به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ویکتور والدس
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی به هرحال والدز خوبه اما در حد بارسا نیست

اره منم موافقم ماهي جون

منظور منم همين بود

به شکل نمایش کنارم مردمن
۶ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
متاسفانه این روزا سطح بارسا رو کسایی تعیین میکنن که تاحالا تو گل کوچیک هم دروازه بان نبودن!!!

وقتی حرفای بزرگترین کارشناسای دروازه بانی دنیا مثل چیلاورت و هیگوایتا و سپ مایر و شوماخر و زوبی زاره تا و ... رو میخونم توشون هیچی غیر از این که والدس بهترین دروازه بان دنیا برای سبک بازی بارساست پیدا نمیکنم!!

وقتی به لیست بهترین دروزاه بان های قرن نگاه میکنم و میبینم فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار ، والدس که هیچوقت شماره ی 1 تیم ملی نبود رو به عنوان ششمین دروازه بان برتر قرن انتخاب میکنه خندم میگیره از حرفای غیر منطقی و غیرتحلیلی!

وقتی رکساچ و فان خال و رایکارد و پپ و تیتو و مارتینو و حتی دل بوسکه ی رئالی از حضور والدس تو تیمشون خوشحالن و هرکاری حاضرن بکنن تا نظرش در مورد رفتن برگرده نمیدونم این حرفای بچه گانه از کجا نشات میگیره!!

پ.ن: نازنین خانم خواهشا دست کاریش نکنین

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: sepantamino
پیام: ۲۲۴
عضویت از: ۶ اسفند ۱۳۹۱
از: قم
طرفدار:
- اینیستا
- یوهان کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- جباری
- تیتو
- قلعه‌نویی
گروه:
- کاربران عضو
توی سایت ال‌موندو یک مصاحبه از والدز گذاشته که والدز تایید کرده که این فصل اخرین فصلیه که تو بارسا می‌مونه وبه خاطر همین خیلی براش خاصه!!!

فراتر از یک باشگاه
۷ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: BCPOOYA
پیام: ۶۶۸
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: Shiraz
طرفدار:
- Lioonel Messi
- Maradona
- Perspolis
- faghat iran
- Mahdavikia-ghochan negad-
- tito va martinoo
- ali daie
گروه:
- کاربران عضو
شاید میخاد بازنشست کنه ولی بخواد بره بازیکنا و مربیا راضیش میکنن

والدس بهترین دروازه بونه تاریخ بارساستتتتتتتت

اینا هم که میگن می خواد بره ارسنال و نمیودنم چی و دروغ محضه

♠ Love is just a joke ♠

مداله شجاعت منه هاااا
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
یه چی میگیا!! تو 32 سالگی بازنشست بشه؟ این سن برای یه دروازه بان اوج دوران ورزشیش به حساب میاد.

خودش گفته میخواد فرهنگ و فوتبال کشور های دیگه رو هم تجربه کنه اما امیدوارم مارتینو بتونه منصرفش کنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
فعلا که قرار شده تا آخر فصل جدید بمونه، تا اون موقع هم خدا بزرگه، شاید تمدید کرد

۷ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: BCPOOYA
پیام: ۶۶۸
عضویت از: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: Shiraz
طرفدار:
- Lioonel Messi
- Maradona
- Perspolis
- faghat iran
- Mahdavikia-ghochan negad-
- tito va martinoo
- ali daie
گروه:
- کاربران عضو
والدس: تصمیمم برای جدایی قابل بازگشت نیست؛ می خواهم یک بار دیگر با بارسا قهرمان اروپا شوم

رئالی ها فصل به فصل پیشرفت می کنند و وظیفه ما این است که تلاش کنیم که همیشه یک پله بالاتر از آنها باشیم.

سایت گل- ویکتور والدس دروازه بان باشگاه بارسلونا در جریان مراسم معارفه قرارداد تبلیغاتی اش با شرکت تولیدی دستکش دروازه بانان سلس، در کنفرانسی خبری شرکت کرده و درمورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخته

دراینجا می توانید متن صحبت های والدس را به گزارش آ.اس مطالعه کنید:

*آغاز فصل جدید: واقعا خوشحالم که بار دیگر به جمع هم تیمی هایم بازگشته ام تا برای رسیدن به چالش های جدیدمان تلاش کنیم. امسال خاص ترین و ویژه ترین فصل ممکن برای من در طول تمام کارنامه ورزشی ام است. این فصل آخرین فصل حضورم در بارساست و می خواهم تمام توانم را به کار بگیرم

*اخرین فصل در بارسا: تصمیمم برای جدایی از بارسا قابل بازگشت نیست. هنوز سر حرفی که آن روز زده بودم، هستم و دیگر نباید بیشتر از این دراین باره صحبت کرد. همیشه و هرزمانی که سران باشگاه بخواهند در خدمت تیم خواهم بود. فکر می کنم که این شرایط به نفع هر دو طرف است و درنهایت با سران بارسا تصمیم گرفتیم تا من یک فصل دیگر در بارسلونا بمانم و قراردادم را به پایان برسانم.

