به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
به هر حال اینا نظرات شخصیه. من فونتاس رو بیشتر از بارترا قبول دارم، همین طور جاناتان رو بیشتر از تیاگو. این حرف خیلی بی معنیه که چرا تو تیم ملی مکزیک نیست، بازیکنی که تو بارسا ب بازی می کنه معلومه به تیم ملی دعوت نمیشه.

این استدلال نخ نما رو هم هی تکرار نکن که فلانی رفت تو فلان تیم خوب نبود. وقتی بازیکنایی اینطوری از تیمشون کنار گذاشته میشن خیلی احتمالش کمه بعدا بتونه به اوج برسن. اگه مسی رو هم اینطوری می انداختن بیرون مطمئن باش نصف مسی الان نمی شد! این بارها و بارها در مورد بازیکنای خیلی بزرگی مثل ریوالدو و رونالدینیو و خیلی های دیگه هم اثبات شده.

خود مقایسه کردن فصل اول تیتو با فصل آخر پپ اشتباهه ولی بازم می بینی که تفاوت چشمگیری نداره.

بعدم من نگفتم تیتو بهتره، گفتم تیتو یه ساله اومده و تو یه سال نمیشه بازیکن ساخت. پپ تو 4 سال یه بازیکن نتونست بسازه (تو رو خدا نگو تیاگو که الانشم هنوز یه بازیکن قابل اتکا نیست)، تیتو هم نیاز به زمان داره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
مطمئنا اگه بویان تو بارسا پپ بازی میکرد بهترین مربی تاریخ باشگاه بود

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
طرف میگه پدرو خراب کرد پس این ایرادی نداره! استدلال جالبیه ولی فقط جالبه!

اولا که اون طرف اسم داره. یادم نمیاد تو اون همه بحثی که با افراد مختلف تو سایت های مختلف داشتم یه بارم مخاطبم رو طرف خطاب کرده باشم.

من فقط میگم وقتی مهاجم های تیم به طور نوبتی دروازه خالی ها رو از دست میدن خیلی مسخره اس که ملاک قضاوتمون در مورد یه مدافع جوون از دست دادن 2 تا موقعیت گلزنی باشه!!!

نقل قول
بی شک فونتاس اگر از بارترا بهتر نبود، کمتر هم نبود

تفاوت بارترایی که 2 سال بهترین بازیکن تیم ب بارسا شد و در تمامی رده های سنی ملی پوش بوده خیلی با فونتاس زیاده. البته فونتاس هم توسط پپ به تیم اصلی اومد و اگه مصدوم نمیشد شاید بازیکن خوبی میشد اما چیزی کهتو مایورکا نشون داده خیلی متفاوته با نیاز بارسا...

نقل قول

این مشکلیه که پپ به وجود آورد و تو 4 سال هیچ بازیکن جانشینی تربیت نکرد. البته جز پدرو

تبدیل غده ی سرطانی بارسا به بهترین هافبک تاریخ ، تبدیل سکونشین منچستر به بهترین مدافع جهان ، ساخت بهترین هافبک دفاعی دنیا (به اعتقاد 95 درصد کارشناسای بزرگ دنیا) و آوردن بارترا و مونتویا و تیاگو و جاناتانی که خودش پیشرفت نکرد و فونتاس و مونیه سا و جفرن که همگی مصدومیت جلوی پیشرفتشونو گرفت.

وقتی که تیاگو تو ال کلاسیکو ها عملکرد درخشانی داشته و تو فینال اروپا هت تریک میکنه و همه ی دنیا دنبالشن اما شما میاین میگین بازیکن به درد بخوری نیست یعنی اصلا این بحث بی فایده اس!!

از نظر همه ی کارشناسا پپ به اندازه ی کافی جوونگرایی کرد. اینکه مثل آرسن ونگر بیاد مدام به یه مشت بازیکن بی خاصیت جوون بازی بده به امید آینده ای که هیچوقت نمیرسه حماقت محضه.

همین الان مقاله هایی که سایت توتال بارسا از جوونای 17 ، 18 ساله و آینده دار بارسا مینویسه توشون از عکسهایی استفاده میکنه که کنار پپ مشغول گوش دادن حرفای اون هستن (خداروشکر این مقاله ها ترجمه اش تو همین سایت هم هست) یعنی چی؟ یعنی پپ دنبال یاد دادن خیلی از مسائل به بازیکنایی بود که مطمئن بود در دوران خودش هیچ سودی براش ندارن اما به درد آینده ی بارسا میخورن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
فونتاس با قیمت 1 میلیون!!به سلتا فروخته شد با بند باز خرید احتمالی!! که به نظرم با این سطح پایینی که داره محاله برگرده.

