به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
یک نظرسنجی درپامپلونا: هواداران خواهان بازگشت نکونام به اوساسونا
این روزها اوساسونا، روزهای سختی را پشت سرمی گذارد. آنها به دلیل ناکامی در بازکردن دروازه حریفان به ندرت می توانند امتیازی کسب کنند و جایگاه بدشان در جدول این رقابتها نشان دهنده همه چیز است

دراین میان سران باشگاه به دنبال راهکار مناسبی برای رهایی از این بحران هستند و جالب اینجاست که روزنامه دیاریو دناوارر، یکی از روزنامه های پامپلونا در یک نظرسنجی دیجیتال این سوال را از هواداران اوساسونا پرسیده:« به نظرتان احتمال بازگشت نکونام به اوساسونا چطور می رسد؟»

67.55 % از شرکت کنندگان در این نظرسنجی از این ایده استقبال کردند. این ایده برای 26.76% بد بوده و 5.69 درصد از خوانندگان هم نظر خاصی راجع به این نظر نداشتند.

Més que un club
۹ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
استقبال گرم نکونام از مجیدی در تمرین استقلال/ جباری برگشت

تمرین استقلال امروز در شرایطی برگزار شد که یک اتفاق ویژه داشت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، اتفاق ویژه تمرین امروز این بود که نکونام و فرهاد مجیدی با دیدن یکدیگر به سمت هم رفتند و کاپیتان تیم ملی استقبال گرمی از مجیدی انجام داد.
هفته گذشته که مجیدی به تمرینات استقلال بازگشت، نکونام غایب بود و این دو بازیکن تا پیش از این با هم رودررو نشده بودند.
در تمرین امروز مجتبی جباری که در تمرین عصر پنجشنبه غایب بود به تمرینات بازگشت. ضمن اینکه کاماچو بازیکن بولیویایی استقلال برای حضور اردوی تیم ملی به کشورش رفته و در تمرین امروز حضور نداشت.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۹ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
تاريخ خبر: 1391/10/08

دکتر فتح الله زاده:اگر حجازی هم زنده بود از فرهاد دعوت می‌کرد که به استقلال بیاید/نکونام و رحمتی قهر نیستند

