به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
RK12 نوشته:

بروین
راستی این خبره که هوادارای بارسا بعد دیدن شاهکار این دوتا ابله شعار دادن وبه رونالدو گفتن برو ایران گل بزن درسته؟؟؟

اين خبر راست باشه من سرمو كوبوندم به ايران
به خاطر دو تا.... آبروي ايران تو كل دنيا رفت

۱۱ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: alexfergosen
پیام: ۲۹۳
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- مسی-اینیستا-ژاوی-انری-
- یوهان کرویف
- ترجیحا سپاهان
- ارژانتین
- خلعتبری-شجاعی-حاج صفی
- پپ-الکس کبیر
- ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها نمیدونم بگم یا نه
ولی خواهش میکنم دیگه به این موضوع دامن نزنین .اگه خودمون دربارش اینقدر حرف نمیزدیم و نظر و کامنت و عکس و فیلم نمیدادیم و نمیگرفتیم و نگاه نمیکردیم الان کار به جایی نمیرسید که تیتر اصلی رسانه های غرب بشه .
فکر میکنم باید سکوت کنیم که مبادا روح جامعه بیشتر از این زخمی شه!

خداحافظ مربی !
و ممنونیم به خاطر زیباترین لحظاتی که برایمان خلق کردی!
۱۱ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: omid_sleepless
پیام: ۲,۴۴۴
عضویت از: ۶ مهر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
- بازیکنش نیست مربی میخای باشه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فائزه نوشته:

بچه ها نمیدونم بگم یا نه
ولی خواهش میکنم دیگه به این موضوع دامن نزنین .اگه خودمون دربارش اینقدر حرف نمیزدیم و نظر و کامنت و عکس و فیلم نمیدادیم و نمیگرفتیم و نگاه نمیکردیم الان کار به جایی نمیرسید که تیتر اصلی رسانه های غرب بشه .
فکر میکنم باید سکوت کنیم که مبادا روح جامعه بیشتر از این زخمی شه!
موضوع دیگه از این حرفا گذشته خاکبر سر این ادمای احمق که وسط زمینو با....... عوضی گرفتن

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
آخه این تیمه ما داریم؟ با سه تا باخت متوالی تو دربی (چهارمیش هم تو راهه ایشالله) میشه کنار اومد٬ باخت خونگی به شهرداری تبریز رو میشه یه کاری کرد٬ میشه یه خاکی بر سر گل خوردن از تیم ته جدولی تو دقیقه اول ر یخت٬ ولی اصلا نمیشه از مسئله اخلاقی به این فضاحت چشم پوشی کرد

من نمی دونم این شیث دیگه باید چی کار کنه که بندازنش بیرون! علی دایی هر چی نداشت حداقل با این آفت همونقدر که هست برخورد کرد. خیلیا از اینکار علی دایی انتقاد می کردن٬ بفرمایید اینم شیث!

۱۱ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
یه بار دیگه ازتون خواهش می کنم بحث علی دایی رو شرع نکنید که بحث بین طرفدارا و مخالفاش شروع نشه
نقل قول
من نمی دونم این شیث دیگه باید چی کار کنه که بندازنش بیرون!

واقعا که همینطوره
من بی صبرانه منتظرم که پرسپولیس این بازیکنا رو اخراج کنه
تا به حال به یاد ندارم که یه همچین لکه ننگی به دامن پرسپولیس افتاده باشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
گروه:
- کاربران عضو
شيث رضايي: نورمحمدي را قلقلک دادم

شکل آن صحنه به گونه‌اي است که بعضي‌ها قصد دارند منظور بدي از اتفاق افتاده برسانند، اما من فقط در حال قلقلک دادن نورمحمدي هستم.

شیث رضایی در اولین مصاحبه مفصل خود پس از بازی پرسپولیس مقابل داماش در گفتگو با اوج نیوز گفت"هر کس در خیابان مرا می‌بیند می‌گوید مگر تو چکار کردی؟" وی افزود: "هیچکس نفهمید چه اتفاقی افتاد اما بازتاب منفی و گسترده آن زایده تفکرات منفی برخی بود که با من مشکل شخصی داشتند. سال‌هاست در سطح اول فوتبال بازی می‌کنم. می‌فهمم در بازی پخش مستقیم آن هم در این مقطع همه زیر ذره‌بین هستند. من شیطنت دارم ولی بی ادب نیستم."

او ادامه داد: "دلم می‌خواهد تلویزیون دقیقا آن صحنه را پخش کند. هیچ مشکلی ندارم، باز هم تاکید می‌کنم کار خلافی انجام ندادم. من رضا نورمحمدی را قلقلک می‌دادم اما بعضی‌ها قصد دارند از شکل صحنه چیز دیگری جلوه بدهند."

شیث با اشاره به داستان مربوط به هواپیمای پرسپولیس در مسیر تهران-شیراز یادآور شد: "من آن اشتباه را مرتکب و بخاطر آن مجازات شدم اما این بحث چه ارتباطی به امروز دارد؟ خودم از کمیته انضباطی و منشور اخلاقی خواستم به صورت محرمانه از پلیس امنیت، دادگاه‌ها و تمام مراجع قضایی استعلام کند و اگر من فقط یک بار سابقه ارتکاب به عمل خلاف داشته یا دستگیر شده‌ام تا آخر عمر محرومم کنند."

