به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Cesc_Fabregas نوشته:

شکر خدا من هم زماني طرفدار بارسا شدم که چهارم شدن براش ارزو بود. اما اقا سعيد من به شخصه اگر پپ طي چند فصل ديگه براي تيم جام نياره و تيم فات کنه ؛باز هم طرفدارش هستم
شما چطور به خودت جرات ميدي راجع به شور هوادار ها قضاوت کني؟ که ميگي بزار چند فصل ديگه... حذب باد و از اين حرفها. اگر بحث ناراحتت کرده دليل نداره اينجوري با اين الفاظ جواب بدي..
( بهزاد هستم . اما نميتونم با يوزر قبلي بيام.. مشکل دارم . البته از سيستم کسي منو بلاک نکرده . محض اطلاع دوستان)

این اتفاق برای بزرگتر از پپ ها افتاده، و با کمال تاسف بازم خواهد افتاد. بارسا و هواداراش قدرنشناسن، باید این واقعیت تلخ رو پذیرفت. زمان فرق آیینه و خشت خام رو مشخص می کنه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۴ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
بهزاد نوشته:

نقل قول
جفاست اگر اون رو با کسی مقایسه کنیم که چون جرات موندن و جنگیدن نداشت، به باشگاهی که بزرگش کرده بود پشت کرد، و امروز ما مجبوریم به خاطر اون اشتباه که من اسمش رو خیانت می گذارم، 50 میلیون تاوان بدیم

لازمه بگم اون بنده خدا رو خودمون فروختیم . تازه توی تست پزشکی هم ردش کردیم.
در ضمن این اتفاقاتی بود که واسه باشگاه افتاد. مثل فروش پیکه.
میخوام بدونم چطور رفتنش توی 16 سالگی به چشمتون میاد اما اینکه توی بهترین زمان بازیش داره خودش رو به اب و اتیش میزنه و بازوبند ارسنال رو رد میکنه و دل تمام کسای که بهش عشق میورزن رو میشکنه به خاطر بارسا به چشمتون نمیاد؟
نمیاد یا نمیخواید بیاد؟

بازیکن زیر 18 سال رو نمیشه فروخت! یه پاپاسی هم بابتش گیر باشگاه نیومد. اینکه جای دیگه رشد کنی، بعد بری جای دیگه سوددهی کنی، اگر خیانت نیست، اسمش چیه؟ امروز هم زحمت می کشه می خواد بیاد. دلش برای بارسا نسوخته. اگر آرسنال تیمی بود که یه سال در میون قهرمانی می آورد و شانسی تو لیگ قهرمانان داشت، اون وقت باید می دیدی کاپیتانیش رو به نیمکت بارسا می داد یا نه! هنوزم بابت اشتباهش باشگاه باید 50 میلیون ضرر کنه، 50 میلیونی که میشه استفاده های خیلی بهتری ازش کرد!

۱۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
بویان کرکیچ نوشته:

نقل قول
Cesc_Fabregas نوشته:

شکر خدا من هم زماني طرفدار بارسا شدم که چهارم شدن براش ارزو بود. اما اقا سعيد من به شخصه اگر پپ طي چند فصل ديگه براي تيم جام نياره و تيم فات کنه ؛باز هم طرفدارش هستم
شما چطور به خودت جرات ميدي راجع به شور هوادار ها قضاوت کني؟ که ميگي بزار چند فصل ديگه... حذب باد و از اين حرفها. اگر بحث ناراحتت کرده دليل نداره اينجوري با اين الفاظ جواب بدي..
( بهزاد هستم . اما نميتونم با يوزر قبلي بيام.. مشکل دارم . البته از سيستم کسي منو بلاک نکرده . محض اطلاع دوستان)

این اتفاق برای بزرگتر از پپ ها افتاده، و با کمال تاسف بازم خواهد افتاد. بارسا و هواداراش قدرنشناسن، باید این واقعیت تلخ رو پذیرفت. زمان فرق آیینه و خشت خام رو مشخص می کنه!

زمان هر چیزی هم که مشخص کنه این حق رو به کسی نمیده که با توهین و تحقیر و نظر شخصی به بقیه طرف بشه.
شما حق نداشتید بگید حذب باد ... فقط میتونم بگم متاسفم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
بهزاد نوشته:

نقل قول
بویان کرکیچ نوشته:

نقل قول
Cesc_Fabregas نوشته:

زمان هر چیزی هم که مشخص کنه این حق رو به کسی نمیده که با توهین و تحقیر و نظر شخصی به بقیه طرف بشه.
شما حق نداشتید بگید حذب باد ... فقط میتونم بگم متاسفم.

گفتن واقعیت حق خاصی نمی خواد. واضح تر از اینکه غالبا تو هر جامعه ای اکثریت حزب بادن، چیزی نیست. حالا اینکه شما چرا انقدر به خودت گرفتی، جای تامله!

۱۴ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول

بازیکن زیر 18 سال رو نمیشه فروخت! یه پاپاسی هم بابتش گیر باشگاه نیومد. اینکه جای دیگه رشد کنی، بعد بری جای دیگه سوددهی کنی، اگر خیانت نیست، اسمش چیه؟ امروز هم زحمت می کشه می خواد بیاد. دلش برای بارسا نسوخته. اگر آرسنال تیمی بود که یه سال در میون قهرمانی می آورد و شانسی تو لیگ قهرمانان داشت، اون وقت باید می دیدی کاپیتانیش رو به نیمکت بارسا می داد یا نه! هنوزم بابت اشتباهش باشگاه باید 50 میلیون ضرر کنه، 50 میلیونی که میشه استفاده های خیلی بهتری ازش کرد!

