به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مثل اینکه همه دلشون می خواد آلوز از بارسا بره؟؟؟؟؟؟ جالبه ها !!!!!!!

CATALUNYA is not Spain
۱۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: تارا_تاج
پیام: ۱,۱۷۰
عضویت از: ۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- اول ژاوی، دومم ژاوی (میم-ژاوی)، بعدش مسی
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
منبع: الموندو

دل بوسكه براي بازي دوستانه اسپانيا - مكزيك 7 تا از 8 بارسايي حاضر در جام جهاني را فراخونده، بازي قراره 11 آگوست چند روز قبل از بازي (رفت) مهم بارسا با سويا باشه. اينيستا هم بخاطر مصدوميت دعوت نشده ...

در حال حاضر2 تا ديگه از بازيكنان بارسا كه بويان و جفرن هستن هم در اختيار تيم نيستن و به تيم ملي زير 21 سال دعوت شدن،

اين كار دلبوسكه اعتراض گورديولا رو در پي داشته.

گاهی یک نگاه آنقدر مهربان است که چشم هرگز رهایش نمیکند
گاهی یک عشق آنقدر ماندگار است که زمان حریفش نمیشود
و گاهی یک دوست آنقدر عزیز است که قل
۱۵ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول

عليرضا جان كسي نميخواد آلوز از بارسا بره، فكر نكنم خودشم بخواد بره، مگه كم فيكس بازي كرده كه دلش بخواد بره،
اين اداها هم براي بالا بردن دستمزدش در مياره.

۱۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: soorena
پیام: ۹۳۶
عضویت از: ۱۶ دی ۱۳۸۷
از: گلستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایوف، ریوالدو، استوئیچکوف، لاپورتای بزرگ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اون خبر تمدید نکردن قرارداد الوز هم از الموندو نشر پیدا کرده و خود سایت گل هم نوشته که به نقل از الموندو. الوز داره بازی در میاره. میخوای بری راه بازه.. بعضی ها فکر کردن ستون تیم هستن.. لوس بازی در میارن. لیاقت اونی که قلبش با بارسا نباشه همون منچستر سیتی.

می خواستم از آلوز انتقاد کنم گفتم الآن تو سایت دعوا میشه! نگو شما هم موافقی.
البته جدا از قضیه ی تمدید آلوز اواخر نیم فصل دوم اون آلوز همیشگی نبود، مخصوصا اون دو بازی جلوی اینتر خیلی بد بازی کرد.
ولی امیدوارم به روزای اوجش برگرده.
راستی در مورد قضیه ژاوی و سسک فقط می خواستم اینو بگم حضور در یک تیم کم ستاره اغلب اوقات باعث میشه تک ستاره هاش خیلی به چشم بیان، از این دست نمونه ها زیاده ولی وقتی همون بازیکن در یه تیم پر ستاره قرار می گیره دیگه خیلی به چشم نمیاد.
در مورد آینده سسک هم منم نمی دونم چطور میشه ولی لزوما یه بازیکن جوون با بالاتر رفتن سنش بهتر نمیشه.معمولا کارشناسا میگن اوج بازی یه بازیکن در سنین 26 و 27 سالگیه ولی رونالدینیوی 27 ساله یه بازیکن کاملا افت کرده بود. یا همین کاکا. و یا کرستیانو رونالدو که در سن 23 سالگی توپ طلا گرفت ولی الآن هرگز به خوبی اون موقع نیست و احتمالا دیگه هرگز به اون سطح نمی رسه. ما هیچ وقت نمی تونیم با اطمینان بگیم یه بازیکن چون از جوونیای یکی دیگه بهتره (البته اگه باشه) پس ازش بازیکن بهتری میشه.

Catalonia is not Spain
۱۵ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
گروه:
- کاربران عضو
گل اسم تیاگو آلکانترا رو تو جمع 10 ستاره جوون که احتمالا امسال شگفتی ساز میشن قرار داده.

Catalonia is not Spain
۱۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
تارا_تاج نوشته:

نقل قول

عليرضا جان كسي نميخواد آلوز از بارسا بره، فكر نكنم خودشم بخواد بره، مگه كم فيكس بازي كرده كه دلش بخواد بره،
اين اداها هم براي بالا بردن دستمزدش در مياره.

شاید واقعا کمه؟؟؟؟
کسی می دونه دستمزدش با بقیه چه فرقی داره ؟؟؟

CATALUNYA is not Spain
۱۵ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
گروه:
- کاربران عضو
ظاهرا سسک به ونگر گفته می خواد تو آرسنال بمونه!!! لینک
پس این همه سر و صدا و ابراز عشق واسه چی بود؟ همون اول می گفت تا بارسا هم تکلیفشو بدونه و وقتشو تلف نکنه!

Catalonia is not Spain
۱۵ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
موندن فابرگاس تو آرسنال هنوز قطعي نشده،

ولي امروزسسك با هم تيمي هاش تو لندن تمرين كرده، هوادارا هم خيلي تحويلش گرفتن.

۱۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
سلام به همگی
------------------------
مصاحبه کامل دنی آلوز با اسپرت که گویا باعث ناراحتی و نگرانی برخی دوستان شد.