همین سلتا اوریول رومئو بازیکن سابق بارسا ب که تو چلسی بود و بدجوری مصدوم شد رو میخواد.

قبلا هم دنبال رافینیا و اون مهاجم گلزنِ بود که قبلا تو تیم ب بود و بهترین گلزن لیگ 2 شد و پارسال به سالزبورگ رفت(هرچی الان به مغزم فشار میارم،یادم نمیاد )

خدا پدر این لویز انریکه رو بیامرزه،داره بازیکنایی که رو دستمون موندن رو به تیمش میبره که البته چون قبلا شاگرد خودش بودن بهشون اعتقاد داره و برای این بازیکنا هم بد نیست و شاید زیر نظرش احیا شدن.

با رفتن آسپاس به لیورپول،کاش بویانم دیگه هوس این تیمهای بزرگ رو نکنه و بره سلتا،مطمئنا اونجا و زیر نظر انریکه میتونه خیلی موفق باشه.

دیگه سلتا میشه تیم دوم مون.

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
تبدیل غده ی سرطانی بارسا به بهترین هافبک تاریخ ، تبدیل سکونشین منچستر به بهترین مدافع جهان ، ساخت بهترین هافبک دفاعی دنیا (به اعتقاد 95 درصد کارشناسای بزرگ دنیا) و آوردن بارترا و مونتویا و تیاگو و جاناتانی که خودش پیشرفت نکرد و فونتاس و مونیه سا و جفرن که همگی مصدومیت جلوی پیشرفتشونو گرفت.

تو رو خدا این جوک ها رو هی ننویس! غده سرطانی بارسا؟ حالا یه حرف جدی شوخی ژاوی رو گرفته ول کن نیست. برو ببین ژاوی تو زمان کی شد ژاوی. همون زمانی که راسل به لاپورتا گفت اینا رو بفروشیم به درد نمی خورن ولی ریکارد نگهشون داشت!

سکونشین منچستر و بهترین هافبک دفاعی دنیا هم به درد تاپیک لطیف می خوره! جاناتان هم راست میگی از روی نیمکت نتونست پیشرفت کنه! هرکی رو هم که پپ نابود کرد یا تقصیر مصدومیت بوده یا خودش عرضه نداشته یا چیز دیگه. کلا قضیه همه بدن تو (پپ) خوبی ه!

آدم فقط حس می کنه داره وقتشو تلف می کنه. ذهن بعضیا مثل یه قالب یخ منجمده، یه سری کلیشه رو هی تکرار می کنن. محاله بتونی فکر دیگه ای رو وارد این قالب منجمد بکنی!

نقل قول
از نظر همه ی کارشناسا...

یاد گزارشهای خیابانی می افتم

تو رو خدا جمع کنید این تعمیم دادن نظرات شخصیتون رو به همه کارشناسا! چنان خودتون رو زدید به خواب که حاضر نیستید لای چشماتون رو باز کنید و ببینید اینکه بارسا امروز در به در دنبال بازیکنه و فصل پیش از همین مسئله ضربه خورد، مقصر اصلیش خدای شما جناب پپ ه!

نقل قول
Mohammad Reza نوشته:

مطمئنا اگه بویان تو بارسا پپ بازی میکرد بهترین مربی تاریخ باشگاه بود

چقدر یه نفر می تونه طرز فکر کودکانه ای داشته باشه که همچین حرف مسخره ای بزنه! بله بویان در بارسا به حقش نرسید و قربانی سوگلی پروری و نبود شایسته سالاری در تیم پپ شد، ولی بویان فقط یکی از خیلی ها بود، خیلی هایی که نابودیشون به دست پپ خیلی به آینده تیم ضربه زد و امروز باید در به در دنبال رفع اون آسیبها باشیم!