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: بعد از انقلاب تا حالا پرسپولیس همیشه بیشتر از ما امکانات و پول داشته است. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،دکتر علی فتح الله زاده صبح روز جمعه با حضور در برنامه ورزش و مردم در پاسخ به پرسش بهرام شفیع؛مجری برنامه پیرامون شایعه قهر جواد نکونام و مهدی رحمتی اظهار داشت:قهر نکونام و مهدی رحمتی درست نیست ما در ابتدای فصل نکونام را به عنوان کاپیتان انتخاب کردیم و در ادامه فصل نکونام خودش بازوبند را به رحمتی داد. در بازی آخر هم شاهد بودیم که رحمتی بازوبند را به جباری داد من شخصاً در این موضوع دخالت نمی‌کنم چرا که انتخاب کاپیتان برعهده سرمربی است. وی ادامه داد: من به بازیکنان گفته‌ام که در هر بازی بازوبند را به هم تعارف کنند. چند بازیکن در تیم داریم که می‌تواند کاپیتان باشند به همین دلیل از آنها درخواست کرده‌ام بازوبند را به هم تعارف کنند تا همه ببینند که ما هیچ مشکلی نداریم. دکتر فتح‌الله‌زاده در خصوص این نکته که نکونام گفته بود دلش شاد نیست و به همین دلیل در تمرینات حاضر نشد عنوان کرد: عمل و نگرش بازیکن برای ما خیلی مهم است. نکونام در اسپانیا و در سطح اول فوتبال اروپا بازی کرده است و شاید برخی از شوخی‌ها را جدی می‌گیرد. می‌خواستند بازیکن خوب ما را بگیرند و به همین دلیل من خودم در این موضوع ورود کردم و در 4،5 دقیقه مساله حل شد. وی با بیان اینکه هر تیمی آرزوی داشتن نکونام را دارد، گفت: فکر می‌کنم قلعه‌نوعی کار درستی کرد که نکونام را در دیدار برابر آلومینیوم وارد زمین نکرد. مجیدی با سابقه‌تر از نکونام و رحمتی و جباری است و به همین دلیل کاپیتان تیم خواهد بود هرچند که ما نباید در این موضوع دخالت کنیم.هر زمان مجیدی بازگشت، قلعه‌نوعی کاپیتان را انتخاب کند. مدیرعامل استقلال در خصوص پرداخت پول ردی عنوان کرد:‌ اگر بحثی غلط مطرح شود و غلط ادامه پیدا کند به فاجعه تبدیل خواهد شد ما با ردی توافق کردیم که 20 روز پس از فسخ قرارداد پولش را پرداخت کنیم. دکتر فتح‌الله‌زاده با بیان اینکه رینالدو از ما شاکی بود که پولش را پرداخت کردیم، ادامه داد: ما پول رینالدو را پرداخت کردیم اما صرافی که باید کار ما را انجام می‌داد خلف وعده کرد که این موضوع را هم برطرف خواهیم کرد. ما توزی و ردی را از لیست خارج کردیم و فردا هم کارت بازی فرهاد مجیدی را می‌گیریم هر تیمی می‌تواند بازیکنانش را کنار بگذارد و با تعهدی که می‌دهد مشکلات احتمالی را برطرف کند. وی درباره تبعیض بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در بحث مالی گفت: بعد از انقلاب تا حالا پرسپولیس همیشه بیشتر از ما امکانات و پول داشته است. رحمتی و سایر بازیکنان قسط‌های عقب‌ افتاده خود را از من می‌خواهند به همین دلیل من در چند روز اخیر 83 میلیون، 75 میلیون قرض گرفتم و پس از آن 800 میلیون هم از پرهام وام گرفتم تا پول بازیکنان را پرداخت کنم. فتح‌زاده ادامه داد:‌ در شهرک اشرفی اصفهانی آپارتمانی ساخته شده است که تنها دو واحدش متعلق به من است اما همه می‌گویند تمام این آپارتمان مال من است که این صحت ندارد. 