به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده

خوشحالي مردم از يک تکه پارچه مهم‌تر است
قلعه‌نويي: مردم کاپيتان استقلال هستند

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: کاپيتان واقعي استقلال مردم هستند.
[قلعه‌نويي: مردم کاپيتان استقلال هستند]

امير قلعه‌نويي پس از تمرين امروز استقلالي‌ها در حضور خبرنگاران عنوان کرد:‌ خدا را شکر شرايط خوبي داريم. توانستيم بازي سختي را برابر گهر انجام دهيم و به برتري دست يابيم. بار ديگر از مهمان‌نوازي دورودي‌ها و اراکي‌ها تشکر مي‌کنم؛ سه روز خوب را در آنجا بوديم و کارهاي فرهنگي خوبي کردند و محبت زيادي به ما داشتند.

وي ادامه داد: طبيعتا در دور برگشت بازي‌ها بايد با قدرت ظاهر شويم و هر بازي براي ما حکم فينال دارد. براي ديدار با آلومينيوم محرومي نداريم و مصدومان نيز فقط بيک‌زاده است.

سرمربي تيم استقلال درباره عدم حضور نکونام در تمرينات استقلال يادآور شد: خودم هنوز با او صحبت نکرده‌ام. باشگاه بايد با او صحبت کند و به ما اطلاع بدهد که موضوع از چه قرار است.

قلعه‌نويي در باره بحث کاپيتاني استقلال تصريح کرد: اين مسائل براي استقلال تمام شده است و خواهش مي‌کنم شما هم وارد آن نشويد. معلوم است کاپيتان استقلال چه کسي است. کاپيتان واقعي مردم هستند. يک تيکه پارچه فرقي نمي‌کند به حسن برسد يا به حسين. مهم اين است که دل مردم را شاد کنيم. وقتي اين کار را انجام داديم يعني راه درستي را پيش رفتيم. ما سرباز کشوريم و تمام تلاش خود را مي‌کنيم تا بتوانيم دل مردم را شاد کنيم.

وي افزود:‌ شعور مردم بالا است و قداست‌ها را حفظ مي‌کنند. بحث کاپيتاني در ايران سنتي دارد و همه آن را رعايت مي‌کنند اما من متاسفم که کسي به جاي خوشحال کردن دل مردم دنبال اين يک تيکه پارچه است. در تيم ما اين مسائل نيست و من هم اجازه نمي‌دهم که چنين مسائلي به وجود بيايد. همه مخلصانه و خالصانه تلاش مي‌کنيم تا براي خدمت به مردم فعاليت کنيم و دل آنها را شاد کنيم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه در ابتداي فصل بحث کاپيتاني را به خود بازيکنان واگذار کرد و آيا با حضور مجيدي که مسائل مختلفي در روزنامه‌ها مطرح شده اين موضوع را به آنها واگذار مي‌کند يا خودش تصميم مي‌گيرد گفت: درباره حضور مجيدي بايد يک چيزي بگويم و آن اين که بيشتر از هر کسي فتح‌الله‌زاده از اين موضوع خوشحال شد. در آوردن مجيدي هيچ فشاري روي من نبود. فتح‌الله‌زاده حضور او را دوست داشت. اما اين موضوع را مديريت کرد و هيچ فشاري روي من نياورد. با تصميم خودم مجيدي به تيم آمد در باره کاپيتاني هم بايد بگويم که آنجايي که نياز باشد نظر مدير مجموعه يعني فتح‌الله‌زاده را مي‌گيرم. به هر حال ما زيرمجموعه او کار مي‌کنيم من هم آدم مشاوره‌اي هستم و کار خودم را بلد هستم. اجازه نمي‌دهم به تيم لطمه وارد شود. اگر لازم باشد در اين زمينه ورود مي‌کنم.

