به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی بوندس ليگا
نام کاربری: HESSAM.FCB
پیام: ۴,۲۶۰
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۹۰
از: Esfahan
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- پپ گواردیولا & تیتو ویلانووا & آرسن ونگر
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ماتئوس: گومز باید روی نیمکت بنشیند

لوتار ماتئوس معتقد است گومز با بدست آوردن آمادگی کامل باید روی نیمکت بایرن بنشیند و برای حضور در ترکیب اصلی بایرن با سایرنی رقابت کند

سایت گل- ماریو گومز پس از مصدومیت طولانی مدت شرایط بازگشت به تمرینات بایرن را بدست آورده و در تمرینات گروهی این تیم شرکت می کند گومز امروز با حضور در دیدار دوستانه مقابل مارک اشوابن به ترکیب بایرن بازگشت.

یوپ هاینکس سرمربی بایرن پیش از این در مورد بازگشت ماریو گومز گفته بود:" اگر گومز به شرایط آمادگی بازگردد او روی نیمکت ذحیره ها نمی نشیند." با این حال لوتار ماتئوس ستاره دهه 90 باشگاه بایرن و تیم ملی آلمان نظری متفاوت با سرمربی دارد.

او در این مورد می گوید:" گومزبه دلیل مصدومیت طولانی مدت از آمادگی بدور است و سایر مهاجمان نیز در غیاب او موفق شدند گل های خوبی برای بایرن به ثمر رسانند."

ماتئوس در گفتگویی که با اسکای اسپورت داشت ادامه می دهد:" شرایط بایرن به مانند فصل گذشته نیست که گومز بدون هیچ تهدیدی بتواند به تنهایی گزینه ی خط حمله ی بایرن باشد او برای حضور در ترکیب باید بهتر از رقبای خود ظاهر شود."

۲۳ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
ستایش بکن باوئر از ماتیاس سامر

فرانتس بکن باوئر رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ در اظهار نظری اعلام کرد از شرایط کاری ماتیاس سامر در بایرن بسیار راضی هستم

سایت گل- فرانتس بکن باوئر اسطوره ژرمن ها و رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ کاملا از شرایط کاری ماتیاس سامر مدیر ورزشی این باشگاه راضی است.

بکن باوئر معتقد است حضور ماتیاس سامر پس از کسب سه عنوان نائب قهرمانی در فصل گذشته می تواند به شرایط تیمی ما کمک کند.

قیصر فوتبال آلمان به بیلد می گوید:" ماتیاس توانست ار افت تیم جلوگری کند با توجه به زمان اندکی که او در بایرن حضور دارد این روند پیشرفت رضایت بخش است."

بکن باوئر دلایل موفقیت سامر را اینگونه توجیه می کند:" از آن جا که او یک فرد متعصب است بازیکنان به وی اعتقاد دارند سامر یکی از بهترین بازیکنان جهان بود او قهرمان اروپا و بهترین بازیکن سال شد و همانند ستاره های بایرن کاملا حرفه ای و معتبر است."

بکن باوئر در مورد همکاری سامر با هاینکس گفت:" هاینکس اکنون مورد اعتماد سامر است زیرا کاملا متوجه شده است که او چه می خواهد هیچ مشکلی وجود ندارد و هر دو موفقیت تیم را هدف قرار داده اند."

فرانتس بکن باوئر در پایان از توماس توچل و اسلومکا به عنوان گزینه های حانشینی هاینکس نام برد.

۲۵ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
درگذشت الکس آلوز، بازیکن برزیلی سابق هرتابرلین

الکس آلوز بازیکن برزیلی سالهای نه چندان دور بوندس لیگا پس از ماه ها مبارزه با بیماری سرطان خون درگذشت

سایت گل- آلوز پس از ماه ها مبارزه با بیماری سرطان خون در بیمارستانی واقع در دو ژانیروی برزیل در گذشت.

آلوز 37 ساله یکی از بازیکنان مطرح بوندس لیگا در سال های نه چندان دور بود و بازی های خوبی با پیراهن هرتابرلین در کارنامه دارد.

او ماه های اخیر را بدلیل وخیم شدن شرایط بیماری در بیمارستان به سر می برد آلوز سابقه ی بازی در پامیراس، پورتوگویشا، کروزیرو، هرتابرلین، واسکو، بوآویشتا، فورتالزا، کاوالا، یونیون روندوپولیس جاییکه او در سال 2010 از بازی حرفه ای کناره گیری کرده بود.

آلوز در سال 1997 با کروزیرو قهرمان لیبرتادورس شده بود در سال 1994 نیز موفق شد با پالمیراس عنوان قهرمانی در لیگ برزیل را بدست آورد

۲۵ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
گومز با توپ پر بازگشت، 4 گل زد و یک توپ ترکاند

ماریو گومز در دیدار دوستانه بایرن روز گذشته به میدان رفتو پس از سه ماه دوری از میادین بار دیگر در ترکیب باواریایی ها حاضر شد او در این دیدار چهار گل به ثمر رساند.

