به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: تیم ملی آلمان
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تذكر

از اين به بعد براي بحث در مورد تيم ملي آلمان از ارسال پست در اين تاپيك خودداري نميايد
تاپيك بحث و تبادل نظر پیرامون بوندس ليگا و تيم ملي آلمان براي شما دوستان ايجاد گرديده است
متشكرم

...
۱۴ دی ۱۳۸۹
پاسخ به: اخبار تیم ملی آلمان
نام کاربری: messiiiiiiiii
پیام: ۱,۶۲۸
عضویت از: ۲۶ آذر ۱۳۸۹
از: خوزستان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو -مارادونا
- استقلال بزرگ
- اسپانیا
- مجیدی لنگ سوراخ کن
- گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
المان تیم جوان وبلندقدوتکنیکی هست وبه نظرمن شانس قهرمانی داره
درجام جهانی2014

تذكر ناظر:
خوبه گفتم اينجا بحث نكنين

مي تونيم تيتر خبر رو نقل كنين تو تاپيگ بحث

۱۵ دی ۱۳۸۹
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
یواخیم لو: برای من زیباترین چیز جهان مربیگری تیم ملی است/شکست بایرن از اینترخیلی تلخ بود /سبک بازی بایرن با حضور فان خال توسعه یافت

فروش و یا ترک ریبری و روبن آسان نیست. آنها در بایرن احساس راحتی می کنند و همچنین با بایرن قرارداد نیز دارند. حتی اگر بپذیریم که فصل سختی مانند امسال را سپری کردند: اما بایرن تضمین

سایت گل - یوآخیم لوو در مصاحبه با تی زد علاوه بر صحبت پیرامون تیم ملی به مواردی از قبیل ارتباط با بایرن مونیخ برای بعهده گیری مربیگری آن و در مورد لوئیس فن خال و آرین روبن و فرانک ریبری نیز گفتگو می کند.

آقای لوو ابتدا تمدید قرارداد شما تا سال 2014 را با فدراسیون فوتبال آلمان تبریک می گوییم چرا این تمدید قرارداد سریع اتفاق افتاد؟
لوو - زیرا هیچ جایی برای توضیحات در مورد محتوای آن وجود نداشت. قرارداد گذشته و شرایط آن کاملا برای ما روشن بود و تمامی این موارد نیز اهمیت زیادی برای دو طرف دارد. کاملا برای هر دو طرف طبیعی بود که همکاری را ادامه دهند و بعد از نیم ساعت صحبت در مورد قرارداد جدید همه چیز انجام شد.

آیا شما با اولی هوینس صحبتی داشتید، کسی که می گوید مربیگری بایرن زیباترین شغل در جهان است؟
لوو - من در حال حاضر نزدیک 8 سال با فدراسیون فوتبال آلمان قرارداد دارم من در طول چهار سال گذشته شاهد پیشرفت های زیادی در زمینه فوتبال بودم. ظهور استعداد های جوان و قرار دادن آنها در ترکیب اصلی تیم. از این رو برای من زیباترین چیز جهان مربیگری تیم ملی است.

در تمدید قرارداد با فدراسیون فوتبال آلمان، علاقه مندی بایرن برای جذب شماچه میزان نقش داشت؟
لوو - هیچ نقشی نداشت من با فدراسیون صحبت کرده بودم و در آنجا هیچ گونه حرفی از ارائه پیشنهاد بایرن صحبتی نشد.

آیا سران بایرن با شما تماس داشتند؟
لوو - البته من به طور مرتب با کارل هاینس رومینیگه و اولی هوینس و نرلینگر تماس دارم. البته تمامی صحبت ها در مورد بازیکنان ملی پوش بایرن است و هیچ گونه صحبتی برای مربیگری باشگاه بایرن مونیخ انجام نشد.