قلعه‌نويي درباره حضور بازيکنان تازه وارد تصريح کرد: همه بازيکنان خوب هستند چه بازيکناني که از گذشته بودند و چه بازيکناني که جديد به تيم اضافه شدند. از کساني هم که از تيم جدا شدند تشکر مي‌کنم. آنها هم بازيکنان خوبي بودند همه بايد به خاطر مردم و استقلال تلاش کنيم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال درباره عکسي که يکي از ليدرهاي استقلال با او در روزنامه‌ها انداخته و از حضور مجيدي در استقلال معترض شده، يادآور شد: آقايان به 20 سال گذشته برگردند ببينند چه کساني به او پول و پلاکارد مي‌دادند تا عليه قلعه‌نويي شعار بدهد. 20 سال گذشته باچه کساني در ارتباط بوده اين نشان از دموکراسي ما مي‌دهد که هر کسي را به باشگاه راه مي‌دهيم. حتي کساني که در گذشته مخالف ما بودند.

وي افزود: شما مي‌توانيد با خود او صحبت کنيد و ببينيد که در گذشته با چه کساني در ارتباط بوده است. خودش اعلام کرده بود که به او پول مي‌دادند و پلاکارد تا عليه من شعار بدهد. اين که ما همه افراد را به باشگاه راه مي‌دهيم نشان از دموکراسي ما دارد نمي‌توانيم بگوييم چه کساني وارد باشگاه شوند و چه کساني نيايند. اين مسائل نخ‌نما شده است.موارد براي 20 سال پيش است.

سرمربي تيم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: همه افراد برايم عزيز هستند و مهم اين است که استقلال را دوست داشته باشند. حال يک زمان قلعه‌نويي را دوست داشتند و روزي با او مخالف بودند ما ارزشي و معرفتي کار کرديم. همه افراد در ابتدايي که من آمدم دردسرهايي را به وجود آوردند اما پس از آن خود به اشتباه شان پي بردند و درست شدند. فضايي درست کرده‌ايم که هر کسي مي‌خواهد هر حرفي بزند.

وي ادامه داد: چه طور اين افراد روزي که جنجال درست مي‌کردند منتسب به قلعه‌نويي نبودند برويد از خود اين آقا بپرسيد 20 سال گذشته با چه کساني در ارتباط بوده حالا مدتي آمده و با ما عکس هم گرفته آن وقت منتسب به ما شده است. فضا را جوري درست کرديم که مخالفان هم حرف بزنند. سال گذشته افرادي که فحش مي‌دادند امسال همان افراد ما را تشويق مي‌کنند. ما اين کار را کرديم تا ذهن مردم روشن شود. به مردم و مخالفان خود هم احترام مي‌گذاريم.

قلعه‌نويي خاطرنشان کرد: استقلال راه خودش را پيدا کرده، هيئت مديره، کادر فني، بازيکنان مي‌دانند چه کار بايد بکنند.

وي در پاسخ به اين سؤال که اين ليدر در روزنامه‌اي عنوان کرده بود نظر شخصي خود را در مورد اعتراض به مجيدي عنوان کرد و کاري به قلعه‌نويي و حجازي ندارد، تصريح کرد: به روح مادرم اين موضوع را نمي‌دانستم.

سرمربي استقلال در پايان درگذشت نيما نهاونديان را تسليت گفت و اظهار داشت: او از بچه‌هاي خوب و سالم بود، با عزت بود و با عزت فوت کرد.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
ساموئل و مجيدي به هرمزگان نمي‌روند

دو بازيکن تيم فوتبال استقلال همراه اين تيم امروز به بندرعباس نمي‌روند.
[ساموئل و مجيدي به هرمزگان نمي‌روند]

تيم استقلال امروز ساعت 11:30 راهي به سمت بندرعباس پرواز مي کند تا فردا مقابل آلومينيوم هرمزگان به ميدان برود.

اين تيم امروز درحالي به اين سفر مي رود که فرهاد مجيدي به دليل صادر نشدن کارت بازي و همچنين آماده نبودن شرايط بدني و ساموئل به دليل 3 اخطاره بودن به بندرعباس نمي روند.

مجيدي در تهران تمرينات اختصاصي خود را پيگيري مي کند.

تيم استقلال در هتل هرمز مستقر مي شود و بعد از ظهر يک جلسه در بندرعباس تمرين مي کند.

ديدار تيم هاي آلومينيوم و استقلال ساعت 15 برگزار مي شود.

۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
صالح: قلعه‎نويي بهترين مربي نيم‎فصل است
مربي استقلال تهران از نتايج اين تيم در نيم‎فصل اول راضي است.
مجيد صالح با بيان اينکه در نظرسنجي برنامه 90 براي انتخاب بهترين مربي نيم‎فصل به قلعه‎نويي راي دادم، تصريح کرد: با توجه به اينکه در يکي دو بازي آخر فقط ميثم حسيني را از تيم بزرگسالان روي نيمکت داشتيم و بقيه بازيکنان ذخيره از تيم‎هاي اميد و جوانان باشگاه بودند، فکر مي‎کنم نتايج خوبي گرفته‎ايم و قلعه‎نويي هم بهترين مربي بود.

وي ادامه داد: با اين‎که مي‎گفتند تيم ما خيلي بازيکن دارد و در همه خطوط ترافيک داريم اما در نصف بازي‎ها مشکل کمبود بازيکن داشتيم. با اين حال عملکرد تيم خوب بود و به طور مثال شکست دادن سپاهان در اصفهان به نظرم 12 امتياز داشت. اگر در 2 بازي آخر که مي‎توانستيم امتياز بگيريم اما متاسفانه نشد حداقل مساوي مي‎گرفتيم با 2 امتياز اختلاف قهرمان نيم‎فصل مي‎شديم و در اين صورت کار بسيار ارزشمندي را انجام مي‎داديم.

سرمربي اسبق سايپا در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا که چند مربي از جمله مظلومي اظهار کرده‎اند اگر تيم اين فصل استقلال در اختيار آنها بود به راحتي قهرمان ليگ مي‎شدند، گفت: ابراز عقيده براي هر کسي آزاد است و ايشان هم تفکرات خودشان را دارند. فصل گذشته که با تيم سايپا 2 بار با استقلال روبه‎رو شديم، آنها تيم خوب و پرمهره‎اي بودند.

صالح با اشاره به صحبت‎هاي پرسپوليسي‎ها در مورد جام حذفي که مي‎خواهند قهرمان شوند، اظهار کرد: قشنگي فوتبال به همين چيزهاست. فعلاً که ما يک مرحله از پرسپوليس جلوتر هستيم و بايد منتظر ماند و ديد که در شهرآورد چه پيش مي‎آيد.

مربي استقلال با اشاره به برتري اين تيم برابر گهر در مرحله يک‎هشتم جام حذفي، افزود: هر ديدار در جام حذفي حکم فينال را دارد که خوشبختانه 2 فينال را با موفقيت پشت سر گذاشته‎ايم و بايد براي رويارويي با ابومسلم هم خودمان را آماده کنيم. خيلي خوشحاليم از اين‎که اولين تيم ليگ برتري بوديم که به دورود رفتيم و بايد از ميزباني اين تيم و هوادارانش تشکر کنم.

صالح در پايان با اشاره به اشتباهات داوري، خاطرنشان کرد: همانطور که فوتبال ما با فوتبال روز دنيا فاصله دارد داوري و استانداردهاي ما هم فاصله دارد. اشتباهات داوري در همه جا وجود دارد و اگر در فوتبال ايران از داور اشتباهي سر مي‎زند، سهوي است و عمدي در کار نيست.

۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
آغاز بليط فروشي از امروز
2000 بليط سهم استقلالي‌ها

مدير رسانه‌اي هيئت فوتبال هرمزگان از فروش بليط ديدار آلومينيوم و استقلال از روز سه‌شنبه خبر داد و گفت: طبق قانون و با توجه به تعداد صندلي‌هاي ورزشگاه خليج فارس دو هزار صندلي در اختيار استقلالي‌ها قرار مي‌گيرد.
[2000 بليط سهم استقلالي‌ها]

عبدالحميد مرادي امروز در خصوص تدابير هيئت فوتبال هرمزگان براي برگزاري ديدار تيم‌هاي آلومينيوم و استقلال تهران در بندرعباس گفت: با توجه به پيش بيني‌هاي صورت گرفته مبني بر استقبال گسترده هواداران از اين مسابقه، بليط فروشي ديدار تيم‌هاي آلومينيوم و استقلال 24 ساعت پيش از بازي يعني روز سه شنبه پنجم دي ماه در بندرعباس آغاز مي‌شود و علاقه‌مندان مي‌توانند براي تهيه بليط اين مسابقه به ورزشگاه خليج فارس بندرعباس، ورزشگاه تختي بندرعباس هيئت فوتبال و باشگاه آلومينيوم و همچنين اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان مراجعه کنند.

