به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
من نه شما رو گرفتم، نه این بحث رو شروع کردم، نه "سفسطه" ای انجام دادم! مشکل از اینه که یه سری تحمل ندارن کسی مخالف نظرشون چیزی بگه و زود محتاج آب قند میشن!

ببین آقا سعید به خدای بالای سر قسم که من با هیچ احدی خصومت ندارم.با شما هم که خصومت ندارم میدونم هم سنم کمتر از شماست هم زمان هواداریم کم تر از شماست هم همه چیزم کمتر از شماست.هم بازیکن شناسیم کمتر از شماست هم بویان شناسیم کمتر از شماست هم سسک رو خوب نمیشناسم و همون قضیه ی آواز دهله.درست؟
ولی میخوام اینو بگم شما نمیخواستی به عنوان یه بزرگتر (گیریم نه به عنوان مدیر سایت) نظرتو به بقیه تحمیل کنی؟.
اگه بگی نه من نوکرتم هستم دستتم میبوسم.
ولی خواهشا یه بار دیه به اون صفحه ای که گفتی بویان بهتره سر بزن و جواب منو بده

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ریکارد که هیچی . همه مربی های دنیا هم نتونستن 6 گانه بزنن.
پپ اولین کسی بود که این کار رو کرد.
در ضمن جالبه که اقای مدیر میگن 3 سال دیگه پپ رو ببینید. انگار فلسفه اینه که هر مربی تعداد ضعف هاش با بالاتر رفتن سابقش بیتر میشه.
همین پپ هست که باعث شده ما اینقدر سرمون رو بالا بگبریم.
در مورد اینکه گفتید پپ تیمی رو گرفت که بنزین نداشت هم باید بگم چرا ریکارد بهش بنزین نزد.
بابا فنی و منطقی که نگاه کنیم اینه که اصلا طرز و شکل بازی بارسا عوض شدهو بنزین نزده .
وتی کرایوف میگه پپ تونسته سبک من رو پیشرفت بده و نواقص من رو بگیره من چی دارم بگم. شما از چی انتقاد میکنی؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ مرداد ۱۳۸۹
مهمان_مهمان
من فکر می کنم بهتره بشینیم و ببینیم چی می شه؛ چه در مورد سسک و چه در مورد پپ و از روی جو صحبت نکنیم.

فقط عجیبه برام، که اینجا ژاوی انقدر تند مورد نقد قرار می گیره که سسک که حتی معلوم نیست آینده ش چی بشه، بزرگ نشون داده بشه! چون نکته فوق العاده ای از خودش نداره، باید برای این طور به نظر رسیدن، دست گذاشت روی چنین شیوه انتقاد «بازه ای» دیگه!

و این در حالیه که من حتی یک بار نشنیدم حتی کارشناس هایی که شما می گید - که خیلی ها فقط حرفاشون رو از بر می کنن و بدون توجه به context هر کلمه ای رو توی اون قالب می ذارن تا روشنفکرانه به نظر بیاد نظرشون - یک مرتبه این طور از ژاوی انتقاد کرده باشن!

۱۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: MES.QUE.UN.CLUB
پیام: ۸۶۹
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
از: اينجا!!!
طرفدار:
- والدس-ویا-پيكه-ژاوي-مسي-آلوز-اینیستا
- كرايوف-مارادونا-رونالدينهو-توره
- اسپانيا
- يوهان كرايوف-پپ گوآرديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شما قبل از این نظر های افراطی بر پایه ی غیر منطقی رو خواستی به دیگران تحمیل کنی.
مثلا همون که گفتی بویان از پدرو بهتره
نباید بگیم بهتره چون نیست.ولی میتونیم بگیم اینده دار تره چون بویان 2 سال از پدرو کوچیک تره ولی بهتر نیست.شما چون بویان رو دوست داری میخوی زوری و با استفاده از قدرتت میخوای بگی بویان بهتره ولی نیست.قبول داشته باش حالا هم که فابرگاس رو دوست نداری میخوای بگی فابرگاس به درد نمیخوره.ولی وقتی دیدی همه دارن تعریفشو میکنن در مورد این موضوع سکوت اختیار کردی.
..............
یه چیز دیگه ام بگم که من نظر شما رو نقد نکردم ولی از تحمیل چیزی به زور متنفرم و بعد از مدت ها حرف دلمو زدم

من هیچ علاقه ای ندارم نظرم رو به شما تحمیل کنم، چون اهمیتی نمیدم شما چه نظری داشته باشی!

بویان از نظر من بهتره، و از نظر خیلی های دیگه هم بهتره. اینکه شما میگی پدرو بهتره هم صرفا نظر شخصیته و هیچ وجاهتی نداره، پس لطفا عبارت «به نظر من» رو از یاد نبر و سعی نکن اون رو در غالب یه واقعیت بیان کنی!