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: BCPOOYA
پیام: ۶۶۸
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: Shiraz
طرفدار:
- Lioonel Messi
- Maradona
- Perspolis
- faghat iran
- Mahdavikia-ghochan negad-
- tito va martinoo
- ali daie
گروه:
- کاربران عضو
فزض کنید بویان تو بارسا بود دیگه نیازی به مهاجم نداشتیم یا اگه فونتاس بود دیگه نیازی به مدافع نداشتیم حالا هم که سروقت تیاگو رسیده میخان اینو هم بفروشن بعد برن دنبال هافبک اگه تیاگو رو
بفروشن بارسا تو چن ساله دیگه نابوده خدایش درس قضاوت کنین

♠ Love is just a joke ♠

مداله شجاعت منه هاااا
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
اتفاقا این که شمایین که نظرات خودتون رو بالاتر از همه ی کارشناسا میبینین وگرنه حرفی که من میزنم از روی اون همه مقاله ایه که در طول این 4 سال در مورد کیفیت کاری بوسکتس و نقش بزرگش در ترکیب بارسا توسط بزرگترین مربی ها و کارشناسای فوتبال نوشته شده.

اینکه ژاوی در بارسای رایکارد یه هافبک نهایتا خوب بود ( و به گفته خودش که کاملا هم جدی گفته بود غده ی سرطانی) در زمان پپ تبدیل به سوپراستار شد یا اینکه پیکه تو منچستر داشت فوتبال بازی کردن رو فراموش میکرد اما تو بارسا تبدیل به بهترین مدافع دنیا شد چیز قابل انکاری نیست.

اینکه امثال جاناتان و جیوانی هربار که فرصت بازی داشتن از بازی قبل بدتر بودن و بازی های خوب اولیه شون فقط یه جرقه بوده تقصیر پپ نیست.

من خودم روزای اول هم رفدار بویان بودم ، هم جیوانی و هم جاناتان! مخالف فروش بویان بودم اما بازیکنی که از روز اولش بهتر نشه جایی تو ترکیب بارسا نداره. همین پیکه رو پپ میخواست بفروشه و شک ندارم اگه امسال هم مربی بارسا بود پدرو رو در صدر لیست فروشش قرار میداد.

متاسفانه به این نکته دقت نمیشه که رئال زمان رایکارد چقدر ضعیف تر از رئال زمان پپ بود!! از سال 2009 تا 2011 بارسای برای قهرمانی نیاز به بیشتر از 95 تا 99 امتیاز داشته و طبیعیه که در این شرایط سرمربی نتونه اون اندازه که نیازه از بازیکنای جوون استفاده کنه!!

زمان رایکارد از سال 2003 یه مشت بازیکن پیر که فقط اسماشون تو زمین بود به عنوان تیم کهکشانی ها تو ترکیب رئال بودن اما از 2009 رئال اون همه خرج کرده و کلی قوی تر شده. پپ همین مقدار جوون گرایی رو هم در این شرایط سخت انجام داده.

متاسفانه به پاراگراف آخر حرف من هیچ توجهی نشد

نقل قول
همین الان مقاله هایی که سایت توتال بارسا از جوونای 17 ، 18 ساله و آینده دار بارسا مینویسه توشون از عکسهایی استفاده میکنه که کنار پپ مشغول گوش دادن حرفای اون هستن (خداروشکر این مقاله ها ترجمه اش تو همین سایت هم هست) یعنی چی؟ یعنی پپ دنبال یاد دادن خیلی از مسائل به بازیکنایی بود که مطمئن بود در دوران خودش هیچ سودی براش ندارن اما به درد آینده ی بارسا میخورن

وقتی این 17 ، 18 ساله ها اونقدر توانایی نداشتن که مثل مسی به ترکیب اصلی برسن تقصیر پپ چیه؟؟ در زمان 4 سال مربیگریش لابد باید میرفت از 4 سالگی بازیکنا رو خودش پرورش میداد و 20 سالم مربی بارسا میموند تا ازشون بازی بگیره؟؟؟

نه خیر آقا سعید. امثال بویان و جیوانی قربانی عجله ی رایکارد در بازی دادن به اونا شدن. اگه به جای 17 سالگی از 19 سالگی میومدن تو ترکیب شاید خیلی بیشتر به نفعشون بود.

پپ گواردیولا هرچی ضعف داشته هیچکس روی اون ضعف ها سرپوش نمیذاره اما متاسفانه بعضی ها تمام مشکلات بارسا در 10 سال اخیر رو میخوان گردن اون بندازن و نظرات بقیه رو در حد تاپیک جک و لطیفه میدونن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
اینکه امثال جاناتان و جیوانی هربار که فرصت بازی داشتن از بازی قبل بدتر بودن و بازی های خوب اولیه شون فقط یه جرقه بوده تقصیر پپ نیست.

همین یه جمله نشون میده تمام این حرفا هیچ ارزش فنی نداره که بخوام بهش جواب بدم. فوتبالی که با خوندن مقاله دنبال بشه، نتیجه ش میشه همین تفکر سخیف «هر کاری پپ کرده، پس درسته»!

