به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: saeed_chiko
پیام: ۱,۲۹۴
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
كاشانى: استيل آذين تيم دوم ماست

تهران IranSport.Net - حبيب كاشانى سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: هواداران پرسپوليس با تشويق ها و ميهمان نوازى خود دل كريمى و استيلى را به دست آوردند. وى در خصوص ديدار مقابل استيل آذين اظهار داشت: روز چهارشنبه و در آستانه اين ديدار جلسه اى دو ساعته را با كرانچار برگزار و نقطه نظرات هواداران و مسئولان را به او ابلاغ كردم. در پايان با يك جمع بندى خوب كرانچار پذيرفت بايد بهتر و بيشتر توقع مسئولان و هواداران را برآورده كند. حرف هاى ما براى او مثبت و قانع كننده بود. وى افزود: كرانچار قول داد تيم بازى به بازى بهتر شود و به جز نتيجه بابازى هاى زيبا وهجومى سعى كند چهره پرسپوليس واقعى را به نمايش بگذارد. كاشانى درباره بازى استيل آذين گفت: در بازى با استيل آذين از همه مهمتر اين است كه پرسپوليسى هاى سابق دوست ندارند مقابل تيم خود بايستند اما من در دو روز گذشته اعلام كردم استيلى بايد روى نيمكت بنشيند. با اين حال ظاهرا او باز هم در تماسى تلفنى و از طريق رسانه ها اعلام كرده كه مى خواهد روى سكو بنشيند. من باز هم مى گويم استيلى بايد روى نيمكت استيل آذين حضور داشته باشد. وى تاكيد كرد: على كريمى و حميد استيلى از سرمايه هاى ملى فوتبال كشورمان هستند و هر جا بازى كنند يا مربى باشند متعلق به پرسپوليس هستند و افتخار و سربلندى ما خواهند بود. سرپرست باشگاه پرسپوليس ادامه داد: اميدوارم در بازى مقابل پرسپوليس؛ كريمى بهترين بازى خود را به نمايش بگذارد. همچنين حميد استيلى كه با علم فوتبال آشنا است بهترين مربيگرى خود را انجام دهد. وى خاطرنشان كرد: جدا از مسائل فوتبال بايد قبول كنيم قابليت هاى على كريمى و حميد استيلى وصف ناپذير است همان طور كه بزرگانى مثل حشمت مهاجرانى كه عمر خود را در فوتبال سپرى كرده اند ديدار مقابل پرسپوليس را با اهميت اما سخت مى دانند. ما از تيم دوم خودمان يعنى استيل آذين با برنامه هاى ويژه اى قبل از بازى تقدير و تشكر خواهيم كرد. كاشانى درباره جدايى اشپيتيم آرفى از پرسپوليس عنوان كرد: پرونده آرفى هنوز باز است. منتظر اين هستيم تا كرانچار بر اساس سيستم و تاكتيك خود به ما ليست بدهد. بعد از اينكه اين اتفاق افتاد به چند پيشنهاد آرفى فكر خواهيم كرد و سپس نظر نهايى خود را در جلسه اى با آرفى اعلام مى كنيم. او بازيكن خوبى است اما من دوست ندارم بازيكنان پرسپوليس با نيمكت نشينى در اين تيم از بين بروند.وى خطاب به هواداران پرسپوليس گفت: با وجود اينكه مى دانم بازى ما در ابتداى هفته برگزار مى شود اما از همه هواداران مى خواهم با حضور در ورزشگاه آزادى پرسپوليس را در اين شرايط حساس حمايت كنند. گرفتن اين ۳ امتياز براى ما مثل استيل آذين مهم است. آنها همچنين با تشويق ها و ميهمان نوازى خوب دل كريمى و استيلى را به دست آوردند.

بارسا برزیل پرسپولیس

۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
كعبي: كاشاني بماند فصل بعد پرسپوليسي مي‌شوم

کانون هواداران پرسپولیس : حسين كعبي كه سابقه بازي در پرسپوليس را دارد، روز شنبه مثل چند بازيكن استيل‌آذين بايد مقابل تيم سابقش قرار بگيرد.
كعبي كه دو بازي قبلي استيل‌آذين را به دليل محروميت از دست داد، براي رويارويي با پرسپوليس انگيزه زيادي دارد. او در مورد اين مسابقه به سئوالات ما پاسخ مي‌دهد.

