به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گوارديولا: شکست دردآوري بود

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا پس از شکست تيمش مقابل اوساسونا گفت: پيش از اين اينگونه نبود اما حالا شايد فاصله با مادريد مهم باشد.

جوزپه گواردیولا در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل اوساسونا تصریح کرد: فاصله تیم ما با مادرید زیاد شد و با توجه به این شکست باید دیگر نگران این فاصله باشیم، من در میدان لالیگا عقب نشینی نخواهم کرد و هیچ بهانه‌ای برای عدم قهرمانی در لالیگای امسال از من و مردانم پذیرفتنی نیست.

گواردیولا ادامه داد: اوساسونا در نیمه اول خیلی بهتر از ما بازی کرد، حریف ما با سرما خیلی خوب سازگار شده بود و ما اسیر سرمای استادیوم شدیم.

گواردیولا درباره این که کاتالونیا نیز سرمای زیر صفر را تجربه کرد گفت: مشکل اینجا بود که ما در هوای زیر صفر تمرین نکردیم و بازیکنان روی بدن سازی تمرکز بیشتری داشتیم.

سرمربی خوش اخلاق بارسلونا با وجود شکست مقابل اوساسونا تا آخرین ثانیه در کنفرانس خبری نشست و صبوری او تحسین خبرنگاران را نیز در پی داشت.

وی افزود: شکست دردآوری بود، ما ناامید نیستیم و با تمام قدرت برای جیران این مسئله تلاش خواهیم کرد.

گواردیولا که بهانه‌ای مثل خرابی زمین چمن پامپلونا، سردی عجیب هوا و البته داوری بحث انگیز به خصوص در نیمه دوم را در اختیار داشت هرگز بهانه‌جویی نکرد و مسئولیت این شکست را پذیرفت.

بارسلونا با وجود شکست دیشب مقابل اوساسونا با ۴۸ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید همچنان در رتبه دوم قرار دارد.

رئال مادرید در صورت پیروزی در بازی مقابل لوانته می‌تواند فاصله خود را با آبی و اناری‌ها به مرز ۱۰ امتیاز برساند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
پدرو: ما اسير حاشيه‌هاي بازي اوساسونا شديم

بازيکن جوان بارسلونا غرور را علت اصلي شکست تيمش مقابل اوساسونا توصيف کرد.

به نقل از اسپورت کاتالونیا، پدرو رودریگس بازیکن گلزن و جوان تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا شکست ۳ بر ۲ تیمش را مقابل اوساسونا به علت غرور بازیکنان توصیف کرد و گفت: متاسفانه مطمئن بودیم که اوساسونا را می‌بریم و این طرز فکر در فوتبال حرفه‌ای امروز مردود است.

وی افزود: بازیکنان کنترل مناسبی روی رفتارشان نداشتند و بعد از گل‌های دریافتی بیهوده بین والدس و مدافعین درگیری لفظی بوجود آمد، ما اسیر حاشیه‌های این بازی شدیم و نباید در تونل استادیوم با تیم حریف درگیری ایجاد می‌شد.

پدرو ادامه داد: فرصت برای جبران وجود دارد و باید منتظر باشیم تا نتیجه بازی رئال مادرید و لوانته هم مشخص شود.

۲۳ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نکونام و مسي در شب با شکوه دي ناوارو(عکس)

جواد نکونام طرفدار جدي بارسلوناست اما تيم او بعد از تحقير 8 گله در نوکمپ انتقام سختي از بارسا گرفت و روياي کمرنگ قهرماني بارسلونا را به صفر نزديک کرد.

جوادنکونام ستاره ایرانی اوساسونا در این بازی ستاره میدان نبود اما به عنوان هافبک دفاعی کارش را به خوبی انجام داد.او مثل این صحنه چندباری ضدحمله های بارسا را ناکام گذاشت.

۲۳ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: omid_sleepless
پیام: ۲,۴۴۴
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
گروه:
- کاربران عضو

گوارديولا:از هواداران مي‌خواهم نگران لاليگا نباشند

سرمربي تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا گفت: اول فينال جام حذفي و سپس درخشش در ليگ قهرمانان اروپا، از هواداران مي‌خواهم نگران لاليگا نباشند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه بارسلونا اسپانیا، جوزپه گواردیولا در نشست خبری مهم خود پیش از بازی مقابل بایرلورکوزن در لیگ قهرمانان اروپا خطاب به هواداران تصریح کرد: جنگ تا پایان راه، اعتماد به نفس و تلاش موثر رمز موفقیت ما خواهد بود، بارسلونا حتی یک قدم هم عقب‌نشینی نخواهد کرد.