800 میلیونی که از پرهام وام گرفته‌ام در مدت هشت ماه به وی بازمی‌گردانم. مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود نکونام به اساسونا یا النصر امارات خواهد رفت، تصریح کرد:‌ خیر، این موضوع درست نیست و نکونام تا آخر فصل در استقلال می‌ماند. وی در باره شایعه قهر نکونام و رحمتی تأکید کرد:‌ این دو بازیکن مشکلی با هم ندارند. شب قبل از بازی با آلومینیوم هم شاید سرمربی خواسته که این دو بازیکن در کنار هم نباشند. دکتر فتح‌الله‌زاده درباره اینکه زمانی که مجیدی می‌خواست به استقلال بیاید برخی‌ها مخالف حضور وی بودند، عنوان کرد:‌ اگر در انتقال اخبار دقت کنیم همه چیز روشن می‌شود. اگر فیلم اعتراض برخی‌ها به حضور مجیدی دراستقلال را مشاهده کنیم متوجه می‌شویم که تنها هفت نفر بودند که با این موضوع مخالف بودند و سایرین موافق حضور مجیدی در استقلال بودند. به هر حال در ورزشگاه آزادی خواهید دید که مجیدی چقدر هوادار دارد. اگر حجازی هم زنده بود از فرهاد دعوت می‌کرد که به استقلال بیاید. وی در مورد صحبت‌های اخیر مجیدی و قلعه‌نویی مبنی بر مکتب حجازی و مکتب استقلال خاطرنشان کرد: نباید نام مکتب را وارد فوتبال کنیم چرا که این واژه مربوط به اعتقادات است نه ورزش. در ورزش باید از کلمه اسطوره استفاده کرد و باید قبول کنیم که حجازی در فوتبال ایران یک اسطوره بود. مدیرعامل تیم فوتبال استقلال در خصوص اظهارات تقوی سرمربی تیم فوتبال سایپا مبنی براینکه برخی‌ها با رفتار غیر حرفه‌ای بازیکنان جوان ما را هوایی می‌کنند، گفت: من رابطه بسیار خوبی با حیدری مدیرعامل سایپا و تقوی،سرمربی این تیم دارم و به همین دلیل سراغ بازیکنان نمی‌روم. ممکن است دلال‌ها به سراغ بازیکنان سایپا رفته باشند؛ از همین‌جا اعلام می‌کنم هیچ بازیکنی از سایپا بدون اجازه حیدری و تقوی به استقلال نخواهد آمد. در ادامه برنامه ،تقوی در تماس با برنامه تاکید کرد هرگز نام تیمی را بیان نکرده است. وی درباره اشتباهات داوری در دیدارهای اخیر استقلال عنوان کرد:‌ در دیدار برابر آلومینیوم داور مسابقه دو پنالتی به سود ما اعلام نکرد و حتی یک گل ما را هم مردود اعلام کرد اما من معتقدم فغانی یکی از بهترین داوران است. اگر حتی نتیجه بازی را هم واگذار می‌کردیم باز هم این موضوع را مطرح می‌کردم چرا که از اقتدار فغانی خوشم می‌آید چون وی اقتدارش را با احترام به همه نشان می‌دهد. دکتر فتح‌الله‌زاده درباره میزبانی دورودی‌ها نیز گفت:‌ آنها نشان دادند تماشاگران شایسته‌ای دارند و حق‌شان است که در لیگ برتر هم میزبان تیم‌های حریف باشند. باز هم درود می‌فرستم به مردم دورود. مربی پرتلاشی به نام مایلی‌کهن در این تیم فعالیت می‌کند و همه باید به وی کمک کنند. معتقدم گهر دورود پتانسیل ماندن در لیگ را دارد. دارا و ندار حرف درستی بود که مایلی‌کهن به آن اشاره کرد هرچند که داراتر از ما هم در لیگ برتر هستند. وی درباره اینکه چرا باشگاه استقلال بیشتر در بخش فوتبال فعالیت می‌کند، گفت: ما حداقل شش رشته دیگر را هم راه‌اندازی کرده‌ایم اما متأسفانه آنها به چشم نمی‌آیند چرا که هنوز متمرکز نشد‌ه‌اند و برخی مواقع به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانیم آنها را حفظ کنیم. در پایان برنامه بهرام شفیع کلماتی را مطرح کرد و از فتح‌الله‌زاده خواست نظرش را در خصوص این کلمات بگویید: استقلال: محبوب قلب‌ها کمپ حجازی: آروزی دیرینه من و هواداران رویانیان:‌ دوست خوب من پرویز مظلومی: سوبله چوبله حسن روشن: عجوبه تمام نشدنی فوتبال مایلی‌کهن: عزیز ما چک برگشتی: فتح‌‌الله‌زاده حجازی: اسطوره کفاشیان: مدیر توانا بمب‌ ترکاندن: برو بالاتر... شوالیه: من شوالیه نیستم دوستان لطف کنند اگر لایق هستم مرا «حاج علی» صدا کنند.