آیا کسب عنوان یورو 2012 را دلیلی برای توقف فدراسیون فوتبال آلمان می بینید یا آن مقدمه ای برای کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی 2014 است؟
لوو - این تیم به بلوغ کافی رسیده است. ما در 2006 و 2008 به کسب عنوان قهرمانی نزدیک شدیم در 2010 ما بسیار نزدیک تر به قهرمانی بودیم. این خود بخشی از پیشرفت و توسعه است. اغلب کسب عنوان قهرمانی در یورو می تواند توقفی برای جام جهانی باشد. اما اهمیت جام جهانی بسیار بیشتر از یورو است و من میگویم که توسعه و پیشرفت تیم را پس از یورو 2012 نیز شاهد خواهیم بود.

میشائیل بالاک جزء دعوت شدگان به تیم ملی نیست چرا؟
لوو - این موضوع بارها برای همه توضیح داده شده است و در آن هیچ بحثی وجود ندارد.

آیا بازی با برزیل در ماه اوت را می توان آخرین دیدار ملی بالاک به حساب آورد؟
لوو - این تنها یک حدس است و هیچ صحبت در مورد آن نشده است. من ابتدا باید با میشائیل در اواخر ماه مارس یا اویل آوریل صحبت کنم. مهم این است که او برای انتخاب شدن در سلامت باشد و در مورد بقیه موارد که صحبت کردید من مسئولیتی ندارم و نمی توانم اظهار نظر کنم.

آیا می خواهید به جوانگرایی در تیم ملی ادامه دهید؟
لوو - من به سن بازیکنان اهمیت نمی دهم و برایم مهم نیست ما بازیکنان مانند بوآتنگ ، کروس، آودل و بندرس داریم. ما میخواهیم سطح تیم را به بالاتر ارتقا دهیم و تیم ما به خوبی آن را انجام می دهد. این به دلیل سن آنها نیست بلکه کیفیت آنها این امکان را می دهد. این بازیکنان در سال 2012 و 2014 می توانند برای ما مهم باشند.

نظر شما در مورد شکست تلخ بایرن مقابل اینتر چگونه است؟
لوو - خیلی تلخ بود. بیشتر به این دلیل که آنها یک ساعت فوتبالی سریع و زیبا از خود نشان دادند . به ط.ری که باواریایی ها در چمپیونزلیگ مقابل اینتر پیروز بودند و بازی تحت سلطه آنها دنبال می شد. عملکرد بایرن در 60 دقیقه ابتدایی فرصت های بسیاری برای گلزنی در اختیار آنها گذاشت اما در انتها همه ما بازهم شاهد بی رحمی فوتبال بودیم.

نقش لوئی فن خال را در شکست ها چگونه می بینید؟
لوو - من نمی توانم قضاوت کنم. این مسائلی است که دلایل داخلی دارد در حال حاضر تصمیم رفته شد تا آنها در پایان فصل راه خود را از هم جدا کنند. چند هفته ناامید کننده برای همه سپری شد اما او کار های خوبی نیز در بایرن انجام داد. سبک بازی بایرن با حضور او توسعه یافت همچنین او جوانانی را به ترکیب بایرن اضافه کرد که ارزش بالایی دارند و کاری که او انجام داد بسیار خوب بود .

ترس فروش و ترک ریبری و روبن را اگر بایرن به لیگ قهرمانان سال آینده صعود نکند را چگونه ارزیابی می کنید؟
لوو - فروش و یا ترک ریبری و روبن آسان نیست. آنها در بایرن احساس راحتی می کنند و همچنین با بایرن قرارداد نیز دارند. حتی اگر بپذیریم که فصل سختی مانند امسال را سپری کردند: اما بایرن تضمین خواهد کرد که جام های بسیاری را پیروز شود بایرن هنوز هم یکی از بهترین باشگاه های اروپا از نظر ورزشی و اقتصادی است. آنها سالیان زیادی است که لوکوموتیو بوندسلیگا در اروپا هستند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
کلوزه: در جام جهانی 2014 بازی می‌کنم، می‌خواهم به رکورد گرد مولر برسم

او قصد دارد در این جام به میدان برود.