در مورد فابرگاس هم من اهمیتی نمیدم دیگران چه نظری دارن، اما اجازه نمیدم کسی اینجا به بازیکن بزرگی مثل ژاوی جسارت کنه!

یه بار دیگه هم تاکید می کنم، آدم زورش رو جایی به کار می بره که نتیجه ش براش سودی داشته باشه، برای من نه سود و نه اهمیتی نداره که شما هم نظر من باشی یا نه!

واژه ی به نظر من برای وقتی که خیلی به هم شبیه باشن نه وقتی پدرو 10ها بار بهتر از بویان هستش...

۱۳ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
کیاوش نوشته:

نقل قول
من نه شما رو گرفتم، نه این بحث رو شروع کردم، نه "سفسطه" ای انجام دادم! مشکل از اینه که یه سری تحمل ندارن کسی مخالف نظرشون چیزی بگه و زود محتاج آب قند میشن!

ببین آقا سعید به خدای بالای سر قسم که من با هیچ احدی خصومت ندارم.با شما هم که خصومت ندارم میدونم هم سنم کمتر از شماست هم زمان هواداریم کم تر از شماست هم همه چیزم کمتر از شماست.هم بازیکن شناسیم کمتر از شماست هم بویان شناسیم کمتر از شماست هم سسک رو خوب نمیشناسم و همون قضیه ی آواز دهله.درست؟
ولی میخوام اینو بگم شما نمیخواستی به عنوان یه بزرگتر (گیریم نه به عنوان مدیر سایت) نظرتو به بقیه تحمیل کنی؟.
اگه بگی نه من نوکرتم هستم دستتم میبوسم.
ولی خواهشا یه بار دیه به اون صفحه ای که گفتی بویان بهتره سر بزن و جواب منو بده

من همیشه آزادانه نظرم رو دادم. هیچ وقت بله قربان گوی کسی نبودم که نظرش رو تایید کنم، و هرگز کسی رو خدا خودم ندونستم که هر کاری انجام داد درست بدونم. نظرم رو بر اساس نوع دیدگاه، تجربه شخصی و دیداری و سالهایی که با فوتبال زندگی کردم میدم.

خدا از درونم اگاه که هرگز تو زندگیم اهمیتی ندادم چند نفر با من موافقن و چند نفر مخالف. خدا رو شاکرم هرگز جزو اونا نبودم که با هر بادی جابجا میشن و تو هر فصلی یه رنگن، و هر زمانی نظری رو دارم که روی بورسه. من حرفی رو بدون فکر نمی زنم، ولی وقتی چیزی رو باور داشته باشم، اهمیتی نمیدم 99% مردم دنیا مخالفم باشن، یا موافقم. واقعا این دو حالت برام هیچ فرقی نداره.

با این تفاسیر، چرا من باید وقت خودم رو صرف این کنم که نظرم رو به کسی تحمیل کنم؟ مثلا اگر شما بیای نظر منو تایید کنی و بگی حرف تو درست بود و من اشتباه می کردم و چه چه، چی گیر من میاد؟ خدا رو شکر انقدر حقیر و کوچیک نیستم که بخوام از چنین چیزهایی در پوست خودم نگنجم!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
فقط عجیبه برام، که اینجا ژاوی انقدر تند مورد نقد قرار می گیره که سسک که حتی معلوم نیست آینده ش چی بشه، بزرگ نشون داده بشه! چون نکته فوق العاده ای از خودش نداره، باید برای این طور به نظر رسیدن، دست گذاشت روی چنین شیوه انتقاد «بازه ای» دیگه!

بابا.به خدا قسم ما همه ژاوی رو عاشقانه دوست داریم.آیا کسی هست که ژاوی رو از مسی کمتر دوست داشته باشه؟ گمون نکنم.فقط میگم همون طور که برای پپ جایگزینی به اسم ژاوی پیدا کردیم برای زاوی هم جایگین پیدا کنیم که به نظر من بهترین گزینه همین سسکه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: MES.QUE.UN.CLUB
پیام: ۸۶۹
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
از: اينجا!!!
طرفدار:
- والدس-ویا-پيكه-ژاوي-مسي-آلوز-اینیستا
- كرايوف-مارادونا-رونالدينهو-توره
- اسپانيا
- يوهان كرايوف-پپ گوآرديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یه این میگن یک جوگرفتگی افراطی! ژاوی تو 23 سالگیش خیلی از این فابرگاس بهتر بود. این بازیکن هرگز در ابعاد مقایسه با ژاوی نخواهد بود، حتی اگر از امروز 50 سال دیگه بازی کنه!

سعید جان باید دعا کنیم فرانسیس 1000برابر بهتر از ژاوی بشه نه این که بگیم 100سال در اندازه ی ژاوی نیست.

۱۳ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
با این تفاسیر، چرا من باید وقت خودم رو صرف این کنم که نظرم رو به کسی تحمیل کنم؟ مثلا اگر شما بیای نظر منو تایید کنی و بگی حرف تو درست بود و من اشتباه می کردم و چه چه، چی گیر من میاد؟ خدا رو شکر انقدر حقیر و کوچیک نیستم که بخوام از چنین چیزهایی در پوست خودم نگنجم!