۹ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال:داور دو پنالتی برای استقلال نگرفت/اخراج بازیکن آلومینیوم درست بود
رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: علیرضا فغانی در بازی آلومینیوم هرمزگان مقابل استقلال دو پنالتی را برای تیم میهمان نگرفت. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،حسین عسگری درباره دیدار آلومینیوم هرمزگان و استقلال در بندرعباس اظهار داشت: "روز خوب فغانی نبود. باید بگویم که از شانس این داور استقلال توانست بازی را ببرد؛ چرا که دو پنالتی مسلم را برای استقلال تهران نگرفت. در صحنه پنالتی اول هیچ شبیه‌سازی اتفاق نیفتاد و روی مهاجم استقلال کاملا خطا شد. در صحنه دوم خطای هندپنالتی کاملا محرز بود و باید پنالتی می‌گرفت. ضمن این‌که داور به درستی بازیکن آلومینیوم را اخراج کرد؛ چرا که بر اساس گزارش ناظر داوری این بازیکن از الفاظ زشتی استفاده کرده بود."

۹ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
مرادی:گل برهانی سالم بود/روی بازیکن استقلال داخل محوطه جریمه خطا شد
یک کارشناس داوری تاکید کرد که گل آرش برهانی در بازی استقلال مقابل آلومینیوم هرمزگان صحیح بود. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال،مسعود مرادی درباره گل آرش برهانی به آلومینیوم در بازی روز چهارشنبه اظهار داشت:تماشای تصویر نشان می دهد این گل در شرایط آفساید به ثمر نرسید و کاملا سالم بوده است. وی درباره صحنه دیگری که در نیمه دوم روی ایمان موسوی،مهاجم استقلال در داخل محوطه جریمه خطا شد عنوان کرد:در این صحنه روی بازیکن استقلال خطا شد و خطا پنالتی بود.

۹ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده

موسوی: پشتکم قابل هواداران را نداشت/ با توصیه های کادرفنی صدر جدول را پس گرفتیم

مهاجم تیم استقلال گفت: در دور برگشت بازی های خانگی برای استقلال ارزش زیادی دارد و باید با حمایت هواداران این بازی را به نفع خود به پایان برسانیم.
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، ایمان موسوی درباره بازی استقلال مقابل آلومینیوم اظهار داشت: خدا را شکر سه امتیاز با ارزش را در اولین بازی دور برگشت گرفتیم.آلومینیوم بازی خوبی را انجام داد.خوشبختانه توصیه های کادر فنی را انجام دادیم و صدر جدول را پس گرفتیم.
وی درباره گلزنی دوباره اش برای آبی پوشان عنوان کرد:خوشحالم در لیگ برتر هم اولین بازی ام برای استقلال با گل همراه بود.تلاش می کنم در ادامه مسابقات هم برای استقلال گل بزنم اما برای همه ما مهم موفقیت استقلال است.
موسوی درباره صحنه مشکوک به پنالتی روی او در نیمه دوم که باعث شد داور به وی اخطار بدهد گفت:شک نکنید در آن صحنه بازیکن حریف روی من خطا کرد و آن صحنه پنالتی بود اما داور اعتقادی به این موضوع نداشت.
وی درباره پشتکی که در نیمه دوم در هنگام پرتاب اوت زد، اظهار داشت:با این کار خواستم روحیه و اعتماد به نفسم را نشان دهم و این کار قابل هواداران استقلال را نداشت.
موسوی درباره بازی استقلال مقابل سایپا گفت:بازی سختی در پیش داریم.در دور برگشت بازی های خانگی برای استقلال ارزش زیادی دارد و باید با حمایت هواداران این بازی را به نفع خود به پایان برسانیم.
وی درباره رویارویی اش با میلاد میداوودی و اینکه برخی بازی را رقابت میان او و این بازیکن می دانستند عنوان کرد:میلاد بازیکن بزرگی است.او را دوست دارم و فوق العاده بازی کرد.

۹ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
مدیران و کادرفنی مس کرمان حق داشتند که با جدایی‌ رضا عنایتی مخالفت کنند چرا که تا به این هفته به تنهایی ۱۲ امتیاز به حساب تیم نارنجی‌پوش کرمان واریز کرده است.

به گزارش ستاره ها؛ او در بازی با سپاهان هم گل حساسی زد تا مس برنده این دیدار حساس شود.عنایتی در مورد این موضوع که در نهایت در مس کرمان ماندگار شد می گوید:«من دنبال جدایی بودم چون به خاطر یکسری مشکلات شخصی و خانوادگی نمی‌توانستم در کرمان بمانم اما از آنجایی که با باشگاه مس قرارداد داشتم خودم تصمیم‌گیرنده نبودم.
با وجود اینکه از تیم‌های زیادی هم پیشنهاد داشتم ولی مدیران باشگاه به جدایی‌ام رضایت ندادند. آنها در تلاش هستند تا شرایط حضور خانواده‌ام را در کرمان فراهم کنند تا من هم دیگر دغدغه‌ای نداشته باشم.»

پس از مطرح شدن بحث استقلال، خبر پرسپولیسی شدن عنایتی هم منتشر شد.او در این خصوص می گوید:«خودم که در جریان نبودم ولی مثل اینکه مدیران پرسپولیس مذاکراتی را با مسئولان باشگاه‌مان انجام داده بودند که البته نمی‌دانم چرا پس از منتشر شدن خبر آن را تکذیب کردند. سابقه ورزشی‌ام را یک‌شبه به دست نیاورده‌ام که عده‌ای بخواهند آن را بازیچه قرار بدهند. من دنبال پرسپولیسی شدن نبودم که آقایان پس از مذاکره با مسئولان مس اقدام به تکذیب آن کردند.
احترام زیادی برای این تیم و هوادارانش قائل هستم اما خون من آبی است و هیچ وقت به پرسپولیس نمی روم.سال‌ها با پیراهن استقلال بازی کرده‌ام و نمی‌توانستم خیلی راحت به این تیم پشت کنم.»