بازي با پرسپوليس را چطور مي‌بيني؟
اين بازي هم مثل بازي‌هاي ديگر است ولي قرار گرفتن مقابل پرسپوليس و هوادارانش براي من كه در اين تيم بازي كردم سخت است.

نتيجه را چطور پيش‌بيني مي‌كني؟
پيش‌بيني سخت است خصوصا در شرايطي كه هم ما و هم پرسپوليس نياز مبرمي به كسب سه امتياز اين مسابقه داريم تا خودمان را به بالاي جدول برسانيم. البته اميدوارم كه ما تيم برنده باشيم و 3 امتياز را بگيريم.

فكر مي‌كني تماشاگران پرسپوليس چه برخوردي با بازيكنان پرسپوليسي استيل‌آذين خواهند داشت؟
من هر وقت مقابل طرفداران پرسپوليس قرار گرفتم چيزي جز تشويق و حمايت نديدم. من و علي كريمي هنوز هم دلمان با پرسپوليس است و مطمئن هستم از طرفداران پرسپوليس برخلاف طرفداران بعضي از تيم‌ها فحش نخواهيم خورد.

دوست داري باز هم براي پرسپوليس بازي كني؟
شك نكنيد كه براي سال آينده فكر اساسي دارم و مطمئن هستم كه باشگاه پرسپوليس به من پيشنهاد خواهد داد. اگر كاشاني در پرسپوليس بماند سال آينده به اين تيم خواهم آمد.من با تشويق و حمايت‌هاي طرفداران اين تيم اوج گرفتم و هنوز هم دلم با پرسپوليس است.

فكر مي‌كني پرسپوليسي‌ها بتوانند علي كريمي را مهار كنند؟
اين ديگر به تاكتيك پرسپوليس و تفكرات سرمربي اين تيم مربوط مي‌شود.

تو قبلا در پرسپوليس با مصطفي دنيزلي به عنوان يك مربي خارجي كار كردي. به نظر تو كرانچار چه تفاوتي با دنيزلي دارد؟
من با كرانچار كار نكرده‌ام و نمي‌توانم در مورد او نظر بدهم ولي كاشاني به اين مربي فرصت داده و كرانچار هم در اين چند هفته خوب نتيجه گرفته است. البته در مورد دنيزلي بايد بگويم كه هزار سال ديگر هم مثل او به فوتبال ايران نخواهد آمد.

مقابل پرسپوليس به فكر گلزني هستي؟
گل زدن به تيم سابقم آن هم مقابل طرفداران پرسپوليس سخت است ولي اگر فرصت پيش بيايد به گلزني هم فكر مي‌كنم.

بارسا برزیل پرسپولیس

۹ آبان ۱۳۸۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من نمی دونم پرسپولیس تا کی باید چوب چند تا نخاله رو بخوره؟ چرا باید خلیلی رو سکو بشینه که یه بازیکن مثل نوروزی با ضریب هوشی زیر 50 هر بازی رو اعصاب هوادارا راه بره و بازی برده رو بده به حریف؟ آخه کم عقل ترین بازیکن می تونه اون توپ رو بزنه تو اوت؟

واقعا مغز این کرانچار تاب داره با این وضع ترکیب و نیمکتش!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
حیف شد اگر می بردیم خیلی خوب می شد این مهدی شیری و حسین بادامکی رو اعصاب من هستن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
کرانچار دیگه مسخره شو در آورده با این ترکیبش
بادامکی حقیقی نوروزی جلال اکبری بابا اینا دیگه کین؟؟؟ اصلا فوتبالیستن؟
پروین و خلیلی و آرفی و... گذاشته بیرون اینا رو کرده تو زمین

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۰ آبان ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
من نمی دونم پرسپولیس تا کی باید چوب چند تا نخاله رو بخوره؟

یکی دو تا نیستن آخه!

