به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: HESSAM.FCB
پیام: ۴,۲۶۰
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۹۰
از: Esfahan
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- پپ گواردیولا & تیتو ویلانووا & آرسن ونگر
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
یوپ هاینکس: در یک بازی سخت پیروز شدیم

بایرن مونیخ در هفته یازدهم بوندس لیگا موفق شد در یک دیدار نزدیک با حساب 2 بر 0 از سد فرانکفورت بگذرد.

سایت گل- بایرن مونیخ صدرنشین بوندس لیگا در هفته یازدهم میزبان آینتراخت فرانکفورت بود که در یک بازی نزدیک مونیخی ها موفق شدند با دو گل ریبری و آلابا سه امتیاز حساس این بازی را بدست آورند.

یوپ هاینکس پس از پایان این دیدار به وبسایت رسمی باشگاه بایرن گفت:" این یک پیروزی دشوار در دیدار مقابل تیم خوب فرانکفورت بود. امروز خصوصا در نیمه اول ما عملکرد خوبی نداشتیم و تا حدودی بازی پایاپای بود. فرانکفورت در این بازی عملکرد خوبی داشت و من سبک بازی آن ها پسندیدم.

شما همیشه نمی توانید انتظار داشته باشید با 6 گل به برتری برسید به ویژه در دیدارهای دشوار ما این بازی را با توجه به تجربه و هوش بازیکنانمان بردیم و از این جهت بسیار خوشحالم."

فرانک ریبری:" این آسان نیست که شما هر سه روز یک بازی در سطح بالا انجام دهید فرانکفورت از نظر فیزیکی شرایط بهتری نسبت به ما داشت و کاملا آماده ی این بازی بود با این حال ما در نیمه نخست شانس های خوبی برای گلزنی داشتیم که از آن ها استفاده نکردیم. سه امتیاز این بازی برایمان مهم بود که موفق شدیم آن را بدست بیاوریم و این از همه چیز مهم تر بود."

۲۱ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوری دو هفته ای بوآتنگ از میادین

دوری دو هفته ای بوآتنگ از میادین ژرو بوآتنگ در دیدار هفته یازدهم مقابل فرانکفورت مصدوم شد و در دقیقه 32 جای خود را به فن بویتن داد.

سایت گل- ژروم بوآتنگ مدافع ملی پوش باشگاه بایرن مونیخ در دیدار شنبه شب برابر آینتراخت فرانکفورت در دقیقه 32 مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.

تشخیص اولیه دکتر مولر پزشک تیم ملی و باشگاه بایرن مونیخ استراحت دو هفته ای برای بوآتنگ است به نظر می رسد او دچار کشیدگی کشاله ران شده باشد تشخیص دقیق تر و میزان مصدومیت به معاینات روز آینده موکول شد.

بوآتنگ به دلیل مصدومیت اردوی تیم ملی آلمان برای دیدار دوستانه مقابل هلند را از دست داد.

۲۱ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کلوپ: شایستگی شکست دادن آگسبورگ را داشتیم

سرمربی سابق ماینتس در صحبت هایی به این نکته اشاره کرد که گرچه تیمش درمقابل حریف با مشکلاتی روبرو شد اما شایستگی کسب هر3امتیاز بازی را داشت

سایت گل- یورگن کلوپ، سرمربی باتجربه بوروسیا دورتموند معتقد است که تیمش شایستگی برد 1-3 مقابل آگسبورگ در دیدار شنبه شب را داشت. این برد درحالی رقم خورد که تیم حریف هم به شدت پرتلاش بود و برای رسیدن به نتیجه مطلوب مبارزه زیادی انجام می داد.

دو گل از روبرت لواندوفسکی و یک گل از مارکو رویس سه امتیاز این بازی را به حساب دورتموند واریز کرد.

درپایان این بازی، یورگن کلوپ سرمربی زرد پوشان به خبرنگاران گفت:« کار خیلی سختی داشتیم. در نیمه اول یک فرصت استثنایی گل را خلق کردیم. ولی در آن لحظه خیلی قاطعانه عمل نکردیم و کمتر از تیم حریف پرسینگ را انجام می دادیم. بازی خیلی شانه به شانه ای بود و رومن ویندفلر واکنش فوق العاده ای در مقابل واکنش های تیم حریف داشت. در طول نیمه دوم ما منسجم تر و فشرده تر بودیم و در تمام موقعیت های 50-50 برنده شدیم و دو گل را به ثمر رسانیدم. درنهایت کنترل بازی را در دست گرفتیم. البته آگسبورگ هم بازی فوق العاده ای انجام داد ولی ما شایسته این برد بودیم.»

