به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
محمد نوشته:

بین بحثتون
این عادل فردوسی پور آلمانی رو مثل فارسی کامل بلده میگه هوملز شماها چرا میگین هاملز

اولا که هرچی عادل بگه درست نیست که
در اصلا یه چیزی بین /و/ و /آ/ ئه.
نه hummels ئه نه hammels .در اصل hommels ئه.و چون اگه بنویسیم هوملز ،با hummels اشتباه میگیریم، مینویسیم هاملز که بیشتر شبیه hommels ئه.عادل هم کاملا اشتباه میگه.میگه huuummels که دیگه خیلی اشتباهه.اعصابمو خورد کرد این عادل با اینطوری گفتن.آخه میدونی چیه؟ ملت به روش نمیارن مگر نه به والدس میگه voldes یا به آلوز میگه olves یا اون اولا به پیکه میگفت piquei که بعدش مزدک میرزایی هم از اون تقلید کرد و هنوزم دارم میگه piquei.

پ.ن:قبول نداری برو تو google translate

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اتفاقا فیر پلی مالی کامل به بدهی ربط داره. ربطش اینه که بدهی جدیدی ایجاد نشه. ضمن اینکه تکلیف خودت رو مشخص کن. بالاخره بارسلونا سود دهی داره یا بدهی؟

اخه امیر جان بدهی جدید ایجاد نشه که به مدیر تیم بستگی داره و سبک سنگینای قبل از خرجش فیر پلی مالی برای اینه که تیمای ثروتمند اروپا بازار نقل و انتقالات رو خراب نکنن و یک جور تعادل توی نقل و انتقالات صورت بگیره . اگر فیرپلی نباشه خرید فروش بازیکن میشه مثل حراج خونه ، هر کی پول بیشتری بده برنده نقل و انتقالاته و میتونه بازار رو به نفع خودش بکنه ، فیرپلی میخواد از این کار جلو گیری کنه.

بارسا هم جدا از بدهی هاش به بانک های اسپانیا سود دهی هم داره ، ببین سود دهی و درامد زایی میتونه از هر جایی تامین بشه ، بارسا توی فصل های گذشته قهرمانی های زیادی اورده ، همین خودش کلی برای تیم نفع مالی داره ، جدا از این هر قهرمانی بین المللی از طرف اتحادیه فوتبال اسپانیا هزینه هایی رو برای تیم واریز میکنن به عنوان پاداش .

بحث بدهی یک موضوع جداست که از زمان لاپورتا و حتی قبل از لاپورتا بوده ، مدیرای کاربلدی مثل لاپورتا و راسل اومدن مدیریت اقتصادی گسترده رو توی دستور کارشون قراردادن برای پیشرفت تیم ، اما مطمئن باش توی هر دوره ضرر مالی هست .

نقل قول
دیدی حرفت نوسان داره. تا پست قبل می گفتی تو دفاع چپ 2 تا بازیکن عالی داریم، الان میگی اگه آبیدال برنگرده (که بر نمیگرده) با خرید آلبا اونجا ترمیم میشه. من معتقدم با خرید آلبا اونجا تا حدودی ترمیم میشه و کاملا ترمیم نمیشه. چون آلبا یه بازیکن تمام عیار نیست. تیم هایی مثل رئال، چلسی، منچستر و ... اگه به آلبا فشار بیارن بازم ما ضربه پذیر خواهیم بود اما با وجود بیل نه. نقل قول:

خب همینه دیگه ، ابیدال و ادریانو هستن جیگر ولی برای پیشرفت خط دفاع به یک بازیکن دیگه نیازه (اگر ابیدال بر نگرده این نیاز بیشتره) البا هم خرید خوب و منطقیه ، باید خط دفاع مستحکم باشه چون تیمای که جلوی بارسا بازی میکنن میدونن نقطه ضعف بارسا دفاعشه ، اگر اونجا ترافیک بازیکن نداشته باشیم بازم توی دفاع به مشکل میخوریم.

درضمن خرید البا رو باشگاه میخواد ، بیل هزینه برداره . البا کم خرجه و از نظر فنی بازیکن خوبیه .

