به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اگر چیز خوبیه پس چرا از گسترشش ناراحتی؟! لابد دوست نداشتین عده کسایی که فکر می کنن چون علامه حلی میرن خیلی متفاوتن، زیاد بشه!

من به شخصه از افزایش بی رویه دانشگاهای بی کیفیت ناراحتم، نه چون عده آدمهای بی سواد مدرک داری که سرشون رو بالا می گیرن و میگن ما لیسانس داریم زیاد شده، چون آسیب اجتماعی خیلی گسترده ای داشته و این آدما هرگز حاضر نیستن کاری رو که واقعا در حدشونه به خاطر اون مدرک بی ارزششون بپذیرن. به هر حال آقای هاشمی و جاسبی و دوستانشون پول خیلی دوست داشتن ظاهرا. گرچه الان وضع یه طوری شده که باید دانشگاه آزاد رو دیگه جزو دانشگاه خوبا به حساب آورد!!!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
Farewell Tito نوشته:

اگر چیز خوبیه پس چرا از گسترشش ناراحتی؟! لابد دوست نداشتین عده کسایی که فکر می کنن چون علامه حلی میرن خیلی متفاوتن، زیاد بشه!

کمی فکر میخواد این موضوع فقط ! چون زیاد شدن حلی ها = راحت تر شدن ورود برای داوطلبا = اونایی که قبلا نمیتونستن قبول شن قبول میشن = پایین اومدن کیفیت ! فک کنین لالیگا رو با دسته 2 و 3 قاطی کنن !! بی کیفیت میشه !

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
منم میخوام وارد بحث شم. فقط تو رو خدا حرف که میزنم نگین غروره. به خدا نیست.

اولین بحث که میگین حلی بهترینه. آقا رستگار رحمانی کسی بود که رتبش تو رشته ریاضی شد 30، بعد رفت کمک باباش نرفت سر کار. بعد رفت سربازی بعد اومد دوباره درس خوند رتبش شد 1 تجربی و 1 زبان. کلا هم صد در صد زد و فکر کنم تنها کسی بود تو تاریخ که صد در صد زده کنکورشو. حتی دوباره ازش امتحان گرفتن دوباره صد در صد زد. خلاصه یه نخبه واقعی. اما چی ؟ چون تو تهران نبوده و نرفته حلی نخبه نبوده. این حرف غلطه. بر فرض هم بگیریم رو دست حلّی نیست( که البته من قبول ندارم) فقط نخبه های تهران رو جمع میکنن دیگه. بیشتر که نیست. و فکر نکنین که حلّی ها همه نخبه ان. امکانات حلّی رو در اختیار من اگه قرار میدادن صنعت برق کشور(و حتی دنیا ) رو کلا عوض می کردم. نه این که اونجا درس میخوندم ها نه. فقط آزمایشگاهش رو به من میدادن.

بنده نه حلّی بودم نه تیزهوشان و به جز سه سال هم نمونه نبودم( که ای کاش نمی رفتم و به مغز بازم لطمه نمی زدم) ولی الان از کلّ بچه های این سایت نخبه ترم.(اون خط اولو بخونین لطفا ) به جرات میگم تو هم سنّ و سالای خودم مثل من پیدا نمی کنین. تعداد طرح هام به قدریه که شمارش از دستم در رفته. تعداد نامزدی هام برای خوارزمی بالای 15- 20 بار بوده. تعداد جوایزم برای خوارزمی 7-8 بار بوده و تعداد طرح های انبوه سازم 3-4 تا بوده.( که البته دو تاش نامزد هم نشدن اصلا ) چندین تحقیق عالی دارم که دو سه تاش سر فصل بعضی درس های دانشگاه خودمونه و حتی یکیش سر فصل درس دانشگاه خواجه نصیر بوده. از بهترین دانشگاه های دنیا پیشنهاد همکاری دارم. پیشنهاد تدریس تو همین علّامه حلّی شما رو دارم( مخصوص آقا ماهان) پیشنهاد تدریس تو دانشگاه شریف با حقوق هشت و نیم میلیون تومن رو هم دارم( مخصوص سعید جان ) اما تو هنرستانی درس خوندم که نصف بچه هاش الان معتادن. اون نصف بقیه هم هیچ کاری نمی کنن. تو مدارس ابتدایی ای درس خوندم که به نوبه خودشون بدترین مدارس شهر بودن( به جز یکیش البته. چون تو سه تا مدرسه درس خوندم) حالا این که رفتم سمت فوتبال رو کلا بیخیال میشیم. حالا هم اگه به من آزمایشگاه مجهز بهم بدن چنان انقلابی تو صنعت برق دنیا ایجاد می کنم که هزینه ترانسفر برق به اینور اونور یک دهم بشه.

