به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
اسكولاري: آماده قهرماني در هيچ رقابتي نيستيم!

سرمربي برزيلي چلسي تيمش را براي قهرماني در هيچيك از رقابت هاي معتبر اين فصل فوتبال اروپا آماده ندانست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، لوئيس فليپه اسكولاري به روزنامه Sun گفت: «در پنج بازي اخير ما چيزي بيش از 50 درصد پتانسيل خود را نشان نداده ايم، اما تعادل تيم ما به صورت كلي در 5 بازي اخير 50 درصد بوده است.»

اسكولاري بر اين باور است كه تيمش در صورت ادامه وضعيت كنوني توانايي قهرماني در هيچيك از جام هاي معتبر را نخواهد داشت.

وي گفت: «اگر از من بپرسيد كه آيا اين تيم آماده كسب عناوين است پاسخ من منفي خواهد بود. آنها آماده فتح هيچ جامي نيستند و خودشان هم اين را مي دانند. آنها ممكن است اين مساله را آشكارا بروز ندهند اما مي دانند كه توانايي قهرماني را ندارند. شاگردان من بايد بدانند كه به تلاش بيشتري نياز دارند. گاهي در زمان هايي كه مرتكب اشتباه مي شويم توجه بيشتري لازم است. ما اكنون به پيروزي در بازي هايمان نياز داريم.»

تيم چلسي روز يكشنبه برابر منچستر يونايتد در رقابت هاي ليگ برتر انگليس با نتيجه 3 بر صفر در اولدترافورد مغلوب شد و اين مساله انتقادهاي بسياري را متوجه تيم لندني ساخته است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۵ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
منچستر با برتری برابر ویگان به رده دوم صعود کرد.

تیم فوتبال منچستر یونایتد با شکست ویگان به رده دوم جدول لیگ برتر انگلیس راه یافت.

در دیدار عقب افتاده لیگ برتر انگلیس، شاگردان " فرگوسن " در ورزشگاه اولدترافورد با تک گل دقیقه 1 " وین رونی " که روی پاس کوتاه " کریستیانو رونالدو " بدست آمد، به پیروزی رسیدند. " وین رونی " گلزن منچستر یونایتد در دقیقه 8 دچار مصدومیت شد و جای خود را به " کارلوس ته وز " آرژانتینی داد.
شیاطین سرخ با این پیروزی و یک بازی کمتر 44 امتیازی شدند و بالاتر از چلسی 42 امتیازی در رده دوم قرار گرفتند. در حال حاضر لیورپول با 46 امتیاز در صدر جدول جای گرفته است.

پیش از شروع این دیدار، " کریستیانو رونالدو " مرد سال فوتبال جهان جایزه خود را در ورزشگاه اولدترافورد به دید عموم گذاشت.

ترکیب منچستر یونایتد: ون درسار، ایوانس، ویدیچ، اوشی، رافائل، کریک، اسکولز(86 فلتچر)، نانی، رونالدو، رونی(8 ته وز)، برباتوف
ترکیب ویگان: کرکلند، برامبل، شارنر، فیگوئرا، ملچیوت، پالاسیوس، کاترمول(90 کاپو) ، رایان تیلور(81 دریدر)، آنتونیو والنسیا، امیل هسکی، زاکی(75 هنری کامارا)

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
صعود چلسی به دور چهارم جام حذفی انگلستان.

دور سوم جام حذفی انگلستان با صعود چلسی و حذف نیوکاسل به پایان رسید.

دور سوم جام حذفی انگلستان دیشب با سه دیدار پیگیری شد که در مهمترین آنان، تیم فوتبال چلسی موفق شد تیم ساوتند را در خاانه با نتیجه 4-1 شکست دهد. در این دیدار ایتدا ساوتند با گل دقیقه 16 " بارت " پیش افتاد، اما گل های " بالاک "، " کالو "، " آنلکا " و " لمپارد " بازی را به سود " آبی های لندن " به پایان رساند.
در دیگر دیدار باقی مانده از این مرحله، تیم فوتبال هال سیتی موفق شد نیوکاسل را در " سنت جیمزس پارک " با یک گل شکست دهد و به دور چهارم صعود کند. تک گل این دیدار را " کوسین " در دقیقه 81 به ثمر رساند.
ضمن اینکه تیم فوتبال کریستال پالاس هم با برتری دو بر یک مقابل لستر سیتی به دور بعد صعود کرد.

منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
وین رونی سه هفته دور از میادین.

