به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
پس از 11 سال حضور در نيوكاسل
"شي‌گيون" به منچسترسيتي پيوست .

"شي‌گيون" پس از سال‌ها حضور در نيوكاسل راهي منچسترسيتي شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سنگربان ايرلندي نيوكاسل پس از 11 سال حضور در اين باشگاه با دريافت مبلغ اوليه هفت ميليون پوند كه مي‌تواند تا هشت ميليون هم افزايش پيدا كند، قراردادي چهار سال و نيمه با منچسترسيتي امضا كرد.

گيون 32 ساله روز يكشنبه بعدازظهر پس از پشت سر گذاشتن آزمايش‌هاي پزشكي مراحل انتقال خود به منچسترسيتي را تكميل كرده و اين مساله را تاييد كرد.

گيون پس از پيوستن به تيم منچستري گفت: «حضور در منچسترسيتي با مالكان جديد و مربي همچون هيوز هيجان‌انگيز است. من از بابت پيوستن به اين باشگاه بسيار هيجان زده هستم و خوشحالم كه منچسترسيتي به جذب من علاقه داشته است. همچنين خوشحالم كه دو باشگاه با يكديگر به توافق رسيده‌اند.»

گيون همچنين گفت: «من دوستان بسياري در نيوكاسل دارم و هواداران اين باشگاه هم خارق‌العاده هستند. آنها سال‌ها نسبت به من فوق‌العاده بوده‌اند و از آنها به اين خاطر تشكر مي‌كنم اما، من تنها احساس كردم فرصتي نصيب من شده تا به نظر خودم راهي يكي از باشگاه‌هايي شوم كه واقعا به جاهاي بزرگي خواهد رسيد. برگ جديدي در زندگي‌ام باز شده است و من همواره به دنبال اين تغيير بوده‌ام.»

مارك هيوز سرمربي منچسترسيتي پس از پيوستن گيون به تيم خود گفت: «دروازه‌بان بسيار خوبي به خدمت گرفته‌ايم و تجربه گيون به دو دروازه‌بان جوان‌تر تيم يعني جو هارت و كاسپر اشمايكل كمك خواهد كرد. من مي‌خواهم همه آنها به صورت جمعي رشد و پيشرفت كنند.»

جو كينير سرمربي نيوكاسل نيز پس از جدايي مرد شماره يك تيمش گفت: «از اينكه شاهد جدايي شي‌ هستم بسيار متاسفم. گيون فوق‌العاده حرفه‌اي و كار كردن با او مايه خوشحالي است. ما همه تلاش خود را براي حفظ او در نيوكاسل كرديم و به او پيشنهاد جديدي براي باقي ماندن در اين باشگاه ارايه كرديم. او سال‌ها در نيوكاسل بود و خدمات زيادي به باشگاه ارايه كرد. اما، گيون احساس مي‌كرد كه زمان جدايي‌اش فرا رسيده. در واقع ما هم چاره‌اي جز قبول تصميم او مبني بر ا ين انتقال نداشتيم. براي او و خانواده‌اش آرزوهاي بهترين‌ها براي آينده را دارم.»

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۴ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سر انجام بعد از 32 روز تلاش ،آندری آرشاوین به آرسنال آمد.

در حالی که عصر امروز همه از آمدن آندری آرشاوین به آرسنال ناامید شده بودند. آرسن ونگر، سلطان روحیه توپچیها ، با خبر خود دل همه هواداران را شاد کرد. ونگر به قول خود عمل کرد !

آندری آرشاوین با قرارداد 3 ساله رسما به آرسنال پیوست تا آرزوی یکماهه هواداران را براورده کند. مبلغ قرارداد آندری 13.3 ملیون یورو اعلام شده که بسیار پائینتر از مبلغ درخواستی زنیت است. مسئولین آرسنال سرانجام در این دوئل پیروز شدند.

آرشاوین شماره 13 آرسنال را بر تن خواهد کرد تا یکی دیگر از بازیکنانی باشد که لباس مقدس توپچی ها را بر تن میکند.

آرشاوین امروز ظهر تست پزشکی آرسنال را با موفقیت پشت سر گذاشت.

منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گائل کلیچی گفت به خود اجازه نمی دهم در حال حاضر در مورد استون ویلا فکر بکنم.

آرسنال به تساوی که در بازی مقابل وستهام بدست آورد نتوانست فاصله خود را با استون ویلا کمتر کند و با توجه به مساوی استون ویلا همچنان فاصله 5 امتیازی آنان حفظ شد. این درحالی است که فقط 14 هفته به پایان بازی های لیگ برتر باقی مانده است. با این وجود هنوز خیلی از طرفداران آرسنال این را نپذیرفته اند و همیشه در هر بازی نیم نگاهی هم به تیم های دیگر می اندازند حتی وقتی تیم خودشان بازی دارد.

ولی گائل کلیچی افکار دیگری دارد. او در این باره گفت : من به شخصه اصلا به استون ویلا فکر نمی کنم. ما می دانیم باید چه کار انجام دهیم و فقط باید به بازی خودمان فکر کنیم و بعد از آن ببینیم استون ویلا چه کار کرده ! آنها تیم خیلی خوبی دارند ولی ما نمیتوانیم منتظر بمانیم تا آنها امتیاز از دست بدهند ! ما 10 سال است که در مسابقات لیگ قهرمانان حضور داریم بنابراین اگر ما به لیگ قهرمانان صعود نکنیم، ضربه بزرگی برای باشگاه و حس شرمندگی برای هواداران است ! ولی با این وجود هنوز لیگ تمام نشده است بنابراین ما برای این مسئله خواهیم جنگید. من مطمئن هستم هنوز می توانیم این کار را انجام دهیم ولی باید خیلی سخت کار کنیم ! در فوتبال اعتماد به نفس خیلی مهم است و وقتی شما نتیجه بدی میگیرید، مقداری از این اعتماد کاسته می شود و این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد. ما واقعا سخت در تمرین ها کار می کنیم و فکر می کنم در بازی شنبه خیلی خوب بازی کردیم ولی نتیجه نهایی بدست نیامد ! بنابراین باید تاشمان را بیشتر کنیم زیرا بازی بعدی ما مقابل کاردیف بسیار مهم است و باید حتما پیروز این بازی شویم. منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فشنگ توپچی ها، 4 هفته دیگر باز میگردد !!

تئو والکات به نظر میرسد اولین مصدوم طولانی مدت آرسنال است که به تمرینات زودتر از بقیه باز می گردد.

بازیکن ملی پوش آرسنال که در بازی های ملی در ماه نوامبر از ناحیه شانه مصدوم شده بود، تا کنون در حال استراحت و سپری کردن دوران بهبودی خود بوده است. اما آرسن ونگر اشاره کرد والکات می تواند 4 هفته دیگر بازگردد !

هوادارن آرسنال مجبورند کمی بیشتر برای بازگشت دو هافبک ارزشمند خود یعنی فابرگاس و روسیچکی صبر کنند. ستاره چکی آرسنال روسیچکی به دلیل مشکل از ناحیه تاندون حدود یک سال از میادین دور بوده است و فابرگاس هم که از ناحیه لگامنت زانو آسیب دیده بود زودتر از موعد مقرر باز خواهد گشت !

ونگر در این مورد توضیح داد : والکات به بازگشت نزدیکتر است زیرا او چراغ سبز را دریافت کرده و می تواند 4 هفته دیگر بازگردد. در مورد فابرگاس من معتقدم 6 یا 8 هفته دیگر باید صبر کرد. من می دانستم او خوش بین است و ما امیدواریم او زودتر برگردد و مشکل لگامنت زانوی او به زمان احتیاج دارد. منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آرسن ونگر اعتقاد دارد نوع و روند کارها در آرسنال متفاوت با باشگاهی همچون منچستر است.

با تساوی چهارشنبه و شنبیه، آرسنال فاصله اش با صدر جدول به 10 امتیاز افزایش یافت. آرسن ونگر در 12 سال حضور خود در آرسنال بیش 700 بار روی نیمکت فنی آرسنال نشسته است و همواره شیوه او استفاده از بازیکنان جوان و مستعد بوده. آرسنال همیشه از ذخایر خود در تیم استفاده میکند و کمتر سراع بازیکنان بزرگ تیمهای دیگر میرود!! بهر حال مربی آرسنال اعتقاد دارد که این روش به صبر و حوصله نیاز دارد تا بارور شود و خود را نشان دهد!!

