به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو

و اینکه انتقاد کردن توهین نیست
همون جوری که همه ما خیلی چیزا رو نمیپسندیم و دلایلی هم براش داریم!
توهین و استفاده از الفاظ بد با انتفاد(چه وارد و چه ناوارد) فرق داره

۲۵ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
میگن علی پروین شده مدیر راهبری پرسپولیس یا یه همچین چیزی و قراره که تو کارای فنی هم دخالت بکنه
البته احترام علی پروین که محفوظه
ولی نمی دونم چرا دست از سر این استیلی بر نمیدارن، آخه اگر ازش راضی نیستید عوضش کنید؛ اگر هم حفظش می کنید دست از سرش بردارید بزارید با آرامش کارشو انجام بده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مهر ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
فقط مقایسه کنید رویکرد امسال با پارسال 90 رو در مورد پرسپولیس! اون مردک هر گندی می زد، همه ازش حمایت می کردن، این بدبخت رو از بازی اول کوبیدن! اگر پپ هم بود، بهتر از این نتیجه نمی گرفت!

لعنت به این فوتبال کثیف ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
من که خودم به شخصه طرفدار اون مردک هستم (آقای مدیر گفته اسمش رو نیاریم)
ولی خداییش سال قبل هم همچین همه ازش حمایت نمی کردن، سال قبل هم از اون مردک انتقاد زیاد شد
ولی دیگه در مورد استیلی شورشو در آوردن، دیگه از انتقاد گذشته دارن تو کارش دخالت می کنن انتظار هم دارن موفق بشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مهر ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آخه تا هفته آخر لیگ این آقا رو تشویق می کردن. یه سری سر اون 5 تا باخت که یه سری جرات دادن به خودشون علیهش شعار بدن، سریع لیدرها رو پاکسازی کرد و دیگه هیچ کس شعاری علیه این نشنید! اما استیلی دقیقه 30 اولین بازیش تو آزادی اون رفتارها رو دید! واقعا انتظار نباید داشت بتونه کاری انجام بده وقتی انقدر تحت فشاره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
اين چيزا توي فوتبال ما عاديه!
دليل نفرت و دلزدگي من از كل فوتبال ما همين كم فهمي ها و ناعدالتي هاست كه در تمام سطوح فوتبال وجود داره.
زماني علاقم به فوتبال اين تيم خيلي بود ولي چشم باز كردم ديدم هرچي من حرص ميخورم عده اي پولشو ميگيرن!نه ازم ميپرسن زنده اي يا مرده نه احترامي براي هواداري منو بقيه قائلن!
چشم باز كردم ديدم يه اقايي از اقايون جلو در باشگاه فحشا ركيك به هواداراش ميده!
چشم باز كردم ديدم پول هاي ميليون ميليون صرف خريد ديكارمو ها ميشه
خلاصه اينكه واقعا وضعيت ليگ ايران داغونه!
در مورد علي دايي حرمت و افتخار افرينش محفوظ.
ولي جدي توي امر مربي گري استفاده از رفتاراي نامناسب كه در شان مربي نيست باعث به وجود امدن يه جو عليه خودش شد!
حالا كاري ندارم با حقايق امر
ولي جدي جدي توي ايران تنها مربياني موفق هستند كه به اين شكل رفتار ميكنن!
مربي هايي كه تو گوش بازيكن ميزنن و كلاغ پر بهشون ميدن
يا مربي هايي كه زبانشون از علم فوتبالشون محكم تر و قرا تره
واسه همينه مربي خارجي يا امثال قطبي بايد علم فوتبالشونو بردارن و از اين كشور برن!

۲۶ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
زماني علاقم به فوتبال اين تيم خيلي بود ولي چشم باز كردم ديدم هرچي من حرص ميخورم عده اي پولشو ميگيرن!نه ازم ميپرسن زنده اي يا مرده نه احترامي براي هواداري منو بقيه قائلن!

من اصلا دلم نمی خواد به این جنبه از فوتبال فکر کنم، باز تو اسپانیا به طرفداراشون احترام قائلن مثلا همین بارسا
نقل قول
چشم باز كردم ديدم پول هاي ميليون ميليون صرف خريد ديكارمو ها ميشه

دیکارمو که پدیده ای بود برا خودش ولی انصافا از بعضی بازیکنای فعلی بهتر بود
نقل قول
در مورد علي دايي حرمت و افتخار افرينش محفوظ.
ولي جدي توي امر مربي گري استفاده از رفتاراي نامناسب كه در شان مربي نيست باعث به وجود امدن يه جو عليه خودش شد!

