پاسخ بزنید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
تابلو نکن ، لابد سعید یه جایی کارش گیر کرده و اوضاع و احوالش تو مایه های مماس بازاره.

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: babi_charlton
پیام: ۱۷۳
عضویت از: ۱۳ تیر ۱۳۸۶
از: Karaj , Iran
گروه:
- کاربران عضو
اصلا چرا دولت باید یارانه بنزین رو حذف کنه؟
چند وقت قبل هم یارانه پودرهای لباسشویی رو حذف کردن. هر چند وقت یکبار هم این شیر و لبنیات رو قیمت هاشو تغییر میدن؟ با این وضعیت تمام جنس ها به قیمت ازاد نزدیک میشن؟؟ شاید چند وقت دیگه هم یارانه ارد رو حذف کنن و بگن مردم ایرن که اغلب برنج مصرف میکنن!!!
تو همین کشور های اطراف ، همین اعرب ها وقتی نفت و منابع مملکت خودشون رو میفروشن به جای دادن یارانه به کالا ها پول رو مستقیم بین مردم تقیسم میکنن؟ بخاطر همین عرب فقیر هم کم هست
در ضمن دولت ما که این کار رو نمیکنه نباید اختلاف بزاره که به کی از این پول بده به کی نده؟ همه ما ایرانی هستیم و از تک تک چیزهایی که از منابع این کشور مثا نفت ، گاز و.... فروخته میشه باید سهم ببریم.
در ضمن اگه بگین این پول صرف طرح های عمرانی راه سازی و... میشه باید بگم در عوض این کارها یادتون باشه دولت از مردم مالیات میگیره.
یه نکته دیگر چرا سهمیه دولتی رو کم نمیکننه!!!
خیلی ها از همین سهمیه ها اشتفاده شخصی میکنن . لابد ااون بنزین ها از بیت المال نیست؟؟!!

No one's Getting Out of Here Alive
۲۲ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: bana_1723
پیام: ۲۷۹
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۸۶
از: اصفهان
گروه:
- کاربران عضو
من فقط چند خط از کتاب chaos making a new science را از جیمز گلیک می نویسم.
"وی(استیو اسمیل)در طول سال های 1970 در مورد بحران بنزین بیانیه ای رسمی به ایالت مریلند تسلیم نمود که در آنبه طور صحیح وای غیر مجاب کننده ای این مسئله را عنوان کرده بود که سیاست محدود کردن فروش بنزین تنها موجب طولانی تر شدن صف ها در مقابل جایگاه های فروش بنزین خواهد گردید."
و 38 سال بعد...

۲۲ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: milad-joon
پیام: ۱,۶۴۰
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۶
از: ايران رفتم
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
بابا چرا حرف به این سادگی رو متوجه نمی شید؟ کسی که از چیزی استفاده می کنه باید بهاشو بپردازه، کی گفته باید دولت بیاد از بیت المال براش پول بده؟ تا حالا اینجوری بوده و غلط بوده، حالا نباید باشه و نخواهد بود.

وقتي كوپن همگاني ميشه و فقير و غني نميشناسه بنزين هم به همين صورته ديگه

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
من خودم چشم دارم و اون چيزي رو كه ميبينم ميگم و نيازي ندارم به اين و اون آويزون شم.

شرط می بندم که اینطور نیست. بیا حرفایی که زدی رو مخصوصا بخش اوینش رو ثابت کن!

نقل قول
اين مفاهيمي كه تو دركشون ميكني و شايد به تو سود برسونه خيلي ها از همين تصميمات دولت دلشون خونه. اين چيزايي كه تو دركشون ميكني و بقيه از دركشون عاجزن رو به ما هم بگو. تو داري خوش ميگذروني بقيه كه اينجوري نيستن.

آره دوست عزیز من خوش می گذرونم. این زندگی، به من خیلی بیشتر از تو و امثال تو (کسانی که مثل تو فکر می کنند) خوش می گذره. مسلما با دید محدودت فکر می کنی که منظورم پوله، اما مطمئن باش اگه عدد و رقم رو کنیم، من از نظر مالی، از تک تک شماها سخت تر زندگی کردم، و اتفاقا شاید همین بوده که بهم کمک کرده درست ببینم (بر عکس خیلی ها که در چنین شرایطی عقده ای میشن)

بله به من خوش می گذره، چون اگرچه خدا بهم پول نداده، اما بینشی داده که دنیا رو درست ببینم، خوب و بد رو از هم تمیز بدم، درست و غلط رو جابجا نکنم، انقدر قدرت استدلال داشته باشم، که مجبور نشم به طرفم انگ بچسبونم، انقدر دیدم بسته نباشه که اگر با کسی بَدم، هر حرفی رو بر علیهش، هر چقدر هم مسخره و دور از منطق به نظر بیاد، بدون اینکه دنبال سند و مدرکش باشم، بپذیرم و حرفی که به سودش باشه رو، حتی اگرم منطقی باشه، نشنیده بگیرم.