۱۰ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
آرفی در پرسپولیس ماندگار شد

کانون هواداران پرسپولیس : اشپیتیم آرفی گرانترین خرید امسال پرسپولیس ، بالاخره و بعد از کش و قوسهای فراوان در پرسپولیس ماندنی شد.
آرفی که مدنظر فولاد بود و حتی روی مبلغ 240 میلیونی او برای نیم فصل توافق شده بود ؛ بعد از مذاکره با کاشانی در نهایت با خوشحالی خبر ابقای خودش را دریافت کرد. آرفی در جلسه با کاشانی از عدم اعتقاد سرمربی پرسپولیس به خودش گفته اما کاشانی او را به تمرین بیشتر دعوت کرده است و به او اطمینان داده که در نیم فصل دوم تلاشهایش دیده خواهد شد. این درحالی است که زلاتکو کرانچار به وضوح به او بی علاقه است و اگر با خودش بود آرفی حتی در لیت 18 نفره قرار نمی گرفت. آرفی امیدوار به تغییرات در پرسپولیس نیز هست. چیری که با یکی دونتیجه ضعف دیگر احتمال آن وجود دارد.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۴ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
پرسپولیس با 4 تغییر مقابل ابومسلم

کانون هواداران پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس عصر پنجشنبه با 4 تغییر نسبت به بازی قبل به مصاف تیم ابومسلم می‌رود. در این بازی هنوز حضور یا عدم حضور میثاق معمارزاده مشخص نشده و احتمال دارد در صورت عدم آمادگی معمارزاده علیرضا حقیقتی در ترکیب اصلی قرار بگیرد.
در دفاع راست علیرضا محمد بعد رفع سرماخوردگی درترکیب اصلی جایگزین حمید علی‌عسگر خواهد شد و در دفاع چپ مجتبی شیری به جای جلال اکبری بازی خواهد کرد. جلال اکبری که بعد از سه هفته غیبت در هفته گذشته به عنوان مدافع چپ بازی کرده بود در این بازی به علت سرماخوردگی غایب خواهد بود.

در دفاع میانی سپهر حیدری به طور حتم در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد و در صورتی که شیث رضایی با مشکل مصدومیت مواجه باشد نبی‌الله باقری‌ها در خط میانی نیز حضور کریم باقری، تیاگو فراگا و حوار ملامحمد قطعی است و نسبت به بازی قبل هادی نوروزی و حسین بادامکی در نیمکت خواهند نشست و میثم بائو و وسلی برازیلیا در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند. مجتبی زارعی نیز همچون بازی‌های گذشته یکی از نفراتی است که در ترکیب اصلی جایگاه ثابتی خواهد داشت.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۴ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی-پویول-زلاتان-ژاوی
- یوهان کرایف- روماریو
- پرسپولیس
- برزیل
- علی کریمی
- فرانک رایکارد
- پرویز مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
فهرست بازيكنان مازاد پرسپوليس فردا اعلام مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس، فهرست بازيكنان كنار گذاشته تيم فوتبال پرسپوليس ظهر فردا اعلام مي‌شود تا براي حضور آنها در ساير تيم‌ها اقدام شود.
زلاتكو كرانچار با اعلام اين خبر به فارس گفت: فهرست خودم از بازيكناني كه مورد نياز تيم نيستند را ظهر فردا به كاشاني تحويل مي‌دهم تا فرصت درخشش آنها در تيم‌هاي ديگر فراهم شود.
وي ادامه داد: با هيچ كدام از بازيكناني كه نامشان در اين فهرست است مشكلي ندارم و در اين مورد با آنها صحبت كرده‌ام.

بارسا برزیل پرسپولیس

۱۴ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
درسته که این بازی رو بردیم ولی پرسپولیس باید بهتر از اینا بازی کنه با این بازیا نمی شه قهرمان شد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ آبان ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۰,۸۸۴ بازدید
۱۷ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۴۸,۷۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۲۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۰۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۱۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۶۳۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۰۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۲,۷۲۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۴۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۶۹ کاربر آنلاین است. (۲۰۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!