نقل قول
نگاه کن ببین برای کجا میگی خرج کنیم. عزیز من آخه همین خرج رو برای بیل کنیم که بیشتر به نفعمونه. ببین کلا تو دنیا پستی که کمتر از همه توش ستاره هست پست دفاع چپه. برای همین هم کل تیم های دنیا تو دفاع چپ آسیب پذیر هستن. برای همین هم بازیکنایی مثل روبرتو کارلوس ارزش زیادی دارن. مثلا رئال که کارلوس رو خریده بود برای 10 سال دفاع چپش شده بود صخره. هیچکس نمیتونست به رئال ضربه بزنه. بیل هم همینطوره. تنها ستاره موجود در دفاع چپ تو کل دنیاست

ببیل من نمیگم برای 3 تا بازیکن معمولی خرج کنیم ! من میگم اگر قراره 50 میلیون خرج بشه اونو خرج جایی کنیم که بیشتر به ترمیم نیاز داره ، الان کجا از دفاع وسط بیشتر خرابه؟! بابا الان دو فصلی هست دفاع وسطمون بدجوری اسیب پذیره اونم به خاطره مصدومیت و نبود ذخیره خوبه ، خستگی رو هم حساب کن . وقتی میخوان خرج کنن باید اون پول تقسیم بشه و فضا های خالیه تیم پر بشه نه اینکه بیان 50 تا بدن به بیل اخرش برای دفاع وسط هم کسی رو نخرن .

نقل قول
خودت میگی بدهی داریم. آقا بدهی داریم. یعنی نمیتونیم هرچقدر که خواستیم خرج کنیم.

امیر من نمیگم بدهی داریم ، این رو باشگاه داره میگه ، اصلا اینها حرف من نیست
باشگاه میره دنبال بازیکن و الان هم اونها دارن واقعا با قضایا رو منطقی میبینن ، وگرنه مطمئن باش میتونستند راحت بیل رو بخرن ، اگر میبینی الان بحث بیل نیست به خاطره همین مسئله مالیه.

نقل قول
جل الخالق تا ارسال قبل برا بیل میگفت بدهی، الان میگه اگه نشد باید خرج بالاتری کنیم. وقتی داری بیشتر از بودجه ت خرج میکنی دیگه فرق نداره اون پول رو برا بیل بدی یا همون پول رو برا بازیکن دیگه ای. بازم به همون اندازه بیشتر از بودجه ت خرج کردی. این گزینه رو کلا بی خیال شو که چیزی جز بدهی بیشتر نداره.

ییسل بحث بیل بدهی نیست ، تیم اگر دوست داشته باشه الان میتونه بیل و البا رو با هم بخره ، بحث سر مدیریت هزینه هاست و نگا کردن به وضعیت اقتصادی باشگاه که بهتر از همه خود مدیرا میدونن چه خبره .
ولی همونطور که گفتم بحث خرید جداست و بحث بدهی هم جداست ، الان ما میتونیم با 35 تا هوملس رو بیاریم و با 15 تا البا این شد 50 تا ، یعنی پولی که میخواستیم یک جا خرج بیل کنیم باهاش دوجا رو پر میکنیم با دوتا بازیکن خوب .

۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
اخه امیر جان بدهی جدید ایجاد نشه که به مدیر تیم بستگی داره و سبک سنگینای قبل از خرجش فیر پلی مالی برای اینه که تیمای ثروتمند اروپا بازار نقل و انتقالات رو خراب نکنن و یک جور تعادل توی نقل و انتقالات صورت بگیره . اگر فیرپلی نباشه خرید فروش بازیکن میشه مثل حراج خونه ، هر کی پول بیشتری بده برنده نقل و انتقالاته و میتونه بازار رو به نفع خودش بکنه ، فیرپلی میخواد از این کار جلو گیری کنه.