نمی خواستم بحثی درباره دایی شروع بشه که هم موافق و هم مخالف زیاد داره و باعث اختلاف میشه ولی حالا که شروع شده منم نظرمو میگم
اول بگم من خیلی دوسش دارم و به شدت طرفدارش هستم
اما با انتقادت منم موافقم، متاسفانه دایی انتقاد پذیریش پایینه و این باعث لطمه به خودش میشه (قبول دارم که تو فوتبال خیلیا قصدشون تخریبه ولی بعضی انتقادا واقعا درسته و باید پذیرفتشون)
من دوسش دارم که این انتقاد رو ازش می کنم ولی دستم بهش نمیرسه، کاش یه آدم دلسوز که حرفش اثر کنه اینا رو بهش بگه که واقعا حیفه آدمی مثل دایی خراب بشه
نقل قول
ولي جدي جدي توي ايران تنها مربياني موفق هستند كه به اين شكل رفتار ميكنن!

متاسفانه (متاسفانه رو با شدت بخونید) همینطوره
دلیلش اینه که هیچ برنامه ریزی تو فوتبال ما وجود نداره، هیچکس خودش رو ملزم به پاسخگویی در قبال اشتباهاتش نمیبینه، هر کی زورش بیشتر باشه نتیجه میگیره نه هر کس که بیشتر کار کرده باشه
از رده های پایه بگیر تا تیم ملی
من خودم تو رده های پایه کار کردم، نمی دونید چه استعداد هایی رو می سوزونن، معیار رسیدن به بالا کیفیت بازی نیست
معلومه تو این فوتبال چه مربی هایی موفق میشن
نقل قول
واسه همينه مربي خارجي يا امثال قطبي بايد علم فوتبالشونو بردارن و از اين كشور برن!

کاش این بحث رو اینجا شروع نمی کردی چون به طور کامل به پرسپولیس مربوط نیست
دلایلت رو قبول دارم اما در مورد قطبی با وجود اینکه قهرمانی که برامون آورد رو یادمه باهات موافق نیستم
قبول دارم که قطبی یکی از مربیان خوب ایران بود اما به نظر من فقط در همین حد بود و چیزی بیشتر از مربیان خوب ایرانی نداشت (امیدوارم هواداران افراطی قطبی ناراحت نشن، این نظر شخصی منه قصد هیچ بی احترامی ندارم)
قطبی گفته بود کره رو مثل کف دستش می شناسه ولی تو جام ملت ها از همون کره باختیم، من از باخت ناراحت نیستم از این اینکه 120 دقیقه جلو دروازه خودمون خیمه زده بودیم ناراحتم، این کار مال تیم هایی هستش که از قبل خودشون رو در موضع ضعف می دونن
اینا رو گفتم که بگم قطبی مقدس نیست و به نظر من در حد مربیان خوب ایرانیه و نه بیشتر
به عنوان یه پرسپولیسی همیشه براش احترام قائلم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من اصلا دلم نمی خواد به این جنبه از فوتبال فکر کنم، باز تو اسپانیا به طرفداراشون احترام قائلن مثلا همین بارسا

اره متاسفانه
به نظرم اگه بتونن هوادارا رو به جايگاهيي كه لياقتشو دارن برسونن واسه ورزش كشور هم خوبه و باعث پيشرفت ميشه.ولي خوب ديگه

نقل قول
دیکارمو که پدیده ای بود برا خودش ولی انصافا از بعضی بازیکنای فعلی بهتر بود

:
ايول خوشم اومد
نقل قول
اول بگم من خیلی دوسش دارم و به شدت طرفدارش هستم

توي فوتبالش منم قبولش دارم!
واقعا افتخار افريني بود براي ايران از همه بهتر اينكه توي زمان فوتبالش ادم تحصيل كرده اي به حساب ميومد
ولي خوب رفتارشو بايد درست كنه.
الان مورينيو هم مربي بزرگيه ولي دليل اينكه اينقدر بين مردم و هواداراي ساير تيما منفوره اين رفتاراي احمقانه و زنندشه.
گرفتن قيافه حق به جانب و طلب كار بودن از زمينو زمان
بازي رو باخته اخرش به داور ميتوپه البته دوست ندارم به دايي توهين كنم و با مورينيو مقايش كنم كه واقعا به نظرم داييي سر تر از مورينيو از نظر شخصيت ولي در كل رفتاراي نامناسب در هركسي باشه باعث سقوط خودش ميشه

