به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی سایر تیم های لیگ برتر ایران
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
محسن خليلي: چون استيل آذين مدعي بود به اين تيم آمدم

محسن خلیلی، جدیدترین خرید باشگاه استیل آذین انتخاب این تیم را برای حضور این تیم در جمع مدعیان عنوان کرد: «بعد از جدایی از پرسپولیس پروسه انتخاب تیم جدیدم به آخرین روز فصل نقل و انتقالات کشیده شد. دوست داشتم در تهران و در تیمی که مدعی قهرمانی باشد بازی کنم اما بر سر پیوستن به استیل آذین با مشکلاتی مواجه شدم و برای مذاکره با مدیران صنعت نفت راهی آبادان شدم. وقتی در آبادان بودم، مدیران استیل آذین با من تماس گرفتند و خوشبختانه توافق نهایی حاصل شد.
زمانی به عقد قرار داد با این تیم و پیوستن به استیل آذین بیشتر علاقمند شدم که خواست مالک و مدیر عامل تیم را تنها قهرمانی دیدم. میل به قهرمانی و کسب افتخار از سوی مسئولان این باشگاه برای من هیچ جای تردیدی باقی نگذاشت و من هم بلافاصله قراردادم را با استیل آذین امضا کردم.
من با انگیزه کسب چهارمین قهرمانی استیل آذین را انتخاب کردم. پیش از این در سایپا و پرسپولیس به عنوان قهرمانی رسیده بودم. البته با پرسپولیس هم لیگ و هم جام حذفی را برده ام ضمن اینکه من طعم آقای گلی را نیز چشیده ام. حالا هم در استیل آذین به دنبال چهارمین قهرمانی هستم و علاوه بر تلاش برای کسب قهرمانی به دنبال آقای گلی نیز خواهم بود. »
مهاجم فصل جدید استیل آذین تاکید می کند: به تیمی آمده ام که ستاره و مهره های کلیدی زیادی دارد. از سوی دیگر حضور هافبک های خوب و تراز اول در یک تیم کار مهاجمان را برای گلزنی اسان می کند.
حضور هدایتی و آجورلو نقش زیادی در انتخاب من داشت. هدایتی سرمایه شخصی اش را در فوتبال هزینه کرده ضمن آنکه از هدایتی به دلیل حضور در پرسپولیس شناخت کاملی داشتم. از سوی دیگر آجورلو نیز مدیری بسیار موفق است که کارنامه بسیار روشن و پرباری در فوتبال ایران دارد و جزو مدیران کار بلد فوتبال کشورمان محسوب می شود. این دو فقط به دنبال قهرمانی هستند و هدف بزرگ این دو مدیر باعث شد که استیل آذین را انتخاب کنم.
وی در مورد حضورش با پیراهن شماره 17 استیل آذین می گوید : همیشه پیراهن شماره 17را به خاطر فرشاد پیوس دوست داشتم به همین دلیل هم تصمیم گرفتم پیراهن شماره 17 استیل آذین را بپوشم .

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ليست بازيکنان مس کرمان در ليگ دهم

ارشاد يوسفي، فرشاد قديري، آرمان شهدادنژاد، نبي الله باقري ها، لي آندره دياز، جواد رحيمي، حسين بابايي، اميرحسين يوسفي، مجتبي انصافي، رضا غني زاده، پيروز قرباني، قاسم دهنوي، فرهاد سالاري پور، عادل کلاه کج، مهرداد پولادي،مصطفي سيفي،فرزاد حسين خاني، ادينهو، محمد منصوري، فراز فاطمي، کيوان امرايي

زير 23 سال و جوانان

ميلاد شيخ فخرالديني، احمد اميرکامدار، شجاع خليل زاده، احمد حسن زاده، رسول کر

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ليست بازيکنان سايپا کرج در ليگ دهم

وحيد شيخ ويسي، حبيب دهقاني، مجيد غلام نژاد، رضا محمودي، سيد حسين حسيني، داريوش يزداني، مجيد ايوبي،مرتضي ابراهيمي،مصطفي صبري، علي حقدوست، جابر انصاري، عليرضا لطيفي، سعيد بيگي، سعيد يوسف زاده، مهدي خيري، جواد آشتياني، ابراهيم صادقي، عباس محمدرضايي، رضا خالقي فر، امين منوچهري

