به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Prince_Of_Catalan
پیام: ۵,۰۲۴
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۹
از: رفسنجان & تهران
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسا خصوصا مسی و الکسیس
- کرایف & رویکارد & رونالدینهو
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
ژاوي: فابرگاس جاي مرا تنگ نمي‌كند

هافبک بازيساز آبي ـ اناري‌ها معتقد است که آمدن فابرگاس به نوکمپ مشکلي براي حضور او در ترکيب اصلي تيم ايجاد نمي‌کند.

ژاوي هرناندز، ستاره بارسلونا و تيم ملي اسپانيا در گفت و گو‌ با روزنامه «آس» اسپانيا از احتمال آمدن سسک فابرگاس، کاپيتان آرسنالي‌ها به نوکمپ استقبال کرد و گفت: رقابت‌ همواره خوب است. فابرگاس بازيکن بسيار خوبي است و در صورت آمدن به نوکمپ کمک زيادي به ما خواهد کرد.

هافبک بازيساز ايالت کاتالونيا اسپانيا افزود: در فصل گذشته از ناحيه عضلات پا دچار مصدوميت شدم، اما توانستم آن را پشت سر بگذارم، براي حضور هر چه بهتر در فصل آينده تمام تلاش خود را به کار خواهم بست.

پيشتر ساندرو راسل، رييس باشگاه بارسلونا گفته بود، با وجود ابراز علاقه فابرگاس به بازگشت به نوکمپ، حاضر نيست 40 ميليون يوور بابت خريد او پرداخت کند، گوآرديولا، سرمربي تيم به خوبي از قيمت بازيکن با خبر است، قيمت فابرگاس 40 ميليون يورو نيست. ما رقمي کمتر از 40 ميليون يورو به باشگاه آرسنال ارائه مي‌دهيم چنانچه قبول کردند فابرگاس را به نوکمپ مي‌آوريم و در غير اين صورت قيد او را خواهيم زد.

فابرگاس فوتبال خود را از آکادمي فوتبال بارسلونا شروع کرد و در سال 2003 در حالي که 16 سال بيشتر سن نداشت به آرسنال پيوست. او در جولاي 2010 اعلام کرد: من طرفدار بارسلونا هستم. من «سوسيو» (لقب هواداران آبي ـ اناري‌ها) هستم هم چنان که پدر بزرگ و پدر و عمو و ديگر نزديکانم هستند، از بچگي عاشق رنگ پيراهن بارسلونا بوده ام، من کاتالوني هستم، اما کاپيتان آرسنال هستم. من در جمع توپچي‌ها بازي مي‌کنم و در آنجا به يک بازيکن تبديل شدم و رفته رفته پخته و پخته تر شدم.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
كريس رونالدو تكذيب كرد؛ من نگفتم مورينيو از رئال برود، من به منچسترسيتي مي روم

ستاره پرتغالي مصاحبه اي كه نشريه ميرر چاپ كرده بود را تكذيب كرد

كريس رونالدو، ستاره پرتغالي رئال مادريد، در صفحه توئيترش، مصاحبه اي كه نشريه انگليسي ميرر از قول او چاپ كرده بود را تكذيب كرد.

نشريه ميرر از قول رونالدو نوشته بود:" پيشنهاد دستمزد 20 ميليون پوندي منچسترسيتي واقعا خيره كننده است اما من با مدير برنامه هايم صحبت كردم و فكر مي كنم بهتر است كه در در رئال بمانم زيرا امسال مي تواند بهترين سال من باشد. ما اين فصل از قدرت زيادي برخوردار هستيم. مورينيو در رئال مي ماند پس من هم مي مانم. اگر او به چلسي مي رفت، من هم رئال را ترك مي كردم. آن وقت به منچسترسيتي مي رفتم. اما او مانده پس من هم مي مانم."

رونالدو در صفحه توئيترش نوشت:" نشريه ميرر يم مصاحبه از قول من چاپ كرد. همه آنچه آنها نوشتند دروغ است. من هرگز با اين روزنامه صحبت نكردم. و هرگز چنين حرف هايي نزدم."

