به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مجيدي پاسخ تماس استقلالي‌ها را نمي‌دهد

فرهاد مجيدي يكي از بازيكناني است كه هنوز مشخص نيست فصل آينده در استقلال مي‌ماند يا نه، مجيدي كه در حال حاضر به آفريقاي جنوبي رفته است با تغييرات تيم مديريتي هرگز در اطراف باشگاه استقلال آفتابي نشده است.

او كه ستاره فصل پيش باشگاه استقلال بود مورد درخواست جدي مديران است اما تا به حال حتي به يك تماس آنها پاسخ نداده است و در واقع هيچكس نتوانسته مجيدي را پيدا كند. فرهاد كه با توجه به سابقه درخشان در امارات به دنبال راهي براي بازگشت به ليگ فوتبال اين كشور يا قطر است، در فصل گذشته با واعظ آشتياني مديرعامل وقت روابط بسيار نزديكي برقرار كرده بود و احتمالا به همين دليل با مديران جديد كار نخواهد كرد.

مجيدي قبلا روابط بسيار نزديكي با علي فتح‌الله‌زاده داشت، اما در حال حاضر ظاهراً قصد دارد نسبت به واعظ وفاداري نشان بدهد.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
حرف‌هاي عجيب جباري در جلسه مذاكره با فتح‌الله‌زاده

مجتبي جباري هافبك تيم استقلال كه براي تمديد قرارداد در دفتر فتح‌الله‌زاده حاضر شد، امسال شرايط متفاوتي به نسبت سال گذشته دارد و با توجه به مصدوميت مجدد از ناحيه رباط صليبي كمتر تيمي است كه ريسك كند و او را به خدمت بگيرد.

بنابراين جباري از ميان گزينه‌ها بيشتر از همه به استقلال فكر مي‌كند كه در تمام دوران اوج خود در اين باشگاه حضور داشته است. البته جباري برخلاف سال گذشته نمي‌تواند شرايط خود را به باشگاه ديكته كند چرا كه به هر حال استقلال موقعيت بهتري براي بازگشت وي به فوتبال است.

نكته جالب اينكه جباري در جلسه روز گذشته خود با فتح‌الله‌زاده پشت سر واعظ آشتياني صفحه گذاشت كه اين موضوع حتي با واكنش فتح‌الله‌زاده نيز روبرو شده است، چرا كه آشتياني در عقد قرارداد و پرداخت تعهدات به جباري كوتاهي نكرد. اين در حالي بود كه جباري با قيمت بسيار بالا با استقلال قرارداد بست، اما به دليل مصدوميت موفق به بازي نشد.

جباري كه در حال حاضر به شرايط نرمال فيزيكي بازگشت امسال شايد بازگشت مجدد صف اول فوتبال داشته باشد، طرفداران استقلال امسال به اين شماره هشت فكور و باهوش اميد بسته‌اند بازيكني كه اگر مثل روزهاي اوجش باشد بخش مهمي از مشكلات استقلال را حل مي‌كند.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خسرو حيدري؛‌ نه پرسپوليس، نه سپاهان، كجا به جز استقلال

حضور حبيب كاشاني در دفتر فتح‌الله‌زاده به اين معنا بود كه اين دو تيم قرار نيست بازيكنان يكديگر را از هم بگيرند، بنابراين نه محسن خليلي مي‌تواند روي گزينه استقلال حساب كند و نه بازيكني مثل خسرو حيدري مي‌تواند فكر كند كه پرسپوليس خواهان اوست.

در عين حال امير قلعه‌نويي هم اعلام كرده از استقلال فتح‌الله‌زاده به هيچ‌وجه بازيكن نخواهد گرفت و بنابراين چاره‌اي نمي‌ماند جز اينكه حيدري با باشگاه سابق خود استقلال تمديد كند. مشكل بزرگ حيدري براي تمديد قرارداد يك مسأله شخصي و قديمي با پرويز مظلومي است كه احتمالا با پا در مياني و روبوسي حل خواهد شد، اين بازيكن كه به استيل آذين پيشنهاد 700ميليون توماني داده بود، يكي از چهره‌هاي است كه استقلالي‌ها تمام توانشان را براي حذفش خواهند گذاشت.