*تیتو: خبر بیماری تیتو، خبری بود که دوست نداشتیم هیچ وقت آن را بشنویم. او لحظات خیلی سختی را پشت سرگذاشته و این یک بدشانسی خیلی بزرگ است .الان باید تمرکزش را روی برد در این بازی قرار دهد و مطمئنم که پیروز خواهد شد

*تاتا مارتینو: او انسان خیلی صمیمی ای است. من این فرصت را یافتم تا بااو و دستیارانش صحبت کنم. تاتا انگیزه های زیادی دارد و درذهنش پروژه بزرگی را پرورش داده و می خواهد ردپایش را در باشگاه باقی بگذارد.او از ما خواسته که از بردو قهرمانی خسته نشویم

*نیمار: باید از سران باشگاه به خاطر این خرید فوق العاده تشکر کرد. تجربه به من می گوید که خریدهای بزرگ همیشه به خوبی در تیم جا می افتند. نیمار مرا به شدت تحت تاثیر قرار داده. او در جام کنفدراسیون ها فوق العاده بود و از جام باشگاه های جهان تا به حالا پیشرفت زیادی داشته

*سسک: من مطمئنم که او می ماند. او انگیزه های زیادی در آستانه آغاز این دوره جدید دارد

*گواردیولا – تیتو: من از مسائل منفی خوشم نمی آید. به عنوان یک بارسایی همیشه طرفدار صلح در بارسلونا هستم ولی هرکسی هرطوری که دوست دارد رفتار می کند

*تیاگو: این تصمیمی کاملا شخصی بود. من تیاگو را درک می کنم.او بازیکن جوانی است که آینده روشنی را پیش رو داردو با پپ کارنامه ورزشی زیبا و موفقی خواهد داشت

*خداحافظی با بارسا:من دوست دارم که قبل از جدایی از بارسا یک بار دیگر جام قهرمانی اروپا را بالای سر ببرم تا بدین ترتیب با این دوره زیبا خداحافظی کنم

*بارسا از قهرمانی خسته شده؟ : می خواهم این طور فکر کنم که تیم ما هرگز از قهرمان شدن خسته نمی شود و بعید می دانم که این اتفاق بیفتد چون ما می خواهیم به تاریخ سازی مان ادامه دهیم

*رئال مادرید: آنچلوتی سرمربی بزرگی است. رئال بازیکنان بزرگی خریده و مثل هرسال رقیبی است که باید آنها را مدنظر داشت. رئالی ها فصل به فصل پیشرفت می کنند و وظیفه ما این است که تلاش کنیم که همیشه یک پله بالاتر از آنها باشیم.

منبع

♠ Love is just a joke ♠

مداله شجاعت منه هاااا
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
آمادگی ویکی در تمرینات اخیر

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
دیشب واقعا عالی کار کرد و 3 تا توپ خیلی خوب رو مهار کرد و دومین کلین شیت در دومین بازی واسه خودش ثبت کرد!

ایشالا تمدید کنه اما اگه خدایی نکرده تمدید نکرد امیدوارم با رکورد خیره کننده و دست نیافتنی 6 زامورا بارسا رو ترک کنه تا برای سال ها در تاریخ لالیگا جاودانه بشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
از اونجایی که اگه یه گل میخوردیم و سوپرکاپ رو از دست میدادیم بعضی از دوستان اینجا حسابی از خجالت ویکتور درمیومدن اما حالا که رفت و برگشت با درخشش بی نظیرش قهرمان شدیم کاری کردن که تاپیکداره خاک میخوره تصمیم گرفتم یه ارسال بزنم تا درآینده اگه کسی صفحات قدیمی تر رو خوند نگه چقدر اینا بی معرفت بودن.

در 8 سال اخیر21 جام گرفتیم که 19 تاشو والدس تو دروزاه بوده و 2 تای حذفی رو پینتو. اصلا اغراق نیست اگه بگیم تو همه ی این 19 قهرمانی والدس یکی از ستون های اصلی تیم بوده و چندتاشو مثل سوپرکاپ 2011 و 2013 یه تنه برای تیم به دست آورده. در مقابل غیر از لیگ قهرمانان 2007 دیگه یادم نمیاد که جامی رو به خاطر اشتباه اون از دست داده باشیم.

ویکی حقش تو فوتبال خیلی بیشتر از این رفتاری بود که باهاش شد...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ شهریور ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۴۸ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۶,۱۶۱ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۵,۹۹۶ بازدید
۱۳ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۴۰۱ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۳ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۲۴۳ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۴۱ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۶۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۲۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۳۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۲ کاربر آنلاین است. (۹۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!