به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش و حاشیه های تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تهران(نوبت عصر)

درخواست هواداران از قلعه‌نویی، تشویق رحمتی و فرار مربی استقلال از آقاوسط
تیم استقلال که خود را برای دیدار مقابل پرسپولیس آماده می‌کند، از ساعت 15 امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی برنامه‌های آماده سازی خود را پیگیری کرد.

آبی‌پوشان که صبح امروز در سالن وزنه آکادمی المپیک تمرین کرده بودند، با تشخیص امیر قلعه‌نویی فقط با بازیکنان ذخیره برنامه‌های تاکتیکی خود را پیگیری کردند و 11 نفر اصلی استقلال در دیدار مقابل ملوان در تمرین غایب بودند. البته مهدی رحمتی تنها بازیکنی بود که در تمرین حاضر شده و زیر نظر حمید بابازاده تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشت.

* قبل از شروع تمرین هواداران استقلال با پخش شیرینی از یکدیگر استقبال کردند.

* در ابتدای تمرین قلعه‌نویی در برنامه‌های آماده‌سازی استقلال حضور نداشت و فیلم دیدار گذشته پرسپولیس را تماشا می‌کرد.

* سیروس دین‌محمدی، شاهرخ بیانی و منصور پورحیدری و همچنین مهدی فنونی‌زاده در تمرین امروز حاضر بودند.

* مهدی رحمتی که خبر کناره‌گیری‌اش از روز گذشته سروصدای زیادی ایجاد کرده، امروز تمرینات سنگینی را پشت سر گذاشت. وی در همان ابتدا با تشویق اندک تماشاگران حاضر در کمپ حجازی روبرو شد.

در ادامه همین تماشاگران امیر قلعه‌نویی را مورد تشویق قرار دادند و از او خواستند استقلال در بازی روز جمعه پرسپولیس را شکست دهد.

* هنگامی که بازیکنان دو تیم سبز و آبی در حال انجام بازی آقا وسط بودند، ستار همدانی مرتکب اشتباهی شد که قرار بود به عنوان شخصی که توپ را می‌گیرد به وسط زمین برود اما او این کار را انجام نداد و هنگامی که با اصرار بازیکنان استقلال مواجه شد، عباس محمدرضایی را به جای خود به میانه زمین فرستاد.

* در حاشیه تمرین امروز، منصور پورحیدری درحالی که تمایل به انجام صحبت درباره دربی نداشت در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید شما اعلام کرده بودید که باشگاه در خصوص پرداخت مطالبات رینالدو کوتاهی کرده است، گفت: هرگز چنین صحبتی انجام ندادم و این نقل قول از من اشتباه است.

* در جریان تمرین امروز فرزاد حاتمی با یکی از هواداران نوجوان استقلال که روی ویلچر نشسته بود شوخی می‌کرد و به او می‌گفت چرا کفش قرمز به پا کرده‌ای.

* عباس محمد رضایی و حسن اشجاری دو بازیکنی بودند که زودتر از سایرین محل تمرین را ترک کردند.

* تمرینات تیم استقلال فردا مجددا پیگیری خواهد شد و طی آن رسانه‌هایی که قصد انجام مصاحبه و گرفتن گزارش از تمرین آبی‌پوشان را دارند تنها روز سه‌شنبه می‌توانند با حضور در کمپ زنده‌یاد حجازی اطلاع‌رسانی کنند. قرار است تمرینات استقلال چهارشنبه و پنجشنبه بدون حضور تماشاگران و اهالی رسانه برگزار شود. آبی‌پوشان روز چهارشنبه راهی اردوی پیش از بازی خواهند شد.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس روز جمعه از ساعت 15 و در 76،مصاف دو تیم در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
حاتمی: زمانی که 20 ساله بودم هم مقابل پرسپولیس بازی کردم

مهاجم تیم استقلال گفت: با ۲۰ سال سن مقابل ۹۷ هزار تماشاگر برابر پرسپولیس بازی کردم
فرزاد حاتمی در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: دربی قابل پیش بینی نیست و امیدوارم بازی تماشاگر پسند از کار دربیاید و سه امتیاز را استقلال بگیرد.