پس طبق قولم باید بگم ببخشید.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
واقعا اين چه حرف هايي داداش سعيد اقا بهزاد اقا كياوش ترو خدا بسه!!!!
ببينيد اصلا شما ميدونيد داريد چي ميگيد يكي مياد از رايكارد بزرگ انتقاد ميكنه يكي مياد از پپ گوارديولا انقاد ميكنه و ميگه 3 سال ديگه رو ببينيم !!!!!
در صورتي كه هر دو انها جزو بهترين هاي تاريخ تيممون بارسلوناي كبير بوده اند هر دو انها مگه كسي منكر زحمات رايكارد است رايكار يكي از بزرگ ترين مربيان تاريخ فوتبال در دنيا است پپ گوارديولا هم همينطور در عصر طلايي رايكارد بزرگ ترين ستاره گان دنيا رو داشتيم در تيم رويايي 2 كه الان باشد هم بهترين هاي جهان رو داريم بهترين نتايج رو در دوران رايكارد ميگرفتيم در دوران گوارديولا هم داريم ميگيريم خدارو شكر
دليل نميشه حالا مثلا چون در فصل 2007 و 2008 جام نياورديم زحمات رايكارد بزرگ رو زير سوال ببريم مگه ليگ قهرمانان پاريس رو فراموش كرديد مگه 2005 و 2004 را فراموش كرديد اين ها از درخشش هاي رايكارد بود و حالا مگه 6 جام گوارديولا عزيز 7 قهرماني در طي 2 فصل اين همه پيروزي پر گل چنين بازي زيبايي از بارسلوناي عزيزمان خب به نظر من اين ها جاي بحث باقي نميگذارد هيچ كسي در دنيا جرات نميكند به گوارديولا انتقاد كند چون خدارو شكر انقدر در طي اين دو سال بزرگ بوده و كار هاي شگفت انگيز به كمك خدا انجام داده كه جاي بحثي باقي نميگذارد

۱۳ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
بهزاد نوشته:

ریکارد که هیچی . همه مربی های دنیا هم نتونستن 6 گانه بزنن.
پپ اولین کسی بود که این کار رو کرد.
در ضمن جالبه که اقای مدیر میگن 3 سال دیگه پپ رو ببینید. انگار فلسفه اینه که هر مربی تعداد ضعف هاش با بالاتر رفتن سابقش بیتر میشه.
همین پپ هست که باعث شده ما اینقدر سرمون رو بالا بگبریم.
در مورد اینکه گفتید پپ تیمی رو گرفت که بنزین نداشت هم باید بگم چرا ریکارد بهش بنزین نزد.
بابا فنی و منطقی که نگاه کنیم اینه که اصلا طرز و شکل بازی بارسا عوض شدهو بنزین نزده .
وتی کرایوف میگه پپ تونسته سبک من رو پیشرفت بده و نواقص من رو بگیره من چی دارم بگم. شما از چی انتقاد میکنی؟

شما اگر همون یه جمله که در مورد ریکارد گفتم رو متوجه می شدی، می دیدی که پپ هنوز خیلی کار داره!

اما از یه طرف هم دلم براش می سوزه. همین ها که امروز پپ خدا شونه، و چون روی بورسه، براش سینه چاک می کنن، کافیه 2 فصل قهرمان نشه، تا دستمال های سفید که سهله، چوب و چماق هاشون رو در بیارن!

یه اصل ساده در فوتبال هست که هر مربی با بهترین تفکرات، تا یه مدتی چیز جدیدی برای گفتن داره. به همین دلیله که مربیان بزرگی در بعضی تیمها دیگه جواب نمیدن، اما به تیم بعدی میرن و باز هم موفقن. چون تفکر یک مربی برای یک تیم شاید 3-4 سال نو باشه. استثنا کنیم امثال فرگوسن رو که به خاطر فرهنگ خاص انگلیس تونستن انقدر موندگار بشن. این فرهنگ توی اسپانیا نیست. همین کرویف که 4 قهرمانی لیگ پیاپی آورد و اولین لیگ اروپا رو به خونه اورد، بعد 2 سال ناتوانی در فتح جام، با زشت ترین رفتار ها مواجه شد، از قضا بیشتر از طرف همون حزب بادهایی که روزگاری براش سینه چاک می کردن!

باید اعتراف کنم فکر می کنم شما دیگه انقدر در مورد فوتبال و فلسفه مربیگری بدونی!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۱۴,۴۳۸ بازدید
۱۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۰۴۷ بازدید
۱۷ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۷۲,۷۵۵ بازدید
۱۸ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۲,۳۲۶ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۰ بازدید
۲۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۲۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۴۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۴۲۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۸,۶۱۵ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۶۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۰۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!