بازيکنان زير 23 سال و جوانان

وحيد مهديخاني، سجاد شهباززاده، سيد علي حسيني، علي زينالي، ميلاد غريبي، عليرضا کاووسي، محمد ضيايي پور، سعيد قزلگچي، کريم انصاري فرد

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ليست بازيکنان فولاد خوزستان در ليگ دهم

ميثاق معمارزاده، خالد شحيطاوي، اميد خورج، جلال کاملي، ميثم خسروي، ايوب والي، علي حمودي، جابا موجيري، کريم شاهوردي، مهدي چمن آرا، سيامک سرلک، سعيد رمضاني، رضا معقولي، روح الله بيگدلي، رضا نوروزي، آندره زينهو

بازيکنان زير 23 سال

مهرداد جماعتي، سعيد قدمي، بختيار رحماني، آرش افشين، کاوه رضايي

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اسامی بازیکنان استیل آذین در دهمین دوره رقابت های لیگ برتر

ساعت 24 روز دوشنبه بیست و هشتم تیرماه نقل و انتقالات فوتبال ایران به پایان رسید و با ثبت قرارداد محسن خلیلی ، اسماعیل نظر و بازیکنان رده سنی امید لیست باشگاه استیل آذین برای حضور در مسابقات تکمیل شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استیل آذین تهران اسامی 19 بازیکن استیل آذین که در فصل جدید این تیم را در رقابت های لیگ برتر همراهی می کنند و به سازمان لیگ برتر فوتبال ایران معرفی شده اند به این شرح است؛

حمید نشاط جو ، سوشا مکانی ، مهدی محمدی ،کاظم برجلو ، حسن اشجاری ، علی عشوری زاد ، مهدی مهدوی کیا ، محمد اسماعیل نظر ، حسین کعبی ، حسین کاظمی ، فریدون زندی ، میلاد زنیدپور ، امیر شاپورزاده ، علی کریمی، مهرزاد معدنچی ، محمد غلامی ، سیاوش اکبرپور ، امجد راضی ، محسن خلیلی

همچنین در لیست بازیکنان زیر 23 سال باشگاه استیل آذین اسامی 5 بازیکن به این شرح ثبت شده است؛

محمد بزچلو ، هادی ایمانی ، رضا رحمتی ، حامد خسروی و بابک لطیفی

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مهدوي كيا: 90 درصد آماده ايم

كاپیتان تیم فوتبال استیل آذین تهران گفت : برای موفقیت در دوجام هیچ تیمی را دستکم نمی گیریم.
مهدی مهدوی کیا در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه استیل آذین تهران اظهار داشت : شرایط خوبی در چند هفته اخیر داشتیم وبه نظرم تا 90 در صد آماده حضور در بازی های لیگ برتر هستیم امیدوارم با تمریناتی که داریم تا زمان بازی اول در لیگ برتر به آمادگی لازم دست یابیم وهمچنین از لحاظ تاکتیکی نیز با تفکرات کادر فنی هماهنگ شویم.
وی همچنین درباره وضعیت خودش نیز گفت : شرایط خوبی دارم وبا بچه ها نسبت به سال قبل هماهنگ تر هستم امیدوارم حضورم در استیل آذین باعث شود تا در جناح راست این تیم مشکلی پیدا نکند البته خوشبختانه استیل اذین در جناحین در فصل جاری بازیکنان تاثیر گذاری را جذب کرده است.
مهدوی کیا همچنین درباره تیم ملی نیز گفت:من فقط می توانم برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت کنم تا در آینده پیروز و موفق باشد.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آخرین دیدار تدارکاتی استیل آذین مقابل آرمین