گواردیولا ادامه داد: زمین پامپلونا همیشه برای ما دردسر ساز بوده، هواداران اوساسونا فقط تیمشان را تشویق نمی‌کردند و متاسفانه جوسازی‌های پیش و حین بازی بر سرنوشت بازی اثر گذاشت.

سرمربی بارسلونا ادامه داد: فاصله ۱۰ امتیازی بارسلونا با رئال مادرید چیزی نیست که به خاطرش به فکر فرو برویم، قبول دارم که این فاصله کم نیست اما بارسلونا هم تیم کوچکی نیست و ما با هدف قهرمانی در لالیگا پیش می‌رویم، این روزها به فینال جام حذفی فکر می‌کنم و درخشش در لیگ قهرمانان اروپا دغدغه من و مردانم محسوب می‌شود، به هواداران نیز اطمینان می‌دهم که بارسلونا در لالیگا قهرمان می‌شود. هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

پپ در خصوص محل جام حذفی گفت: مسلما من هم دوست ندارم که فینال جام پادشاهی در سان مامس، زمین بیلبائو برگزار شود، حریف نیز نمی‌خواهد که این بازی در نیوکمپ برگزار شود اما تاکید می‌کنم که تابع دستور فدراسیون فوتبال اسپانیا خواهم بود و هیچ شکایتی نخواهم داشت.

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
مورينيو: ناداوري هميشه هست

سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا در نشست خبري پس از بازي تيمش مقابل لوانته گفت: متاسفانه اشتباهات فردي زياد بود و مادريد با من تا امروز 39 امتياز از دست داده است.

به نقل از آس اسپانیا، خوزه مورینیو پس از تثبیت صدرنشینی تیمش در جدول لالیگا تصریح کرد: ما امتیازات زیادی را در این دو سال از دست داده‌ایم و اکثرا به خاطر اشتباهات ما بوده است. ناداوری همیشه هست و متاسفانه این بیماری است در فوتبال که به جای درمان باید با آن مدارا کرد اما علت اصلی ناکامی ما اشتباهات خودمان بوده است.

مورینیو درباره انتخاب برنابئو به عنوان محل برگزاری فینال جام حذفی گفت: اگر بارسلونا اصرار داشته باشد مشکلی نیست، هواداران بارسلونا هم می‌توانند از زیبایی‌های مادرید لذت ببرند و در میهمان‌نوازی فلورنتینو پرس شکی نیست اما اگر توهینی بشود یا این قهرمانی به رخ مادریدی‌ها کشیده شود دیگر کنترل احساسات مردم کار آسانی نخواهد بود.

مورینیو ادامه داد: شاید در لالیگای امسال با تفاضل گل بسیار بالا قهرمان نشویم و این برای من زیاد خوشایند نیست، هیچ مربی از پیروزی ۸ بر صفر تیمش ناراحت نمی‌شود اما بازی‌ها خیلی سخت شده و هواداران هم باید به ما حق بدهند.

مورینیو افزود: مسلما لالیگا تمام نشده و بارسلونا تیمی نیست که با اختلاف ۱۰ امتیازی میدان را خالی کند، این تیم همچنان از دید من مدعی قهرمانی است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
تنديس ويژه رئال مادريد براي روبرتو کارلوس

روبرتو کارلوس ستاره سابق تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا پيش از ديدار اين تيم مقابل لوانته مورد تقدير قرار گرفت.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، این بازیکن برزیلی به پاس یازده سال حضور خود در تیم رئال از دست ''فلورنتینو پرز'' رییس باشگاه تندیس ''سوترو آرانگورن'' و ''آلبرتو ماچیمبارنا'' را دریافت کرد.

این دو از بازیکنان سال های بسیار دور تیم رئال مادرید هستند.

روبرتو کارلوس پس از این مراسم، دیدار تیم های رئال و لوانته را از جایگاه ریاست باشگاه تماشا کرد.

رئال مادرید در پایان این مسابقه با نتیجه 4 بر 2 به برتری دست یافت.

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
آبراموويچ در انديشه همکاري مجدد مورينيو

بنابه نوشته يک روزنامه انگليسي مالک روسي تيم چلسي در انديشه احيا دوستي و همکاري مجدد با سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد است.

به نقل از ایوننیگ استاندارد، از زمانی که خوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی کهشکانی ‌ها در سال 2007 از مقامش در استامفوردبریج کنار گذاشته شد، مناسبات وی با رومن آبراموویچ به تیرگی گرایید.