وی در مورد اینکه می‌تواند در دربی گلزنی کند، گفت: هدف‌مان پیروزی و کسب سه امتیاز است اما تلاش می‌کنم در دربی هم گلزنی کنم. هیچ استرس و هیجانی ندارم. من زمانی که 20 ساله بودم با تیم راه آهن مقابل 97 هزار تماشاگر برابر پرسپولیس بازی کردم. تمام سعی و تلاشمان را می‌کنیم که در این بازی برنده از میدان خارج شویم.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نشست 3 آبی پوش با مسوولان باشگاه استقلال

ˈحنیف عمران زادهˈ، ˈخسرو حیدریˈ و ˈفرزاد حاتمیˈ سه بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود، صبح امروز (دوشنبه) با حضور در باشگاه استقلال، نشستی را با معاون این باشگاه برگزار کردند.
این سه بازیکن در این نشست، خواستار برطرف شدن مشکلات مالی و دریافت مبالغ قرارداد خود شدند.

این درحالی است که مسوولان باشگاه استقلال در نظر دارند پیش از شهرآورد روز جمعه، به دلیل صدرنشینی آبی پوشان در لیگ برتر فوتبال و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی، پاداشی را به نفرات تیم و کادر فنی پرداخت کنند.

خبر دیگر از باشگاه استقلال تهران اینکه، قرار است فردا (سه شنبه) عبدالصمد مرفاوی سرمربی اسبق استقلال و فعلی تیم صبای قم و ˈمحمود فکریˈ مربی و کاپیتان گذشته این تیم در محل تمرین تیم استقلال حضور یابند.

همچنین برخلاف برخی اخبار، تمرینات تیم فوتبال استقلال تهران تا روز دیدار با پرسپولیس در کمپ ناصر حجازی برگزار می شود. گفته می شد شاید محل تمرینات این تیم تغییر کند.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازدید اعضا استقلال از امکانات مجموعه ورزشی شهید مرغوبکار

جلسه هیات مدیره باشگاه فرهنگی _ورزشی استقلال ایران برگزار شد.

نشست هیات مدیره باشگاه استقلال ظهر امروز در ورزشگاه شهید مرغوبکار برگزار شد. در این جلسه،دکتر فتح الله زاده به دلیل کسالت و دکتر امیدوار رضایی به دلیل مشغله کاری حضور نداشتند. بر این اساس،در این جلسه،دکتر مقداد نجف نژاد و سردار احمد شهریاری دو عضو هیات مدیره به همراه محمد سررشته داری،مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال درباره مسائل مختلف بحث و تبادل نظر کردند. ضمن اینکه بازدید از قسمت های مختلف و امکانات ورزشگاه شهید مرغوبکار هم در برنامه اعضا هیات مدیره قرار داشت. از سوی دیگر،اصغر حاجیلو،مدیر آکادمی باشگاه استقلال گزارشی از روند تیم های پایه باشگاه ارائه کرد.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
حمودی: هواداران فقط برای حمایت به ورزشگاه بیایند

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:کریمی بازیکن با تجربه ای است و در حضور او دربی زیبا تری را می توانستیم شاهد باشیم.
نیوز،علی حمودی درباره دربی اظهارداشت:پرسپولیس همیشه شرایط خاص خود را دارد و نمی توان با بازی هایی دیگری که پرسپولیس مقابل تیم های دیگر انجام داده است آن را مقایسه کرد.
وی درباره عدم حضور کریمی در این دربی 76 گفت: ای کاش کریمی هم در این بازی حضور داشت. او بازیکن با تجربه ای است و در حضور او دربی زیبا تری را می توانستیم شاهد باشیم.

حمودی با اشاره به اینکه نسبت به این دربی امیدوار است تأکید کرد:حسم به من می گوید شاهد دربی زیبایی خواهیم بود . با توجه به اینکه نتیجه مساوی به درد استقلال نمی خورد باید تلاش خود را از هر جهت برای گرفتن سه امتیاز داشته باشیم. از هواداران هم می خواهم فقط برای تشویق به استادیوم بیایند و به مسائل حاشیه ای توجهی نکنند.