*چطور از عهده سفرهای طولانی با هماپیما برمیایی ؟

-این سفر ها بر روی من تاثیری نمی گذارند . من آنچنان به پرواز های رفت و برگشت از یک قاره به قاره دیگر عادت کرده ام که دیگر این پروازها برای من عذاب آور نیستند . و به شرایط سفر عادت کرده ام . زمانی که نباید بخوابم به خودم اجازه خوابیدن را نمیدهم . من در شب اولی که به سئول آمدیم مثل یک بچه خوابیدم .
*آیا در مورد آنچه که برای برزیل در آفریقای جنوبی اتفاق افتاد کابوس هایی داشته ای ؟

-آفریقای جنوبی ؟من قبلا آن را فراموش کرده ام . ... نه شوخی کردم . حقیقت این است که من رنج زیادی را تحمل کردم . حذف شدن در مرحله یک چهارم آن هم زمانی که شما یکی از امیدهای قهرمانی هستید دردناک است .
*دونگا برای باخت برزیل بهای سنگینی را پرداخت کرد ...

-حتی اگر ما جام را هم بدست می آوردیم او از سرمربیگری کنار میرفت . برای من بعنوان بازیکن فتح جام جهانی مهمترین چیز است . جام جهانی آینده در برزیل خواهد بود ومن نمیخواهم آن رقابت ها را از دست بدهم .
*اسپانیا فاتح جام جهانی شد . آیا بازی فینال را تماشا کردی ؟

-من فقط نیمه دوم وقت های اضافه را دیدم . من بعد از حذف شدن خیلی متاثر شدم و تصمیم گرفتم که هیچ بازی دیگری را تماشا نکنم . آن پانزده دقیقه را هم بخاطر هم تیمی هایم در بارسا که بخاطر قهرمانی در حال نبرد بودند تماشا کردم .
*آیا بخاطر هم تیمی هایت خوشحال هستی ؟

-خیلی خوشحالم . من به آنها حسادت می ورزم چون فتح جام جهانی حیرت انگیز و فوق العاده است . این قهرمانی به فوتبال اسپانیا و لالیگا اعتبار زیادی خواهد بخشید و برای تمام کسانی که اینجا بازی میکنن مفید خواهد بود . من برای اینیستا که آن گل را زد بسیار خوشحال بودم . او شایستگی آن را داشت . او یک انسان بزرگ و متواضع است . او ثابت میکند که آدم برای آنکه یکی از بهترین های جهان باشد مجبور نیست که مشهور و نمایشی باشد .
*آیا فکر میکنی که او (اینیستا ) کفش طلا را بدست خواهد آورد ؟

-برنده کفش طلا یک نفر از بین او ، ژاوی ، مسی ، ویا و احتمالا اشنایدر خواهد بود .
*آیا با دیدن اسپانیا تصور میکردی که بارسا در حال بازی کردن است ؟

-بدون شک . هیچ کس نمس تواند این را انکار کند . نه تنها بخاطراینکه هفت بازیکن از بارسا در زمین وجود داشت بلکه بیشتر بخاطر سبک بازی { که از بارسا اقتباس شده بود }
*بیا در مورد اخبار جاری صحبت کنیم . چگونه خبر قرارداد بستن آدریانو را فهمیدی ؟

-در برزیل فهمیدم . مدیر برنامه هایم با او تماس گرفت و یعدا او برای من یک متن فرستاد کاملا سورپرایز شدم چونکه من از جریاناتی که در باشگاه میگذشت بی خبر بودم من به او تبریک گفتم و به او گفتم که به بهترین تیم دنیا آمده است .
*آلوز ، مکسول و آدریانو ... آیا خصوصیات مشترکی می بینی ؟

-بله . هر سه ما در کناره ها بازی میکنیم وهر سه برزیلی هستیم . و این کاملا طبیعی است چرا که استیل بازی بارسا به آن چیزی که شما در برزیل میبینید نزدیکتر است . بازیکنانی با نگرش هجومی و توانایی فنی
*آیا برای نبردی که در پیش دارید آماده هستی ؟

-بالاتر از آماده . من تصور نمی کنم آن چیز یکه در سال گذشته اتفاق افتاد باز هم اتفاق بیفتد . نه مادرید و نه بارسا به آن اندازه امتیاز بدست نخواهند آورد . من فکر میکنم که رسیدن به صد امتیاز تقریبا ناممکن است .
*چه هدفی داری ؟

-قهرمانی ، قهرمانی ، قهرمانی . من بشخصه هنوز یک بدهی دارم که باید تسویه کنم .
*آن چیست ؟

-بردن یک چمپیونز لیگ دیگر و اینکه در فینال بازی کنم از دست دادن فینال رم من را خیلی عذاب داد
*آیا وجود مورینیو در رئال انگیزه بیشتری به بارسا میدهد؟

-وجود مورینیو مطمئنا لالیگا را جذابتر میکند و با وجود او show تضمین شده است . البته وجود او اصلا مر نگران نمی کند . ما خودمان باید همان مسیری را که در دو سال گذشته داشته ایم ادامه بدهیم .
*لاپورتا و بگریستین رفته اند ...