" سر الکس فرگوسن " سرمربی منچستر یونایتد پس از پیروزی 1-0 مقابل ویگان اعلام کرد " وین رونی " به علت آسیب دیدگی از ناحیه عضلات پشت ران تا 3 هفته نمی تواند بازی کند.

" رونی " تنها گل این دیدار را در دقیقه یک بر روی پاس " کریستیانو رونالدو " به ثمر رساند.

بهرحال مهاجم تیم ملی انگلیس بعد از هشت دقیقه بازی کردن به علت آسیب دیدگی جای خود را " کارلوس ته وز " داد.

سرمربی منچستر یونایتد اعلام کرد این مهاجم 23 ساله حداقل سه هفته نمی تواند بازی کند، اما بعد از آزمایشات کامل وضعیت دقیق او مشخص خواهد شد.

" فرگوسن " گفت: « این آسیب دیدگی ار ناحیه عضلات پشت ران است.»

« بهبود آن سه هفته وقت می خواهد و ما امیدواریم بیشتر از این نشود.»

" رونی " تنها مصدوم این دیدار نبود، به طوری که " فرگوسن " آشکار کرد " کارلوس ته وز " و " جانی ایوانس " نیز مصدوم شده اند و برای دیدار آخر هفته مقابل بولتون، باید وضعیت آنان بررسی شود.

" فرگوسن " گفت: « " ته وز " در نیمه دوم مصدوم شد و " جانی " در طول بازی با آسیب دیدگی دست و پنجه نرم می کرد.»

« ما باید وضعیت آنان را بررسی کنیم و ببینیم چگونه هستند. ما برای بازی شنبه بهترین تیممان را نیز داریم، زیرا بولتون یک رقیب بزرگ است.»

منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 15 ژانویه:

بحث حضور کاکا در منچسترسیتی بحث روز فوتبال انگلیس است و احتمالاً این انتقال ظرف 48 ساعت آینده نهایی می شود...

- با گفته یکی از مدیران باشگاه منچسترسیتی، کاکا هافبک برزیلی میلان در یک قدمی انتقال به لیگ برتر انگلیس قرار دارد. اما کاکا برای این انتقال چند شرط مطرح کرده است. او می خواهد اطمینان پیدا کند که شیخ منصور به عنوان مالک در این باشگاه ماندنی است. همچنین او خواهان حضور من سیتی در لیگ قهرمانان و ماندن روبینیو در این تیم شده است.(سان)
- باشگاه منچسترسیتی تنها به دنبال کاکا نیست، آن ها می خواهند کارلو آنجلوتی تابستان آینده هدایت این تیم را برعهده بگیرد.(دیلی استار)
- روبینیو دیگر ستاره برزیلی منچسترسیتی با تماس تلفنی با کاکا، به او گفت که مارک هیوز و هم تیمی هاش منتظر ورود او به منچستر هستند.(دیلی میل)
- جان تری مدافع چلسی از دیگر اهداف باشگاه منچسترسیتی در نقل و انتقالات ژانویه است.(دیلی استار)
- بعد از رد پیشنهاد 10 میلیون پوندی تاتنهام برای ویلسون پالاسیوس، هافبک هجومی ویگان، باشگاه منچستر یونایتد آماده است با پرداخت 14 میلیون پوند این بازیکن هندوراسی را به خدمت بگیرد.(سان)
- باشگاه لیورپول امیدوار است با تمدید قرارداد دنیل اگر مانع از انتقال این بازیکن دانمارکی به میلان شود.(گاردین)
- دیدیر دروگبا تابستان آینده به فروش خواهد رسید و باشگاه چلسی لوئیز فابیانو مهاجم سویا را جانشین وی خواهد کرد.(دیلی استار)
- دنیس برکمپ بازیکن سابق و اسطوره ای باشگاه آرسنال اعلام کرد در آینده می تواند به عنوان مربی به آرسنال کمک کند.(دیلی تلگراف)

منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
برگ کمپ: بازيکنان انگليسي تکنيک بهتري دارند

"دنيس برگ کمپ" بازيکن اسطوره اي باشگاه آرسنال و تيم ملي فوتبال هلند با نظريه ضعف تکنيکي بازيکنان انگليسي مخالف و اميدوار است روزي به عنوان سرمربي به باشگاه لندني آرسنال بازگردد.

به گزارش یوفا: برگ کمپ در ماه جولاي سال 2006 به عنوان يکي از اسطوره هاي صاحب نام از باشگاه آرسنال جدا شد و اولين بازي که در ورزشگاه تازه ساز امارات برگزار شد، به ديدار خداحافظي او اختصاص داشت.