عنایتی در مورد بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال و بحث کاپیتانی هم حرف می زند:«استقلال خانه بازیکنانی مثل فرهاد است و من از بازگشت این بازیکن حسابی خوشحال شدم.

امثال فرهاد شناسنامه استقلال هستند و مطمئن هستم که این بازیکن دوباره در استقلال خواهد درخشید.اظهار نظر در مورد بازوبند هم در حیطه وظایف من نیست اما فکر می‌کنم تا وقتی فرهاد هست کسی نباید خودش را محق بستن بازوبند بداند. امیرخان خوب می‌دانند که چطور از پس حل این مشکل بربیاید.»

۹ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
سازمان ليگ: به مجيدي كارت بازي نمي‌دهيم
مديرعامل باشگاه استقلال روز گذشته از صدور كارت بازي مجيدي در روز شنبه (امروز) خبر داد، اما ظاهرا اين خبر هم شامل همان قاعده‌اي مي‌شود كه علي فتح‌الله‌زاده پيش‌ترها از آن خبر داده بود: «حرف مرد دو تاست!»

مصطفی شهبازی در خصوص کارت بازی فرهاد مجیدی و اظهار نظر مدیرعامل باشگاه استقلال مبنی بر اینکه کارت بازی این مهاجم برای بازی با سایپا صادر خواهد شد، گفت: کارهای مربوط به کارت بازی فرهاد مجیدی انجام شده است اما تا این لحظه استقلالی‌ها پول "لیام ردی"، دروازه‌بان پیشین استرالیایی خود را پرداخت نکرده و یا رضایت‌نامه وی را در اختیار سازمان لیگ قرار نداده‌اند.

وی در همین خصوص تاکید کرد: مطمئن باشید تا زمانی که استقلالی‌ها تعهدات خود را در قبال توافق‌نامه‌ای که با این بازیکن استرالیایی داشته‌اند انجام ندهند، کارت بازی وی صادر نخواهد شد و برای مجیدی مجوز بازی مقابل تیم سایپا در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر صادر نخواهد شد.

البته لازم به ذكر است كه مجيدي هنوز به آمادگي لازم براي حضور در ميدان نرسيده و بعيد است استقلالي‌ها عجله چنداني براي دريافت كارت بازي او داشته باشند.

Més que un club
۹ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
ابهامات درمورد صدور کارت بازي مجيدي

در حالي که مسئولان فدراسيون فوتبال صادر شدن کارت بازي فرهاد مجيدي را منوط به پرداخت بدهي دروازه‌بان استراليايي استقلال کرده بودند، اظهار نظرهاي جديد بر ابهامات اين ماجرا افزوده و وضعيت را پيچيده‌تر از قبل کرده است.
[ابهامات درمورد صدور کارت بازي مجيدي]

به نقل از مهر، قرارداد فرهاد مجيدي با استقلال در شرايطي در ساعات پاياني فصل نقل و انتقالات نيم فصل به ثبت رسيد که طبق توافق نامه اي که بين مسئولان باشگاه، مدير برنامه و "ليام ردي" امضا شد، استقلالي ها متعهد شدند، مبلغ 84 هزار دلار طلب ردي را پرداخت کنند. مسئولان فدراسيون فوتبال هم صادر شدن کارت بازي مجيدي را منوط به پرداخت اين مبلغ عنوان کردند.

اما به نظر مي رسد با گذشت چند روز از پايان فصل نقل و انتقالات، اظهار نظرهاي متناقض عوامل درگير دراين ماجرا، اوضاع را پيچيده تر از قبل کرده و به درستي مشخص نيست کارت بازي مجيدي در چه شرايطي صادر خواهد شد.