درپایان بازی لواندوفسکی هم درمورد تلاش زیاد او و هم تیمی هایش برای کسب سه امتیاز این بازی گفت:« بازی خیلی سختی بود ولی درنهایت 3 امتیاز را به دست آوردیم؛چیزی که مهمترین چیز برای ما بود. خوشحالم که دو گل به ثمر رسانده ام. ما مشکلات زیادی در نیمه اول داشتیم ولی درنیمه دوم اوضاع بهتر شد. سه امتیاز این بازی واقعا مهم است.»

دورتموند در حال حاضر در رده چهارم جدول بوندس لیگا قرار دارد و 11 امتیاز از بایرن مونیخ صدرنشین عقب است.

۲۱ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرانک ریبری: بایرن برای من مهمتر از فرانسه است

هافبک مهاجم 29 ساله باشگاه بایرن مونیخ از حضور در مونیخ کاملا راضی است او در اظهار نظری باشگاه بایرن را به تیم ملی فرانسه ترجیح می دهد

سایت گل- فرانک ریبری ستاره فرانسوی باشگاه بایرن مونیخ در اظهار نظری باشگاه بایرن را در اولویت و موفقیت با این باشگاه را نسبت به بازی در تیم ملی فرانسه مهم تر می داند.

فرانک ریبری ستاره ی بایرن در دیدار مقابل لیل بود و در پیروزی شنبه شب مقابل فرانکفورت نیز نقش موثری داشت.

ریبری با ابراز رضایت از حضور در مونیخ و بازی در آلیانس آره نا از اینکه در سال 2007 تصمیم گرفت به باشگاه بایرن بیاید بسیار خوشحال است و می گوید:" من ششمین سال حضورم در مونیخ را تجربه می کنم."

او که با بیلد گفتگو می کرد ادامه می دهد:" در اینجا همیشه همه چیز خوب است و من کاملا از حضورم در بایرن لذت می برم بایرن برای من مهمتر از تیم ملی فرانسه است."

ریبری برای بازی دوستانه چهارشنبه شب مقابل تیم ملی ایتالیا به اردوی فرانسه دعوت شده است.

۲۲ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آرین روبن: بایرن باید ممنون فان خال باشد

در چند هفته ی اخیر صحبت هایی میان لوئیس فان خال و اولی هوینس رد و بدل شد اما با این حال آرین روبن احترام بسیاری برای مربی تیم ملی هلند قائل است

سایت گل- پس از کسب دهمین پیروزی و حضور 90 دقیقه ای آرین روبن در ترکیب بایرن نشان داد که این مهاجم هلندی از آمادگی کامل برخوردار است و می تواند برای حضور در اردوی تیم ملی هلند به آمستردام برود.

حضور روبن در ترکیب تیم ملی هلند و رویارویی با همبازی های خود در دیدار دوستانه چهارشنبه شب مقابل تیم ملی آلمان می تواند به جذابیت های این بازی اضافه کند.

آرین روبن پس از درگیری هایی که بین لوئیس فان خال و سران باشگاه بایرن بوجود آمده بود به جمع ملی پوشان هلندی اضافه شد او در مورد فان خال مربی تیم ملی هلند و اسبق باشگاه بایرن گفت:" او یکی از مربیان اصلی من است و هنوز از کار کردن با او لذت می برم."

روبن ادامه می دهد:" من فکر می کنم بایرن همچنان باید از کارهایی که فان خال در این تیم انجام داد ممنون باشد در اینجا او یک کار فوق العاده انجام داد که نباید فراموش شود او توماس مولر و هولگر بداشتوبر را در بایرن کشف کرد"

دفاع روبن از لوئیس فان خال و درگیری های لفظی که او با کادر مدیریتی باشگاه بایرن ایجاد کرده بود کمی تعجب برانگیز بود روبن در این مورد می گوید:" این همیشه در رسانه ها بزرگ نمایی می شود من به همین دلیل در این موضوع دخالت نمی کنم."