سایت گل- یوپ هاینکس اخبار امیدوار کننده ای را در مورد بازگشت ماریو گومز دریافت کرد گومز پس از آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا بار دیگر در دیدار روز گذشته بایرن در یک بازی دوستانه به میدان رفت و موفق شد چهار گل برای مونیخی ها به ثمر رساند.

بازگشت گومز علاوه بر گلزنی های او یک اتفاق ویژه نیز داشت و آن هم ضربه پنالتی بود که او در این بازی به سمت دروازه شلیک کرد و ضربه سنگین وی موجب شد توپ بازی ترکیده و این حواشی جالبی را برای گومز داشته باشد.

بایرن در این دیدار دوستانه موفق شد 6 گل بر 0 به برتری رسد دیگر گل های بایرن را کلودیو پیزارو و میشل وایزر به ثمر رساندند. گومز در مورد این دیدار گفت:" مطمئنن این بازی برای یک دیدار دست گرمی چندان آسان نبود. من به تمرینات خود ادامه می دهم و شرایطم را برای حضور در ترکیب بایرن بهتر می کنم سپس در انتظار تصمیم مربی هستم."

۲۵ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
قطع همکاری کلاوس آلوفس با برمن پس از 13 سال

مدیر اجرایی باشگاه وردربرمن پس از 13 سال حضور در این باشگاه از جمع برمنی ها جدا شد و به باشگاه وولفسبورگ پیوست

سایت گل- کلاوس آلوفس مدیراجرایی باشگاه وردربرمن پس از 13 سال همکاری با این باشگاه از جمع برمنی ها جدا شد و با امضاء قراردادی 4 ساله به باشگاه وولفسبورگ پیوست.

آلوفس در این ارتباط می گوید:" من در برمن ناراضی نبودم اما آن ها به من پیشنهادی هم نداده بودند." او در مورد همکاری طولانی مدت با توماس شاف و موفقیت هایی که با این کادر بدست آورده بود گفت:" بدیهی است که قطع این همکاری با شاف ناامیدم می کند اما توماس کاملا حرفه ای است و می تواند بدون من نیز بهموفقیت های خود ادامه دهد."

پیش از این فیلیکس ماگات علاوه بر سرمربی گری باشگاه وولفسبورگ اختیارات مدیر ورزشی این باشگاه را در اختیار داشت که با اخراج او باشگاه وولفسبورگ آلوفس را برای این پست در نظر گرفت..

۲۵ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازگشت بداشتوبر در دربی باواریا مقابل نورنبرگ

بایرن مونیخ در هفته دوازدهم بوندس لیگا شنبه شب میهمان نورنبرگ خواهد بود و به نظر بداشتوبر شرایط حضور در این دیدار را خواهد داشت

سایت گل- در هفته دوازدهم بوندس لیگا شنبه شب بایرن میهمان نورنبرگ دیگر تیم ایالت باواریا خواهد بود. با وجود مصدومیت بوآتنگ بایرنی ها امیدوارند بداشتوبر شرایط حضور در این دیدار را بدست آورد.

هولگر بداشتوبر مدافع جوان بایرن در دیدار مقابل لورکوزن از ناحیه همسترینگ دچار مصدومیت شد و پس از دو هفته دوری از میادین موفق شد در تمرینات روز چهارشنبه بایرن شرکت کند.

یوپ هاینکس امیدوار است بداشتوبر بتواند شرایط آمادگی لازم برای حضور در دیدار شنبه شب را بدست آورد تا به نوعی او را جانشین بوآتنگ مصدوم در قلب دفاعی بایرن کند.

۲۶ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتقاد پرسیچ از یورگن کلوپ

ایوان پرسیچ هافبک بوروسیا دورتموند از نیمکت نشینی در این باشگاه ناراضی است و انتقاداتی را علیه کلوپ مطرح کرد

سایت گل- ایوان پرسیچ هافبک بوروسیا دورتموندی از نیمکت نشینی خود در این باشگاه به شدت ناراضی است و عدم حمایت یورگن کلوپ از حضور خود در ترکیب بوروسیا را موثر می داند.

پرسیچ در مصاحبه ای با کانال تلویزیونی نورا به شکایت از کلوپ پرداخت و گفت:" من نمی توانم از وضعیتم در باشگاه دورتموند راضی باشم و احساس می کنم بدرستی توسط یورگن کلوپ حمایت نمی شوم بطوریکه فکر می کنم او مقابل من قرر دارد."

او ادامه می دهد:" جو تیم بسیار خوب است اما کلوپ سه تا چهار بازیکن در اختیار دارد که برنامه ها و نظرات خود را با آن ها طرح ریزی می کند"

تونچی مارتیچ بازیکن اسبق کروات ها در مورد اظهارات پرسیچ می گوید:" ایوان در صورتی می تواند به پیشرفت خود ادامه دهد که او بطور مداوم بازی کند اگر قرار است روی نیمکت بنشیند پس چرا باید به جمع دورتموندی ها اضافه شود بهتر است در پنجره انتقالات ژانویه از این باشگاه جدا شود."