حيدري در دو سال گذشته در مجموع كم نوسان‌ترين بازيكن استقلال بوده و با توجه به اخلاق مناسبش به شدت محبوب هواداران آبي‌دوست است.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ديدار به سود سرپرست‌هاي دو باشگاه بزرگ پايتخت و بيانيه مشترك

دو باشگاه مردمي استقلال و پرسپوليس كه ريشه در دل كوير و راس البرز و دماوند و آب‌هاي خليج‌فارس و خزر دارند نه از امروز كه از ديروزها‌يشان چون فرهاد و شيرين عشقي عميق داشته‌اند. و زنده ماندن تداوم و زندگي را به حضور طرف مقابل چون زنجير متصل كرده‌اند! عشقي رقابتي و البته رفاقتي در دنياي پهلواني به ارث رسيده از دهداريهايش و تختي‌هايش و پورياي ولي‌هايش.

عشق به اين دو باشگاه را در گرماي تموز تابستان در كف داغ آسفالت‌هاي خيابان‌ها و حتي زمين‌هاي خاكي روي پيراهن‌هاي مردماني احساس مي‌كني كه با رنگ‌هايشان زندگي مي‌كنند و با يكديگر به تهيج سلامتي و سرزندگي مي‌پردازند و سنت رسول اكرم (ص) را براي ايجاد بدني سالم جهت سلامتي دنياي اسلام به اجرا درمي‌آورند!

... و بيانيه مشترك

نشست مشترك مديران سرخابي پايتخت صميمانه برگزار شد و صميمانه‌تر به پايان رسيد تا رقابت‌ها شرمنده رفاقت‌ها شوند و اين چنين بود كه مباحث جدي براي پيشبرد و اهدافي بلندمدت و راهبردي شكل گرفت تا خيرمقدم آقاي كاشاني به آقاي فتح‌اله‌زاده خيرمقدمي باشد به اتحاد دو باشگاه براي استفاده از همه ظرفيت موجود به سمت درآمدزايي و ايجاد رفتار حرفه‌اي و جهت ظهور لبخند روي لبان مردماني كه لايق و شايسته آن لبخندها هستند.

سرفصل‌هاي گفتگوها چنين بود:

بند اول: هماهنگي براي برگزاري جلسه مديران دو باشگاه با رئيس جمهور محترم جهت ارائه گزارش عملكرد.

بند دوم: هماهنگ كردن و ايجاد كارگروه‌ براي اخذ و راهبردي كردن بليت‌فروشي دو باشگاه با منبع مشترك جهت درآمدزايي اختصاصي براي باشگاه‌هايي كه بخش عمده‌اي از تماشاگران فوتبال در جمهوري اسلامي ايران را به خود اختصاص داده‌اند و حق دارند به منبع گنج خود كه همانا هواداران دلسوخته باشگاه هستند دست پيدا كنند و روي زانوي خود و پاي هواداران خود بايستند.

بندسوم: بررسي راهكارهاي مشترك جذب بازيكن به جهت دوري از هياهوهاي بازار كاذب نقل و انتقالات كه تنها دست‌آورد آن پول بيت‌المالي است كه به جيب دلالان سرازير مي‌شود و نه از جهت شرعي و نه از منظر عرف صحيح نيست و موجب ايجاد فشارهاي كمر شكن براي دو باشگاه مردمي و تضعيف آنها خواهد شد.

بند چهارم: بررسي عملكرد باشگاه‌هاي صنعتي و متمول كه با بودجه‌هاي نامحدود توان محدود باشگا‌هاي مردمي را كمتر كرده‌اند و محتمل است كه اختلالات ناشي از بحران‌هاي مالي تاريخ پرسپوليس و استقلال را زير سوال ببرند.

بند پنجم: تشكيل كارگروه‌هاي اقتصادي مشترك جهت درآمدزايي‌هاي ممكن و قانوني براي رسيدن به درصد درآمدزايي مدنظر سازمان تربيت‌بدني و جناب دكترسعيدلو رياست محترم آن سازمان كه جزئيات پس از تشكيل كارگروه‌ها و جلسات مديران دو باشگاه متعاقبا اعلام خواهد شد.

بند ششم:درخواست تشكيل جلسه مشترك با دكتر قاليباف شهردار محترم تهران به جهت دريافت حمايت‌هاي شهردراي بزرگ تهران كه همچون شهرداري‌هاي بزرگ دنياي توسعه يافته‌ علاقمند و سازنده زيربناي ورزش در كلان شهرها هستند و اعلام هدف اوليه براي اخذ ورزشگاه به سود دو باشگاه در شاكله فوتبال ايران و ابر شهر تهران.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

آخرین وضعیت استقلال از زبان پرویز مظلومی .