به گفته وي، تعداد محدودي بليط نيز در روز بازي و در ورزشگاه به فروش مي‌رسد.

وي در ادامه از ارسال بليط براي علاقه‌مندان به فوتبال در ساير شهرستان‌هاي هرمزگان نيز طبق اعلام اداره ورزش و جوانان هر شهرستان خبر داد و گفت: تعدادي بليط به آن شهرستان‌ها ارسال خواهد شد، تا هواداران يک روز پيش از بازي بليط خود را تهيه کنند.

مدير رسانه هيئت فوتبال هرمزگان در ادامه با تاکيد بر برخورد با راه اندازي بازار سياه بليط در اين مسابقه، اظهار داشت: طبق هماهنگي‌هاي هيئت با نيروي انتظامي، با هر کسي که در روز اين بازي بازار سياه به راه بيندازد، به شدت برخورد خواهد شد.

وي با بيان اينکه در مجموع 18 هزار بليط براي فروش در اين بازي ديده شده است، اضافه کرد: درب‌هاي ورزشگاه از ساعت 8 صبح باز و 12 ظهر يا هر زمان که پر شود بسته مي‌شود.

وي همچنين گفت: بليط اين بازي در جايگاه‌هاي معمولي برابر با سه هزار تومان و در جايگاه وي‌آي‌پي برابر با 10 هزار تومان است.

مرادي در ادامه از راه‌اندازي اينترنت جايگاه خبرنگاران ورزشگاه به صورت بي‌سيم نيز خبر داد.

۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
برترين خط دفاعي ليگ
استقلال در نيم فصل نخست از نگاه آمار

با توجه به نزديکي اتمام نيم فصل ليگ برتر باشگاه هاي فوتبال ايران، نگاهي به روند نتايج نيم فصل نخست استقلال مي تواند براي علاقمند به اين باشگاه حاوي نکات جالبي باشد.
[استقلال در نيم فصل نخست از نگاه آمار]

استقلال در پايان نيم فصل موفق به کسب 31 امتياز شد. اين تيم به همراه مس کرمان با دريافت يازده گل برترين خط دفاعي ليگ را در اختيار دارد.

ميانگين مجموع گل هاي زده‌ي استقلال در هر بازي 1.06 است که اين رقم در بازي هاي خانگي 1.25 و در بازي هاي خارج از خانه عدد 0.89 را نشان مي دهد.

ميانگين مجموع گل هاي خورده‌ي استقلال در هر بازي 0.65 است که اين رقم در بازي هاي خانگي 0.63 و در بازي هاي خارج از خانه رقم 0.67 را نشان مي دهد.

نتايج و اسامي گلزنان نيم فصل نخست

هفته - بازي - گلزنان

1 استقلال 1-0 آلومينيوم هرمزگان - جان واريو

2 سايپا2-1 استقلال - اکبرپور

3 استقلال 1-0 ذوب آهن اصفهان- منوچهري

4 مس کرمان 0-0 استقلال

5 استقلال 1-1 ملوان - برهاني

6 پرسپوليس 0-0 استقلال

7 استقلال 2-0 پيکان - اکبرپور – ميداوودي

8 راه آهن 0-2 استقلال برهاني – ميثم بائو

9 استقلال 0-0 فجرسپاسي شيراز

10 صنعت نفت آبادان 1-2 استقلال - رودريگو توسي – جانواريو

11 استقلال 1-0 صبا قم - برهاني

12 تراکتور 2-0 استقلال

13 استقلال 2-1 نفت تهران - ساموئل – برهاني

14 گهر دورود 0-2 استقلال - ساموئل – برهاني

15 سپاهان 0-1 استقلال - خسرو حيدري

16 استقلال 2-3 فولاد - نکونام - برهاني

17 داماش گيلان 1-0 استقلال

* در جدول بالا تيم ميزبان در سمت راست قرار داده شده است.

- استقلال در هيچ کدام يک از بازي هاي نيم فصل نخست خود موفق به برد با اختلاف بيش از دو گل نشده است.

- استقلال در هيچ کدام يک از بازي هاي نيم فصل نخست خود موفق به زدن بيش از دو گل نشده است.