۲۶ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آدلر: من هم مثل انکه در معرض افسردگی و خودکشی ام

رنه آدلر دروازه بان ملی پوش باشگاه هامبورگ از ابتلا به افسردگی و سرنوشتی که رابرت انکه با آن مواجه شد می ترسد

سایت گل- رنه آدلر دروازه بان هامبورگ اعلام کرد که او یکبار برای از دست دادن زندگی خود دچار ترس شده است.

او در تشریح بیشتر، آن به مصدومیت پیش از جام جهانی 2010 و شرایط بدی که بعد از آن برای وی رخ داد باز می گردد آدلر خود را خوش شانس می داند که به سرنوشت انکه دچار نشده است.

آدلر در این مورد می گوید:" من باید دقت زیادی کنم تا به افسردگی دچار نشوم."

" رابرت انکه و من شرایط مشابهی داریم هر دو احساسی هستیم و از هر گونه فشار و استرسی متنفر. از اینکه قرار باشه در ادامه هم شرایطی مشابه با انکه داشته باشم بسیار می ترسم."

" من مصدومیت های شدیدی را تجربه کرده ام و فشار زیادی روی من آمده در هر بازی که به زمین می روم احساس راحتی ندارم"

آدلر در پایان می گوید:" زندگی من کاملا روی فوتبال متمرکز شده است و من متوجه شدم این چندان برای من خوب نیست و گاهی نتیجه معکوس نیز دارد من به یادگیری کارهای دیگر می پردازم و از آن لذت می برم این برایم مفید است."

رابرت انکه زندگی خود را در سال 2009 به پایان داد او در سن 32 سالگی و پس از فوت دخترش در سال 2006 نتوانست با این موضوع کنار بیاید.

۲۶ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نشست سالانه باشگاه بایرن: هوینس تا 2015 ابقا شد

در نشست سالانه باشگاه بایرن مونیخ و با اتمام دوره ی اعضای هیئت رئیسه برای انتخاب اعضا جدید رای گیری شد که هوینس با قاطعیت بار دیگر تا سال 2015 به ریاست باشگاه انتخاب شد

سایت گل- نشست سالانه باشگاه بایرن مونیخ با محوریت انتخابات اعضای هیئت رئیسه روز گذشته برگزار شد. در حاشیه ی این نشست گزارش های مالی باشگاه بایرن نیز توسط کارل هوفنر قرائت شد.

کارل هوفنر معاونت مالی بایرن در گزارش اقتصادی این باشگاه گفت:" در سال مالی گذشته بایرن، رکورد گردش مالی 373.4 میلیون یورو را از خود به جای گذاشت که در این میان با کسر تمامی کسورات 11.1 میلیون یورو سود خالصی بوده است که به باشگاه تعلق گرفت."

هوفنر ادامه داد:" این باشگاه بهترین وضعیت اقتصادی خود را در 20 سال اخیر تجربه می کند من فکر می کنم اعضای بایرن می توانند برای همکاری با این باشگاه به خود افتخار کنند." بایرن با اولی هوینس و کارل هاینس رومینیگه ادامه می دهد و می تواند دوران طلایی را شاهد باشد.

باواریایی ها به زودی با شرکت مخابراتی تله کام قراردادی تا سال 2017 امضا می کنند که آن شرکت سالانه مبلغ 30 میلیون دلار به بایرن پرداخت خواهد کرد.

در این نشست با توجه به اتمام دوره ی ریاست اولی هوینس برای اعضای هیئت رئیسه انتخابات صورت گرفت که هوینس با 97.1 درصد تا سال 2015 در مقام خود ابقا شد.

۲۶ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
مصدومیت دوباره روبن سوغات سفر به آمستردام

آرین روبن پس از حضور در دیدار چهارشنبه شب تیم های ملی هلند و آلمان بار دیگر مصدوم است و نمی تواند باواریایی ها را همراهی کند

سایت گل- بایرن مونیخ در هفته دوازدهم بوندس لیگا شنبه شب میهمان نورنبرگ است. آن ها بدنبال کسب یازدهمین پیروزی بوندس لیگایی خود هستند.

یوپ هاینکس در آستانه ی این دیدار خبر از مصدومیت روبن داد و گفت:" آرین روبن بدلیل مشکلات در همسترینگ نمی تواند روز شنبه بایرن را همراهی کند. او علاوه بر بازی شنبه شب دیدار سه شنبه در لیگ قهرمانان اروپا مقابل والنسیا نیز از دست داده است."

سرمربی بایرن از برخی مشکلات عضلانی فرانک ریبری خبر می دهد ولی مشکل مصدومیت او را تا آن حد که نتواند بایرن را در دیدار مقابل نورنبرگ همراهی کند جدی نمی داند.

هولگر بداشتوبر پس از غیبت دو هفته ای بدلیل مصدومیت شرایط بازگشت به میادین را بدست آورده است و هاینکس از احتمال حضور او در ترکیب بایرن خبر می دهد.

۲۶ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۱۷,۱۶۱ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۷۴,۴۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۳۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۷,۸۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۰,۹۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۳۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۶۰۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۸,۳۳۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۴۷۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۶۰ کاربر آنلاین است. (۲۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!