رئيس سازمان ليگ پس از ثبت قرارداد مجيدي در اين مورد گفت: "مسئولان باشگاه استقلال بايد مجيدي را در فهرست نفرات خود جانشين "ليام ردي" کنند و به همين دليل کارت بازي فرهاد مجيدي صادر نخواهد شد. بنابراين تا زمانيکه باشگاه استقلال 84 هزار دلار "ليام ردي" را پرداخت نکند و او بصورت توافقي از استقلال جدا نشود، مسئولان اين باشگاه نمي‌توانند بازيکن ديگري را جانشين اين دروازه‌بان استراليايي کنند".

رئيس سازمان ليگ همچنين تاکيد کرد: "صحبت هاي مسئولان استقلال مبني بر خروج نام "رودريگو توزي" از فهرست نفرات تيم خود و قرار گرفتن نام فرهاد مجيدي به جاي اين بازيکن در اين ليست صحت ندارد زيرا توزي براي مشخص شدن وضعيتش از استقلال به فيفا شکايت کرده است".

بهروان همچنين خاطرنشان کرد: " تا زمانيکه مطالبات "ليام ردي" پرداخت نشده و اين دروازه‌بان استراليايي رضايت ندهد، استقلالي‌ها نمي‌توانند بازيکن ديگري را به فهرست نفرات خود اضافه کنند، به همين دليل کارت بازي فرهاد مجيدي صادر نمي‌شود".

پس از آن علي فتح الله زاده مدير عامل باشگاه استقلال نيز تاکيد کرد که مشکل صدور کارت بازي فرهاد مجيدي تا روز شنبه و پيش از بازي با سايپا حل خواهد شد. وي در اين خصوص گفت: دو بازيکن خارجي را از فهرست اين تيم کنار گذاشته و کارت بازي وي تا روز شنبه و پيش از بازي با تيم سايپا در هفته نوزدهم رقابت هاي ليگ برتر صادر خواهد شد.

مصطفي شهبازي مسئول نقل و انتقالات سازمان ليگ هم در گفتگو با خبرنگار مهر در اين مورد گفت: کارهاي مربوط به کارت بازي فرهاد مجيدي انجام شده است اما تا اين لحظه استقلالي ها پول "ليام ردي"، را پرداخت نکرده و يا رضايت نامه وي را در اختيار سازمان ليگ قرار نداده اند. تا زماني که استقلالي ها تعهدات خود را در قبال توافق نامه اي که با اين بازيکن استراليايي داشته اند انجام ندهند، کارت بازي مجيدي صادر نخواهد شد.

علي کاظمي در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اين پرونده اعتقاد ديگري دارد و مي گويد: مسئولان باشگاه استقلال نيز مي توانند با استناد به حکم قطعي کميته انضباطي در خصوص پرونده " ليام ردي" از ما تقاضاي صدور کارت بازي فرهاد مجيدي را کنند که در اين صورت ما کارت بازي وي را که مقدماتش نيز آماده شده صادر مي کنيم.

وي تاکيد کرد: در صورتيکه تا پايان وقت اداري روز يکشنبه " ليام ردي" يا مدير برنامه هاي وي خواستار تجديد نظر در حکم کميته انضباطي و ارجاع آن به کميته استيناف شوند، کميته انضباطي قادر به صدور راي نهايي نخواهد بود و متعاقب آن نيز ما نمي توانيم کارت بازي فرهاد مجيدي را صادر کنيم، در نتيجه اين بازيکن به بازي با تيم سايپا نمي رسد.

اما اظهارات حسين عبداللهي، دبير کميته انضباطي تناقض بين مسئولان درگير در اين ماجرا را بيشتر مي کند. وي به خبرنگار مهر مي گويد، باشگاه استقلال طبق توافق نامه اي که با " ليام ردي" و مدير برنامه هايش داشت، تا تاريخ 18 دي ماه نسبت به پرداخت مطالبه مالي وي وقت دارد.