بازیکن با سابقه پرسپولیس تاکید کرد: "شکل آن صحنه به گونه‌ای است که بعضی‌ها قصد دارند منظور بدی از اتفاق افتاده برسانند، اما من فقط در حال قلقلک دادن نورمحمدی هستم. حاج آقا عرشیان‌فر حدیثی از امام جعفر صادق نقل می‌کنند که «اگر 70 نفر کاری را تایید کنند اما خود فرد آن را رد کند باید به حرف آن شخص استناد کرد.» من هم قسم می‌خورم فقط رضا نورمحمدی را قلقلک دادم."

رضایی با حمایت از محمد نصرتی اظهار داشت: "محمد سابقه هیچ‌گونه عملی ندارد. نباید با او چنین رفتاری کنیم. یک لحظه اشتباهی صورت گرفت. اگر من جای محمد بودم احتمالا اعدامم می‌کردند."

او با اشاره به برنامه 90 و فردوسی‌پور گفت: "بعد از دیدن برنامه متوجه شدم چقدر دشمن دارم. فردوسی‌پور را به خدا واگذار می‌کنم."

وی درباره اظهار نظر علی دایی که گفته بود من قبلا درباره این بازیکن هشدارهایی داده بودم گفت: "ایرادی ندارد. من هم خدایی دارم و این عزیزان را به آن خدای بزرگم می‌سپارم. از آن روز به بعد اکثرا در خانه بودم و اصلا حال و روز خوبی ندارم. به خدا قسم ما هم خانواده داریم. مادرم که عزیزترین چیز زندگی من است، از این هجمه شوکه شده است. باید از حاج آقا مایلی کهن یک تشکر ویژه کنم. ایشان کسی بود که زنگ زد و به من دلداری داد. همچنین حاج آقا عرشیان‌فر مدیر سابق فرهنگی باشگاه پرسپولیس که زنگ زد و مرا دلداری داد تا دلگرمی پیدا کنم که در این روزگار هنوز هم مرد وجود دارد."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: anita-villa
پیام: ۴
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی هرناندز - مارک بارترا
- یوهاین کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
واقعا متاسفم براشون...بازیكنایه بارسلونا مثله مسی حتی اسم ایران هم به گوششون نخورده بود ولی شیث رضایی و نصرتی كاری كردن كه ایران برای همه مشهور بشه...!

۱۲ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: mohaddeseh.xavi
پیام: ۱۸۷
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی و ژاوي
- کرایف
- پرسپولیس
- آرژانتین- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- سرمربی بارسا،هرکس که میخواد باشه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
آنیتا نوشته:

واقعا متاسفم براشون...بازیكنایه بارسلونا مثله مسی حتی اسم ایران هم به گوششون نخورده بود ولی شیث رضایی و نصرتی كاری كردن كه ایران برای همه مشهور بشه...!

ديگه دوست ندارم برم نيوكمپ!! نميخوام ژاوي رو ببينم! اگه بپرسن كجايي هستي، چي جواب بدم؟؟؟؟ سر فراز باشي ميهن من...

خدا همه جا هست حتي در زمين چمن فوتبال!!!
۱۲ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- messi
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- برزیل . اسپانیا
- مگه ایران بازیکن داره
گروه:
- کاربران عضو
اخبار کوتاه از پرسپوليس

پس از جلسه با مديرعامل باشگاه پرسپوليس، اعلام شد که مربي دروازه‌بان‌هاي اين تيم تا اطلاع ثانوي در تمرينات قرمزپوشان حضور نداشته باشد.

تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در جام ولایت با 22 بازیکن در هتل اوین حضور دارد.
بازیکنانی مانند نورمحمدی، بادامکی و نوروزی که در تمرین امروز غایب بودند بعد از ظهر خود را به جمع قرمزپوشان رساندند.

*محمد رویانیان، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس امشب به هتل اوین رفت. وی در جلسه ای با سعید عزیزیان شرکت کرد و درباره مسائل مختلف با او بحث و گفت و گو کرد. به طور موقت اعلام شده که عزیزیان در تمرینات پرسپولیس حضور نداشته باشد تا بعد با وی از سوی باشگاه تماس بگیرند.

* وحید هاشمیان با اجازه کادر فنی برای رفع برخی مشکلاتش راهی آلمان شد و قرار است تا 2 روز دیگر به تهران برگردد.

* الهایی، بازیکن جوان تیم فوتبال پرسپولیس که در کیوسک ورزشگاه درفشی فر می‌خوابید و بر همین اساس علی کریمی انتقاداتی امروز از مسئولان باشگاه پرسپولیس انجام داد این بازیکن بعد از ظهر امروز از کیوسک به هتل رفت و محل اسکانش تغییر پیدا کرد.

* سفر پرسپولیس به دلیل باریکن زیاد در اردوی تیم ملی و مسابقات جام ولایت به امارات لغو شد. قرار است قرمزپوشان و به احتمال فراوان اردو در کرج برگزار کنند.

* حمید علی عسگر که به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر دچار مشکل شده بود با رفع مصدویت در بازی بعدی این تیم می‌تواند پرسپولیس را همراهی کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: cherlloyd
پیام: ۳۶
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۹۰
از: valencia
طرفدار:
- tiago-alexis-leo
- pep
- aslan liyaghatesho nadaran
- spain
- pif piiiif
- pep joon
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

اتفاقا اسم ایرانو شنیده بودن ولی به عنوان یه کشور اسلامی...
ولی الان همه برداشتشون از کشور ما یه چیز دیگست

۱۲ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۴,۵۱۱ بازدید
۱۹ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۴۸ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۸۲ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۶۴۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۷۲ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۵۳۸ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۵۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۸۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۷۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۸ کاربر آنلاین است. (۱۷۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!