۲۲ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
فن بویتن: بازی برای بایرن مونیخ یک افتخار است

ملی پوش بلژیکی از اینکه همچنان با باشگاه بایرن مونیخ قرارداد دارد و می تواند برای این باشگاه بازی کند خوشحال است

سایت گل- دانیل فن بویتن مدافع بلژیکی بایرن از اینکه می تواند برای بایرن مونیخ بازی کند احساس افتخار و غرور می کند او امیدوار است بتواند در فصل جاری زمان بیشتری برا ی حضور د رترکیب بایرن بدست آورد.

فن بویتن پس از هفته ها مصدومیت در دیدار مقابل فرانکفورت بدلیل مصدومیت ژروم بوآتنگ توانست چند دقیقه ای را در ترکیب بایرن حاضر باشد.

فن بویتن در این رابطه به وبسایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ می گوید:" من هر بار که می توانم در ترکیب بایرن حاضر شوم کاملا خوشحال می شوم و این باعث افتخار من است که برای بایرن بازی کنم."

" من می خواهم در زمان باقی مانده این فصل برای بایرن بازی کنم ما با برنامه ای دشوار تا تعطیلات نیم فصل مواجه هستیم و به همه بازیکنان نیاز داریم."

او در پایان در مورد اینکه آینده خود در باشگاه بایرن را چگونه می بیند گفت:" شما باید نگرش مثبت خود را حفظ کنید و تنها با کار زیاد می توانید به موفقیت دست یابید."

فن بویتن تابستان 2006 به بایرن پیوست و با پیراهن این تیم بیش از 100 بازی بوندس لیگایی در کارنامه دارد.

۲۲ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
تیم منتخب هفته یازدهم بوندس لیگا؛ درخشش دوباره ریبری

گل دات کام با شناسایی برترین ستاره ها در دیدارهای آخر هفته به معرفی آن ها می پردازد در هفته ای که با پیروزی بایرن، شالکه و بوروسیا دورتموند همراه بود

سایت گل- یکی دیگر از هفته های پر هیجان فوتبال آلمان را در آخر هفته شاهد بودیم جایی که بایرن موفق شد با نتیجه 2 بر 0 فرانکفورت را شکست دهد و شالکه بازگشت خوبی در نیمه دوم داشت و توانست از سد برمن عبور کرده و بوروسیا دورتموند نیز موفق شد مقابل آوگسبورگ نتیجه خوبی بدست آورد.

این هفته پیروزهای دیگری نیز داشت وولفسبورگ، مونشن گلادباخ و هانوفر موفق شدند در هفته یازدهم موفقیت های خوبی بدست آورند و برخلاف هفته های گذشته اشتوتگارت نتوانست نمایش خوبی داشته باشد و شکست خورد. گل دات کام با بررسی بازی های این هفته به معرفی برترین بازیکنان می پردازد.

درون دروازه، کوین تراپ دروازه بان فرانکفورت قرار می یرد دروازه بانی که با درخشش شانس های بایرن را از آن ها گرفت و تنها دو بار تسلیم شد.

ملی پوش زیر 21 ساله های آلمان سوکراتیس و گلزنی او برای برمن نشان داد که با وجود شکست مقابل شالکه او در فرم خوبی قرار دارد. هیکو وسترمان کاپیتان هامبورگ نیز نقش موثری در حفظ دروازه ی هامبورگ داشت به همراه نیلسون مدافع نورنبرگ که عملکرد خوبی در دیدار مقابل ماینتس داشت از منتخبین گل دات کام در خط دفاعی هستند.

در خط هافبک، پاتریک هرمان در ترکیب گلادباخ نمایش خوبی داشت به روزهای خوب خود در گلادباخ بازگشت. رومان نویشتادتر و فرانک ریبری نیز در بازی های بایرن و شالکه عملکرد خوبی داشتند و موفق به گلزنی شدند. از نمایش دیگو در پیروزی پر گل وولفسبورگ مقابل لورکوزن نیز نباید به راحتی عبور کرد.

در خط حمله، مارکو رویس و ضربه ایستگاهی زیبای او در کسب نتیجه 3 بر 1 مقابل آوگسبورگ موثر بود. یولیان دراکسلر نیز که پس از ورود به زمین به عنوان بازیکن جانشین موفق شد گل برتری شالکه را به ثمر رساند و در نهایت محمد عبدلائو مهاجم هانوفر که دو گل مقابل اشتوتگارت به ثمر رساند.