پرویز مظلومى سرمربى عنوان کرد: فقط تا چند روز آینده منتظر مبعلى، میداودى و عمادرضا مى مانیم و در صورت عدم توافق با گزینه هاى دیگر مذاکره مى کنیم.
گفت وگو با وى را بخوانید:
• ظاهرا قرار است از امروز با تعدادى از بازیکنان تمرینات را شروع کنید.
- در ابتدا برنامه ما این بود که با تمامى بازیکنان استارت بزنیم اما پس از مشورت صلاح دیدیم تمرینات با تعدادى که حضورشان در تیم قطعى شده، آغاز شود.
•در خصوص کادر فنى چه تصمیمى گرفته اید؟ ظاهرا آتیلا حجازى قصد -همکارى با استقلال به عنوان آنالیزور را ندارد؟
- ایشان با من در این خصوص صحبتى نکردند و من عدم حضورش را در استقلال در روزنامه ها خواندم. وقتى به وى پیشنهاد
داده بودم آتیلا قبول کرد اما بعد نمى دانم چه اتفاقى افتاد که از عدم همکارى خبر داد. در صورتى که حجازى در این هفته براى حضور در استقلال اعلام آمادگى نکند شخصى را جایگزین مى کنیم.
• چه بازیکنانى تا به امروز حضورشان در استقلال قطعى شده است؟
- برهانى، طالب لو، صادقى و امیرآبادى از جمله بازیکنان تمدیدى استقلال هستند و فرزاد آشوبى، دسوزا و شیرزاد نیز در فصل جدید حضورشان در استقلال قطعى شده است.
• ظاهرا فرزاد آشوبى علاقه خاصى به همکارى با شما دارد؟
- فرزاد به خاطر استقلال آمده است. درست است که او در پرسپولیس بازى کرده اما او بزرگ شده استقلال است و فوتبالش را از پایه هاى این تیم شروع کرد.
• براى جذب بازیکنان خارجى به چه کشورهایى سفر مى کنید؟
- شاید خودم به خارج از کشور نروم و یک نفر از کادر فنى را براى انتخاب بازیکن به کشورهاى مختلف بفرستیم. روى ،۲ ۳ بازیکن در حال مطالعه هستیم و پس از بررسى آنها را معرفى خواهیم کرد.
• حتما مراقب هستید که بازیکنانى ناکارآمد جذب استقلال نشوند؟
- در این مسأله شک نداشته باشید. همین حالا ۱۰۰ سى دى روى میزم است اما از فیلم و سى دى بازیکن نمى گیرم.
ضمن آنکه تمام بازیکنانى که به استقلال مى آیند باید تست پزشکى دهند. دکتر نوروزى نیز باید گزارش تک تک بچه ها را به ما ارائه کند تا سوابق پزشکى آنها را مطالعه کنیم.
• آیا مى توانید بازیکنى مثل جان واریو را به استقلال بیاورید؟
- جان واریو در استقلال جان واریو شد وگرنه کسى او را در فولاد نمى شناخت. بازیکنانى را به استقلال مى آورم که رشد قابل توجهى داشته باشند.
• در خصوص جذب عمادرضا، میداودى و مبعلى حرف هاى زیادى مطرح است. تا کى وضعیت این بازیکنان مشخص خواهد شد؟
- یک سرى از بازیکنان براى فرار از تمرینات بدنسازى سعى مى کنند دیرتر قرارداد ببندند. صراحتا اعلام مى کنم تا همین هفته منتظر این ۳ بازیکن مى مانیم. اگر به استقلال آمدند که قدمشان روى چشم و اگر نیامدند به دنبال گزینه هاى بعد هستیم، زیرا همین حالا از تمرینات عقب افتاده و باید سریع تر تیم را جمع کنیم. من باید پاسخگوى هواداران باشم و تا حدودى مى توانم براى یک بازیکن صبر کنم.
• اگر این بازیکنان قرارداد نبندند، چه مى کنید؟
- ۱۲ بازیکن را به باشگاه معرفى کردم و در هر پست ۲ بازیکن حضور دارند. اگر این آقایان نیامدند قطعا با گزینه هاى دیگر مذاکره خواهیم کرد.
• وضعیت جبارى و مجیدى چه مى شود؟
- مجتبى جبارى مذاکره اى با مسئولان باشگاه انجام داد و ما درصدد حفظ او هستیم اما متاسفانه تا به امروز فرهاد مجیدى را نتوانستیم پیدا کنیم. اصلا معلوم نیست او کجا هست . خواهش من این است بازیکنانى مثل حیدرى و مجیدى هر چه سریع تر تکلیف خود را با باشگاه مشخص کنند. در خصوص این بازیکنان شایعات بسیارى مطرح شده و هواداران نیز آنها را دوست دارند اما حیدرى و مجیدى ارتباطى با باشگاه ندارند و این مسأله نگران کننده است. امیدوارم این بازیکنان هر چه سریع تر وضعیت خود را مشخص کنند.