- استقلال به همراه فولاد؛ 9 بازي بدون باخت متوالي را در کارنامه دارند.

- بهترين برد خانگي استقلال در مقابل پيکان با نتيجه 2-0 رقم خورده است.

- بهترين برد خارج از خانه استقلال نيز در مقابل راه آهن و گهر درود با نتيجه 2-0 رقم خورده است.

- بدترين باخت خانگي استقلال در مقابل فولاد با نتيجه 3-2 رقم خورده است.

- بدترين باخت خارج از خانه استقلال نيز در مقابل تراکتور سازي تبريز با نتيجه 2-0 رقم خورده است.

- استقلال در ده بازي اين فصل خود گلي را دريافت نکرده و در پنج بازي هم موفق به گلزني نشده است.

تعداد بازي برد باخت مساوي گل زده گل خورده امتياز

ميزبان 8 5 2 1 10 5 17

مهمان 9 4 2 3 8 6 14

مجموع 17 9 4 4 18 11 31

جدول گلزنان استقلال:

آرش برهاني ( 6 گل )

فابيو جانواريو – ساموئل – اکبرپور (2 گل )

منوچهري – توسي – بائو – ميداوودي – حيدري – نکونام ( يک گل )

- در هجده گل زده شده توسط تيم استقلال، سهم مهاجمان ( با فرض پست مهاجم براي سياوش اکبرپور و رودريگو توسي ) 11 گل ( 61 درصد از مجموع گلهاي اين تيم ) و سهم هافبک هاي اين تيم نيز 7 گل ( 39 درصد ) است.

- مدافعان استقلال در نيم فصل نخست گلي را براي استقلال به ثمر نرساندند.

- 5 گل از گلهاي نيم فصل نخست استقلال را خارجي هاي اين تيم به ثمر رسانده اند که در مجموع کل گلهاي تيم استقلال، رقم 36 درصدي را از گلهاي نيم فصل استقلال نشان مي دهد.

- با توجه به جدول دو دوره‌ي قبلي ليگ برتر، اگر استقلال در ادامه مسابقات مانند نيم فصل اول 31 امتياز کسب کند و با 62 امتياز ليگ را به اتمام برساند، در جايگاهي ما بين سوم و چهارم قرار خواهد گرفت.

۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
خرمگاه: قلعه‌نويي به دنبال قهرماني در آسياست

کاپيتان سابق استقلال گفت: استقلال در نيم‌فصل دوم شرايط بهتري خواهد داشت و فکر مي‌کنم قلعه‌نويي به دنبال قهرماني در آسياست.
محمد خرمگاه در خصوص شرايط تيم فوتبال استقلال عنوان کرد: با نفراتي که استقلال در نيم‌فصل جذب کرد شرايط بسيار بهتري پيدا کرد. در بازي برابر سايپا هم نشان داد که يک تيم آماده و رو به جلويي است. شرايط خيلي بهتر شده و در نيم‌فصل دوم نيز مي‌تواند بهتر عمل کند.

وي ادامه داد: فکر مي‌کنم قلعه‌نويي عزم خود را جزم کرده است که به عنوان قهرماني در آسيا دست يابد. با شرايط موجود نيز اين موضوع دور از دسترس نيست.

کاپيتان سابق تيم فوتبال استقلال در خصوص بحث کاپيتاني اين روزهاي آبي‌پوشان يادآور شد: فکر مي‌کنم کاپيتاني استقلال ارزش زيادي دارد اما مهم‌تر از آن بحث نتيجه گرفتن استقلال است. بايد به گونه‌اي عمل کنيم که استقلال بتواند نتيجه بگيرد و دل هواداران شاد شود که اگر اينگونه شود ارزش بازوبند دو برابر مي‌شود.

خرمگاه افزود: مي‌توان با تعامل و هم‌دلي اين موضوع را برطرف کرد. براي يک استقلالي نبايد خيلي مهم باشد که چه کسي کاپيتان باشد، مهم اين است که دل هوادار شاد بماند. متاسفانه عده‌اي دامن مي‌زنند تا مکتب استقلال را خدشه‌دار کنند که اين به هيچ عنوان قشنگ نيست. بازيکنان بزرگي چون فرهاد مجيدي آن‌قدر با کمال و درک و فهم هستند که بخواهند مکتب استقلال را پياده کنند.