در نظرسنجي که باشگاه آرسنال از هواداران خود به عمل آورد، وي بعد از "تيه ري هانري" به عنوان دومين بازيکن اسطوره اي "تفنگداران" انتخاب شد. بنابراين بازگشت او به آرسنال نيز قطعا با استقبال هواداران مواجه مي شود.

وي در گفت و گو با شبکه تلويزيوني آرسنال اظهار داشت:‌ من احتمال بازگشت به باشگاه را منتفي نمي دانم چون واقعا آرسنال و کشور انگليس را دوست دارم و از کار و زندگي در اينجا لذت مي برم.

برگ کمپ ادامه داد:‌ به همه توصيه مي کنم که به عنوان بازيکن يا مربي، حضور در ليگ انگليس را تجربه کنند. اينجا فوتبال نفس مي کشد و فضاي مسابقات عالي است.

وي در مورد اين نظريه معروف که بازيکنان انگليسي فاقد مهارت تکنيکي هستند، نيز گفت: من هم در بدو ورودم همين تصور را داشتم اما حضور بازيکنان متعدد خارجي باعث ارتقاي سطح فوتبال در انگليس شده و اکنون احساس مي کنم بازيکنان خارجي، ديگر کمکي به پيشرفت فوتبال نمي کنند چون بازيکنان انگليسي از نظر تکنيکي برتر هستند.

عضو سابق آرسنال در خاتمه گفت: در رده نوجوانان باشگاه آرسنال بازيکنان بسيار مستعدي در حال پرورش هستند که آينده فوتبال را مي سازند و نبوغ آنان انکارناپذير است.

۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ونگر امیدوار به جذب آرشاوین

" آرسن ونگر " به جذب " آندری آرشاوین " پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستان خوش بین است.

" آرشاوین " از حضور در یک باشگاه بزرگ استقبال کرده است و می تواند حضور در لیگ برتر انگلستان را تجربه کند.

در حال حاضر، " ونگر " تصدیق کرد امکان امضای قرارداد با این بازیکن 27 ساله پیش از 2 فوریه (روز آخر نقل و انتقالات زمستان) وجود دارد.

سرمربی فرانسوی آرسنال گفت:« ما نزدیک امضای قرارداد با هیچ کسی نیستیم. اما ما می دانیم چه کاری می خواهیم انجام دهیم.»

« ما امروز قراردادی امضا نکردیم، بنابراین اخبار جدیدی ندارم. ما در حال مذاکره هستیم، اما می خواهیم اصولمان را رعایت کنیم.»

" ونگر " مذاکره با زنیت را تایید کرد و امیدوار به جذب " آرشاوین " است.

او اضافه کرد:« من خیلی امیدوار هستم.»

سرمربی آرسنال در مورد نزدیک شدن به پایان نقل و انتقالات گفت:« روزها؟ بله، نقل و انتقالات به پایان خواهد رسید اما تازه نیمی از فرصت نقل و انتقالات گذشته است.»

« ما با بازیکنانی که جذب می کنیم می توانیم بهتر شویم و می خواهیم در ادامه تمرکز داشته باشیم.»

منبع

۲۶ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
نارضايتي ولکوت از تاخير آرسنال در تمديد قرارداد وي

"تئو ولکوت" مهاجم جوان تيم فوتبال آرسنال انگليس از تعلل مسوولان باشگاه در ارايه پيشنهاد تمديد قرارداد به او دلخور است.

به گزارش یوفا: در حاليکه تنها 18 ماه از قرارداد کنوني ولکوت باقيمانده، اين مهاجم 19 ساله انتظار دارد پيشنهادي بلندمدت و قابل توجه از سوي باشگاه دريافت کند اما مسوولان باشگاه آرسنال با توجه به بحران جهاني اقتصاد، به شدت مراقب دخل و خرج شان هستند و هنوز هيچ پيشنهادي مطرح نکرده اند.

همين امر موجب شده ولکوت و وکلايش احساس کنند باشگاه در اين خيال بسر مي برد که او هر نوع قراردادي را امضا خواهد کرد.

يکي از منابع نزديک به باشگاه اظهار داشت: ترديدي نيست که تئو از بي توجهي باشگاه به قراردادش ناراحت است. باشگاه گفته بود که در ماه اکتبر مذاکرات را شروع مي کند تا ببيند او در شروع فصل چه عملکردي خواهد داشت و تئو پذيرفت چون احترام بسيار زيادي براي آرسن ونگر (سرمربي تيم) قايل است.