۱۳۸۹/۰۳/۲۹

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
صادقى و امیرآبادى با استقلال تمدید کردند

طالب لو، وحید طالب لو دروازه بان تیم فوتبال استقلال قراردادش را تمدید کرد.وحید طالب لو که در پایان این فصل قراردادش با استقلال به اتمام رسیده بود پس از مذاکره با فتح الله زاده و مسئولان این تیم قراردادش را به مدت ۲ سال دیگر تمدید کرد. این بازیکن در چند روز آینده با حضور در هیات فوتبال قراردادش را به ثبت مى رساند. همچنین مهدى امیرآبادى پس از جلسه با على فتح الله زاده قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر با استقلال تمدید کرد. امیرحسین صادقى دیگر بازیکن این تیم که سال گذشته قرارداد ۲ ساله اى با استقلال امضا کرده بود پس از توافق مالى براى فصل دوم در لیگ دهم با پیراهن آبى پوشان پایتخت بازى خواهد کرد.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مظلومي: نگران آبرويم نيستم و زير بار بازيكن سالاري نمي‌روم

پرويزمظلومي روزهاي سختي را پيش‌رو دارد سرمربي استقلال نگران نيست و مي‌گويد: نه مي‌ترسم و نه عقب‌نشيني مي‌كنم، آماده‌ام تا خيلي چيزها را ثابت كنم.

در اين زمان اندك استقلال براي رسيدن به آمادگي كامل شرايط سختي دارد اين طور نيست؟

اگر از همين روز كه 39 روز به شروع مسابقات استارت بزنيم براي اولين بازي به آمادگي 70درصد مي‌رسيم، ضمن اينكه تا تيم كامل شود و با همه بازيكنان بخواهيم تمرينات جدي را آغاز كنيم حداقل يك هفته ديگر را از دست خواهيم داد. پس بهتر است بگويم استقلال فقط 30 روز وقت دارد.

سرمربي استقلال براي حل اين مشكلات چه اقداماتي كرده است؟

هر روز 9صبح در دفتر باشگاه حاضر مي‌شوم و تمامي اتفاقات را زير نظر دارم، ابزار خود كه همان بازيكنان است را نداريم، وضعيت زمين مشخص نبود،‌ورزشگاه دستگردي كه تمرينات پارسال آنجا برگزار مي‌شد به تيم ديگري واگذار شد، با تلاش مسئولان زمين شماره 2 آزادي فعلا به صورت موقت در اختيارمان قرار گرفته است، روند يارگيري كند است.

برخي از بازيكنان كه قراردادشان با استقلال تمام شده است هنوز تمديد نكرده‌اند آنها نمي‌خواهند بمانند يا باشگاه علاقه‌اي به تمديد قراردادشان ندارد؟

ليست مازاد يا فروش نداريم، يعني بازيكنان زيادي برايمان نمانده است، پنج شش بازيكن جدا شده‌اند، ده دوازده بازيكن قراردادشان به اتمام رسيده است، سه مصدوم داريم اينكه جاي اينها چگونه پر شود مشكل بزرگي است، طبق قوانين فدراسيون فوتبال فقط شش سهميه براي بازيكن گرفتن داريم الان در حال حاضر استقلال يك مهاجم دارد آرش برهاني كه هنوز قراردادش ثبت نشده است، سيدصالحي مصدوم است و بايد تحت عمل جراحي قرار گيرد. بايد با امين نوروزي فيزيوتراپيست ورزشي استقلال نشستي را برگزار و درباره مصدومان حرف بزنيم.

برنامه تمرينات استقلال تا شروع ليگ به چه صورت است، اردوي خارجي لغو شد!

