به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
حالا من دست بالا رو گرفتم دیگه. بالاخره تیمی که خوب نتیجه می گیره هوادارم پیدا می کنه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Negro
نام تیم: المپیک لیون
پیام: ۲,۵۴۹
عضویت از: ۱۷ فروردین ۱۳۹۰
از: زاهدان
طرفدار:
- حاج اقا جرارد پیکه
- پیکه اسطوره نیست؟
- پیروزی
- اسپانیا
- جرارد پیکه ایرانی نیست ؟
- پیکه وقتی مربی شه
- جرارد پیکه مربی نیست؟
گروه:
- کاربران عضو
جواب من رو ندادین ابراهیم میاد پیروزی؟
:201: :201: :201: :201: :201: :201:

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
این که علی دایی میادراحت حرفاشو میزنه و از هیچی هم نمی ترسه خیلی خوبه... ولی به نظر من دیگه تو پرسپولیس نباید جایی داشته باشه!!! این غرورشون و حاشیه هاشون وضعیت پرسپولیسو افتضاح کرده یه زمانی بود پیروزی با تشتک سازی ورامینم بازی داشت حتی اگه امتحان پایان ترمم داشتم می نشستم بازی رو نگاه میکردم ولی حالا چی !!! همش هوادارا دارن حرص میخورن...

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
کاش یکی پیدا می شد تو دهن این مردک می زد. خوبه هیچی نیست انقدر ادعاش میشه. مرتیکه فکر کرده کیه، همین آدما اگر نبودن از روی حماقت و رابطه تو رو نمی آوردن سر کار، لیاقت مربیگری تو لیگ محلاتم نداشتی!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
البته اینم بگم که فقط کادرفنی و مدیرا مشکل پرسپولیس نیستن!!! خیلی از بازیکنای تیم لیاقت پوشیدن پیراهنشم ندارن چه برسه بازی کنن!!! وقتی بازیکن از هرجایی آورده میشه براش برد و باخت مهم نباشه تعصب نداشته باشه همینه دیگه... فقط میاد یه پولی بگیره و رزومه خودشو پربار کنه!!!یه زمانی بازیکن باکله شکسته میرفت توزمین فقط به عشق هوادارا !! الان بازیکنا دودقیقه راه میرن جونشون در میاد!! یه پاس سالم به یه متری خودشم نمیتونه بده!! ازین بازیکنا انتظار داریم جلو عربا روسفیدمون کنن؟؟؟؟

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
_یعنی چی، یعنی میتونست و نبرد؟

به نظر شما بارسا نمیتونست لوانته رو ببره و باهاش مساوی کرد؟؟ چون تاثیری تو جایگاهش نداشت. پرسپولیس اگه خودشو به در و دیوار میزد شانسم که نداره اونام که عرب وحشی 3-4 تا بازیکن دیگه هم مصدوم میشدن 2تا بازی مهم که با سپاهان داشتن بخاطر یه بازی الکی خراب میشد.
اینهمه استقلال استقلال میکنید استقلال تو 2 سال گذشته جام گرفته؟نه!! ولی پرسپولیس گرفته.
نقل قول
تو کدوم 2 تا رقابت؟

لیگ و جام حذفی !!! واضح نبود واقعا ؟؟؟؟
جدا چرا نظرات و سوالات من با سوال پاسخ داده میشه؟یکی جواب سوال 8 منو بده خواهشا!
نقل قول
- یه خبره : میگن قراره فصل بعد استیلی بشه مربی. خوبه؟؟؟ یه سری بازیکن استیل آذینی که دارن سقوط میکنن هم قراره با خودش بیاره. دیگه خیلی خوب شد. نه؟؟ فصل بعد اگه با این اوضاع پرسپولیس همین قدر هم امتیاز گرفت و اینا من اسممو میذارم موز !!!

نقل قول
با این حرف ها میخوای بگی علی دایی فقط بد شانسه و از همه بیشتر بارشه؟

نه! میگم که نباید تو این موقعیت تیمو تنها گذاشت. مگه تیم بهتر میشه اگه نریم استادیوم و هر چی فحش و توهین که بلدیم (الدنگ , نفرت انگیز ,.....) به مربی تیم بدیم؟ باقالی هم که باشه مربی تیمه!
نقل قول
علی دایی پارسال جام حذفی رو برد خیلی زحمت کشید که در مقابل 4 تا تیم دسته اولی و دومی برد و قهرمان شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مااااااااا ! ته نظر بود یعنی !! فک کنم دیگه همه اینو بدونن که تو جام حذفی همه دسته ها شرکت میکنن از جمله "لیگ برتر" !! پرسپولیس از اینور صبایی رو برد که سپاهان رو برده بود اونور هم گسترش فولاد اومد بالا چون چند تا تیم لیگی رو برده بود. فک کنم شما کلا با فلسفه جام حذفی مشکل داری!!!!
نقل قول
ما نگفتیم که از مسئولان بهتریم ولی باید کسی تو تیم پرسپولیس باشه که از این مسئولان بهتر باشه

باید باشه رو بیخیال. چیزی رو که هست بچسب. بازم اگه شما کس خوبی رو به عنوان تصمیم گیرنده سراغ داری میتونی به باشگاه معرفی کنی.
نقل قول
دوستان برای بیدار شدن کسی که خودش رو به خواب زده تلاش نکنید. ما همه حرفا رو می زنیم، ایشون بر می گرده سر خونه اول!