استیل آذین در آستانه شروع فصل جدید رقابت های لیگ برتر به مصاف تیم آرمین که در دسته دوم لیگ آزادگان حضور دارد، خواهد رفت.
در حالی که فصل جدید رقابت های لیگ برتر از اواسط هفته آینده آغاز می شود، همه تیم ها آخرین بازی های تدارکاتی خود را پشت سر می گذارند تا با آمادگی کامل گام به این مسابقات بگذارند. در همین راستا استیل آذین هم عصر روز چهارشنبه در آخرین بازی تدارکاتی خود پیش از شروع فصل به مصاف تیم آرمین با هدایت یعقوب وطنی، مربی بازیکن ساز فوتبال کشورمان خواهد رفت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استیل آذین، این دیدار ساعت 18 روز چهارشنبه در ورزشگاه دستگردی برگزار خواهد شد.
تیم آرمین روز یکشنبه یک دیدار تدارکاتی برابر تراکتورسازی تبریز برگزار کرد که این دیدار نزدیک با نتیجه 2 بر یک به سود تیم لیگ برتری تراکتورسازی به پایان رسید

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
شاهرودي روي نيمكت استيل نمي نشيند

ر ضا شاهرودي دفاع چپ سابق تيم پرسپوليس كه در انتهاي فصل گذشته به استيل آذين پيوست ممكن است از جمع دستياران تمباكوويچ مربي استيل آذين تنها كسي باشد كه روي نيمكت ننشيند.

نيمكت استيل آذين بسيار شلوغ است و از بين 7 دستيار اين مربي يووگسلاو تنها 4 نفر مي‌توانند روي نيمكت بنشينند. او سه دستيار خارجي و 4 دستيار ايراني دارد كه از بين افشين پيرواني، رضاشاهرودي، احمدرضا عابدزاده و بهرامي‌نژاد احتمال سكونشيني شاهرودي بيش از سايرين است.

شاهرودي از چهره‌هاي جذاب پرسپوليس در دهه 70 بود كه در ابتداي كار مربيگري قرار دارد.او ديروز قرارداد خود را با استيل آذين تمديد كرد.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تست بازيكنان جديد نفت در جام ولايت

نفت تهران كه مثل بقيه تيم‌هاي صعود كرده به ليگ برتر مشكلاتي براي شروع ليگ برتر دارد، ديروز در جام ولايت دو بازيكن جديد خارجي خود را تست كرد. يكي از اين دو ليمائو مدافع برزيلي بود كه كند و ناآماده نشان داد و ديگري يك هافبك عراقي كه بخشي از بار شكست 6 ـ 1 مقابل تيم اميد را به دوش كشيد.

نفتي‌ها البته با مرتضي ايزدي بازيكن سابق سايپا ثبت كرده‌اند. اما اين تيم هم براي شروع ليگ ناآماده به نظر مي‌رسد و شكست 6 بر يك مقابل تيم اميد صحه‌اي براي اين مسأله گذاشت.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
فهرست كامل بازيكنان ملوان درليگ دهم

ملوان در فصل جديد سيد جلال رافخايي و فليپ آلويز دسوزا را نخواهد داشت و سجاد بيرانوند و رضا حاج‌اسكويي از انزلي رفته‌اند اما مربيان تيم بندري در مقابل محمد همرنگ و علي حسني‌صفت دو بازيكن سابق خود و سه بازيكن سرباز به نام‌هاي مهدي دغاغله، هادي دهقاني و محسن مسلمان را به انزلي برده‌اند

بزرگسال:

علي حسني صفت، هادي تأميني، سعيد سالارزاده، آلن باسيچ، بابك پورغلامي، عليرضا رمضاني، عليرضا جراحكار، محمد رستمي، محمد نزهتي، آرش سرسريان، عزيز معبودي، مهران جعفري، آدريانو آلوز، مهرداد اولادي، محمد حيدري،‌ محمد همرنگ، سهيل رحماني

بازيكنان زير 23 سال:

مهدي رحيم‌زاده، مسعود پورمحمدجعفر، آرش قلي‌زاد، هادي عزيزي، ابوالحسن جعفري، حسين ابراهيمي،‌ محسن مسلمان‌

بازيكنان اميد:

هادي دهقاني

بازيكن زير 16 سال:

عليرضا اكبري

پژمان نوري كاپيتان ملوان به دليل آنكه 100 ميليون تومان از مابقي رقم قرارداد فصل قبل او توسط مسئولان ملوان به او پرداخت نشده تاكنون از امضاي قرارداد با اين تيم شمالي خودداري كرده است.

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۰۲۷ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۱۳۸ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۱۱ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۱۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۱۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۶۲۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۳۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۷۹ کاربر آنلاین است. (۲۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!