خرمگاه درباره بازگشت فرهاد مجيدي افزود: مجيدي بازيکن قابلي است و توانمندي‌هاي زيادي دارد. به هر حال برهه‌اي نياز داشت که از تيم جدا بشود و با صلاحديد مديريت و کادر فني بار ديگر به تيم بازگشت. هم‌اکنون حرف زدن من چيزي را عوض نمي‌کند، اميدوارم که او بتواند شرايط را طوري رقم بزند که دل هواداران شاد شود.

بازيکن سابق استقلال درباره شايعه سرپرستي حاجيلو در اين تيم تصريح کرد:‌ حاجيلو يکي از باتعصب‌ترين بازيکنان استقلال به شمار مي‌رود و همه بايد از او تعصب را فرا بگيرند. او با استقلال شروع کرد و با استقلال هم تمام کرد. اگر بخواهيم حقي بدهيم نفر اول در استقلال نباشد نفر دوم به حساب مي‌آيد، بايد به پيشکسوتاني چون او احترام بگذاريم.

وي در مورد مسائلي که در مورد مکتب حجازي و مکتب استقلال مطرح شده گفت: من شاگرد حجازي هم بوده‌ام و همواره هم با افتخار اين موضوع را عنوان مي‌کنم، اما فکر مي‌کنم اگر حجازي هم زنده بود به عنوان مکتب استقلال نام مي‌برد. تمام افراد به نوعي زير پرچم اين مکتب بودند. جباري‌ها، پورحيدري‌ها، روشن‌ها، قلعه‌نويي‌ها، حجازي‌ها همه براي استقلال زحمت کشيده‌اند و در واقع يک مکتب داريم آن هم استقلال.

۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازگشت نکونام به جمع استقلالي‌ها

هافبک فوتبال استقلال پس از حل مشکلاتش فردا همراه آبي‌پوشان به هرمزگان مي‌رود.
[بازگشت نکونام به جمع استقلالي‌ها]

جواد نکونام که دو روزي است در تمرينات استقلال حاضر نمي‌شود پس از حل مشکلاتش و طي صحبت با مسئولان استقلال فردا همراه آبي‌پوشان براي برگزاري بازي با آلومينيوم به هرمزگان مي‌رود.

گفته مي‌شد نکونام به دليل برخي مسائل ناراحت است و به همين دليل در تمرينات شرکت نمي‌کرد اما وي امشب پس از صحبت با مسئولان باشگاه با آنها به توافق رسيد و به همين دليل فردا صبح همراه سايرين به هرمزگان مي‌رود.

۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
فغانی دیدار آلومینیوم و استقلال را قضاوت می کند
علیرضا فغانی بازی آلومینیوم هرمزگان و استقلال را قضاوت خواهد کرد. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بر این اساس بازی دو تیم را که از هفته هجدهم لیگ برتر برگزار می شود را علیرضا فغانی با کمک سعید علی نژادیان و محسن فریمانی سوت خواهند زد. داور چهارم این دیدار قاسم واحدی است. گفتنی است؛ دیدار آلومینیوم و استقلال روز چهارشنبه ساعت 16 برگزار می شود.

۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
دکتر فتح‌الله‌زاده:چه بهترمجیدی ازقلعه‌نوعی آموزش ببیند/در آینده ای نزدیک بقیه پول ردی را می دهیم
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: مجیدی در بحث مربیگری در حال آموزش دیدن است و چه بهتر که این آموزش را از قلعه‌نوعی ببیند. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،دکتر علی فتح‌الله‌زاده صبح روز دوشنبه پیش از ورود به نشست اتحادیه مدیران فوتبال کشور در جمع خبرنگاران درباره اظهارات سرمربی استقلال مبنی بر این که ممکن است از فرهاد مجیدی در خارج از زمین مسابقه استفاده شود اظهارداشت: مجیدی در حال طی کردن دوره مربیگری است. او توانایی‌های زیادی دارد. منظور قلعه‌نوعی این بوده که علاوه بر بازیگری در موارد دیگر هم از او استفاده کند. هر چند مجیدی در بحث مربیگری در حال آموزش دیدن است و چه بهتر که این آموزش را از قلعه‌ نوعی ببیند. مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا لیام ردی،دروازه بان استرالیایی از لیست‌ این تیم خارج شده تا مجیدی بتواند بازی کند عنوان کرد:دروازه‌بان استرالیایی در اصل از لیست ما خارج است،پول او 130 هزار دلار بوده که 70 هزار دلار آن باقی مانده است.پس از پرداخت باقی بدهی، در جا کارت بازی ردی باطل و کارت بازی مجیدی صادر می‌شود، اما مشکل اینجاست که نقدینگی را فعلا صرف پرداخت بدهی‌های دیگر کردیم تا در آینده‌ای نزدیک این پول را بپردازیم و برای مجیدی کارت بازی بگیریم.