عبداللهي تصريح مي کند: کميته انضباطي در تاريخ چهارم دي ماه حکم به فسخ قرارداد " رودريگو" توزي ديگر بازيکن خارجي استقلال داده که تا به امروز هيچ يک از طرفين دعوي نسبت به حکم صادره اعتراضي نداشته و خواستار تجديد نظر نشده اند، بنابراين طبق قانون اگر تا پايان وقت اداري روز يکشنبه طرفين تقاضاي تجديد نظر نکنند، کميته انضباطي حکم قطعي فسخ قرارداد " توزي" را صادر کرده و مسئولان باشگاه استقلال نيز پس از طي شدن روال قانوني مي توانند حکم قطعي را در اختيار مسئولان سازمان ليگ قرار دهند تا آنها نيز نسبت به صدور کارت بازي فرهاد مجيدي اقدام کنند.

اين اظهار نظرها در شرايطي صورت مي گيرد که براساس اعلام ابتدايي مسئولان، قرارداد مجيدي تنها در صورت خارج شدن نام "ليام ردي" صادر مي شد و هيچ اظهار نظري در مورد "توزي" صورت نگرفته بود.

۱۰ دی ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش تمرين آبي‌پوشان

تمرين تيم فوتبال استقلال در غياب 30 دقيقه‌اي تماشاگران برگزار شد.
[گزارش تمرين آبي‌پوشان]

به گزارش فارس، تيم فوتبال استقلال که قرار است روز دوشنبه به مصاف سايپا برود از ساعت 15 امروز در کمپ زنده‌ياد حجازي تمرينات خود را پيگيري کرد. آروه کاماچو بازيکن بوليويايي استقلال که قرار است امروز در ديدار دوستانه‌اي براي تيم ملي کشورش به ميدان برود تنها بازيکن غايب تمرين امروز بود.

* در ابتداي تمرين بازيکنان به بازي تنيس فوتبال پرداخته و پس از آن فرهاد مجيدي آخرين بازيکني بود که خود را به ورزشگاه رساند. وي بلافاصله پس از حضورش مورد استقبال طرفداران اين تيم قرار گرفت.هنگامي که تمرين تيم استقلال آغاز شد سرمربي اين تيم بازيکنان را جمع کرد و در خصوص ديدار آينده مقابل سايپا به صحبت پرداخت.

*منصور پورحيدري، ميرشاد ماجدي، دکتر نوروزي، دين‌محمدي و شاهرخ بياني از نزديک تمرين استقلال را نظاره کرد.

* فرهاد مجيدي که در اين چند روز تمرينات اختصاصي را پشت سر گذاشته باز هم زيرنظر بدنساز آبي‌پوشان به تمرين پرداخت.

* سياوش اکبر‌پور بعد از گذشت 40 دقيقه از تمرين از ساير بازيکنان جدا شد و به رختکن رفت.

* امير قلعه‌نويي در حاشيه تمرين امروز تيم استقلال گفت‌وگوي کوتاهي با سيد‌مهدي رحمتي دروازه‌بان اين تيم داشت.

* ميثم بائو که تا همين هفته گذشته تمرينات فيزيوتراپي را انجام مي‌داد امروز هم برنامه‌هاي اختصاصي زيرنظر کادر پزشکي را پشت سر گذاشت.

*حدود 100 نفر از طرفداران تيم استقلال در تمرين امروز حضور داشتند که پس از گذشت يک ساعت مسئولان کمپ از آنها خواستند تا ورزشگاه را ترک کنند. سرمربي تيم استقلال قصد داشت تا تمرينات تاکتيکي مهمش را به دور از چشم طرفداران تيمش انجام دهد.

* آخرين برنامه تمرين امروز استقلال ارسال از جناحين بود که بازيکنان از اين توپ‌ها براي گلزني استفاده مي‌کردند. جواد نکونام و مجتبي جباري از آماده‌ترين بازيکنان تيم استقلال در تمرين امروز بودند و در برخي از صحنه‌ها با تشويق سرمربي روبه‌رو شدند.

تيم فوتبال استقلال فردا آخرين تمرين خود را قبل از ديدار با سايپا از ساعت 15 برگزار خواهد کرد و اين تيم روز دوشنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف شاگردان مجتبي تقوي خواهد رفت.

۱۰ دی ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۰
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۳
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۷۹,۱۶۲ بازدید
۱۶ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۳۷,۴۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۹,۶۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۳,۴۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۴۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۸,۱۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۴,۲۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۱۰۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۹,۹۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۲۸۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۳۲۷ کاربر آنلاین است. (۱۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!