همین امروز من 8 ماه برای دانشگاه کار کردم تا بهم سهمیه سربازی بدن، اما نفهمیدم به کیا دادن و چی شد و حقم رو خوردن، اما همین لحظه عصبانیت، من بیشتر از تو لذت می برم، چون بلدم دنیا رو درست ببینم.

من از تو بیشتر لذت می برم چون به فکر فرداهای روشنم، فکر و ذکرم آینده و پیشرفت مملکت و ملتمه، نه اینکه صبح تا شب بشینم مثل پیرزن ها غر بزنم و آسمون و ریسمون به هم ببافم و عالم و آدم غیر خودم رو مقصر بدونم. من به فرداهای بهتر فکر می کنم، و می دونم که این خرابه رو، من و تو باید بسازیم، کسی از آسمون برای ساختنش نازل نمیشه.

من واقعا تاسف می خورم که می بینم جوونای این مملکت اینطوری فکر می کنن. همون ها که تو بهشون فحش و ناسزا میدی و فکر می کنی حقت رو خوردن، همون ها دوست دارن تو اینطوری فکر کنی، چون این طرز فکر، قوای حرکت آدم رو از بین می بره، انگیزه تلاش رو کور می کنه، حس خدمت به دیگران رو نابود می کنه، و جامعه میشه اینی که می بینی: یه مشت آدم که صبح تا شب کار می کنن تا خودشون رو ارضا کنن، و به شدت مراقبن که به سود دیگری کار نکرده باشن. اینه که روزگار ما اینه!

بازم میگم این خرابه ها رو ما باید بسازیم، نذارید نگاه های سطحی و نظرات عامیانه و دور از عقل و منطق، نسل ما رو هم مثل بخش کثیری از نسل قبل فرتوت کنه و به یه مشت پیرزن غر غرو که هیچ کاری نمی کنن، ولی صبح تا شب غر می زنن تبدیل کنه.

بیاید این نگاه ها رو اصلاح کنیم و برای پیشرفت کشور و مردم و همدیگه تلاش کنیم. تا باور نکنیم این خرابه مال ماست، ما خرابش کردیم و ما باید اصلاحش کنیم، هیچ چیز درست نمیشه.

اینا همون چیزای خیلی ساده ای بودن که خیلی ها از درکشون عاجزن. همینه که جوون ایرانی صبح و شبش شده مدل موی جدید و زدن مخ 4 تا دختر ول و بی ارزش و خرید لباس شیک و اسپورت کردن ماشین و ... به تنها چیزی که فکر نمی کنه، فردای ایران و ایرانیه. و جالبه همون آدم که سر تا پاش عیبه، اگه ازش بپرسی، عالم و آدم رو مقصر می دونه و خودش رو امام زاده!

تو درست گفتی، به من خوش می گذره، چون باورهام پایدار شدن، و از حالت 6-7 سال پیش که مثل الان تو، تفکرات سطحی و بی فکر دیگران روم تاثیر می گذاشت گذشتم.

بیاید و روی تفکراتتون تجدید نظر کنیم. با این شیوه که نسل قبل در طی دهه اخیر طی کرد، چیزی اصلاح نمیشه. ما باید این خرابه رو دوباره بسازیم و ثابت کنیم که ایرانی هستیم، ایرانی بودن، یعنی تلاش برای آبادنی ایران، نه آویزون کردن عکس داریوش و کوروش و کمبوجیه و خشایارشا.

پ.ن: وقتی اون تیکه خیلی بهت خوش می گذره رو دیدم، خیلی شاکی شدم. الان 3-4 ساعت گذاشتم بگذره تا به دور از عصبانیت بنویسم. امیدوارم فقط تونسته باشم یه تلنگر به ذهن هاتون زده باشم، که دارید به بیراهه میرید.

۲۲ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
ای بازم نوبت این امتحان امادگی دفاعی مسخره شد اخه
نمی دونم به چه درد ما میخوره ؟
مگه ما بزرگ شدیم نا سلامتی میخوایم بریم اسوه شیم ؟
نمیخوایم که پس برا چی این درس مزخرف رو گذاشتن هنوز موندم

...
۲۲ خرداد ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
تو نمی خواد اسوه بشی اما مرد باید 4 تا چیز ساده رو بلد باشه، مگه اینکه شلغم یا سیب زمینی باشه

۲۲ خرداد ۱۳۸۷
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
خیلی دلم میخواد این کتاب ما رو ببینی
و بعد بگی شلغم سیب زمینی

...
۲۲ خرداد ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۴۳,۳۲۳ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۷,۱۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۷۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۰,۴۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۴۹۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۹۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۹۲۰ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۴,۴۴۴ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۰۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۶۵ کاربر آنلاین است. (۱۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!