در مورد ریاضی هم کسایی که کاری به طرح و اینا نداشته باشن واقعا واسشون مهم نیست. ولی مثلا یکی بخواد یه وسیله جراحی بخواد درست کنه حتما به ریاضی نیاز داره. در نتیجه گستردگیش خیلی زیاده.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
اولین بحث که میگین حلی بهترینه. آقا رستگار رحمانی کسی بود که رتبش تو رشته ریاضی شد 30، بعد رفت کمک باباش نرفت سر کار. بعد رفت سربازی بعد اومد دوباره درس خوند رتبش شد 1 تجربی و 1 زبان. کلا هم صد در صد زد و فکر کنم تنها کسی بود تو تاریخ که صد در صد زده کنکورشو. حتی دوباره ازش امتحان گرفتن دوباره صد در صد زد. خلاصه یه نخبه واقعی.

with all due respect باید بگم من به این نمیگم نخبه. میگم ضبط صوت قوی. نه اینکه بگم این آدم نخبه نیستا، نمی شناسمش اصلا، میگم این معیار از نوع همون معیارهای رایج سیستم آموزشی ماس و غلطه.

یادمه چند روز پیش تو تلویزیون یکی رو آورده بودن مغزش در حد ابر کامپیوتر محاسبات ریاضی انجام می داد! یعنی عدد 4 رقمی با ماشین حساب به توان 2 می رسوندن، جوابش رو به این می گفتن، اونما فقط 4 رقمشو، جذرشو می گرفت! این آدما خاص و عجیب و خارق العاده ن، ولی من بازم نمیگم نخبه. به نظر نخبه کسیه که از اول تا آخر راه رو خوب بره. از ایده و خلاقیت گرفته تا اجرا و تجاری سازی و تولید ثروت و ارزش. نخبه یعنی استیو جابز، که هیچ تحصیلات خاص و یا حتی IQ فوق العاده ای هم نداشت!

من نمی دونستم تو دانشگاه ما 8.5 میلیون حقوق میدن. باید حتما به فکرش باشم پس.

البته فکر کنم منظورت از نظر برگزاری سمینار و کارگاه و اینا بوده، چون فکر تو هیئت علمی من ندیدم کسی بدون مدارک دانشگاهی عالی بگیرن. در هر حال اگر انقدر میدن، لحظه ای تامل نکن و جاش رو هم به ما نشون بده.

در ضمن اگر انقدر ایده داری بیا با هم سرمایه گذاری کنیم روش. البته من نمی دونم تو چه حوزه ایه و چقدر سرمایه اولیه می خواد، ولی در حد Small business اگر باشه من هستم. مدیریتشم با خودم.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
ببخشين گفتن اقا ماهان ك حلي بهترينه ولي نگفتن ك جاهاي ديگه هم نميتونن دانش اموز باهوش و خوب داشته باشن !!!منم دبيرستانم يه مدرسه دولتي عادي بود نمونه نبود ولي داشتيم دانش اموز خوب ك با همون امكانات كم تونست تو المپياد رتبه بياره ،(اين دوستمم راهنماييش دانشگاه صنعتي بود ولي نميدونم چي شده بود ك اومده بود دولتي!!! ) الان ديگه سخت كوش وحود داره نميشه گفت باهوش و كم هوش !ا(اينو نميدونم كي بهم گف اگه دقت كنين پي ميبرين بيشتر منظورمم واسه همين دهه هشتاديو ايناست )الان ديگه همه هوششون رفته بالا يكي ميره يه مدرسه خوب ك امكاناتش خوبه و زمينهپيشرفت رو براش اماده ميكنن خوب پيشرفتش درصدش بيشتر نسبت ب اوني ك مدرسش شاخ نيس /
بحث منحرف نشه ....