۲۳ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
توماس مولر:فان خال یک مربی بسیار مهم برای پیشرفت من بود

توماس مولر ستاره جوان باشگاه بایرن مونیخ رشد و پیشرفت فوتبالی خود را مدیون لوئیس فان خال می داند

سایت گل- توماس مولر هافبک مهاجم بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان لوئیس فان خال را عاملی برای دست یابی به موفقیت های خود می داند

مولر در آستانه رویارویی تیم ملی آلمان مقابل هلند با تمجید از لوئیس فان خال سرمربی نارنجی پوشان گفت:" او یک مربی حرفه ای و بسیار عالی است که فلسفه هایی با جزئیات دقیق را وارد فوتبال کرد."

مولر که با شبکه تلویزیونی اسپورت وان سخن می گفت ادامه می دهد:" او به من برای ورود به فوتبال حرفه ای کمک های بسیاری کرد و یک مربی مهم برای من محسوب می شود."

فان خال از سال 2009 تا 2011 به عنوان سرمربی با باشگاه بایرن همکاری داشت و پس اخراج از بایرن انتقاداتی را علیه اولی هوینس رئیس باشگاه بایرن مونیخ در رسانه ها مطرح کرد.

۲۳ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازگشت وحید هاشمیان به آلمان؛ بایرن بهترین انتخاب بود

گزارش اختصاصی سایت گل آلمانی از حضور دوباره وحید هاشمیان در آلمان و آغاز دوران مربی گری او

سایت گل- وحید هاشمیان بازیکن سابق تیم ملی ایرن که سابقه 50 بازی ملی را در کارنامه دارد یکی از بازیکنان موفق آسیایی شاغل در بوندس لیگا بود او در باشگاه های بوخوم، هامبورگ، بایرن مونیخ و هانوفر بازی کرده است.

در ژانویه 2011 هاشمیان به لیگ ایران بازگشت و برای باشگاه پرسپولیس بازی کرد وحید تا پیش از خداحافظی از فوتبال حرفه ای خود در 22 اکتبر 2012 موفق شد 22 بار برای قرمز پوشان تهرانی به میدان رود. او پس از جشن خداحافظی به آلمان بازگشت تا اولین تجربه مربی گری خود را در شمال این کشور برای تیم هالشتنبک - رلینگن آغاز کند.

خبرنگار گل دات کام نیلوفر مومنی مصاحبه ای اختصاصی را با این مهاجم سابق و مربی فعلی در مورد شرایط کاری در آلمان و سایر موارد جالب دیگر انجام داده است.

هاشمیان می گوید:" من می خواستم به صورت حرفه ای به عرصه ی مربی گری ورود کنم."

" نزدیک به شش ماه از خداحافظی من می گذرد اخیرا برای باشگاه پرسپولیس بازی می کردم اما به مربی گری نیز فکر می کردم برای بازی در باشگاه های دیگر پیشنهاداتی داشتم اما تصمیم گرفتم برای ورود به عرصه مربیگری به آلمان بازگردم. توماس بلیمایستر مربی ریلینگن در مورد همکاری با این تیم با من صحبت کرد او یک فرد با تجربه است و به عنوان بازیکن نیز در لیگ بازی کرده بود حالا ما با هم همکاری می کنیم و او مدیر فنی تیم است."

" برای من رویایی بود که بتوانم زندگی حرفه ای را در عرصه مربی گری ادامه دهم اما هیچ ایده ای در مورد اینکه کجا می توانم آن را شروع کنم نداشتم. این وضعیت را خانواده ام تغییر داد همسرم در هامبورگ زندگی می کند و فرزندم نیز اینجا بدنیا آمده است پس برای من ایده آل بود که کارم را از همینجا آغاز کنم."

اولین مربی ایرانی در اروپا
"من برای سال های زیادی در آلمان بازی کردم و می دانم در اینجا ساختارها کاملا مناسب هستند. هالشتنبک - رلینگن تنها 18 کیلومتر با خانه ام فاصله دارد و ما در هفته چهار روز تمرین داریم و یک بازی برگزار می کنیم ساعات فراغتم را به کامل کردن زبان آلمانی می پردازم و مدت زمان بیشتری در کنار خانواده ام هستم."