عزیز دل، به هم نریختن بازار هم یکی از اهداف این قانونه.
اصل قانون اینه که مقدار خرجت نباید از مقدار درآمدت بیشتر باشه، یعنی بدهی جدید ایجاد نکنی. وگرنه قانون اجازه میده به شرطی که درآمدش رو داشته باشی بازار رو هم به هم بریزی.
نقل قول
بارسا هم جدا از بدهی هاش به بانک های اسپانیا سود دهی هم داره ، ببین سود دهی و درامد زایی میتونه از هر جایی تامین بشه ، بارسا توی فصل های گذشته قهرمانی های زیادی اورده ، همین خودش کلی برای تیم نفع مالی داره ، جدا از این هر قهرمانی بین المللی از طرف اتحادیه فوتبال اسپانیا هزینه هایی رو برای تیم واریز میکنن به عنوان پاداش .
بحث بدهی یک موضوع جداست که از زمان لاپورتا و حتی قبل از لاپورتا بوده ، مدیرای کاربلدی مثل لاپورتا و راسل اومدن مدیریت اقتصادی گسترده رو توی دستور کارشون قراردادن برای پیشرفت تیم ، اما مطمئن باش توی هر دوره ضرر مالی هست .

مگه من گفتم نیست؟
من دارم میگم راسل از منابع موجود داره بد استفاده میکنه.
به من داری میگی قهرمان شدیم و پاداش گرفتیم و ... ؟ خودم 100 دفعه مگه نگفتم الان چندین ساله جزء 3 تیم اول دنیا به لحاظ درآمد زایی هستیم.
مگه حرفای منو ناقص میخونی حامد جان؟
کل حرف من اینه که شما نمیتونی همزمان هم بدهی داشته باشی هم ریخت و پاش کنی.
اگه ما بدهی داریم، با این درآمد زیاد بریم بدهیمونو بدیم و این همه هم خرید جدید نکنیم.
اگه بدهی نداریم پس باید خرید های بهتری داشته باشیم با این درآمد.
مشکل تو اینه که برای 50 میلیون خرج بابت بیل میگی بدهی داریم ولی برای همون 50 میلیون بابت یه بازیکن دیگه میگی سود دهی داریم بذار خرج کنیم.
برای پول یکسان، حرف یکسان نمیزنی.
نقل قول
خب همینه دیگه ، ابیدال و ادریانو هستن جیگر

آبیدال نیست جیگر آدریانو هم بازیکن زیاد سطح بالایی نیست جیگر دفاع چپمون سوراخه جیگر
نقل قول
ولی برای پیشرفت خط دفاع به یک بازیکن دیگه نیازه (اگر ابیدال بر نگرده این نیاز بیشتره) البا هم خرید خوب و منطقیه ، باید خط دفاع مستحکم باشه چون تیمای که جلوی بارسا بازی میکنن میدونن نقطه ضعف بارسا دفاعشه ، اگر اونجا ترافیک بازیکن نداشته باشیم بازم توی دفاع به مشکل میخوریم.
درضمن خرید البا رو باشگاه میخواد ، بیل هزینه برداره . البا کم خرجه و از نظر فنی بازیکن خوبیه .

مگه من گفتم حتما بیل رو بخریم؟
من گفتم 2 تا راه داریم:
1- از بین بیل و هاملز (هوملز ) یکی رو بخریم.
2- آلبا رو بخریم و بقیه پول رو هدر ندیم چون با 23 میلیون نمیتونیم دفاع وسط خوبی بخریم.
در ضمن اگه آلبا رو بخریم درسته ترمیم خوبی برای اون نقطه هست ولی نمیتونه به اندازه بیل مستحکم باشه. به هر حال بیل بازیکن بهتری نسبت به آلباست و منطق اجازه نمیده انتظاری رو که از بیل داریم، از آلبا هم داشته باشیم. ولی خب، با این وضع خرید آلبا هم خوبه.
یه سوال: چرا اینقدر به خرید آلبا مطمئن هستید؟ مگه هنوز با روحیات راسل آشنایی پیدا نکردید؟
نقل قول
من میگم اگر قراره 50 میلیون خرج بشه اونو خرج جایی کنیم که بیشتر به ترمیم نیاز داره

من هم دقیقا همینو میگم.
چندین بار تو ارسال های قبلی هم گفته بودم، مگه نخوندی؟
نقل قول
الان کجا از دفاع وسط بیشتر خرابه؟!