پس وقتی خودمون توی تست پزشکی ردش کردیم باید انظار میداشتیم که میگفت نه تروخدا بزارید بمونم.
اتفاقا دستش درد نکنه که رفت و به اونها که این کار رو کردن نشون داد که چکار کردن.
این 50 میلیون هم میدیم که بفهمن کی اینده داره کی نداره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
بهزاد نوشته:

اتفاقا دستش درد نکنه که رفت و به اونها که این کار رو کردن نشون داد که چکار کردن.

بله افرادی که عاشق یه بازیکنن، به همین راحتی حاضرن منافع باشگاه رو فدای اون فرد کنن! و اسمشون رو می ذارن هوادار! بهتره تاسفت رو اینطور جاها خرج کنی!

به علاوه، اونها چی کار کردن؟ ژاوی و اینیستایی رو تربیت کردن، که فابرگاس هرگز چیزی بیشتر از نیمکت نشینشون نبوده!

۱۴ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
بویان کرکیچ نوشته:

نقل قول
بهزاد نوشته:

بله افرادی که عاشق یه بازیکنن، به همین راحتی حاضرن منافع باشگاه رو فدای اون فرد کنن! و اسمشون رو می ذارن هوادار! بهتره تاسفت رو اینطور جاها خرج کنی!

به علاوه، اونها چی کار کردن؟ ژاوی و اینیستایی رو تربیت کردن، که فابرگاس هرگز چیزی بیشتر از نیمکت نشینشون نبوده!

اهان . خوبه متوجه شدم که فقط به همین 2 تا بازیکن احتیاج داشتیم.
لازمه بگم زمانی که ما سسک رو فروختیم فقط 16 سال داشت اما ژاوی 23 سال. چطوری شما به این نتیجه رسیدی که سسک نیمکت نشین این 2 تا بوده.
این طرز فکر هم جالبه که شما فکر میکنی بارسا یعنی همین ژاوی و اینیستا و بعد هم وجود نداره. واسه شما هیمن کافیه دیگه. اینده هم زیاد مهم نیست. یعنی تداوم قهرمانی.
منافع باشگاه رو اشتباه گرفتی عزیزم که براش حرص میخوری . منافع باشگاه بازیکن های اینده دارن نه پول. ما که پول پرست نیستیم. افتخار پرستیم...
حالا واسه شما اون 50 میلیون ارزشش زیاده بحثش جدا.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
من نمی دونم چی بگم واقعا!!!
اقا سعید شما که می گی من نظرم عوض نمی شه هیچوقت معلومه که ادم لجبازی هستی که اشتباه خودشو قبول نمی کنه یعنی اگه بویان هم پس فردا گند بزنه بازم می یایو تو چشایه همه نگا می کنی می گی بویان شاخه!
وقتی می گی بویان بهتر از پدرو هستش تابلو دیگه! یا مثلا بوسکتس! نمی دونم چی بگم اون کسی که طاقت انتقاد و نداره شمایی!
بابا ما هممون ژاوی رو دوس داریم ولی نه دیگه انقدر که نشه ازش انتقاد کرد حتی مسی!
الانه فابرگاس از 23 سالگیه ژاوی بهتره به نظر منم! کسی نمی گه ژاوی بده ما می گیم بهترین کسی که می تونه جای ژاوی رو پر کنه فابرگاس ! یا حتی شایدم بهتر از ژاوی بشه که امیدواریم بشه!

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۱۴ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
برای من محرض شد که شما علائق شخصیت به افراد، بر حس هواداریت و علاقت به باشگاه ارجحیت داره! اینجاس که وظیفه خودم می دونم که دیگه بحث نکنم!

۱۴ مرداد ۱۳۸۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
parham نوشته:

من نمی دونم چی بگم واقعا!!!
اقا سعید شما که می گی من نظرم عوض نمی شه هیچوقت معلومه که ادم لجبازی هستی که اشتباه خودشو قبول نمی کنه یعنی اگه بویان هم پس فردا گند بزنه بازم می یایو تو چشایه همه نگا می کنی می گی بویان شاخه!
وقتی می گی بویان بهتر از پدرو هستش تابلو دیگه! یا مثلا بوسکتس! نمی دونم چی بگم اون کسی که طاقت انتقاد و نداره شمایی!
همچین می گی ژاوی انگار کیه؟! بابا ما هممون ژاوی رو دوس داریم ولی نه دیگه انقدر که نشه ازش انتقاد کرد حتی مسی!
الانه فابرگاس از 23 سالگیه ژاوی بهتره به نظر منم! کسی نمی گه ژاوی بده ما می گیم بهترین کسی که می تونه جای ژاوی رو پر کنه فابرگاس ! یا حتی شایدم بهتر از ژاوی بشه که امیدواریم بشه!

اولا از همه ادبیاتت رو درست کن. کلماتی مثل "شاخه" و غیره مال جای دیگه س نه اینجا! ثانیا لطف کن در مورد من نظر نده. قبلا هم بهت تذکر داده بودم! من چیزی که واقعیت باشه رو می پذیرم، نه چیزی که جو میگه!

در ضمن شما زمان 23 سالگی ژاوی چند سالت بوده؟ لابد جزو اونایی که از 6 ماهگی طرفدار بارسا بودن! خیلی زشت و کوته فکرانه س آدم در مورد چیزی ندونه و نظر بده!

۱۴ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۶ پاسخ
۸,۴۵۶,۲۴۴ بازدید
۱ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۵۹ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۶,۴۰۰ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۴۶۱ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۳ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۲۵۳ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۴۶ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۶۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۲۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۴۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۱ کاربر آنلاین است. (۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!