سایت گل – میروسلاو کلوزه، مهاجم بایرن مونیخ در دهمین سالگرد اولین بازی ملی‌اش درباره دوران بازی‌اش صحبت کرده است.

او درباره اولین بازی‌ ملی‌اش مقابل آلبانی می‌گوید: «هنگامی که به آن فکر می‌کنم بسیار خوشحال می‌شوم. چه دورانی بود و چه تجربه‌ای.» او در آن بازی در دقیقه 88 گل زد و تیمش را پیروز کرد.

کلوزه حالا 59 گل ملی دارد و 9 گل کمتر از گرد مولر، اسطوره آلمان زده است. کلوزه 32 ساله می‌گوید آمار گل‌زنی «بمب‌افکن» را پشت سر خواهد گذاشت: «این رکورد هدف بزرگ من است. شاید حتی تا پیش از یورو 2012 به آن برسم.» این بازیکن سابق کایزرسلاترن می‌گوید: «چقدر ویژه می‌شود اگر بازی سالگرد من در بتزنبرگ (در کایزرسلاترن) برگزار شود. عالی خواهد شد. این باشگاه همیشه در قلب من است. ورزشگاه پر می‌شود.»

کلوزه درباره آینده خود گفت: «می‌خواهم تا جای ممکن در تیم ملی بازی کنم و اگر در سال 2012 و پس از جام ملت‌های اروپا همچنان سالم بودم، می‌خواهم ادامه دهم. جام جهانی 2014 در برزیل هدف جذابی است.

احساس آمادگی می‌کنم و می‌خواهم سال به سال ببینم بدنم چقدر دوام می‌آورد.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ فروردین ۱۳۹۰
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
یواخیم لو : پیدا کردن جایگزین مناسب برای شواین اشتایگر و خدیرا خیلی سخت است

خوشحالم که قبل از دو بازی حساس آلمان در مقدماتی یورو 2012 مقابل اتریش و آذربایجان می توانیم در مقابل تیم خوبی مثل اروگوئه بازی کنیم
مشاهده لینک

سوال : حدود دو هفته از پایان بوندسلیگا و یک هفته نیز از فینال جام حذفی آلمان می گذرد و شما بیاد تیم ملی آلمان را برای انجام سه مسابقه آماده کنید. این کار چقدر مشکل است که انگیزه را در بازیکنانی که یک فصل دشوار را سپری کرده اند ایجاد کنید؟

یواخیم لو : این کار آسانی نیست زیرا بازیکنان یک فصل طولانی و سخت را پشت سرگذاشته اند و دوست دارند از تعطیلات خود لذت ببرند بنابراین ما باید ابتدا این حس را در آنها ایجاد کنیم که جواز حضور در یورو 2012 را باید در این دو بازی به دست بیاوریم و همچنین باید اعتماد به نفس بازیکنان را نیز افزایش داد.

سوال : نظر شما در مورد انتقادهایی که به زمان انجام بازی های بین الملی می شود چیست؟

یواخیم لو : بدیهی است زمان بندی ایده آلی نیست بنابراین من می توان واکش منفی باشگاه ها به این قضیه را درک کنم ولی باید این را در نظر داشته باشیم که ما باید بر طبق تقویم فیفا و یوفا برنامه ریزی کنیم و باید خود را با برنامه فیفا و یوفا هماهنگ کنیم. البته این نکته را هم باید بگویم که بازیکنی که هدفش حضور در مسابقات بزرگ بین الملی مثل جام جهانی و جام ملت های اروپا است باید این سختی ها و فشردگی ها را تحمل کند.