برنامه تمريني در اين 39 روز به صورت مكتوب درآمده است، از امروز تمرينات آغاز مي‌شود. يك هفته ادامه خواهد داشت بعد به كردان مي‌رويم و هفت روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرين مي‌كنيم، محل بعدي اردوي تداركاتي سرعين است، پانزدهم تير ماه الي بيست‌وچهارم و از همين الان براي بازيكنان پيغامي دارم پيغامم اين است كه تمرينات هميشه در دو نوبت است و بايد هر كس مي‌خواده به تركيب ثابت راه يابد خودش را در تمرينات نشان دهد، من بر اساس شايستگي‌ها تركيب ثابت را مشخص مي‌كنم نه مسائل ديگر.

فرهادمجيدي و خسروحيدري اين دو نفر در استقلال مي‌مانند يا نه؟

هر دوي آنها از بهترين بازيكنان ايران هستند و به شخصه مي‌خواهم بمانند از اينها خبري نيست و اميدوارم هرچه زودتر تكليفشان را مشخص كنند و بيايند.

كادرفني استقلال معرفي شده‌اند در اين باره حرف‌هاي زيادي مطرح شد.

بهتاش فريبا بر همگان مشخص است، او يكي از پيشكسوتان بزرگ استقلال بوده است، آقا بهتاش در تيم‌هاي ديگر سرمربي بوده و براي كمك آمد، فكري و تراب‌پور ديگر دستياران من هستند كه شناخت كافي از آنها دارم و به طور اثرات مثبتي خواهند داشت.

دكتر نوشاد بدنسازي است كه به علم روز دنيا آگاه است او اگر چه استقلالي نبوده، اما استقلالي دو آتيشه است. مرتضي محصص نيز مشاور فني هستند. آتيلا حجازي به عنوان دستيار انتخاب شدند اما انصراف داد.

چرا؟

من با آتيلا صحبت كرده بودم، او حتي يك روز صبح آمد باشگاه و تا شب با من صحبت كرد، من او را مثل پسرم دوست دارم و ناصرخان نيز اين را مي‌داند، آتيلا در صبا باتري شاگردم بود و دوست داشتم بيايد، نمي‌دانم چه اتفاقي افتاد و او به من گفت كه نمي‌آيم در روزنامه‌ها خواندم كه انصراف داد.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
عمران‌زاده در باشگاه استقلال

حنيف عمران‌زاده مدافع مياني استقلال صبح امروز در باشگاه استقلال حاضر شد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، اين مدافع در جلسه با حضور علي نظري‌جويباري در باره ادامه همكاري به بحث و تبادل نظر پرداختند.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دعوت مظلومي از منصور پورحيدري

سرمربي استقلال از تمايل فراوان خود براي استفاده از تجربيات منصور پور حيدري در استقلال خبر داد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، پرويز مظلومي در اين ارتباط گفت: اميدوارم منصورخان بر سر ما منت بگذارند و به تيم كمك كنند حالا در هر جايگاه و سمتي كه خودشان صلاح بدانند.

ايشان بر گردن استقلال و استقلالي‌ها حق دارند و تمام تلاش خود را در راستاي استفاده از تجربيات اين پيشكسوت به كار خواهيم بست.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
فيليپ آلوز: بازيكن واسكودوگاما بودم

فيليپ‌آلوز، هافبك دفاعي جديد استقلال با حضور در دفتر سرپرست باشگاه استقلال قرارداد خود را نهايي كرد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، فيليپ آلوز كه تنها چند ساعت از ورودش به ايران مي‌‌گذرد گفت: از امروز در تمرينات تيم حاضر خواهم شد. استقلال باشگاه بزرگي است، مديريتي بسيار خوبي دارد و سوابق درخشاني را در ايران و آسيا دارد.

هافبك استقلال ادامه داد: پست تخصصي من هافبك دفاعي است اما با توجه به اينكه قابليت بازي با هر دو پا را دارم در هر پستي را كه كادرفني صلاح بدانند انجام وظيفه خواهم كرد.

بازيكن جديد استقلال افزود: من اخلاقم به گونه‌اي است كه در مورد ديگر بازيكنان صحبتي نمي‌كنم. در مورد جدايي كاظمي و محبوبيت او نزد هواداران هيچ نظري ندارم. من سابقه بازي در تيم بزرگ واسكودوگاما را دارم و با تلاش و عملكردم صحبت مي‌كنم.

فيليپ آلوز در انتها گفت: پارسال استقلال تيم بسيار خوبي داشت ولي به حقش نرسيد، اميدوارم امسال بتوانيم گذشته را جبران كنيم و مردم را شاد كنيم.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ خرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۲۰۰ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۳۰۸ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۱۸ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۲۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۵۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۶۴۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۵۷ کاربر آنلاین است. (۲۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۵۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!