دفاع چپ
نقل قول
بابا الان دو فصلی هست دفاع وسطمون بدجوری اسیب پذیره اونم به خاطره مصدومیت و نبود ذخیره خوبه ، خستگی رو هم حساب کن . وقتی میخوان خرج کنن باید اون پول تقسیم بشه و فضا های خالیه تیم پر بشه نه اینکه بیان 50 تا بدن به بیل اخرش برای دفاع وسط هم کسی رو نخرن .

دفاع وسط هم وضعش خرابه ولی نه به اندازه دفاع چپ.
باز هم تکرار می کنم، من نگفتم حتما بیل رو بخریم. من گفتم از بین بیل و هاملز یکی رو بخریم تا مطمئن باشیم یکی از دو تا نقطه ضعفمون حتما درست میشه. نه اینکه بریم 2 تا بازیکن معمولی بخریم و مطمئن نباشیم که میتونن نقاط ضعفمون رو پوشش بدن یا نه.
نقل قول
امیر من نمیگم بدهی داریم ، این رو باشگاه داره میگه ، اصلا اینها حرف من نیست
باشگاه میره دنبال بازیکن و الان هم اونها دارن واقعا با قضایا رو منطقی میبینن ، وگرنه مطمئن باش میتونستند راحت بیل رو بخرن ، اگر میبینی الان بحث بیل نیست به خاطره همین مسئله مالیه.

من هم همینو میگم، میگم اگه بدهی داریم پس نباید این همه خرج بازیکن جدید کنیم. باید بریم زودتر بدهی ها رو بدیم چون اگه ندیم، سود میاد روش و بدهیمون هر روز بیشتر میشه.
فوق فوقش اگه خیلی ضعف داریم (که تو دفاع چپ داریم) باید آلبا رو بخریم و بقیه پول رو صرف بدهی ها بکنیم.
نقل قول
تیم اگر دوست داشته باشه الان میتونه بیل و البا رو با هم بخره ، بحث سر مدیریت هزینه هاست و نگا کردن به وضعیت اقتصادی باشگاه که بهتر از همه خود مدیرا میدونن چه خبره .

عزیز من، من هم به خاطر مدیریت هزینه ها میگم که بازیکنی نخریم که نمیتونه به دردمون بخوره. با پولمون باید کاری بکنیم که برامون مفید باشه. مثلا اینکه بریم بدهیمون رو بدیم. خریدن بازیکن معمولی اسمش مدیریت هزینه نیست، اسمش هدر دادن پوله.
نقل قول
الان ما میتونیم با 35 تا هوملس رو بیاریم و با 15 تا البا این شد 50 تا

نکته همینجاست که ما نباید با این همه بدهی که داریم، 50 تا هم خرج کنیم. فوق فوقش باید 30 تا خرج کنیم.
یا 30 تا بذاریم کنار و از بین بیل هاملز یکی رو بخریم. یا 12 تا بدیم و آلبا رو بخریم. با بقیه پولمون باید بدهی ها رو پاس کنیم، این از همه چیز واجبتره. وگرنه تا 100 سال بدهیمون پاس نمیشه که هیچ، بیشتر هم میشه.
مگه دوست داری ورشکست بشیم؟
نقل قول
یعنی پولی که میخواستیم یک جا خرج بیل کنیم باهاش دوجا رو پر میکنیم با دوتا بازیکن خوب .

همین دیگه
2 تا بازیکن خوب که گفتی خرجش برای ما خیلی زیاد میشه.
من میگم پول کمتری خرج کنیم. با همون خرج کمتر هم بهتره به جای اینکه 3 تا بازیکن معمولی بخریم، 1 دونه بازیکن عالی بخریم.
چیزی که تو میگی خرجش میزنه بالا
اینجا لازمه بازم 2 تا نکته رو یادآوری کنم:
1- من نگفتم 50 تا برا بیل خرج کنیم. گفتیم 30 تا بذاریم کنار و از بین بیل و هاملز یکی رو بخریم. یعنی اگه بیل رو ندادن، هاملز رو بخریم.
2- وقتی من گفتم خرید بیل از خرید 2 تا بازیکن معمولی بهتره، منظورم هاملز نبود. الان تو داری از آلبا و هاملز حرف میزنی.
منظور من این بود که خرید بیل از خرید مثلا آلبا و خاوی مارتینز بهتره.

