به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
کلی آدم ریخته بود در سمپلد اعتراض که چرا امتحان رو سخت گرفتید در حد بچه ها نبوده!!!!
اون 2 سال اول که ما راهنمایی بودیم هنوز تلفیق نشده بود سمپاد با آموزش پرورش خیلی خوب بود هم امکانات و بودجه همه چی ولی از وقتی رفت زیره نظر آموزش پرورش افتضاح شد!!کلا با اژهای رابطه ی خوبی ندارن این ها البته بهتر بگم با سمپاد رابطه ی خوبی ندارن میگن اصلا نباید باشه همچین چیزی!!خوبه که هر ساله 80 تا 90% المپیادی ها مابه سمپاده ها!!!!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: Always.Blaugrana
پیام: ۶۲۲
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۸۶
طرفدار:
- Xavier
- Johan Cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کلی آدم ریخته بود در سمپلد اعتراض که چرا امتحان رو سخت گرفتید در حد بچه ها نبوده!!!!

امسال؟ مال ما هم سخت بود کلی تجدیدی داشتیم یکی چارتا تجدید داشت با 12 و 12.25 و 15 و 14 پاس کرد

نقل قول
اون 2 سال اول که ما راهنمایی بودیم هنوز تلفیق نشده بود سمپاد با آموزش پرورش خیلی خوب بود

اینو معلمای مام میگفتن.

نقل قول
خوبه که هر ساله 80 تا 90% المپیادی ها مابه سمپاده ها

اینو خوب اومدی

من تا پارسال کرج بودم شهید سلطانی البته اونجام به نسبت تعداد دانش آموزش افتخاراتش خوب بود ولی علامه حلی رو امسال دیدم یه اتاق کلا تالار افتخاراتشون بود واقعا کف کردم خیلی زیاد بودن نمیدونم اینا این چیزا رو نمیبینن؟

۲۲ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پویا منظورم امتحان ورودی 5 ابتدایی به اول راهنمایی بود!!
........................................
نمیدونم چرا نمی بینن این افتخارات رو اگه همین سمپاد نبود هیچی نمی موند واسه این آموزش و پرورش!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ شهریور ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
باید جمع کنن این بساط مسخره تیزهوشان و سمپاد و نخبه و ...
یه مشت اسم مزخرف که تو عمل هیچی نیست، فقط دهن پر کن مامان و خاله و اقدس خانومه. واقعا نظام آموزشی این مملکت تو ظواهر بی ارزش و مضحک گیر کرده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ شهریور ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بحث نخبه و این ها نیس که بابا سعید حقیقتا این سمپاد این قدر به آموزش این مملکت کمک کرده!!!!حالا بیایم بگیم این چیه الکیه فلان درست نیس!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavier
- Johan Cruyff
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پویا منظورم امتحان ورودی 5 ابتدایی به اول راهنمایی بود!!

آها خوب سخت برای همس دیگه. چه اعتراضیه؟

--------------------------

ببخشید آقا سعید ولی اگه به قول شما این ظواهر نبود الان جز آدم بی سواد هیچی نداشتیم.

شما مثل اینکه مدارس دیگه رو ندیدی دولتیا که هیچی کلا یه الفبا یاد میدن مدارس غیر انتفاعی هم به خاطر نمره های افتضاح شاگرداشون امتحان ترمو دو بار میگیرن.

همون چهارتا مدرسه درست درمون هم از همین سمپاد داریم.

۲۲ شهریور ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من خودم تو بهترین مدرسه ها و دانشگاه درس خوندم، اینو میگم که کسی نیاد بگه گربه دستش به گوشت نمی رسه میگه بو میده! و تو دل اینا دیدم که تمام این نظام آموزشی غلطه.

این جداسازی استعدادها انقدر زیاد شده که دیگه آسیب رسون شده. از یه طرف چنان تمرکز روی یه سری مدرسه خاص گذاشته شده، که به قول شما تو باقی مدارس به باقی مملکت چیزی یاد نمیدن. از یه طرف تو مدارسی مثل علامه حلی و ... چنان باد به گلوی یه مشت ساده لوح (خیلی هاشون رو از نزدیک می شناسم) انداختن، که طرف بیرون میاد، حس می کنه انگار که از آسمون بهش وحی میشه!

نتیجه ش اینه که یکی مثل من، که هم راهنمایی هم دبیرستان اونجا قبول شدم، نرفتم، چون نزدیکانی داشتم که به قضایا آشنا بودن و روشنم کردن و الان هم واقعا ازشون ممنونم.

