به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال خارجی
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

جوزف گوردون-لویت جان

۱ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: Frombarcawithlove
پیام: ۳۹۷
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۹۴
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- تیری هانری ولی نمیشه اسطوره نامید
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن

فیلم پیشنهادی من ب شما فیلم machinist محصول سال 2004 کشور اسپانیا با بازی خیره کننده ی کريستين بیل .....

حتما ببينين و لذت ببرين(هرچند دیدن فیلم خیلی زجر آوره)

۲ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو

" I am incredibly grateful for nomination"

پ.ن: 11 مین نامزدی گلدن گلوب
پ.ن 2 : اولین همکاری با ایناریتو، دومین کار مشترک با تام هاردی
پ.ن 3:

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ دی ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

" I am incredibly grateful for nomination"

پ.ن: 11 مین نامزدی گلدن گلوب
پ.ن 2 : اولین همکاری با ایناریتو، دومین کار مشترک با تام هاردی
پ.ن 3:

شاید امسال ب حقش برسه باید فیلمو دید ......

۲ دی ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
برای دیدن این پیام، بایستی ابتدا یک پاسخ بزنید.

۲ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Strange man نوشته:

جوزف گوردون _لویت بازیگر خوب و جوونيه ی مدت احساس میکردم شاید جا پای اساتیدی مث دنیل دی لوييس یا دنيرو بزاره ولی متأسفانه بازیش داره تکراری میشه مث کريستين بيل .......
فیلم جديدشم متاکريت 70از 100رو از منتقدان گرفته که زیاد جالب نیس حالا باید ببینیم خودش چجور بازی کرده.....

متوجه منظورت از بازی تکراری نشدم! به هر حال این روزها بازیگرها یه تیپ خاصی از بازی رو همش ارائه میدن و این کاملا اپیدمیک شده. مثلا همین تام هاردی، شما نگاه شخصیتش تو Warrior و Lawless با هم مو نمی زنه. و کلا همه جا هم همینطوری بازی می کنه، اما دلیل نمیشه بازیگر خوبی نباشه.

در ثانی جوزف به اندازه کافی متنوع بازی کرده. شما فیلمی مثل Hesher رو ببین، بعد با بازیش تو 500 days of summer مقایسه کن. حالا این تازه اول راهه، و فیلم هایی که توش نقش اول بوده زیاد نیستن. اما به نظر من در آینده حرف های زیادی برای گفتن داره.

در مورد The Walk، اولا باید در نظر گرفت که یه فیلم بیوگرافیه، و این یعنی همه از اول، می دونن آخرش چی میشه. و کار کارگردان برای حفظ هیجان فیلم، بسیار سخت میشه. بازی بازیگرها خصوصا جوزف خیلی خوب بود، به خصوص لهجه فرانسویش جذابیت خیلی خاصی به شخصیتش داده بود. بن کینگزلی هم یه نقش تیپ رو نسبتا خوب اجرا کرده. در نهایت کارگردانی مثل زمه کیس فیلم رو ساخته که دیدنش رو واجب می کنه. در مجموع متای 70 برای یه فیلم بیوگرافی، خوب محسوب میشه.

۳ دی ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
متوجه منظورت از بازی تکراری نشدم! به هر حال این روزها بازیگرها یه تیپ خاصی از بازی رو همش ارائه میدن و این کاملا اپیدمیک شده. مثلا همین تام هاردی، شما نگاه شخصیتش تو Warrior و Lawless با هم مو نمی زنه. و کلا همه جا هم همینطوری بازی می کنه، اما دلیل نمیشه بازیگر خوبی نباشه.

در ثانی جوزف به اندازه کافی متنوع بازی کرده. شما فیلمی مثل Hesher رو ببین، بعد با بازیش تو 500 days of summer مقایسه کن. حالا این تازه اول راهه، و فیلم هایی که توش نقش اول بوده زیاد نیستن. اما به نظر من در آینده حرف های زیادی برای گفتن داره.

در مورد The Walk، اولا باید در نظر گرفت که یه فیلم بیوگرافیه، و این یعنی همه از اول، می دونن آخرش چی میشه. و کار کارگردان برای حفظ هیجان فیلم، بسیار سخت میشه. بازی بازیگرها خصوصا جوزف خیلی خوب بود، به خصوص لهجه فرانسویش جذابیت خیلی خاصی به شخصیتش داده بود. بن کینگزلی هم یه نقش تیپ رو نسبتا خوب اجرا کرده. در نهایت کارگردانی مثل زمه کیس فیلم رو ساخته که دیدنش رو واجب می کنه. در مجموع متای 70 برای یه فیلم بیوگرافی، خوب محسوب میشه. 