نقل قول
من خودم تو رده های پایه کار کردم، نمی دونید چه استعداد هایی رو می سوزونن، معیار رسیدن به بالا کیفیت بازی نیست
معلومه تو این فوتبال چه مربی هایی موفق میشن

با چشم ديدم

نقل قول
کاش این بحث رو اینجا شروع نمی کردی چون به طور کامل به پرسپولیس مربوط نیست

اره راس ميگي البته من مثال قطبي رو براي كليت ماجرا زدم منظور مربي خارجي بود البته قطبي هم خيلي ايراد تو كارش بود اينو از ته قلب قبول دارم

۲۶ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
به نظرم اگه بتونن هوادارا رو به جايگاهيي كه لياقتشو دارن برسونن واسه ورزش كشور هم خوبه و باعث پيشرفت ميشه

هیچوقت اون روز رو نمی بینیم مثلا من به عنوان یه هوادار پرسپولیس دارم به این فکر می کنم که تو باشگاه به فکر همه چیز هستن جز ما هوادارا
نقل قول
ولي در كل رفتاراي نامناسب در هركسي باشه باعث سقوط خودش ميشه

البته به نظر من خیلی اخلاقای خوب هم داره مثلا اینکه اون همه سال تو آلمان بازی کرد بدون اینکه کوچکترین حاشیه تو زندگی شخصیش پیش بیاد (مهدوی کیا هم همینطور بود) یا اینکه هیچوقت دلالی بازیکن نکرده در حالی که شایعه همچین کاری پشت سر خیلی از مربیا هست
به نظر من بیشتر نحوه برخوردش با رسانه ها مشکل داره، نحوه حرف زدنش و کلا نحوه برخوردش
در واقع به نظر من شخصیت و اعتقاداتش خیلی خوبه اما آداب معاشرتش ضعیفه، مثلا اینکه به کسی باج نمیده رو خیلی دوست دارم اما نحوه حرف زدنش با خبرنگارا رو نه
این رو هم اضافه کنم من از اول فصل مخالف حرکت بعضی پرسپولیسی ها بودم که اسمش رو تو ورزشگاه ها صدا می زدن، خودش هم مصاحبه کرد و خواست فقط پرسپولیس رو تشویق کنن، این کار هم پرسپولیس رو وارد بحران می کنه هم چهره دایی رو بد جلوه میده، به نظر خودم هم باید استیلی رو حمایت کنن تا با آرامش کارش رو انجام بده نه اینکه براش شریک درست کنن، این بیچاره از روزی که اومد رنگ آرامش ندید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: break
پیام: ۱۸۰
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- مسی داوید ویا کاسیاس
- رونالدینیهو
- پرسپولیس. از تراکتور بدم مباد
- اسپانیا
- محسن خلیلی علی کریمی
- گواردیولا
- از علی دایی متـــنــفرم
گروه:
- کاربران عضو
واقعا متاسفم برای کسایی که اینقدر رو دایی تعصب دارن که اگه ازش انتقاد کنیم میگن خصومت شخصی داره!
به نظر من احمق ترین آدم ها متعصب ترین آدم هان چون تعصب باعث میشه آدم حقیقتو متوجه نشه!
اگه بحث منطق باشه جایگاهه راه اهن امسال و نتایج پرسپولیس تو فصل پیش کاملا گویا هستن و نیازی به توضیح نداره!
ولی آقایون مدعی منطق ولی با تعصب فقط میگن جام حذفی!
آقایون دایی ای که بازیکن بود هرچی بود تموم شد من نمیگم بازی کن بدی بود ولی الان بحث بار فنی و شخصیت طرفه!
قطبی هرچی بود حد اقل 1 قهرمانی لیگ اورد و از نظر اخلاقی هم که اصلا قابل مقایسه نیستند!ولی چرا اینقدر که دایی رو تشویق میکنن اون زمان قطبی رو تشویق نمی کردن؟این موضوع شک برانگیز نیست؟مگه همین طرفدارای پرسپولیس تو بازیای رو در روی صبا یا سایپا(زمان دایی) به دایی فحش ناموس نمیدادن چرا یه دفه محبوب قلبهاشون شد؟ عامل این محبوبیت فقط میتونه یه چیز باشه اونم پول و لیدر و این مسائله!

۲۶ مهر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۹۵,۹۹۵ بازدید
۱۸ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۵۵,۱۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۰,۴۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۵,۸۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۹,۵۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۷۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۳۸۳ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۵۳,۸۷۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۳۸۵ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۱۶ کاربر آنلاین است. (۱۷۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!