به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال خارجی
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Strange man نوشته:

سلام آقا بهزاد ..... خوبه که نظرتو گفتی ..... ممنون
در مورد bridge of spise بگم که اصلا داستان فیلم خیلی مسخرس نمیدونم خیلی بچه گانه بنظر می رسه نمیشه زیاد واردش شد ..... کلا فیلم بدی نیس ولی مطمئنن برای طرفداراي استیون اسپیلبرگ ناامید کننده بود ....
در مورد فیلم spotlight بگم که در طول فیلم يجوري داره به بیننده القا میکنه که مشکل دينه ن کلیسا .... کلن از فیلم هایی که خیلی یک طرفه به موضوع نگاه میکنن بدم میاد .... کلن دلیل خاصی هم ندارم ...
فیلم Brooklyn یک حس خوبی بهم داد که خیلی خب بود .... نمیدونم چرا ولی ی حس عالی بهم داد که هیچ فیلمی از امسال همچین حسی بهم نداد ...
کلا نظر شخصی خودم بود و ممکنه هر کسی نظر دیگری داشته باشه ....
بازم ممنون از اینکه نظرتو گفتی .... اگه خودتم نظرتو درمورد ناامید کننده ترین و سورپرايز کننده ترین فیلم های امسال بگی عالی میشه

سلام جواد. منم خوشم اومد حداقل یه نفر در مورد فیلم های امسال نطرشو گفت و نظرت کاملا قابل احترام. ولی انصافا دیگه فیلم استیون بچه گانه نبود هر چند قبول دارم نسبت به کارای دوست داشتنی اش سطح پایین تری داشت ولی خب این نکنه که بارها گفتم خیلی تاثیر داره وقتی موضوع رو از روی واقعیات انتخاب کنی سخته نوشتن فیلم نامه ای که همه جذب اون بشوند مخصوصا اگر اون موضوع سیاسی باشه.
در مورد spotlight نظرم رو گفتم و کاملا ازش دفاع میکنم جواد اون زمان سیستم دین ومذهب مشکل داشته و فیلم میخاد این رو نشون بده که کلیسا اون زمان خدا محسوب میشده و کسی نمیتونسته چیزی علیه اونها بگه منظورشون دین یهود نبوده سیستم اجرایی بوده. الان اسلام مشکلی نداره ولی سیستم اجراییش مشکل داره ایا الان اسلام داره به صورت کامل اجرا میشه؟ یا حتی مسیحیت؟
منم میزارم اسم فیلم هایی که جالب بودند هر چند چند تا فیلم رو هنوز ندیدم که مهمترینش steve jobs و فیلم های کشور های دیگر ولی خب لیست خودم رو میزارم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
فیلم های نا امید کننده و سورپرایز کننده امسال (چند تا رو ندیدم البته)
سورپرایز های امسال:
1- فیلم Taxi : هر چند ایراد داشت ولی فیلم برداری فیلم منو یاد فیلم Locke انداخت و بعضی دیالوگ هاش جالب بود و تاثیرگذار.
2-فیلم Straight Outta Compton : فیلم برای عاشقان موسیقی رپ عالیه. یه مقداری در واقعیات تحریف شده بود ولی برای من که موسیقی رپ رو دنبال میکنم فیلم جالبی بود. دلیلی هم نداره که فقط اونایی که از رپ خوششون میاد با این فیلم حال کردند. خیلی ها بودند که اصلا رپ نمیدونستن چیه ولی از فیلم خوششون اومده. ضرری نداره اگه یه بار ببینیدش.
3- فیلم Everest : یکی از چیزهایی که خیلی دوست دارم ببینم اینه که یه عده ای توی سرما یه اتفاقی واسشون بیفته واقعا حس عجیبی بهم میده هر چند خود فیلم واقعا قشنگه و جذب کننده که به هیج وجه خسته نمیشید.
4- فیلم Ex Machina : فیلمی که مربوط به هوش مصنوعی میباشد هرچند به شخصه زیاد اطلاعات ندارم از این موضوع و اصلا هم علاقه ای ندارم ولی خب فیلم واسه من جالب بود و مخصوصا پیام آخر فیلم .
5- فیلم Mad Max : فیلم اکشن به تمام معنا با بازی خوب چارلیز ترون. هر چند داستان خاصی نداشت ولی خب اینقدر اکشن خوبی بود که ضعف نبود داستان رو میپوشوند.
6- فیلم Me and Earl and the Dying Girl : اول فیلم شاید تکراری باشه و با خودت بگی ای بابا بازم سرطان. ولی اینجوری نیست واقعا دید فیلم متفاوته و الکی دنبال اشک بیننده نیست(البته من فیلم the fault in our stars رو بیشتر از این فیلم دوست داشتم.)
7- فیلم Black Mass : تنها حضور جانی دپ منو وادار کرد که این فیلم رو ببینم و خوشم اومد چون اصلا خوشم نمیاد از ژانر گنگستری .
8- فیلم The Revenant : با بازی دو بازیگر مورد علاقه من دیکاپریو و بیشتر تام هاردی دوست داشتنی. نزدیک یکسال منتظر این فیلم بودم. اما همانطور که قبلا هم گفتم خود فیلم منو اونقدر جذب نکرد شاید به خاطر اینکه خیلی انتظارمو برده بودم بالا ولی بازیگران فیلم محشر بودند. بی شک امسال برنده اسکار دیکاپریو هست و خیلی خوشحال میشم که جایزه مکمل رو به تام هاردی بدن.
9- انیمیشن Inside Out : سازندگان این اثر خیلی خوش فکر بودند . بعضی مواقع هست که به خودم میگم تا 3 سال دیگه آمریکا میخاد فیلم در مورد چه چیزی بسازه که جالب باشه ولی وقتی این اثر رو دیدم فهمیدم که هنوز مونده وقت برای تموم شدن تاریخ انقضای سینمای آمریکا.
10- فیلم The Hateful Eight : عاشق این فیلم شدم و تا حالا 4 بار کامل دیدمش. تدوین های خاص فیلم های تارانتینو/بازی دلنشین ساموئل ال جکسون/نامه نوشته شده لینکلن /و بازم سرما و حس خوب
11- فیلم اخر Spotlight : بهترین فیلم امسال از نظر من که به موضوعی پرداخته که سخته پرداختنش . تیم بازیگری عالی. گفتم دوست دارم تام هاردی جایزه اسکار رو بگیره ولی از نظر من لیاقت مارک رافلو بیشتر از تام هاردی. امیدوارم این فیلم هم به حقش برسه.
نا امید کننده ترین فیلم ها: (نظری در موردشون ندارم)
1- Little Boy
2- Carol
3- Brooklyn
4- Legend
5- Room