۳ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
به دلیل نارسایی قلبی مشاور فرهنگی استقلال بستری شد

مشاور فرهنگی باشگاه استقلال در بیمارستان بستری شد.
حجت الاسلام احمد مالک که عضو کمیته فرهنگی فدراسیون هم محسوب می شود به دلیل نارسایی قلبی حدود یک هفته است در بیمارستان میلاد تهران بستری شده است.

علی کفاشیان ،نبی وملامحمد امروز از مالک عیادت کردند.

۳ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
قلعه نویی: رحمتی بچگی کرد ؛ شاید این دربی 100 امتیاز داشته باشد ؛ گل محمدی علمی دارد که من ندارم

امیر قلعه نویی پیش از آغاز تمرین روز سه شنبه استقلال در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که تا به حال چند دربی را تجربه کرده است اظهار داشت: «حقیقتش را بخواهید نمی دانم.»

وی درباره اینکه آیا این بازی واقعا سه امتیاز دارد یا بیشتر عنوان کرد: «از لحاظ ریاضی و آمار که سه امتیاز دارد اما همین که پس از 24 هفته، این همه خبرنگار به تمرین استقلال آمده اند؛ نشان می دهد این بازی حساسیت خاص خودش را دارد. طبیعی است این بازی از لحاظ آمار سه امتیاز دارد اما از نظرات دیگر، شاید 100 امتیاز داشته باشد.»

سرمربی استقلال درباره اظهارنظر یحیی گل محمدی، درباره پیروزی پرسپولیس با دو گل در دربی گفت: «به یحیی سلام می کنم. او یک بازیکن با اخلاق و یک مربی با اخلاق است. شاید ایشان چیزهایی می داند که ما نمی دانیم. پس از این همه سال مربیگری، نتیجه را هرگز پیش بینی نمی کنم. شاید علمی که ایشان دارد را ما نداریم.»

وی درباره اظهارنظر حمید استیلی که گفته بود خواب دیده است پرسپولیس بازی دربی را 4 بر 1 می برد اظهار داشت: «خواب هم فلسفه خودش را دارد. چه موقع باشد. قبل از نماز صبح باشد، پس از نماز صبح باشد. شام چی خورده باشی. این ها مهم است.»

سرمربی استقلال درباره خداحافظی مهدی رحمتی از تیم ملی عنوان کرد: «در وهله اول باید بگویم مهدی بچگی کرد. من هم این موضوع را از مطبوعات متوجه شدم. یک گلایه ای هم از بابازاده دارم که هنوز فرصت نشده است با او حرف بزنم. ما سه بازیکن را به او سپرده ایم که باید به آنها نزدیک شود. نفر اولش هم مهدی رحمتی است.»

وی ادامه داد: «بحث دوم هم با کی روش است. از او گلایه دارم. من قبل از اینکه این فصل به استقلال، بیایم، با دو، سه بازیکن مشکل داشتیم. حرف زدیم و مشکل حل شد. اینکه کی روش به این راحتی قبول کرد برایم جای تعجب است.»

Més que un club
۴ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
فاتح 4 دربی؛ تمام تجربه ام را در اختیار قلعه نویی می گذارم

پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم استقلال تهران، همراه با آبی پوشان 6 بار رو در روی تیم پرسپولیس قرار گرفته و به آمار قابل توجه چهار پیروزی متوالی، یک مساوی و یک شکست دسته یافته است.

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران اظهار داشت: «استقلال سرمربی و بازیکنان باتجربه ای دارد و شرایط این تیم در برهه کنونی از هر نظر بهتر از پرسپولیس است، اما شهرآورد فوتبال پایتخت هیچگاه قابل پیش بینی نیست.»

مظلومی با بیان اینکه از صمیم قلب دوست دارد تیم استقلال در هفتاد و ششمین شهرآورد پایتخت به پیروزی برسد افزود: «دوست دارم از نظر روحی به تیم محبوبم برای موفقیت در هفتاد و ششمین شهرآورد پایتخت کمک کنم اما برای حضور ورزشگاه آزادی مردد هستم.»