سوال : نظر شما در مورد بازی دوستانه یکشنه آینده مقابل اروگوئه چیست؟

یواخیم لو : من خوشحالم که قبل از دو بازی حساس آلمان در مقدماتی یورو 2012 مقابل اتریش و آذربایجان ما می تواینم در مقابل تیم خوبی مثل اروگوئه بازی کنیم و من این فرصت را دارم که بعضی از بازیکنان را در این بازی مورد آزمایش قرار دهم و بتوانم از بین بازیکنان حاضر در اردو جایگزین مناسبی برای شواین اشتایگر و مرته ساکر که به دلیل مصدومیت ما را در این چند مسابقه همراهی نمی کنند پیدا کنم.

سوال : شما در این سه بازی باستین شواین اشتایگر - اسون بندر و همچنین به احتمال زیاد سامی خدیرا را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارید. آیا غیبت این سه بازیکن تغییری در برنامه های شما برای این سه بازی می دهد؟

یواخیم لو : قطعا پیدا کردن جایگزین مناسب برای شواین اشتایگر و خدیرا خیلی سخت است ولی من خوشبین هستم که سامی برای بازی مقابل اتریش و آذربایجان شرایط بازی کردن را پیدا کند. من در بازی برابر اروگوئه بازیکنانی همچون تونی کروس - سیمون رولفس و کریستین تراش در اختیار دارم که می توانم آنها را در خط میانی جایگزین بازیکنان مصدوم خود کنم زیرا کیفیت بازی این سه بازیکن بسیار بالا است و شایستگی بازی در ترکیب اصلی تیم را دارند برای همین تصمیم گرفتم بازیکن جدیدی را به اردو تیم ملی دعوت نکنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
فیلیپ لام: ما پیشرفت کردیم اما اسپانیا هنوز بهترین است

کاپیتان تیم ملی آلمان اعلام کرد که این تیم نسبت به رقابت های جام جهانی 2010 پیشرفت داشته است اما معتقد است هنوز به سطح تیم ملی اسپانیا نرسیده اند

سایت گل- فیلیپ لام، کاپیتان تیم ملی آلمان، اعلام کرد که این تیم نسبت به رقابت های جام جهانی 2010 پیشرفت داشته است اما معتقد است هنوز به سطح تیم ملی اسپانیا نرسیده اند.

او در گفتگو با سایت رسمی فیفا گفت:" ما مطمئنا در مسیر مثبتی که داشتیم، پیشرفت کردیم اما بی تردید هنوز به انتهای مسیر نرسیده ایم. اسپانیا هنوز در سطح قهرمان جهان بازی می کند.

نتایج سه تورنمنت اخیر ثابت می کند ما در مسیر درست قرار داریم اما ما هنوز همه توانایی های مان را به نمایش نگذاشته ایم. ما برای کسب قهرمانی در رقابت های آینده مصمم هستیم. ما نشان دادیم که با برزیل و سایر کشورهای بزرگ صاحب فوتبال می توانیم برابری کنیم. اسپانیا همچنان در صدر قرار دارد اما ما به آنها نزدیک شده ایم. ما تیم جوانی هستیم و از کیفیت لازم برای پیشرفت کردن و بردن جام برخورداریم."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بازگشت اوزیل به تیم ملی آلمان؛ خط خوردن نام خدیرا

دروازه بان هانوفر برای اولین بار به ترکیب تیم ملی آلمان دعوت شده است

سایت گل- یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان نام 23 بازیکنی که به اردوی تیم ملی این کشور برای مصاف با اتریش و لهستان فراخوانده شده اند را اعلام کرد

این مربی آلمانی تغییراتی را در تیمش که اخیرا با نتیجه 2-3 برزیل را از پیش رو برداشته بود اعمال کرده

مسعوت اوزیل بازی ساز رئال به ترکیب ژرمنها بازگشته و مرتساکر و مارسل اشملزر هم در این تیم قرار گرفته اند

آلمان در روز 2سپتامبر درمرحله مقدماتی یورو2012 میزبان اتریش خواهد بود و 4 روز بعد هم برای برگزاری دیداری دوستانه به لهستان خواهد رفت