او در مصاحبه بعد از بازی شنبه گفت، بدیهی است که ما میتوانیم با دیگران رقابت کنیم. اما ما تیم بسیار جوانی در اختیار داریم و در مسیری قدم نهادیم که کاملا متمایز با دیگر تیمهاست!! ما باید این زمان را طی کنیم و در طول آن کمبودها و کاستیهایی نیز در جلوی ماست.

منچستر 31.5 ملیون برای خرید برباتوف پرداخت کرد، اگر دارائی باشگاه آنها را نگاه کنید، دلیل این خرید ها را متوجه میشوید!!

ما دوره خوبی را سپری کردیم اما تنها مشکل آن تساویهای زیاد بود که ما را از صدر دور کرد. اما اگر به 10 - 12 بازی اخیر ما بیندازید متوجه پیشرفتمان میشوید. من احساس میکنم بسیار بهتر از ابتدای فصل شده ایم.

با شما موافقم که از هدفی که داشتیم فاصله گرفتیم اما ما همشچنان استوار هستیم و مبارزه میکنیم. من نظر منفی راجع به تیم ندارم.منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
درخواست چلسي براي تجديدنظر در کارت قرمز لمپارد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه چلسي از اتحاديه فوتبال انگليس درخواست کرد در کارت قرمز "فرانک لمپارد" که در ديدار با ليورپول دريافت کرده، تجديدنظر کند.

به گزارش یوفا: هافبک تيم ملي فوتبال انگليس به دليل تکل روي "ژابي آلونسو" بطور مستقيم کارت قرمز گرفته و اخراج شد اما بازبيني تصاوير بازي حاکي از اين است که او پيش از زدن پاي حريف اسپانيايي، توپ را زده است.

"لوييز فيليپه اسکولاري" سرمربي چلسي بعد از شکست 2 - صفر روز يکشنبه اظهار داشت: نمي خواهم پرگويي کنم اما از داور و آقايان اتحاديه مي خواهيم که فيلم بازي را بازبيني کنند.

وي ادامه داد: قطعا نمي توانيم آنچه را که اتفاق افتاده تغيير دهيم اما اگر داور دوباره تصاوير را ببيند، شايد بتواند کارت قرمز را تغيير داده و از محروميت سه جلسه اي لمپارد جلوگيري کند.

منابع آگاه تاييد کرده اند که اتحاديه فوتبال انگليس درخواست تجديدنظر چلسي را دريافت کرده و آن را بررسي خواهد کرد. باشگاه چلسي اميدوار است "مايک رايلي" نظر خود را تغيير دهد.

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
" ریکاردو کوارشما " به چلسی پیوست.

به گزارش " Sky Italia "، " ریکاردو کوارشما " هافبک پرتغالی اینتر به صورت قرضی به چلسی پیوست.

این بازیکن پرتغالی تا پایان فصل به صورت قرضی به چلسی خواهد پیوست، پیش از این نیز گفته می شد " کوارشما " آماده امضای قرارداد با تاتنهام است.
" کوارشما " از فهرست تیم اینتر برای ادامه رقابت های جام قهرمانان اروپا از سوی " خوزه مورینیو " کنار گذاشته شد و آرزوهای او در سن سیرو به بن بست رسیده بود.

خیلی ها معتقدند حضور " لوئیز فیلیپه اسکولاری " سرمربی پیشین پرتغال در استمفوردبریج مهمترین دلیل انتقال بازیکن سابق پورتو به چلسی است.
با این انتقال " کوارشما " امیدوار است زیر نظر سرمربی سابق خود در تیم ملی پرتغال، دوباره احیا شود و او در چلسی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی باید با بازیکنانی همچون " کالو "، " جو کول " و " فلورنت مالودا " رقابت کند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۵ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن: شان كانري را دوست دارم.