به شکل نمایش کنارم مردمن
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Farewell Tito نوشته:

نقل قول
اولین بحث که میگین حلی بهترینه. آقا رستگار رحمانی کسی بود که رتبش تو رشته ریاضی شد 30، بعد رفت کمک باباش نرفت سر کار. بعد رفت سربازی بعد اومد دوباره درس خوند رتبش شد 1 تجربی و 1 زبان. کلا هم صد در صد زد و فکر کنم تنها کسی بود تو تاریخ که صد در صد زده کنکورشو. حتی دوباره ازش امتحان گرفتن دوباره صد در صد زد. خلاصه یه نخبه واقعی.

with all due respect باید بگم من به این نمیگم نخبه. میگم ضبط صوت قوی. نه اینکه بگم این آدم نخبه نیستا، نمی شناسمش اصلا، میگم این معیار از نوع همون معیارهای رایج سیستم آموزشی ماس و غلطه.

یادمه چند روز پیش تو تلویزیون یکی رو آورده بودن مغزش در حد ابر کامپیوتر محاسبات ریاضی انجام می داد! یعنی عدد 4 رقمی با ماشین حساب به توان 2 می رسوندن، جوابش رو به این می گفتن، اونما فقط 4 رقمشو، جذرشو می گرفت! این آدما خاص و عجیب و خارق العاده ن، ولی من بازم نمیگم نخبه. به نظر نخبه کسیه که از اول تا آخر راه رو خوب بره. از ایده و خلاقیت گرفته تا اجرا و تجاری سازی و تولید ثروت و ارزش. نخبه یعنی استیو جابز، که هیچ تحصیلات خاص و یا حتی IQ فوق العاده ای هم نداشت!

منم کاملا قبول دارم. فکر کنم منظورم اون وع نخبه ایه که ملت تو ذهنشونه. هرچند واقعا از لحاظ نخبگی نخبس ها. یعنی باهاش که صحبت می کنی مثل نخبه جوابتو میده ( الان نمیدونم چجوری توضیح بدم )

نقل قول
Farewell Tito نوشته:

من نمی دونستم تو دانشگاه ما 8.5 میلیون حقوق میدن. باید حتما به فکرش باشم پس.

البته فکر کنم منظورت از نظر برگزاری سمینار و کارگاه و اینا بوده، چون فکر تو هیئت علمی من ندیدم کسی بدون مدارک دانشگاهی عالی بگیرن. در هر حال اگر انقدر میدن، لحظه ای تامل نکن و جاش رو هم به ما نشون بده.

در ضمن اگر انقدر ایده داری بیا با هم سرمایه گذاری کنیم روش. البته من نمی دونم تو چه حوزه ایه و چقدر سرمایه اولیه می خواد، ولی در حد Small business اگر باشه من هستم. مدیریتشم با خودم.

برای هیئت علمی البته نمی خواستن. ولی فکر کنم واسه بعدنا می خواستن مدیر گروه قدرت دانشکده برقتون بشم. واللا ما یادمونه زمان لیسانس یکی بود یه ترم از ما دیرتر اومد دانشگاه به ما درس میداد. (هرچند من خیلی بهتر بود امّا خیلی چون طرح هامو به نام دانشگاه ثبت نمی کردم کاری به ما نداشتن.)

واللا ما پیشنهاد های خیلی بیشتر از اینم داشتیم به شدت هم داشتیم. اما فعلا قبول نمی کنیم تا ببینیم وضعیت رفتنمون چی میشه.

مثلا الان فکر می کنی جمال گلستانی، جواد صالحی،بابک حسین خلج، فرخ علیم مروستی زیر 10 میلیون حقوقشونه؟ من استاد مسخره دیدم که فقط درس میده و 5 میلیون حقوق می گیره. اتفاقا یکی از دلایلی که من پیشنهادشونو رد کردم حقوق کمشون بود. البته واسه شماها اینقدر نمیدن ما کلّی کارگاه باید درس بدیم، درس کارگاهی بدیم. کلّی خودمونو نابود کنیم دانشجو بفهمه. ولی شما چی راحت میتونین کنفرانسی درسو جمع کنین .