۳۱ خرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
بار اولی نیست که 600 خط مینویسم اما مخاطبم بدون اینکه حتی یه بار از روش بخونه اینجور جوابی میده. دیگه عادت کردم.

متاسفانه مشکلی که من دارم اینه که به خاطر قیافه یا چیزای دیگه طرفدار بازیکن یا مربی نمیشم و اگه هم از یه بازیکن یا مربی خوشم اومد هیچوقت اونو بالاتر از باشگاه قرار نمیدم پس باید ببخشین.

همونطور که گفتم از همون اول طرفدار بویان و جیووانی و جاناتان بودم. از همون اول طرفدار بویان پروپاقرص بودم بودم و مخالف اول رفتنش از بارسا. هنوزم به عنوان کسی که 2 تا رکورد در بارسا به اسمشه دوسش دارم اما برای موفقیت تیم سرمربی باید اختیار تام داشته باشه.

وقتی که ژاوی 29 سالش بود و هیچکس به فکر جانشینش نبود من با دیدن یه بازی از جاناتان خیالم از بابت بالا رفتن سن ژاوی راحت شد اما وقتی هر وقت این بازیکنا میومدن تو زمین از بازی قبلی بهتر نمیشدن طبیعیه که موفقیت بارسا خیلی مهمتر باشه. مطمئنم اگه پپ الان سرمربی بارسا بود هم پدرو و هم پیکه در لیست فروش قرار داشتن چون روز به روز دارن بدتر میشن.

اینکه اگه برای اثبات حرف خودم که از طریق دیدن بازی های بارسا و تحلیل اونا به دست اومده از مقاله های بزرگترین کارشناسا استفاده میکنم فکر نمیکنم ایرادی داشته باشه. حداقل از بستن یه پیله دور خودم و انکار کردن تمام دستاوردهای پپ و بازیکنایی که ازشون متنفرم بهتره.

یه جایی میگین پپ سوگلی پروری کرد در حالی که فکر میکنم این کاملا برعکس باشه!! پپ چون به سوگلی های شما اعتقاد نداشت اینجوری علیه اش جبهه گرفتین!! مربیگری یه امر سلیقه ایه و سرمربی هم باید تو کارش اختیار تام داشته باشه.

نقل قول
نتیجه ش میشه همین تفکر سخیف «هر کاری پپ کرده، پس درسته»!

وقتی در ابتدای کامنتم میگم حرفای من خونده نمیشه یعنی همین!!! این دقیقا پاراگراف آخر ارسال قبلی منه.

نقل قول
پپ گواردیولا هرچی ضعف داشته هیچکس روی اون ضعف ها سرپوش نمیذاره اما متاسفانه بعضی ها تمام مشکلات بارسا در 10 سال اخیر رو میخوان گردن اون بندازن و نظرات بقیه رو در حد تاپیک جک و لطیفه میدونن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
انگاری رفتن تیاگو به منچستر تو مرحله نهایی شدنه!

باورم نمیشه بخوایم تیاگو ر وازدست بدیم.

البته قبلا هم گفتم رفتنش خیلی به نفع خودشه و مطمئنم تو منچستری که هافبک خلاق نداره فیکس ه و می درخشه و با رفتنش به منچستر حضورش تو جام جهانی برزیل تضمینه و به همین خاطر میره.

فقط ازین حرصم میگیره که تیمهای بزرگ برای این دست بازیکنای جوان و با استعداد که حاضرن هر چقدر دارن پول بدن،با 1 بند بچگانه تو قراردادش مجبوریم اینقدر مفت مفت بفروشیمش.
قیمت واقعی تیاگو بین 25-35 میلیونه و تقریبا نصف قیمت میدیمش منچستر.

1 جورایی یاد جریان فیگو افتادم که رئال قیمت فسخش رو داد و ما کاری نتونستیم بکنیم.و الانم با این بند مسخره، تیاگو جلو چشممون داره میره و ما نمیتونیم نگهش داریم.اگه قیمت بالاتری گذاشته بودن باشگاهها نمیتونستن اونو پرداخت کنن قیدش رو میزدن و تیاگو می موند.

به هرحال امیدوارم اونجا موفق باشه.

۳۱ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۶۱,۵۰۹ بازدید
۱۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۸,۰۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۸,۵۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۰,۲۲۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۱۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۷۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۷۷۴ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۷۰۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۷۲۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۰۳۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۳۴ کاربر آنلاین است. (۲۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!