اتفاقا شما خودتونو زدید به خواب. چشاتونو بستین و فقط نیمه خالی لیوان رو نیگا میکنین. اگه من اشتباه میگم بگین اشتباه میگم و بعد دلیل حرفتونو هم بیارید. با جواب نه سوال! اتفاقا من همه حرفا رو میزنم و شما فقط یه چیز میگین. "دایی گند زده!" چیز دیگه ای هم گفتید تا حالا؟ منم که دارم میرم جلو و شما موندین تو همون خونه اول و جواب همه حرفای من رو همونجوری میدین.
منتظر جوابم نافرم......

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Prince_Of_Catalan
پیام: ۵,۰۲۴
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۹
از: رفسنجان & تهران
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسا خصوصا مسی و الکسیس
- کرایف & رویکارد & رونالدینهو
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مـــاهـــان نوشته:

مااااااااا ! ته نظر بود یعنی !! فک کنم دیگه همه اینو بدونن که تو جام حذفی همه دسته ها شرکت میکنن از جمله "لیگ برتر" !! پرسپولیس از اینور صبایی رو برد که سپاهان رو برده بود اونور هم گسترش فولاد اومد بالا چون چند تا تیم لیگی رو برده بود. فک کنم شما کلا با فلسفه جام حذفی مشکل داری!!!!

سپاهان و ذوب آهن این دو تیم رو دست کم گرفته بودن و به خاطر همین باختن
به نظر شما گسترش فولاد چه بار فنی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا واقعیت رو قبول نمیکنید
مطمئن باش اگه پارسال پرسپولیس با سپاهان یا ذوب آهن تو فینال به هم میخوردن محال بود پرسپولیس قهرمان بشه

نقل قول
مـــاهـــان نوشته:

باید باشه رو بیخیال. چیزی رو که هست بچسب. بازم اگه شما کس خوبی رو به عنوان تصمیم گیرنده سراغ داری میتونی به باشگاه معرفی کنی.

مگه من مسئول پرسپولیسم که بخوام انتخاب کنم
مسئولین تربیت بدنی باید این کار رو بکنن
بهتر از آقای دایی و کاشانی هم مطمئنا تو ایران وجود داره
فقط باید یه کوچولو تحقیق کرد و دید که آیا عملکردشون میتونه خوب باشه

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
به نظر ميرسه حضور دنيزلي هم شايعه ايه كه طرفداران رو نسبت به كاشاني خوش بين تر كنه !
دايي مشكل اصلي تيم بود در اين فصل . اما صد در صد كادر مديريتي بي تقصير نبودن ! فعلا كه سكوت اختيار كردن تا بعد پايان بازي ها حرفهاشون رو بزنن !

ولي من به تيم محبوبم تاسف ميخورم كه افتاده به اين حال و روز و از همه بيشتر از درونه كه داره ضربه ميخوره !

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: Sami_Messi
پیام: ۳,۶۱۲
عضویت از: ۲ شهریور ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی_اینیستا
- زین الدین زیدان کبیر_کرایوف_رونالدو
- استقلال همیشه قهرمان
- فرانسه_آرژانتین
- کاپیتان فرهاد مجیدی
- الکس فرگوسن و پپ گواردیولا
- پرویز مظلومی_امیر خان
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
اینهمه استقلال استقلال میکنید استقلال تو 2 سال گذشته جام گرفته؟نه!! ولی پرسپولیس گرفته

ببخشیدا آقا ماهان و بچه های سایت من نباید تو این تاپیک نظر بدم ولی تعصب نمیزاره

ببخشید پرسپولیس جام گرفته که جام گرفته نوش جونش ولی ببخشین استقلال 4 سال متوالی داره تو آسیا شرکت میکنه و همیشه هم به خاطر بد شانسی داوری عکس العمل های خوب دروازه بانان حریف نتیجه نگرفته

با تمام احترام هایی که به تیم بزرگ پرسپولیس قائل هستم ولی پرسپولیس از زمانی که قطبی رفته همیشه تو جدول لیگ پایین استقلال بوده
نقل قول

ببخشین آقا ماهان الان هرکولس بارسا رو برد یعنی (زبونم لال)از بارسا قوی تره با اینکه میدونم حق پرسپولیس بود قهرمان جام حذفی بشه ولی قبول کنید شانس هم باهاش همراه بود

عشق به مسی یعنی عشق به بارسا

عشق به بارسا یعنی عشق به فوتبال

زنده باد بارسا زنده باد مسی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بخشین آقا ماهان الان هرکولس بارسا رو برد یعنی (زبونم لال)از بارسا قوی تره با اینکه میدونم حق پرسپولیس بود قهرمان جام حذفی بشه ولی قبول کنید شانس هم باهاش همراه بود

اگه شانسيه كه استقلال خداي شانسه ! ( اگه نگيم داوري باهاشه )
همين فصل رفت و برگشت با پرسپوليس ! بازي با شاهين تو خود آزادي ! بازي با سايپا و خيلي هاي ديگه كه اتفاقا تو يكي از همين بازيها هوادارها شروع كرده بودن ( مظلومي حيا كن استقلال رو رها كن ! ) در حالي كه تيمش از حريف جلو بود !

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۳۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۶۷۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۴۷۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۱۶۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۹۰۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۳۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۱۹۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۶ کاربر آنلاین است. (۱۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!