لیست بازیکنان فراخوانده شده به ترکیب تیم ملی آلمان بدین ترتیب است:

دروازه بانان: مانوئل نویر (بایرن مونیخ)، تیم ویسه (وردربرمن)، رون روبرت زیلر (هانوفر)

مدافعان : هولگر بدستوبر (بایرن مونیخ)، ژروم بواتنگ( بایرن مونیخ)، بندیکت هودس (شالکه)، مت هوملز (دورتموند)، فیلیپ لام (بایرن مونیخ)، پر مرتساکر (وردربرمن)، مارسل شملزر (دورتموند) کریستین تراش (وولفسبورگ)

بازیکنان خط میانی: سون بندر( دورتموند)، ماریو گوتزه ( دورتموند)، تونی کروس( بایرن مونیخ)، مسعوت اوزیل (رئال مادرید)، سیمون رولفس (لورکوزن) ، باستین شواین اشتایگر (بایرن مونیخ)

مهاجمان: ماریو گومز (بایرن مونیخ)، میروسلاو کلوزه( لاتزیو)، توماس مولر(بایرن مونیخ)، لوکاس پودولسکی (کلن)، مارکوس رئوس (مونشن گلادباخ)، آندره شورله (لورکوزن)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: dav!d.v!llaaa
پیام: ۶۰۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از: تو خونمون
طرفدار:
- داوید ویا . پیکه
- گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علیرضا حقیقی
- گواردیولا
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
سه تغییر در ترکیب اصلی آلمان در دیدار دوستانه با لهستان

به گزارش رسانه های آلمانی، یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، برای دیدار دوستانه این هفته مقابل لهستان، تیمش را با سه تغییر نسبت به پیروزی 6-2 مقابل اتریش به میدان خواهد فرستاد.

براساس گزارش ها، در این دیدار مانوئل نویر، دروازه بان اول تیم ملی آلمان، استراحت خواهد کرد و تیم ویسه، دروازه برمن، به جای او در چهارچون دروازه ژرمن ها خواهد ایستاد.

همچنین در خط دفاعی پر مرتساکر، خرید جدید آرسنال، که در دیدار مقابل اتریش، 90 دقیقه روی نیمکت نشست، در دیدار مقابل لهستان جای متس هوملز یا بندیکت هوودس را خواهد گرفت.

همچنین ماریو گوتزه که در دیدار جمعه شب تنها 5 دقیقه فرصت بازی پیدا کرد، در ترکیب اصلی قرار خواهد داشت.
آلمانی ها با پیروزی مقابل اتریش، صعودشان به رقابت های یورو 2012 را قطعی کردند و احتمالا لوو از دیدارهای باقی مانده به عنوان دیدارهای تدارکاتی استفاده خواهد کرد.

۲۴ شهریور ۱۳۹۰
پاسخ به: اخبار تیم ملی آلمان و بوندس ليگا
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
وعده فدراسیون فوتبال آلمان برای قهرمانی در یورو 2012

فدارسیون فوتبال آلمان در صورت قهرمانی این تیم در رقابتهای یورو 2012 به هر بازیکن رقم 300 هزار یورو می پردازد

سایت گل - فدراسیون فوتبال آلمان پاداش بازیکنان این تیم در صورت قهرمانی در رقابت‌های یورو 2012 به میزبانی اوکراین و لهستان را افزایش داد.

آلمانی‌ها بیشترین پاداش که تا به حال دریافت کرده‌اند در رقابت‌های یورو 2008 بوده جایی که پس از شکست یک بر صفر مقابل اسپانیا به نایب قهرمانی رسیدند. فدراسیون فوتبال آلمان به هر بازیکن 150 هزار یورو پاداش داد.

