به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

دست درد نکنه. ما خیلی قبلتر از شیخ بهزاد از نزدیکان بودیم حالا شیخ از ما مقربتر شده؟
مگه این نیست که السابقون اولئک هم المقربون

اولا که این حکایات مال هزار سال پیشه و اون زمان شیخ ابا امیر معلوم نیست مشغول چه کاری بوده، در نسخ معتبر چیزی نیامده.

ثانیا السابقون السابقون اولئک المقربون.

تحریف قرآن در روز روشن؟
اوف بر تو...
ویل لک...
Woe on you...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۸ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
صحبت آنلاین شد pes آنلاین میزنیم میپوکونیم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آذر ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

صحبت آنلاین شد pes آنلاین میزنیم میپوکونیم

فایده نداره PES. با اینکه کلی پیشرفت کرده اما بازم پر باگه و نتیجه بازی ارتباط خیلی کمی به مهارت بازی کننده ها داره. مردی برو فیفا بگیر تا بهت تبلور IQ در میدان بازی رو نشون بدم تا بفهمی نخبه Multi-dimentional یعنی چی.

۲۸ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
اون مال قرآنه بابا
چیزی که من گفتم مال صحیفه سایته
دستت هم درد نکنه

پ.ن: کیاوش فیفا کجا پس کجا. برو فیفا بازی کن.
ضمنا سعید بازیکن خیلی خوبیه ولی راحت میشه شکستش داد. من اون زمان تو فیفا 13 رنک 90000 جهانی بودم چند بار بردم البته خیلی باختم ولی بازیم پر از ایراد بود. الان رنک 498 جهانی هستم مطمئنا خیلی راحت میبرمش.
حیف پول ندارم قطعات کامپیوتر رو ارتقا بدم برا فیفا 16 مجبور برم گیم نت بازی کنم. سعید هم کلاس میذاره 13 بازی نمیکنه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
حالا پی اس هم خوبه

بعدشم خوبیش اینه مفته میشینی راحت و بی دردسر بازیتو میکنی مفت

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آذر ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

پ.ن: کیاوش فیفا کجا پس کجا. برو فیفا بازی کن.
ضمنا سعید بازیکن خیلی خوبیه ولی راحت میشه شکستش داد. من اون زمان تو فیفا 13 رنک 90000 جهانی بودم چند بار بردم البته خیلی باختم ولی بازیم پر از ایراد بود. الان رنک 498 جهانی هستم مطمئنا خیلی راحت میبرمش.
حیف پول ندارم قطعات کامپیوتر رو ارتقا بدم برا فیفا 16 مجبور برم گیم نت بازی کنم. سعید هم کلاس میذاره 13 بازی نمیکنه.

باز این سوراخ بازنده رو جو گرفت. به جرات از 100 تا بازی 90 تا رو می باخت، 6-7 تا رو مساوی می گرفت و 3-4 را به زور و با شانس و به شکل باختای عجیب بارسا به تیمای ضعیف می برد! حالا برا ما شاخ شونه الکی می کشه. چی میگی آخه با این رزومه؟

تو اگر رنگ 498 جهانی هستی، من رنک 1 جهانی هستم. تو کل دنیا کسی نمی تونه منو ببره، حالا تو بازنده برا ما لاف بزن.

۲۸ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
سعیدجان من اون زمان تازه وارد بازی آنلاین شده بودم با بازیکنای حرفه ای دنیا بازی نکرده بودم. ضمنا داری اغراق میکنی. بیشتر بردی ولی نه 90%
بازیاتو خوب به خاطر دارم. اون گلای تکراریتو با سانتر از داخل محوطه و ضربات سر. مطمئن باش الان نسبت برد و باختت عوض میشه و حتی اونورتر.
من الان مقداری پول دارم ولی نه برای ارتقا سیستم. مطمئن باش به محض اینکه بتونم سیستم رو ارتقا بدم بهت نشون میدم تو دنیا حداقل ده هزار نفر به راحتی آب خوردن میتونن ببرنت
ضمنا سوراخ تویی که اون موقع از رنک نود هزار دنیا باختی. واقعا چطور به یکی با همچین رنکی میباختی؟
همین کیاوش یا هر PES باز دیگه ای فقط 6 ماه فیفا بازی کنه احتمال بردش باهات برابره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آذر ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