بنابراظهارات اين فرد، اغلب کارشناسان تاييد مي کنند که تئو تا قبل از آسيب ديدگي کتفش، يکي از موثرترين بازيکنان آرسنال بوده است.

به گفته وي ولکوت هم براي باشگاه و هم براي تيم ملي کشورش خوب بازي کرده اما احساس مي کند ديگران از او توقع دارند بي هيچ مشکلي هر نوع قراردادي را امضا کند.

۲۷ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
اسکولاري: چلسي اعتماد به نفس ندارد

"لوييز فيليپه اسکولاري" سرمربي برزيلي باشگاه چلسي انگليس معتقد است تيمش با مشکل کمبود اعتماد به نفس به ويژه مقابل دروازه حريفان روبروست اما نيازي به خريد مهاجم ندارد.

به گزارش یوفا: آبي پوشان براي دومين هفته پپاپي، در آخرين دقيقه ديدار با "ساوت اند يونايتد" در چارچوب رقابتهاي جام حذفي، گل تساوي را دريافت کردند تا آمار خود را به چهار مساوي در پنج بازي اخير برسانند.

اسکولاري در مورد اوضاع تيمش به سايت "ستانتا.کام" گفت: ما بايد همان شيوه خود را ادامه دهيم يعني تمرين و تمرين و تمرين. من به مهاجم ديگري نياز ندارم. همين حالا هم تيم بسيار خوب با بازيکنان شايسته اي دارم که شايد مشکل آنها کمبود اعتماد به نفس مقابل دروازه حريف باشد. شايد فشار رواني موثر است. به هر حال آنها بايد گل بزنند تا اعتماد به نفس خود را باز يابند.

سرمربي برزيلي تيم چلسي در حاليکه به خاطر از دست دادن فرصت هاي گلزني متاسف بود، تاکيد کرد تيمش بايد به راحتي پيروز مي شد.

وي گفت:‌ اگر آنها با هم نبودند، نمي توانستند 15 موقعيت گل داشته باشند. ما خيلي خوب بازي کرديم ولي نتيجه 15 موقعيت تنها يک گل بود. مشکل از گل نزدن ما بود نه از مهارهاي کارلو کوديچيني. همه بازيکنان با من هم عقيده اند.

سرمربي چلسي خوشحال است که تيمش هنوز در جام حذفي حضور دارد و مي تواند در بازي برگشت مقابل ساوت اند جبران کند.

۲۷ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
منچسترسيتي پنج بازيکن جديد مي خرد

سرمربي تيم فوتبال منچسترسيتي انگليس بعد از خريد "وين بريج" از چلسي، از تمايل خود براي به خدمت گرفتن پنج چهره جديد ديگر خبر داد.

به گزارش یوفا: "کراييگ بلامي"، "اسکات پارکر"، "روک سانتا کروز" و "ماريو گومژ"، تنها تعدادي از بازيکناني هستند که در چند هفته اخير به منچسترسيتي نسبت داده شده اند.

اين باشگاه روز گذشته قطعي شدن امضاي قرارداد با وين بريج از چلسي را اعلام کرد،‌اما با وجود اين "مارک هيوز" سرمربي بر تمايل خود براي جذب بازيکنان بيشتري به خصوص در دفاع و حمله سخن گفته است.

بعد از امضاي قرارداد منچسترسيتي با "روبينيو" ستاره برزيلي در آخرين دقايق فصل نقل و انتقالات تابستان گذشته، گمان مي رفت که اين باشگاه قصد دارد بازيکنان صاحب نام ديگري را در زمستان به خدمت بگيرد اما هيوز گفته است، نقل و انتقال بزرگي انجام نخواهد شد.

از سوي ديگر به نظر مي رسد باشگاه درصدد جذب ستارگان ليگ برتري است تا اين فصل را به خوبي پشت سر بگذارد.

هيوز اظهار داشت: به بازيکنان بيشتري نياز داريم، وين بريج را خريده ايم اما شايد پنج بازيکن ديگر را هم به اين تيم بياوريم تا ترکيبمان کامل شود، جذب بازيکن در ژانويه کار ساده اي نيست اما همه مي دانند که اين تعداد حداقل نياز ماست.

۲۷ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۴۰,۴۲۶ بازدید
۱۰ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۹۶,۲۸۳ بازدید
۲۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۶,۰۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۶,۷۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۳,۵۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۲۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۱۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۹,۴۹۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۷۷۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۵۴ کاربر آنلاین است. (۳۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!