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
منزل فابرگاس به فروش رفت

مهاجم کاتالونيايي بارسلونا خانه خود در لندن را به فروش رساند و پول آن نيز به حسابش در يک بانک اسپانيايي واريز شد.

به نقل از مارکا اسپانيا، سسک فابرگاس بازيکن مورد علاقه بارسلونا، دو هفته پيش منزل مسکوني خود در بارسلونا را انتخاب کرده و گويا قرار است باشگاه بارسلونا آن را خريداري کند.

روز گذشته نيز منزل مسکوني اين بازيکن در شمال لندن به فروش رسيد و پول آن نيز به بانکي در اسپانيا منتقل شد.

کارشناسان معتقدند که انتقال فابرگاس به بارسلونا حتمي است و در همين هفته بايد منتظر عقد قرارداد رسمي اين بازيکن با بارسلونا باشيم؛ اما هنوز هيچ اتفاق رسمي رخ نداده و بايد همچنان منتظر بود.

شواهد امر نشان از انتقال اين بازيکن به بارسلونا دارد اما همزمان باشگاه‌هاي رئال مادريد، چلسي و اخيرا ميلان ايتاليا براي خريد وي دست به کار شده‌اند.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
تلاش بي‌ثمر رم براي خريد بويان

در حالي که باشگاه رم هر چند روز يک بار با وکيل کرکيچ جلسه برگزار مي‌کند اين باشگاه تاتنهام انگليس است که به اين جوان آبي و اناري‌پوشان نزديک شده است.

به نقل از آس اسپانيا، باشگاه تاتنهام با اتکا به نفوذ هري ردنپ در ميان دلالان اروپايي از خريد بويان کرکيچ اطمينان کامل داشته و حتي در سايت رسمي خود نيز کليپ تبليغاتي با استفاده از نام کرکيچ ترتيب داده است.

اين در حالي است که توتي مهره کليدي رم و لوئيس انريکه سرمربي جديد اين تيم هر دو در تماس‌هاي جداگانه از بويان خواسته‌اند هر چه سريعتر قرارداد رسمي با رم را امضا کند.
کرکيچ در تيم جوانان بارسا شاگرد انريکه بوده اما به نظر مي رسد، براي انتخاب مسير خود دچار ترديد شده باشد.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
پيشنهاد 25 ميليون يورويي مالاگا براي كاسورلا

باشگاه تازه ثروتمند شده مالاگا براي خريد ملي‌پوش ويارئال 25 ميليون يورو کنار گذاشته است.

به نقل از آس اسپانيا، شيخ عبدالله بن ناصر آل ثاني مالک ثروتمند باشگاه مالاگا اسپانيا که بازيکناني چون رود فان‌نيستلروي، تولالان، مونرئال، سانچس، خواکين و مربي بزرگي چون مانوئل پيگريني را به خدمت گرفته براي خريد سانتي کاسورلا بازيکن باهوش و گلزن ويارئال مبلغ 25 ميليون يورو کنار گذاشته است.

اين باشگاه همزمان براي خريد لوچو گونسالس از مارسي فرانسه 13ميليون يورو کنار گذاشته و براي به خدمت گرفتن آرانسوبيا دروازه‌بان 5 ميليون يورويي باسک تلاش مي‌کند.

هنوز از رنگ چراغ ويارئال در واکنش به اين پيشنهاد به ظاهر ارزشمند خبري نيست اما بعيد به نظر مي‌رسد با توجه به باقي ماندن روسي در زيردريايي زرد اسپانيا، نيازي به بقاي کاسورلا در اين تيم باشد.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
درگيري لفظي فابرگاس با چند هوادار بارسلونا

مهاجم کاتالونيايي آرسنال لندن هنگام خريد از يک فروشگاه مرکزي در بارسلونا با چند هوادار درگيري لفظي پيدا کرد.