شايد الكس فرگوسن عادت داشته باشد با سوال‌هاي سخت روبه‌رو شود، اما اين بار سوال‌هايي كه از او مي‌شود از اين جهت غيرعادي هستند كه پرسنده‌ها، هواداران معروف يونايتد هستند.
اوسان بولت، برنده طلاي سرعت المپيك: سريع‌ترين بازيكني كه با او كار كرده‌ايد، كدام است؟
در مسابقه دو، گري پاليستر مي‌توانست ديگران را شكست دهد، اما سرعت در فوتبال اين نيست كه صد متر را به تندي بدوي. از منظر فوتبالي، مي‌گويم كانچلسكيس و گيگز به خصوص وقتي جوان‌تر بودند.
دنيس لاو، مهاجم سابق منچستريونايتد: وقتي از مربيگري در يونايتد كه احتمالا 20 سال ديگر است، كناره گرفتيد، در صورتي كه مربيگري اسكاتلند به شما پيشنهاد شود، مي‌پذيريد؟
نه، به مربيگري ملي برنمي‌گردم. وقتي كارم اينجا تمام شد، ديگر حقم است كه استراحت كنم... بعد از اينجا، ديگر كارم تمام شده.
سايمون لوبون، خواننده: به نظر مي‌رسد بيش از هر مربي ديگري در دل شايعه و انتقاد قرار داريد. اين روي كارتان اثر نگذاشته؟
وقتي مربي منچستريونايتد هستي، اين جزيي از كارت است. فقط هم من نيستم. به انتقاداتي كه از رونالدو، بهترين بازيكن جهان مي‌شود، نگاه كنيد. كافي است فقط يك نيمه بد بازي كند. كانتونا هم همين طور. بايد اين را به عنوان بخشي از كار در اينجا بپذيري. اين يك خرده هم من را ناراحت نمي‌كند.
ميكي توماس، بازيكن سابق يونايتد: نقطه عطفي كه اوايل حضورتان در يونايتد رخ داد، كدام است؟
هميشه فكر مي‌كردم كه داشتن يك سيستم پرورش جوانان مهم است. اين پايه ساختماني است كه در باشگاه بنا كرديم. هر هفته در زمين «آلبرت پارك» تست مي‌گرفتيم. يادم است مي‌گفتم:«بهترين پسر بچه‌اي را كه در اين و آن خيابان است نمي‌خواهم، بهترين پسر شهر را مي‌خواهم.» روي سيستم پرورش جوانان تيم سخت كار كرديم. بعد از يك سال و نيم مي‌شد ثمره آن را ديد. آن موقع مي‌شد مدام تست گرفت، اما حالا نه... به هر حال آن زمان فكر مي‌كردم كه بازيكنان اصلي براي ادامه مبارزه، زيادي پير هستند و بايد اوضاع را تغيير دهيم. در 1989 تصميم گرفتم اين كار را انجام دهم. پنج بازيكن خريدم و هشت تا را فروختم؛ پل مك گراث، نورمن وايت سايد، گوردون استراكان، يسپر اولسن، پيتر ديونپورت، كريس ترنر و گريم هاگ. اجازه داديم كوين موران، فرانك استاپلتون و ميك داكسبري هم به عنوان بازيكن آزاد بروند. شروع كرديم به ساختن يك تيم جديد، اما بزرگ‌ترين اتفاق، پيشرفت جوانان تيم بود.
ايمون هلمز، مجري تلويزيون: بهترين مربي ليگ برنز از نظر نحوه برخورد با بازيكنان و بيشترين استفاده از امكانات موجود چه كسي است؟
اوه، بروس با آن چه دارد عالي كار كرده... مارتين اونيل هم همين طور... آرسن ونگر... البته اسم آوردن از ونگر سخت است چون او به جاي خريدن بازيكنان بزرگ، كلي از پول آرسنال را براي جذب بازيكنان جوان و پرداخت حقوق آنها صرف كرده. ديويد مويس فوق‌العاده خوب كار كرده است. من او را انتخاب مي‌كنم. قطعا ديويد مويس (مربي اورتون).
دومينيك موناگان، بازيگر (ارباب حلقه‌ها): شگفت‌انگيزترين چيزي كه در تمرينات ديده‌ايد؟
پل اسكولز كه سر صبح، وقتي يك بازيكن مي‌رود دستشويي، از 40 متري توپ را درست بالاي سر او مي‌كوبد. حدود دوهفته پيش به شانه جان اوشي زد. يكبار هم درست به سر گري نويل زد و نويل دنبال او گذاشت.
كن داهرتي، اسنوكر: اگر قرار باشد با يك نفر در يك فيلم بازي كنيد، او چه كسي خواهد بود؟
اگر به فيلم‌هاي قديمي برگرديد، مي‌گويم اسپنسر تريسي. فوق‌العاده بود؛ جان وين كه همه دوستش داشتند. امروزي؟ شان كانري، بي‌ترديد.
انگاس ديتون، مجري تلويزيون: دوست داريد بعدازظهر را با كدام بازيكن بگذرانيد؟
به عنوان بازيكن، دنيس لاو قهرمان من بود؛ بنابراين او را انتخاب مي‌كنم.
ديويد مي، بازيكن سابق يونايتد: كدام يك را ترجيح مي‌دهيد. دو قهرماني ديگر در اروپا و سه قهرماني بيشتر در ليگ به دست بياوريد يا اسكاتلند قهرمان جام جهاني شود؟
دو قهرماني بيشتر در اروپا و سه قهرماني بيشتر در انگليس را انتخاب مي‌كنم. اين مشكل خود اسكاتلند است!