این در حالی‌است که مربی رئال که به آقای خاص معروف است در سال‌های پس از حضور نزد آبی پوشان لندنی، همواره از تیم چلسی به نیکی یاد کرده و در مصاحبه‌هایش از این‌که روزی باردیگر به لیگ برتر انگلیس باز خواهد گشت، سخن برزبان آورده است.

در عین حال از برخورد نامناسب مالک ثروتمند روسی تیم انگلیسی با خود ابراز ناراحتی کرده است. از این رو در شرایطی که گفته می‌شود آبراموویچ از عملکرد آندره ویاس بواس، مربی پرتغالی فصل جاری تیم خود راضی نیست، می‌کوشد تا مناسبات دوستانه اش را با مورینیو تجدید کرده و حتی بخت همکاری مجدد با وی را بدست آورد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
روبرتو کارلوس گزينه کمک ‌مربيگري رئال

مدافع سال‌هاي طلايي رئال مادريد روز گذشته در ميان خبرنگاران از احتمال احراز پست کمک مربي‌گري در اين باشگاه خبر داد.

به نقل از مارکا اسپانیا، روبرتو کارلوس که در سال‌های گذشته در کنار بازیگری در تیم‌های ترک و روس، کلاس‌های مربیگری فیفا را تا درجه B طی کرده است، روز گذشته پیش از بازی رئال مادرید و لوانته از سوی هواداران به شدت تشویق شد و مورد تقدیر فلورنتینو پرس قرار گرفت.

کارلوس تصریح کرد: با مورینیو صحبت کردم، او برای سال آینده برنامه بسیار مدونی دارد و خیال ترک رئال مادرید در سرش نیست، او از من خواسته تا در مادرید بمانم و حتی قول داده تا مقدمات حضور و اقامتم را با هزینه باشگاه تامین کند که این برایم بسیار ارزشمند است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ترکيب احتمالي بارسا و بايرلورکوزن مشخص شد

ترکيب دو تيم بارسلونا و بايرلورکوزن در ديدار رفت از مرحله يک هشتم نهايي رقابت‌هاي فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا گمانه‌زني شد.

تیم بایرلورکوزن سه شنبه شب در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا در "بای آره‌نا" میزبان بارسلونا خواهد بود.

سایت "یاهو اسپورت" ترکیب احتمالی دو تیم در این بازی را گمانه‌زنی کرده که به شرح زیراست:
بایرلورکوزن: برند لنو، ودران کورلوکا، دانیل شوآب، مانوئل فریدریچ، مایکل کادلچ، استفان رینارتز، گونزالو کاسترو، سیمون رولفس، لارس بندر، آندره شورل و استفان کیسلینگ

بارسلونا: ویکتور والدس، دانیل آلوس، کارلس پویول، جرارد پیکه، اریک آبیدال، ژاوی، خاویر ماسکرانو، آندرس اینیستا، آلکسیس سانچز، لیونل مسی و سسک فابرگاس

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
حاشيه ديدار بايرلورکوزن و بارسا

مرد سال فوتبال اروپا و جهان در حاشيه پيکار يارانش در ليگ قهرمانان اروپا در بازي فوتبال‌دستي هم پيروز شد.

به نقل از اکسپرس، لیونل مسی که سه‌شنبه شب در ترکیب تیمش در بازی رفت با بایرلورکوزن از دور یک هشتم نهایی این پیکارها در ورزشگاه بای‌آره نا به میدان رفت و زننده گل سوم کاتالان‌ها در پیروزی ۳ بر یک شد، قبل از این دیدار برنده یک بازی فوتبال‌دستی هم شد.

مسی که در سال گذشته بهترین بازیکن جهان و قاره سبز شد، در بازی دستگرمی فوتبال دستی که در محل باشگاه آلمانی و قبل از مصاف شب گذشته انجام شد، توانست مقابل اشتفان کیسلینگ، کاپیتان ملی‌پوش لورکوزن به برتری برسد.

در این بازی دو بازیکن برای یکدیگر کری‌ خواندند و هر یک پیروزی تیمشان را حتمی دانستند.

۲۶ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۷,۶۰۳ بازدید
۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۷۶,۹۱۳ بازدید
۲۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۴۸۳ بازدید
۲۹ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۴,۰۱۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۶۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۹۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۴۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۵,۶۱۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۴۸۴ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۲۹ کاربر آنلاین است. (۱۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۲۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!