به نقل از اسپورت کاتالونيا، سسک فابرگاس که مدت‌ها در فهرست خريد قطعي بارسلونا قرار دارد به تازگي از رئال مادريد هم پيشنهاد رسمي دريافت کرده و باشگاه آرسنال به رغم گذشت دو سال از مذاکرات پيشرفته با بارسلونا هيچ همکاري با تيم اول لاليگا ندارد.

فابرگاس که از کنايه‌هاي مردم بارسلون خسته شده روز گذشته هنگام خريد از يک فروشگاه بزرگ نتوانست مقابل اهانت چند هوادار خويشتنداري کند و با آنها درگيري لفظي پيدا کرد.

فابرگاس که از حضور عکاسان و خبرنگاران در محل آگاه بود سعي کرد جملاتي در دفاع از خود بر زبان بياورد و گفت: به من اينطور نگاه نکنيد، تقصير من نيست، اين باشگاه آرسنال است که بايد درباره من تصميم بگيرد. اگر اختيار داشتم که در همين فصل گذشته هم براي بارسلونا بازي مي‌کردم، من بايد به تعهدم در قبال آرسنال پايبند باشم.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
پویول دوباره بدون درد دوید؛بازگشت به موقع کاپیتان

به نظر می رسد که کاپیتان باتجربه بارسا در حال بازگشت به روزهای اوج است

این طور به نظر می رسد که کارلس پویول آخرین فاز مصدومیتش را سپری می کند. مصدومیت از ناحیه زانوی چپ حدود یک ماهی است که پویول را از زمین به دور نگاه داشته است

پیش از این پیش بینی می شد که پویول بین دو تا سه ماه از میادین ورزشی به دور بماند ولی گویا اوضاع او خیلی بهتر از این حرفهاست. عملکرد مدافع باتجربه بارسا در جلسات تمرینی فردی اش کاملا خوب بود و اولین فاز دوران مصدومیتش به خوبی سپری شد و از همین رو انتظار می رود که پویول بتواند از اولین روز اردوی پیش فصل بارسلونا که روز هجدهم جولای برگزار می شود، همراه با هم تیمی هایش به تمرین بپردازد.

پویول این روزها تمرینات سبکی را در کنار خوانخو برائو،انجام می دهد و در صفحه توئیترش از برائو که این روزها کمکهای زیادی به او کرده، تشکر کرده است

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیغام والنسیا به اینتر: قیمت اوربانگا 9 میلیون یورو است

سران باشگاه ایتالیایی به دنبال آن هستند تا ستاره آرژانتینی والنسیا را به رختکن تیمشان بیاورند

روزنامه گاتزتا سپورتیووا در گزارشی به این نکته اشاره کرده که سران باشگاه والنسیا به مسئولان اینتر یادآوری کردند که خریداری اوربانگا 9 میلیون یورو برای نرآتزوری هزینه دربرخواهد داشت.

این روزها سران باشگاه اینتر دربازار نقل و انتقالات تابستانی به دنبال مهره های ایده آلی برای تقویت قوایشان هستند تا بدین ترتیب بتوانند با میلان در کورس جام قهرمانی رقابت کنند.

این ستاره 23 ساله که این روزها و بعد از 3 سال حضور در اسپانیا، در انتظار دریافت پاسپورت اروپایی اش است، درحال حاضر با والنسیا قرارداد دارد

بانگا درحال حاضر در اردوی تیم ملی آرژانتین در رقابتهای کوپا آمه ریکا به سر می برد و به دنبال آن است تا به آرژآنتین میزبان کمک کند تا برای اولین بار پس از 1993 در این تورنمنت به قهرمانی برسد. او پیش از این و در سال 2007 با تیم ملی زیر 20 ساله های آرژانتین قهرمان جام جهانی زیر 20 ساله ها شده بود و سال بعد از آن هم در المپیک پکن مدال طلا کسب کرده بود