وی ادامه داد: «دوستانم اصرار دارند که با توجه به کسب چهار پیروزی متوالی در شهرآورد، حضورم در ورزشگاه آزادی کمک شایانی به افزایش روحیه آبی پوشان می کند اما فشار و استرس زیادی که هنگام تماشای این بازی بر من وارد می شود سبب شده تا برای حضور در ورزشگاه آزادی مردد باشم، چرا که در آنجا زیر ذربین هستم و نمی توانم احساست خود را بروز دهم.»

سرمربی سابق تیم استقلال با تاکید براهمیت حفظ آرامش در بین بازیکنان و کادر فنی قبل وهنگام برگزاری شهرآورد افزود: «وقتی سرمربی تیم استقلال بودم پیش از دیدار مقابل پرسپولیس فیلم پیروزی های آبی پوشان در شهرآوردهای گذشته را برای بازیکنان نمایش می دادم تا با آرامش و روحیه ای مضاعف در این دیدار حساس حاضر شویم.»

مظلومی تصریح کرد: «اگر بازیکنان برای حضور در شهرآورد استرس داشته باشند نمی توانند توانایی های خود را نشان دهند. برای موفقت در شهرآورد باید از احتیاط و بازی تدافعی به شدت پرهیز کرد و با شجاعت، فوتبالی هجومی در دستور کار قرار گیرد.»

وی اظهار امیدواری کرد: «هفتاد و ششمین شهرآورد فوتبال پایتخت همچون دیدارهای استقلال و پرسپولیس در سال های اخیر بدون حاشیه و تنش برگزار شود.»

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا در فصل جاری هدایت تیمی را بر عهده نگرفته است، گفت: «قصد داشتم مدتی ازحواشی دور و استراحت کنم. البته در نیم فصل چند پیشنهاد از تیم های مختلف داشتم که توافق نهایی حاصل نشد.»

مظلومی تصریح کرد: «تمایل دارم هدایت تیمی را عهده دار شوم که مدعی قهرمانی است تا بتوانم به این تیم برای رسیدن به هدف والای خود کمک کنم.»

دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های ایران ساعت 15 روز جمعه ششم بهمن در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

Més que un club
۴ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
وی درباره اظهارنظر حمید استیلی که گفته بود خواب دیده است پرسپولیس بازی دربی را 4 بر 1 می برد اظهار داشت: «خواب هم فلسفه خودش را دارد. چه موقع باشد. قبل از نماز صبح باشد، پس از نماز صبح باشد. شام چی خورده باشی. این ها مهم است.»

واقعا با حال بود.
هوفففففففففففف .... خيلي خنديدم.
نقل قول
وی ادامه داد: «دوستانم اصرار دارند که با توجه به کسب چهار پیروزی متوالی در شهرآورد، حضورم در ورزشگاه آزادی کمک شایانی به افزایش روحیه آبی پوشان می کند اما فشار و استرس زیادی که هنگام تماشای این بازی بر من وارد می شود سبب شده تا برای حضور در ورزشگاه آزادی مردد باشم، چرا که در آنجا زیر ذربین هستم و نمی توانم احساست خود را بروز دهم.»

پرويز خان بيا اومدن تو به خصوص برا لنگيا خيلي با حاله .
چند وقت پيش شايعه شده بود كه پيراشكي ميخواد عدد چهار رو از باشگاه حذف كنه.