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
کلا هرچی جلوتر میره من به حرف های فراستی که این فیلم ها لیاقت اسم هالیوود رو ندارن بیشتر میرسم. هیچ کدوم از فیلم های امسال رو من خوشم نیومد. دقیقا برعکس 2014

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
فیلم سوم پیشنهادی یه خورده خاصه:

یه رفیقی دارم که اگه کل فیلم های دیده شده همه مایی که عضو سایت هستیم رو روی هم بزاریم به اندازه فیلم های دیده شده این رفیقم نیست حتی بازیگرای درجه دو و سه رو با یه رزومه ای میشناسه. اینا رو گفتم که بگم این فیلم بهترین فیلم از نطر اونه البته سال پیش این رو ازش پرسیدم ولی اون موقع خیلی تعریف میکرد و مطمئنم نظرش تغییر نکرده. نمایی از فیلم که فقط همین لوکیشن رو داره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اتفاقا چند سال پیش یادم نیست سر اتفاقی این فیلم رو دانلود کردم ... اصلا هم تا الان طرفش نرفته بودم ...
جالبه ...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

اتفاقا چند سال پیش یادم نیست سر اتفاقی این فیلم رو دانلود کردم ... اصلا هم تا الان طرفش نرفته بودم ...
جالبه ...

شاید باورت نشه ولی منم عین خودت بودم یعنی سال پیش گرفتم از رفیقم گفتم داره اذیتم میکنه و تا چند ماه نرفتم سراغش. تا اینکه تابستان دیدم واقعا خوشم اومد. یکی از فیلم هایی که شاید واسه بار دوم سراغش نری ولی بار اولش اینقدر میچسبه به آدم که قابل توصیف نیست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۴
نام کاربری: Frombarcawithlove
پیام: ۳۹۷
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۹۴
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- تیری هانری ولی نمیشه اسطوره نامید
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
فیلمو ندیدم امشب ميره برا دانلود شاید فردا دیدم نقدشم کردم
عجب فيلمايي معرفی میکنی ممنون .... جالب اينجاس امتیاز imdb فیلم 8ولي متاکريت 5.5خيلي تناقض عجیبیه .... انگار بیشتر عامه پسنده تا منتقد پسند ...
لینک دانلود _____BrRip 720p

۱۶ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Strange man نوشته:
جالب اينجاس امتیاز imdb فیلم 8ولي متاکريت 5.5خيلي تناقض عجیبیه .... انگار بیشتر عامه پسنده تا منتقد پسند ...

جواد به نظرم نمره ایکه منتقدان میدن اصلا ارزش نداره. با دلیل میگم منتقد ها کسانی هستند که عرضه ساختن فیلم ندارند و میان الکی گیر میدن به فیلم. هر چند بعضی موقع ها نمره imdb نیز ملاک مناسبی نیست. خود من فیلم هایی دیدم که نمره شون 6.5 بوده ولی خیلی خوشم اومده. امیدوارم خوشتون بیاد.راستی فیلم amour که معرفی کردی رو هم دیدم خیلی خوشم اومد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ بهمن ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من به تجربه دریافتم احتمال اینکه فیلمی با نمره IMDB حدود 6-7 خوب باشه بسیار بیشتره تا فیلمی با نمره 8-9.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ بهمن ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
فیلم چهارم پیشنهادی:

فیلم خیلی ....
صفت شایسته برای این فیلم پیدا نکردم.
شما اگر دیدید بگید. اگرم فیلم رو ندیدید ببینید لذت ببرید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۸۴۶ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۹۳۲ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۳۸ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۳۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۸۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۷۳۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!