در حالی که سران باشگاه اینتر تمایل خود را برای جذب اوربانگا اعلام کردند، در عین حال عملکرد جوراج کوکا، ستاره خط میانی و اسلوواک جنوا را هم زیر نظر گرفته اند. کوکا فصل گذشته ، فصلی رویایی را با جنوا سپری کرد و در بازار نقل و انتقال زمستان گذشته با قراردادی 3.6 میلیون یورویی از اسپارتا پراگ به ایتالیا آمده بود.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۵ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
کوئنترائو به مادرید سفر کرد

مدافع ملی پوش بنفیکا بعد از اینکه در تمرینات پیش فصل بنفیکا در سوئیس حاضر نشد به مادرید سفر کرد

به گزارش رسانه های پرتغالی فابیو کوئنترائو که در آستانه پیوستن به رئال مادرید قرار دارد برای انجام مذاکرات نهایی به اسپانیا سفر کرده است.

کوئنترائو ترجیح داد به جای سفر به سوئیس و همراهی بنفیکا، با مدیر برنامه هایش به مادرید سفر کند تا برای پیوستن به رئال با مسئولان این تیم مذاکره کند.

بنفیکا برای فروش مدافع ملی پوش خود 30 میلیون یورو طلب کرده و روی کاستا مدیر ورزشی این تیم اعلام کرده تا به حال هیچ تیمی پیشنهادی رسمی برای جذب او ارائه نکرده است.

این در حالی است که گفته می شود بنفیکا با پیشنهادی 25 میلیون یورویی نیز کوئنترائو را می فروشد.

کوئنترائو پیش از این مورد توجه مسئولان بایرن مونیخ و چلسی نیز قرار گرفته بود اما اعلام کرده ترجیح میدهد به رئال بپیوندد.

کوئنترائو در گفتگو با آ اس گفته بود:" می خواهم برای رئال مادرید بازی کنم. رئال بهترین باشگاه دنیاست و بنفیکا را تنها به مقصد این تیم ترک خواهم کرد."

این در حالی است که ژوزه مورینیو از علاقه اش به کوئنترائو می گوید و کریس رونالدو نیز او را یکی از بهترین بازیکنان جهان می داند.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۵ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
سرخیو آگوئرو: بعد از کوپا آمه‌ریکا در مورد آینده ام تصمیم می گیرم

ستاره آرژانتینی اتلتیکو مادرید هنوز هیچ تصمیمی در مورد آینده اش نگرفته و اعلام تا تا بعد از کوپا آمه ریکا هیچ اقدامی نخواهد کرد

سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی اتلتیکو مادرید اعلام کرد بعد از رقابتهای کوپا آمه ریکا در مورد آینده اش تصمیم گیری خواهد کرد.

رئال مادرید و یوونتوس اصلی ترین مشتریان آگوئرو هستند. این در حالی است که آگوئرو در مورد آینده خود می گوید :" مدیر برنامه هایم همه کارها را انجام میدهد و بعد از رقابتهای کوپا آمه ریکا مقصد بعدی ام مشخص خواهد شد."

آگوئرو 23 ساله بعد از 5 فصل حضور در اتلتیکو در پایان فصل اعلام کرد این تیم را ترک خواهد کرد.

آگوئرو در مورد مقایسه نیمار با مسی گفت:" غیر ممکن است که این دو را با هم مقایسه کنیم. نیمار باید در اروپا بازی کند تا ببینیم چه کاره است."

با اینکه آگوئرو گل تساوی بخش آرژانتین مقابل بولیوی را به ثمر رساند اعلام شده در ترکیب اصلی تیم مقابل کلمبیا حضور نخواهد داشت.

او در این مورد می گوید :" در تیم ما مهاجمان بزرگی حضور دارند و از سرمربی تیم به خاطر فرصتی که به من در بازی اول داد متشکرم و اعتراضی هم ندارم."

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱۵ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۲۵,۳۰۲ بازدید
۲۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۸۰,۸۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۸۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۸۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۴۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۵۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۷۰۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۰,۱۵۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۲۱ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۱۵ کاربر آنلاین است. (۱۹۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!