۴ بهمن ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
قلعه نوعی:مساوی نه،برای پیروزی در دربی به میدان می رویم/کی روش عجله کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در دربی دنبال مساوی نیستیم و می‌خواهیم به پیروزی برسیم. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نوعی در ابتدای تمرین امروز استقلال در مورد دربی 76 و اینکه برای چندمین بار است به عنوان مربی و بازیکن به مصاف پرسپولیس می‌رود گفت: به یاد نمی‌آورم که چند بار با پرسپولیس روبرو شدم. اینکه می‌گویند این بازی 3 امتیاز دارد حقیقت است اما واقعیت این است که این مسابقه حساسیت فراوان دارد همین که شما بعد از هفته‌ها برای تهیه گزارش به تمرین استقلال آمدید و این تعداد هوادار در اینجا حاضر شدند نشان از حساسیت خاص این مسابقه دارد. از نظر ریاضی این بازی 3 امتیاز دارد اما از نظر‌های دیگر این مسابقه 100 امتیازی است. وی در مورد اینکه گل‌محمدی اعلام کرده استقلال 2 بر صفر به پیروزی می‌رسد عنوان کرد: گل‌محمدی از افراد بااخلاق و بچه‌محل من است. شاید ایشان چیز‌هایی می‌دانند که ما از آن اطلاعی نداریم. بعد از 15 سال مربیگری یاد گرفتم کارها تکالیفم را به خوبی انجام دهم و نتیجه دیگر دست خداست. من علم ایشان را ندارم. قلعه‌نوعی در مورد خواب حمید استیلی که دیده بازی را پرسپولیس 4 بر یک می‌برد عنوان کرد: به هر حال خواب هم فلسفه خاص خودش را دارد و باید ببینیم ایشان این خواب را قبل از نماز صبح دیده و یا بعد از آن. باید ببینیم استیلی چه چیزی خورده بوده چرا که تمام این مسائل در تعبیر خواب مهم است. قلعه‌نویی در مورد خداحافظی مهدی رحمتی عنوان کرد: از جهتی رحمتی کار بچه‌گانه‌ای را کرد این موضوع را از طریق مطبوعات متوجه شدم. از بابا‌زاده گله دارم و این مسئله را در وقت معینی به او اعلام می‌کنم. ما 3 بازیکن را که اول آنها رحمتی است به او سپردیم که باید از لحاظ روحی _ روانی به آنها نزدیک باشیم. از آقای کی روش هم گله‌ دارم. روزی که به استقلال آمدم با 2 _ 3 بازیکن به نوعی مشکل داشتیم. در جلساتی کنار یکدیگر نشستیم و پس از زدن حرفهایمان تمامی مسائل حل شد اما اینکه کی‌روش اینقدر راحت با این مسئله کنار آمد برای من سوال است. وی تاکید کرد: شما باید اول صحبت‌های رحمتی را گوش دهید و سپس او را محاکمه کنید. شاید رحمتی مشکل خانوادگی و شخصی داشته. می‌توانستید پس از اینکه صحبت‌های او را شنیدید در مورد صلاح مملکت تصمیم بگیرید البته من مربی نیستم و چشمانم هم آبی‌رنگ نیست مثل برخی قلم‌ به دستانی که کشته چشمان آبی هستند نیستم. قلعه‌نوعی یادآور شد: زمانی که در تمرینات لورکوزن حضور می‌یافتم آن موقع یکی از بازیکنان مطرح این تیم دچار مشکل شد و پس از اعتراضی که به مربی کرد تمرین را ترک کرد. روز بعدش دیدم که او در تمرینات حاضر شده است. آن زمان هر پنجشنبه پیش کریستوف دام می‌رفتم و با او صحبت می‌کردم. آن روز اولین سوالم در مورد همین مسئله بود. ایشان به من نکته مهمی را گفتند او اعلام کرد در آن شرایط بهتر بود آن بازیکن تمرین را ترک کند تا اتفاقات بدتری نیفتد. بعد از اینکه لحظاتی گذشت در رختکن با او صحبت داشتم و او از کار خودش پشیمان بود و عذرخواهی کرد. وی افزود: تعجب من از این است که چرا آنقدر زود با این موضوع کنار آمدم شنیده‌ام در برنامه 90 رحمتی برایش همین ذهنیت به وجود آمده است. ما با چند نفری که در تیم به نظر می‌رسید مشکل داریم صحبت کردیم و به خوبی و خوشی تمامی مسائلمان حل شد. حداقل می‌توانستم حرفهای رحمتی را گوش می‌کردم و مثل یک پدر با