پ.ن: فقط خواهشا اگه میخوای جواب بدی، پیامم رو کامل بخون.
چیزی نگو که مجبور بشم حرفامو تکرار کنم. یعنی چیزی نگو که جوابش تو همین پیام وجود داشته باشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: onlymessi10
پیام: ۱,۴۸۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- لئو .اینی.لوئیز.جوردی.دنی.و...
- ژاوی.پویول.پپ.انریکه.ریوالدو.رونالدینهو.کرایف
- استقلال
- آلمان . آرژانتین
- .منتظری.
- .یورگن کلوپ.ونگر.بیلسا.لوئیز انریکه
- امیرخان.ویسی.جلالی.
گروه:
- کاربران عضو
بارسا سوبوتیچ رو زیر نظر گرفته 24 سالشه 193 قدشه 18 میلیون یورو قیمتش من بازیش رو ندیدم چطوره؟
اینجور که اسپورت زده احتمالآ قراره یه بازیکن کلمبیایی به اسم آرمرو رو جایگزین آلبا کنند البته فقط احتمالآ

« مسی اگر در آسمان بازی می کردی، حاضر بودم که برای دیدن بازی ات بمیرم تا به اسمان بیایم.»
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
خبر ها رسیده که بارسا دو تا بازیکن نونهالای والنسیا رو آورده تو لاماسیا.اینا مث این که 12 سالشونه و خیلی خیلی هم به شدت با استعدادن.رئیس والنسیا هم اعصابش خورد شده و گفته آلبا رو نمیفروشیم به بارسا چون که بارسا با این کارش رابطه ی خوب بین دو باشگاه رو خراب کرده.خلاصه امروز تو خبرا بود که منچستر دوباره به والنسیا برای آلبا پیشنهاد داده.یعنی احتمال داره نفروشن بهمون.هرچند چون آلبا دوس داره بارسا رو و میگه Only Barca احتمال خیلی زیاد میاد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
بارسا سوبوتیچ رو زیر نظر گرفته 24 سالشه 193 قدشه 18 میلیون یورو قیمتش من بازیش رو ندیدم چطوره؟

بازیش بد نیست ولی با هاملز خیلی فرق داره.
نقل قول
اینجور که اسپورت زده احتمالآ قراره یه بازیکن کلمبیایی به اسم آرمرو رو جایگزین آلبا کنند البته فقط احتمالآ

خدا به خیر کنه.
اولش صحبت بیل بود. بعد شد آلبا، اینجا اومدن آلبا رو هم خوشامد گفتن الان شده آرمرو، حتما فردا هم میشه مهرداد پولادی.
آخر سر هم میبینی راسل هیشکی رو نخریده، بدهی ها رو هم نداده، پولا هم نیست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
reza نوشته:

فقط به ما(مدل بازی و اخلاقمون )بخوره بسه
بازیکن کدوم تیمه

FORCA BARCA
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
به شخصه از نیومدن آلبا خوشحال میشم
کاش باشگاه دوباره به بیل پیشنهادشو بدهردنپ هم رفتاحتما اومدنش تا حدودی بیشتر شده!
سوبتیچ هم بدک نیستولی ورتونگن شرایطی شبیه به اون داره ولی خیلی بهتر از اونه!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۳ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: malechauvinistman
پیام: ۸۶۲
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۹۰
از: یزد
طرفدار:
- مسي
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین
- مجيدی
- گوارديولا
- قلعه نوعي
گروه:
- کاربران عضو
من که گیج شدم آخر کی قراره بیاد.

۳ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
علیرضا نوشته:

من که گیج شدم آخر کی قراره بیاد.

فعلا هیچی قطعی نشده، همه چی در حد حرفه
از هر کس هم که دلت بخواد اسم برده شده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۰۶,۶۰۸ بازدید
۱۱ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۷۸۵ بازدید
۱۶ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۶۵,۸۷۷ بازدید
۱۷ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۰,۹۴۶ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۳۸ بازدید
۲۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۸۰۸ بازدید
۲۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۲۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۱۴۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۷,۶۵۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۹۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۷۸ کاربر آنلاین است. (۴۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۷۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!