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۱۵ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
آرشاوين به آرسنال پيوست
خبرگزاري فارس: مهاجم ملي پوش تيم زنيت روسيه پس از مدت ها مذاكره به تيم آرسنال پيوست.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، آندري آرشاوين روز گذشته اعلام كرد براي انتقال به آرسنال با تيم انگليسي به توافق كامل دست يافته و قرارداد بسته است.
اين مهاجم 27 ساله پس از حضور در رقابت هاي جام ملت هاي 2008 اروپا در سوئيس و اتريش و درخشش در اين مسابقات، مورد توجه چند تيم بزرگ اروپا قرار گرفت اما سرانجام به پيشنهاد آرسنال پاسخ مثبت داد.
به موجب قرارداد منعقد شده، آرشاوين تا تاريخ سي ام ژوئن سال 2012 با آرسنال قرار داد خواهد داشت.
آرسن ونگر، سرمربي تيم آرسنال مبلغ اين انتقال را 3/13 ميليون يورو عنوان كرد و گفت: با حضور آرشاوين تحرك تازه اي در خط حمله ايجاد خواهد شد.

منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پيام مهاجم بلغار به ليورپول
برباتف: منچستر يونايتد شكست ناپذير است
خبرگزاري فارس: مهاجم بلغاري تيم منچستر يونايتد گفت: ليورپول بهتر است قيد رقابت با ما را بزند چرا كه تيم شكست ناپذير ليگ برتر هستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي تلگراف، ديميتار برباتف اظهار داشت: موقعيت منچستر در صدر جدول بيانگر همه چيز است. تيم در موقعيت ممتازي قرار دارد و از همه رقبا براي كسب قهرماني ليگ برتر شايسته‌تر است.
اين مهاجم افزود: وقتي وارد ورزشگاه اولدترافورد مي شويد و از بلندگوهاي آن مي شنويد كه از منچستر به عنوان تيم قهرمان انگليس، ‌اروپا و جهان نام برده مي شود،‌ احساسي به شما دست مي دهد كه گويي در جهان رقيب نداريد و شكست ناپذير هستيد.
او گفت: در منچستر بازيكنان توانمند مختلفي جمع شده اند كه فقط مهاجم نيستند. در اينجا مربي مجربي مانند سر آلكس فرگوسن حضور دارد كه از اين نفرات، مجموعه اي كاملا و قوي ساخته است.
برباتف در تابستان از تاتنهام جدا شد و به منچستر يونايتد آمد. حضور او در اين تيم سبب شد تا بيش از پيش در كانون توجه رسانه ها قرار گيرد.

منبع

۱۵ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۲۰,۰۰۸ بازدید
۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۶۷,۱۲۸ بازدید
۲۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۲۱۱ بازدید
۲۸ روز قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۲,۱۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۲,۱۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۲,۷۵۵ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۱۵۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۴,۶۱۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۳۳۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۴۶ کاربر آنلاین است. (۲۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۴۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!