وحید هاشمیان اولین مربی ایرانی شاغل در اروپا یک افتخار ویژه برای مهاجم اسبق بوندس لیگا؟ "من چندان در این مورد فکر نمی کنم و نگرانی در مورد آن ندارم."

برنامه های شما برای آینده؟ "نمی دانم در پنج سال آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد اما کار کردن به عنوان یک مربی شغلی بسیار جدی است من این کار را با علاقه بسیار زیاد انجام می دهم اما هاشمیان فوتبالیست با هاشمیان مربی کاملا شرایطی متفاوت دارد و هر لحظه می تواند موقعیت تغییر کند پس من زیاد از اینکه چه چیزی می تواند در این پنج سال رخ بدهد نگران نیستم."

"لوسیو واقعا بهترین بود"
" من کاملا نظم وانظباط و ساختارهای آموزشی را در آلمان درک می کنم و آن را قبول دارم. اما چیزی که اینجا زیاد دوست ندارم آب و هوا است اینجا بسیار سرد است و مردم نیز چندان باز و دوستانه با شما برخورد نمی کنند."

" در طول دوران حرفه ای با مربیان بزرگی کار کردم و آن ها چیزهای زیادی به من آموختند. بهترین بازیکنی که در کنار او بازی کردم لوسیوی برزیلی در بایرن مونیخ بود او واقعا بازیکن خوبی بود."

"بایرن مونیخ بهترین تصمیم بود"
با نگاهی به گذشته مهاجم اسبق بوندس لیگا دوران حضور خود در بایرن را مرور می کند" با نگاهی به گذشته در میان باشگاههایی نظیر اشتوتگارت و شالکه که به من پیشنهاد داده بودند بایرن بهترین تصمیم بود اما من بازی های زیادی برای آن ها انجام ندادم و تصور این را نمی کردم."

از سال 2001 تا 2004 مهاجم ایرانی برای بوخوم بازی کرد و موفق شد با آن ها به رقابت های جام یوفا راه یابد سپس موفقیت های بسیاری را با بایرن بدست آورد. "ما با بوخوم با وجود اینکه باشگاه کوچکی بود چیزهای بزرگی داشتیم ما موفق شدیم شالکه را شکست دهیم که این ارزش زیادی برای ما داشت من در این پیروزی نقش موثری داشتم ما باواریایی ها را شکست دادیم و من به بایرن رفتم و قهرمانی آلمان را به دست آوردم و برای این باشگاه دوبار در لیگ قهرمانان اروپا بازی کردم که این از لحظات با شکوه زندگی من بود."

۲۳ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
سانیول: ریبری ذهنی خلاق دارد

ویلی سانیول مدافع اسبق بایرن مونیخ به ستایش از هم وطن خود و ستاره کنونی باشگاه بایرن مونیخ می پردازد

سایت گل- ویلی سانیول مدافع راست سال های نه چندان دور بایرن مونیخ و تیم ملی فرانسه به ستایش از هموطن خود فرانک ریبری پرداخت.

ویلی سانیول در مصاحبه ای با کیکر گفت:" فرانک ریبری می تواند بهترین عملکرد خود را به نمایش بگذارد زیرا او دارای ذهنی کاملا باز و خلاق است آن ها در تیم ملی فرانسه به سبکی بازی می کنند که هرگز پیش از این تجربه آن را نداشته اند."

او با اشاره به رسوایی تیم ملی فرانسه در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی گفت:" فرانک ریبری از مسئولیت نمی هراسد فقط سایر بازیکنان در تیم ملی نباید او را تنها بگذارند." ویلی سانیول که به عنوان مدیر فنی تیم ملی فرانسه مشغول به کار است در پایان می گوید:" در جام جهانی 2010 اتفاقاتی رخ داد که تیم در مسیر نادرستی قرار گرفت و حالا بازیکنان می خواهند کاری را انجام دهند که هوادارانمان این خاطرات را فراموش کنند"

۲۳ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۷,۳۳۳ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۴,۵۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۳۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۸۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۰۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۳۲۶ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۱۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۳۷۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۷۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۵۳ کاربر آنلاین است. (۲۳۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۵۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!