در این شکی نیست که بازیگر خوبیه ولی من انتظار بیشتری ازش داشتم بخصوص اون اولا که فيلماشو می دیدم همین نظر و هم ب کريستين بیل دارم در صورتیکه طرفدار سرسخت بیل هستم.....
ب نظر من باید بازیگر در هر فیلم کاراکتر متفاوتی رو نشون بده ن اینکه ی کارکتر رو تو فیلم های مختلف نشون بده دلیل افت جانی دپ هم همین بود
الان دیکاپریو رو درنظر بگیرین که نقش های مختلفي رو تو ژانر های متفاوت امتحان میکنه تا از یکنواختی در بیاد.....
بازیگر یعنی دنیل دی لوويس که طرز راه رفتن ،لهجه و نوع خندیدن کاراکتراي هر فیلمش متفاوته ....
البته گوردون بازیگر خوبیه در کل منظورم این بود نمیتونه به سطح دنيرو و دنیل برسه ....
خوب شد یکم بحث کردیم اینجا خیلی خلوت شده جديدا ...

۳ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
من خودم با اینکه بشدت پیگیر بازیهای دیکاپریو هستم ... ولی اگه بخوایم دی لوئیس رو ملاک قرار بدیم، کلا تعداد کمی بازیگر در تاریخ سینما هستن یه همچین سطحی از بازی رو ارائه بدن ... فیلمهای دی لوئیس عملا کلاس بازیگریه برای هنر پیشه های فعلی ...

ملاک رو یکم پائین تر بیارید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
من خودم با اینکه بشدت پیگیر بازیهای دیکاپریو هستم ... ولی اگه بخوایم دی لوئیس رو ملاک قرار بدیم، کلا تعداد کمی بازیگر در تاریخ سینما هستن یه همچین سطحی از بازی رو ارائه بدن ... فیلمهای دی لوئیس عملا کلاس بازیگریه برای هنر پیشه های فعلی ...

من فیلم فکر میکردم که گوردون با این جوونيش شاید به سطح دنیل برسه ولی فهمیدم خیر......

اما دیکاپریو بدجور تو مسیر پیشرفته کم کم داره خطرناک میشه ...

راستی مدتیه خبری ازش نیس این دنیل ... کجاس الان

۳ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Strange man نوشته:

نقل قول

من فیلم فکر میکردم که گوردون با این جوونيش شاید به سطح دنیل برسه ولی فهمیدم خیر......

اما دیکاپریو بدجور تو مسیر پیشرفته کم کم داره خطرناک میشه ...

راستی مدتیه خبری ازش نیس این دنیل ... کجاس الان

دنیل دی لوییس بعد از بازی در فیلم Lincoln اعلام کرد که به شدت برای بازی در این نقش پیر و خسته شده و به دوره دوم بازنشستگی اش نیاز داره (هر کسی زندگی نامه دنیل دی لوییس رو نخونده وقت بزاره بگرده همه چیز رو از زندگی اش سر در بیاره واقعا ارزشمند هست من اینکار رو تابستون انجام دادم و حدود 20 صفحه از کل زندگی ایشون رو نوشتم البته خطم خیلی بده ولی اگه کسی خواست عکس میگرم و واستون ایمیل میکنم)
نظر من در مورد بحث اینه که شخصیت هایی مثل دنیل دی لوییس و رابرت دنیرو و ال پاچینو و ... خیلی وقت میزارن واسه نقششون و به قول گفتنی غرق میشن در نقش (پیرو سبک متود اکتینگ هستن) ولی هستند کسانی که هیچ تلاشی برای درک نقش خودشون نمیکنند اما دی کاپریو و کریستین بیل و تام هاردی و ... بازیگرای جوونی هستند و تازه دارن خیلی خیلی سخت تلاش میکنن البته که برای کارای قبلیشون هم با عشق کار میکردن
درسته دنیل دی لوییس به نظر خیلی ها بهترین بازیگر تاریخ هست (و به نظر خودم) و فیلم هایش واقعا کلاس بازیگریه ولی نگاه کنید تام هاردی تو 2 سال 8 تا فیلم بازی کرده ولی دنیل دی لوییس در 18 سال گذسته فقط در هفت فیلم ایفای نقش کرده پس برای همین هست که شاید کارای بعضی بازیگر به نظر تکراری بیاد اگه دنیل دی لوییس هم همین تعداد کار رو در 2 سال بازی میکرد اونقدر محبوب نبود که الان هست شاید...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ دی ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۲۴۸ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۳۸۶ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۲۰ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۲۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۵۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۶۵۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۴۹ کاربر آنلاین است. (۲۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!