۵ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده

از کادر فني آبي‌پوشان رخصت مي‌گيرم
ميداودي: هميشه خود را استقلالي مي‌دانم

بازيکن تيم فوتبال آلومينيوم گفت: هميشه خود را يک استقلالي مي‌دانم و محبت هواداران را فراموش نمي‌کنم.
[ميداودي: هميشه خود را استقلالي مي‌دانم]

مهاجم جديد تيم آلومينيوم هرمزگان درخصوص ديدار مقابل استقلال عنوان کرد: اين بازي براي هر دو تيم اهميت زيادي دارد. استقلال براي ماندن در کورس قهرماني و آلومينيوم براي خروج از جمع تيم هاي پايين جدول نياز به سه امتياز مسابقه دارند. هواي بندرعباس در اين چند روز بسيار عالي بوده و من اميدوارم که ديدار آلومينيوم و استقلال بازي زيبايي باشد.

ميداودي وضعيت تيم جديدش را خوب توصيف کرد و يادآور شد: آلومينيوم تيم جواني است و بازيکنان باانگيزه اي دارد. تلاش مجموعه باشگاه آلومينيوم در اولين سال حضور در ليگ برتر، حفظ اين تيم در جدول مسابقات است و مطمئن هستم که با حمايت هواداران اين کار تحقق مي‌شود. فضاي حاکم بر تيم آلومينيوم کاملا دوستانه است و کادر فني توانسته تيمي يکدست را آماده مسابقات کند که با هماهنگ شدن نفرات جديد مي توانيم در نيم فصل دوم نتايج خوبي کسب کنيم.

وي در خصوص وضعيت آمادگي اش بعد از حضور چند روزه در تمرينات آلومينيوم خاطرنشان کرد: حدود پنج روز است که در تمرينات آلومينيوم حاضر شده و رفته رفته از نظر آمادگي به وضعيت بهتري مي رسم. در اين چند روز با ساير بازيکنان تيم به هماهنگي نسبي رسيده ام و انشاءالله تا يکي-دو هفته آينده کاملا هماهنگ خواهيم شد.

مهاجم سابق استقلال درباره رويارويي با تيم سابقش تصريح کرد: قرعه بدين شکل بوده که در اولين بازي ام براي آلومينيوم مقابل تيم سابقم استقلال قرار بگيرم. در اين مسابقه تلاش خواهم کرد تا بازي خوبي انجام دهم و براي تيم جديدم موثر باشم. من براي نيم فصل دوم ليگ برتر با آلومينيوم هرمزگان قرارداد بسته ام و بايد در تمامي هفده مسابقه نيم فصل دوم براي موفقيت تيمم تلاش کنم.

ميداودي همچنين از رخصت گرفتن از کادر فني استقلال خبر داد و عنوان کرد: قبل از بازي آلومينيوم و استقلال به سمت نيمکت تيم استقلال مي روم و از آن ها براي حضور در ميدان اجازه مي گيرم. قبلا هم گفته ام که هميشه خودم را يک استقلالي مي دانم و جدايي ام از تيم استقلال باعث نمي شود که محبت هاي هواداران اين تيم بزرگ را فراموش کنم.

۵ دی ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۲۵,۸۹۱ بازدید
۲۱ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۸۱,۴۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۱,۸۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۸,۸۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۱,۵۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۵۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۷۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۰,۲۹۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۲۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۸۸ کاربر آنلاین است. (۱۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۸۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!