او برخورد می‌کردم. سرمربی استقلال تاکید کرد: پدر با فرزندش رابطه خاصی دارد و هیچ وقت خودش را مقابل او قرار نمی‌دهد. همین موضوعات است که می‌گویم فردوسی‌پور قداست‌شکنی می‌کند و در برنامه‌ام مربی را با بازیکن، مربی را با مدیرعامل و غیره روبروی یکدیگر قرار می‌دهند. زمان من هم در تیم ملی برخی مشکلات به وجود آمد اما برادرانه همه چیز را حل می‌کرد. رسول خطیبی سر بحث خارج رفتن مشکلی داشت که با صحبت آن را حل کرد البته یک زمان هم لازم بود و 11 بازیکن را کنار گذاشتم. پارسال مهدی کیانی را مدتی از تیم کنار گذاشتم اما در این ارتباط باید با رحمتی صحبت شود. وی درباره غیبت علی کریمی در دربی اظهار داشت: ای کاش کریمی در دربی حضور داشت تا همه مردم ستاره‌هایشان را ببینند. یک سالی که در تیم ملی خدمت علی کریمی حضور داشتم هیچ مشکلی وجود نداشت چه در هتل و چه در تمرینات همیشه رفتار مناسبی داشت. حتی در بازی با چین وقتی تعویض شد خیلی راحت روی نیمکت نشست و نشان داد بازیکنی فنی و اخلاقی است. او یکی از سفرای طلایی بهزیستی نیز شده و کارهای بزرگی انجام می‌دهد که خیلی‌ها از آن خبر ندارند. قلعه‌نوعی عنوان کرد: در دربی دنبال مساوی نیستیم و می‌خواهیم به پیروزی برسیم اما نتیجه دست خداست. به عنوان بازیکن کاپیتان و مربی بارها با پرسپولیس بازی کردم و اصلا چنین حرفهایی که می‌گویند جوری عمل نکنید که نتیجه خاصی اتفاق نیفتد وجود نداشت. شاید جلساتی تشکیل می‌شد و به ما می‌گفتند طوری برخورد نکنید که تماشاگران تحریک شوند اما در مورد نتیجه هیچ وقت صحبت نمی‌کرد. سرمربی استقلال در مورد اینکه آیا مجیدی در دربی به میدان می‌رود گفت: مجیدی هم مثل کریمی است. الان من از کریمی تعریف کردم و شاید فردا علیه من اطلاعیه‌ بدهند آنها که هویت ورزشی ندارند نمی‌دانند داستان چیست و فردا صحبت‌هایی را انجام خواهند داد. مجیدی هم بازیکن بسیار خوبی است اما او از لحاظ بدنی با شرایط خوبش فاصله دارد. خودش هم این موضوع را می‌داند. باید کاری کنیم که مردم روز خوب مجیدی را ببینند. او اکنون تنها 20 _ 25 دقیقه می‌تواند بازی کند و نمی‌خواهیم مردم روز بد او را مشاهده کنند. در ورزش اعتبار را ذره ذره جمع می‌کنیم و نباید کاری کنیم که آن کیلو کیلو از دست برود. قلعه‌نوعی درباره کیفیت بازی خاطرنشان کرد: در برخی از بازی‌ها ما 3 بر 2 بردیم و پرسپولیس هم با همین نتیجه در گذشته ما را برده است در یک بازی هم ما 2 بر 1 بردیم. تعدادی از بازی ها نیز کیفیتی نداشته است بنابراین نمی‌توانم بگویم دربی با کیفیت می‌شود یا بی‌کیفیت. سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که بهتری کری‌ای که شنیدید چه بوده است اظهار داشت: خودم روحیه کری خواندن ندارم و توجه نکردم که چه کری‌هایی خوانده شده است. خدا را شکر می‌کنم که بچه‌ها در نهایت آمادگی هستند و همه بازیکنان حضور دارند و مصدومی هم نداریم.

۴ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۲۱۲ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۰,۴۵۱ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۵۰,۵۱۴ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۱,۰۷۶ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۶ بازدید
۱۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۲۵۶ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۵۴۳ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۰۴۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۳۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!