البته MBA واقعا رشته مهمّیه ها. اما حقوقش کمه همه جا. و واقعا زحمتش و دانشش خیلی کمتر از مهندسی مثلا برقه. به شما از اینجور حقوق ها نمیدن خیالتون راحت. اصلا از استاداتون بپرسین چقدر حقوق میگیرن اساتید دانشکده برقتون.( هرچند به احتمال 99.99 درصد نمیدونن)

اکثر ایده ها در حد اسما(و)ل بیزینس نیستن و خب شریک اگه خوب بود خدا شریک می گرفت واسه خودش . ما که واسه تمام طرح هامون سرمایه گذار هست. شما هم نمی خواد طرح های بیزینسی خودت رو واسه طرح های ما اجرا کنی

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اینو می دونم که بدون تحصیلات آکادمیک عالی (لیسانس / فوق و دکترای دانشگاههای معتبر خارجی یا خود شریف) تو دانشگاه ما نمیشه عضو هیئت علمی شد چه برسه به مدیر گروه!

البته مترادف کردن MBA و حقوق کاملا غلط و نامفهومه. کسی که بدونه MBA واقعا چیه برای حقوق نمیره سراغش. MBA دروازه ورود به یه دنیای بی انتهاست که الان عظیمترین ثروتها در دنیا دارن تو این دنیا خلق میشن و جهش های قرن آتی هم اینجا اتفاق خواهد افتاد. مهندسی اما یه دنیای به انتها رسیدس که الان خاطراتش رو تو کتابها نوشتن و دانشجویای مهندسی ورق می زنن. دلیل اصلی که من مهندسی رو رها کردم همین بود. بزرگترین ایده ها تو حوزه های مهندسی در مقابل ایده های خوب علوم انسانی و به خصوص حوزه های مدیریتی هیچن!

منم به شخصه هیچ وقت دنبال حقوق بالا نبودم و گرنه می رفتم از دبیرستان شاگرد بازار می شدم. اصلا این کلمه حقوق در ادبیات ما MBA ها خیلی سخیف و نازله. نگاه یه MBA واقعی به دنیای اطرافش اصلا از جنس فلان جا چقدر حقوق میدن نیست.

برای من نفس تبدیل ایده به کسب و کار - چیزی مثل ماجرای شکل گیری Pixar توسط استیو جابز کبیر - قشنگ ترین اشتغال دنیاست و گرنه نفس ایده دادن کار شاقی نیست. متاسفانه سیستم آموزش شلوغ ایران به خصوص در سطح مدارس و دانشگاههای خوب، همه وقت و توان آدم رو می گیره، ولی الان که کمی فارغ شدم اگه موندنی باشم حتما سراغ این نوع زندگی جذاب میرم.

نقل قول
واقعا زحمتش و دانشش خیلی کمتر از مهندسی مثلا برقه

این دیگه از اون حرفای خنده دار بود. هم اون تیکه زحمتش هم اون تیکه دانشش!

امیدوارم با سرمایه گذارهات به توافق برسی و یک دهه دیگه بتونی لااقل با یکی از بیزینس های من رقابت کنی.

البته در آخر بگم من آدمی مثل تو رو تحسین می کنم. گرچه بهت نمیگم نخبه ولی اینکه انقدر کار کردی تو عمرت واقعا تحسین برانگیز و قابل ستایشه. رویام اینه که روزی سیستم آموزشی نوجوون ها رو به این سمت سوق بده.

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
دوستان این بازی 2048 رو دیدین؟ به نظر من مبدع این بازی یکی از نخبه ترین آدمهای دنیاست! یه بازی ساخته کلا 2 مگابایت، با پایه ای ترین مفاهیم ریاضی! الان احتمالا میلیاردها دلار ثروت تولید کرده!

به این میگن ایده زدن! MBA اصلا هدفش همینه! من برای همین رفتم سراغش و انقدر دوسش دارم. پویایی، خلاقیت، استفاده بهینه از هوش و در نهایت، تولید ثروت بیش از هر شغل و کار دیگه (جز رانت خواری).

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
من كى گفتم هركى نميره حلى نخبه نيست ؟؟ و حتى كى گفتم هركى ميره حلى نخبه س ؟؟!

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
من با شیوه های آموزشی سمپاد کار ندارم که درسته یا غلطه ولی درصد دانش آموزای خوب سمپاد بیشتر از جاهای دیگست این که واضحه دیگه
ولی واقعا دارن گندشو درمیارن دیگه تو مشهد که هر سال دارن یه فرزانگان اضافه میکنن الان 5 تا فرزانگان داریم که همون اولیه فقط خوبه

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۷,۰۳۴ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۸۴ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۶,۱۱۲ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۶۱۸ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۴۷ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۶ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۸۲ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۰۶ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۰۷۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۰۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۷۲ کاربر آنلاین است. (۵۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!