-من بسیار سپاسگزار آن ها هستم چرا که آنه مرا به بارسا آوردند و باید به آنها بخاطر کارهای خوبی که در بارسا انجام داده اند تبریک گفت . من برای راسل و همکارانش هم بهترین ها را آرزو میکنم .
*چرا قراردادت را تمدید نمی کنی ؟

-حقیقت این است که هرگز یک قرارداد رسمی به من ارائه نشده است .
*نه ؟

-نه . آنها درباره تمدید قرارداد با من گفتگو کردند و رقمی را هم بر زبان آوردند ولی ما هرگز برای مذاکره رسمی نشستی نداشتیم .
*آیا این تو را ناراحت نمی کند که بجز تو تقریبا تمام بازیکنان دیگر قراردادهایشان را تمدید کرده اند ؟

-نه این بازیکنان سال های زیادی را در بارسلونا گذرانده اند و من حتی (در زمان تمدید سایر بازیکنان ) سال دوم قراردادم را هم به پایان نبرده بودم .
*آیا امید داری که امسال قراردادت را تمدید کنی ؟

-این به مربیان و مدیران جدید بستگی دارد.
*آیا خودت می خواهی که اینجا بمانی ؟

-مسلما . ببین برای من مهمترین چیز خانواده ام است . یکی از دلایلی که من با بارسلونا قرارداد بستم این بود که می دانستم همسرم و بچه هایم در اینجا خوشحال و راضی خواهند بود و من اشتباه نمی کردم . ما در بهترین تیم جهان و یک شهر حیرت انگیز و عالی هستیم .تمام اینها از پول مهمتر است .
*اما پول هم مهم است ...

-مطمئنا . در ژوئن 2012 من 29 ساله خواهم بود و باید قراردادی را امضاء کنم که احتمالا آخرین قرارداد من خواهد بود .
*اما ساندرو راسل یک نگرش محتاط تر و آینده نگرانه تر را در امور اقتصادی در پیش گرفته است ...

-همه اینها در مذاکرات در نظر گرفته میشود . باشگاه باید یک استراتژی را اتخاذ کند و من هم به همچنین . چیزی که من میدانم این است که من میخواهم در بارسلونا بمانم . من همیشه گفته ام و یکبار دیگر هم میگویم که دنی آلوز نمی خواهد که فقط یک خارجی باشد که برای بارسا بازی کرده است . من میخواهم که نامم را در کتاب تاریخ بارسلونا به ثبت برسانم و تنها راهی که وجود دارد تا من این کار را انجام بدهم این است که برای یک مدت طولانی در اینجا بمانم و همه تلاشم را انجام دهم تا قهرمانی های زیادی را فتح کنیم . من صد درصد به بارسا متعهد هستم .

.................................................. ..........
دو سوال مصاحبه الموندو در مورد تمدید قرارداد که تقریبا ترجمه اونا همونی هست که در گل آمده

*It seems like Manchester City really wants to sign you. Do you see yourself sharing a dressing room with Toure before your career is over?

-Never say never in this life. I’m very happy in Barcelona and I plan on finishing my contract. I’m here to stay unless the club decides otherwise. I never say anything to anybody and it’s an honor for other clubs to show interest in me but I’m very happy in Barcelona. I’ve got a contract and I hope to see it out.

*If you could choose, would you stay here longer?

-If it were up to me I’d stay here a long time. I’ll try and stay here for as long as possible.
----------------------------------------------------------------------

امیدوارم دفعه دیگه با خوندن این جور مصاحبه ها درمورد بازیکن متعصبی مثل دنی زود قضاوت نکنیم.
.............................
با سپاس ویژه از شهریار بابت ترجمه این مصاحبه...
کسی اینجا کاری به این که یک نفر دیگه چطور هواداری نداشته باشه.

پ.ن: این مصاحبه دومی هست که اقا شهریار میفرسته. کاش این حرکات رو میذاشت کنار. هر روز به عنوان مهمان همه مطالب رو میخونه بعد هم با پیام شخصی از دوستان میخواد که نظرش رو بدن. حالا این چه فرقی با نیومدن خودش میکنه.؟

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
حامد عزيز واقعا مرسي واقعا تشكر از شهريار عزيز هم بابت ترجمه تشكر ميكنم خدارو شكر كه دنيل الوز عزيزم ميمونه خدارو شكر اميدوارم به اميد خداوند بزرگ زود تر يك قرارداد طولاني مدت ببندد و خيال همه ما را راحت كند
دنيل عزيزم بهترين مدافع راست جهان است اون بهترينه عشقه من است هميشه گفته ام باز ميگويم اون تو اين 2 سالي كه داره براي تيم عزيز تر از جانمان بارسلوناي كبير بازي ميكنه به اندازه 10 سال زحمت كشيده اون بينظيره عشقه

۱۵ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۷۶۰ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۸۰۸ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۳۳ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۳۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۲۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۷۰ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۷۱۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۴۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۱ کاربر آنلاین است. (۲۰۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!