سعیدجان من اون زمان تازه وارد بازی آنلاین شده بودم با بازیکنای حرفه ای دنیا بازی نکرده بودم. ضمنا داری اغراق میکنی. بیشتر بردی ولی نه 90%
بازیاتو خوب به خاطر دارم. اون گلای تکراریتو با سانتر از داخل محوطه و ضربات سر. مطمئن باش الان نسبت برد و باختت عوض میشه و حتی اونورتر.
من الان مقداری پول دارم ولی نه برای ارتقا سیستم. مطمئن باش به محض اینکه بتونم سیستم رو ارتقا بدم بهت نشون میدم تو دنیا حداقل ده هزار نفر به راحتی آب خوردن میتونن ببرنت

قسم می خورم درصد بردم بالای 90 درصد بود و الانم اگر مردش باشی بیای بالاتر از 90 درصد می برمت!

اون زمان هم از این لافها زیاد می زدی و همش می باختی. فرقش اینه که بردهای تو خیالین و بردهای من واقعی.

حتی یک نفر تو دنیا نیست که بتونه منو به خاطر بازی بهتر ببره. نه اینکه هیچ وقت نمی بازم، چرا درصدی هم می بازم، اما مثل باختای بارسا بر خلاف روند بازی. وقتی رفتم مسابقات جهانی رو بردم اون وقت می فهمی فرق واقعیت با توهم رو.

۲۸ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

قسم می خورم درصد بردم بالای 90 درصد بود و الانم اگر مردش باشی بیای بالاتر از 90 درصد می برمت!

اون زمان هم از این لافها زیاد می زدی و همش می باختی. فرقش اینه که بردهای تو خیالین و بردهای من واقعی.

حتی یک نفر تو دنیا نیست که بتونه منو به خاطر بازی بهتر ببره. نه اینکه هیچ وقت نمی بازم، چرا درصدی هم می بازم، اما مثل باختای بارسا بر خلاف روند بازی. وقتی رفتم مسابقات جهانی رو بردم اون وقت می فهمی فرق واقعیت با توهم رو.

مسابقات جهانی تو رو با اون بازیت راه نمیدن.
تو اصلا دفاع بلد نبودی. کسی که یه ذره دفاع بلد باشه با رنک بالای 50000 اگه 100 تا بازی هم بکنه حتی نباید 1 گل بخوره. یادته از من که اون موقع رنک نودهزار بودم چند تا گل خوردی؟ حتی نباید 1 دونه میخوردی.
گفتم که همین کیاوش 6 ماه فیفا بزنه میبردت

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ آذر ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Amir نوشته:

مسابقات جهانی تو رو با اون بازیت راه نمیدن.
تو اصلا دفاع بلد نبودی. کسی که یه ذره دفاع بلد باشه با رنک بالای 50000 اگه 100 تا بازی هم بکنه حتی نباید 1 گل بخوره.
گفتم که همین کیاوش 6 ماه فیفا بزنه میبردت

به این حرفای کودکانه میگن سوزش ناشی از باختهای زیاد. طفلکی آرزوش بود تو ۱۰ تا بازی یه مساوی بگیره!

من با یه کسایی بازی کردم و بردمشون که پیششون تو باید بری خاله بازی کنی. تنها کاری که بلدی توهم زدن و بهونه آوردنه. اون موقع ها یه بهونه هایی می آورد ته خنده. مثلا می گفت سرعت بازی رو بذاریم رو سریع من می برم! بعد باز از ۱۰ بازی یه امتیازم نمی تونست بگیره! فقط بهونه های خاله زنکی!

مرد باش جای حرف و توهم بیا پای میدون و انقدر بزدلانه پشت اگر و اما و بهونه قایم نشو. من سر کل این سایت شرط می بندم با تو بازی می کنم! قول میدم آمار آبروریزی ت بدتر از سری قبل خواهد شد!

۲۸ آذر ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۵,۷۹۰ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۴,۴۴۳ بازدید
۲۳ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۴۲۰ بازدید
۲۹ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۳,۵۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۵۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۸۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۴۰۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۳۴۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۵۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۹ کاربر آنلاین است. (۱۲۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!