تا به حال 6 بازیکن آلمان به نام‌های فیلیپ لام، مانوئل نویر، توماس مولر و هولگر باداشتوبر از بایرن مونیخ، مسوت اوزیل از رئال مادرید و لوکاس پودولسکی از کلن به دلیل اینکه در تمام 10 بازی رقابت‌های مقدماتی یورو 2012 حضور داشته‌اند نفری 180 هزار یورو پاداش دریافت کرده‌اند.

این تیم در صورتی که در رقابت‌های یورو 2012 به عنوان قهرمانی دست پیدا کند، به غیر از جایزه 23.5 میلیون یورویی که یوفا به فدراسیون فوتبال تیم برنده می دهد، هر کدام از بازیکنان 300 هزار یورو از فدراسیون فوتبال کشورشان پاداش دریافت می کنند.

این پاداشی است که قدیمی ها فقط باید رویای آن را در سر می داشتند. وقتی تیم آلمان در سال 1954 به عنوان قهرمانی جهان دست پیدا کرد، هر کدام از بازیکنان فقط 2500 مارک، یک کیف چرمی، یک تلویزیون سیاه و سفید و یک موتوسیکلت پاداش گرفتند.

آلمانی‌ها در سال 1974 که با کاپیتانی فرانتس بکن باوئر به عنوان قهرمانی جهان رسیدند 70 هزار مارک و یک دستگاه فولکس واگن قورباغه‌ای پاداش گرفتند. در سال 1990 هم پاداش قهرمانان جام جهانی با شرکت بزرگانی چون لوتار ماتیوس و یورگن کلینزمن نفری 125 هزار مارک بود.

منبع

۱۴ آبان ۱۳۹۰
پاسخ به: اخبار تیم ملی آلمان و بوندس ليگا
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
یوپ هاینکس: می توانیم جای خالی شواین اشتایگر را پر کنیم

باواریایی ها چند روز قبل در چمپیونزلیگ مقابل ناپولی 3-2 به پیروزی رسیدند اما مصدومیت شواین اشتایگر از ناحیه ترقوه، کمی از شیرینی این پیروزی کم کرد

سایت گل- یوپ هاینکس، سرمربی بایرن مونیخ، تایید کرد که از دست دادن باستین شواین اشتایگر یک ضربه بزرگ به تیمش است اما اعلام کرد که به بازیکنانی که در اختیار دارد، ایمان دارد.

باواریایی ها چند روز قبل در چمپیونزلیگ مقابل ناپولی 3-2 به پیروزی رسیدند اما مصدومیت شواین اشتایگر از ناحیه ترقوه، کمی از شیرینی این پیروزی کم کرد.

اکنون این هافبک ملی پوش باید برای 6 ماه از میادین دور باشد و هاینکس از این موضوع اصلا راضی نیست.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه بایرن گفت:" از دست دادن شواینی یک ضربه بزرگ است. او در اوج آمادگی بود و یکی از بهترین بازیکنان ما محسوب می شود.
او از اینکه نمی تواند برای مدتی بازی کند، ناراحت است اما روحیه خوبی دارد زیرا فرد خوش بینی است."
در غیبت شواین اشتایگر، هاینکس باید از داوید آلابا و دانیل پرانیچ استفاده کند و سرمربی بایرن از اینکه بازیکنان زیادی در اختیار دارد، خوشحال است. این فصل ما با غیبت ستاره ای مانند آرین روبن هم کنار آمده ایم و اکنون هم می توانیم خوب کار کنیم.
اکنون باید از بازیکنان باکیفیتی که در اختیار داریم، بهره بگیریم و مطمئنم که هر کدام از بازیکنان به میدان بروند می توانند خوب کار کنند."

منبع

۱۴ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۸,۷۴۸ بازدید
۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۴۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۵۸,۴۷۷ بازدید
۱۶ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۸,۸۳۵ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۲۱ بازدید
۲۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۲۶ بازدید
۲۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۸,۳۲۱ بازدید
۲۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۹۶۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۲,۸۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۶,۳۷۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۴۱۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۹۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!