نتیجه این نظام آموزشی غلط میشه 2 تا قشر عمده: یکی قشر مدرک دار بیسواد، یکی قشر بیسواد مدعی علم و دانش!
بین اینها هم 1 درصد مگه آدم باسواد به درد بخور پیدا بشه، که چون دنبال این حرفها نیست، شناخته هم نمیشه.

من توی این 16-17 سال تحصیلم واقعا به خوبی دیدم راست میگن که درخت هرچی بارش بیشتره، سرش افتاده تره. منتها تو نظام آموزشی و ارزش گذاری غلط ما، اون درختای بی بار سر برافراشته رو هی میارن توی بوق و کرنا می کنن، و در آخر هم حاصل هیچ!

۲۲ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: Mclaren_F1
پیام: ۱,۳۰۹
عضویت از: ۳۰ آذر ۱۳۸۵
از: زنجان
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گاوس هیدینگ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Dark Lord نوشته:

من خودم تو بهترین مدرسه ها و دانشگاه درس خوندم، اینو میگم که کسی نیاد بگه گربه دستش به گوشت نمی رسه میگه بو میده! و تو دل اینا دیدم که تمام این نظام آموزشی غلطه.

این جداسازی استعدادها انقدر زیاد شده که دیگه آسیب رسون شده. از یه طرف چنان تمرکز روی یه سری مدرسه خاص گذاشته شده، که به قول شما تو باقی مدارس به باقی مملکت چیزی یاد نمیدن. از یه طرف تو مدارسی مثل علامه حلی و ... چنان باد به گلوی یه مشت ساده لوح (خیلی هاشون رو از نزدیک می شناسم) انداختن، که طرف بیرون میاد، حس می کنه انگار که از آسمون بهش وحی میشه!

نتیجه ش اینه که یکی مثل من، که هم راهنمایی هم دبیرستان اونجا قبول شدم، نرفتم، چون نزدیکانی داشتم که به قضایا آشنا بودن و روشنم کردن و الان هم واقعا ازشون ممنونم.

نتیجه این نظام آموزشی غلط میشه 2 تا قشر عمده: یکی قشر مدرک دار بیسواد، یکی قشر بیسواد مدعی علم و دانش!
بین اینها هم 1 درصد مگه آدم باسواد به درد بخور پیدا بشه، که چون دنبال این حرفها نیست، شناخته هم نمیشه.

من توی این 16-17 سال تحصیلم واقعا به خوبی دیدم راست میگن که درخت هرچی بارش بیشتره، سرش افتاده تره. منتها تو نظام آموزشی و ارزش گذاری غلط ما، اون درختای بی بار سر برافراشته رو هی میارن توی بوق و کرنا می کنن، و در آخر هم حاصل هیچ!

حرف حساب جواب نداره.
جلال آل احمد در کتاب " مدیر مدرسه " مشکلات آموزشی شاهنشاهی رو مطرح کرده که اگه اون رو بخونید متوجه میشد که هیچ چیز تغییر نکرده . هنوز هم همون آشه و همون کاسه

۲۲ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavier
- Johan Cruyff
گروه:
- کاربران عضو
خوب درست میگی. منم نمیخام بگم که هر کی رفت تو سمپاد فیلسوف بیرون میاد ولی اگه کسی باشی که بخای درس بخونی و آدم حسابی باشی که جو نگیرتت به من یکی ثابت شده مدارس سمپاد از همه بهتره.مثل همون 1 درصد
نقل قول

من تو این چند سالی که بودم خیلی از اینایی که شما میگی دیدم ینی اکثرشون همونین که شما میگی. یه عده خیلی کم دنبال درسن و دنبال اسم مدرسشون نیستن که گفتم برای اونا واقعا فرق بهترین مدرسس.

۲۲ شهریور ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه استادی داشتیم، پیر ولی کار درست. تو مقدمه کتاب طراحی اجزاء ماشین شیگلی که ترجمش کرده بود، کلی حرف جالب زده بود و آخرش نوشته بود: جوون، برو ببین صنعت مملکت بیشتر نیازمند توئه، یا مسابقات جهانی المپیاد!!!

۲۳ شهریور ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۷۹۸,۴۶۶ بازدید
۲۱ ساعت قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۴۵,۴۶۱ بازدید
۱۷ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۴,۳۴۲ بازدید
۲۲ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۸,۷۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۰,۹۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۱۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۵,۳۵۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۱,۷۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۰۳۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۳۷ کاربر آنلاین است. (۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!