به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
داوران دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و الشباب مشخص شدند

کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم‌های داوری کره‌ای و چینی را برای دو دیدار رفت و برگشت استقلال ایران و الشباب امارات انتخاب کرد.
دیدار رفت الشباب امارات و استقلال ایران روز چهارشنبه 25 اردیبهشت 92 در امارات برگزار می‌شود و تیم داوری از کره جنوبی این دیدار را قضاوت می‌کند.

کیم دونگ جیم داور وسط است و جئونگ ها سانگ و یانگ بیونگ ایون کمک‌های وی هستند. داور چهار کیم دایه یانگ از کره جنوبی است و ناظر بازی مهمت خولیو البردی از ترکمنستان و ناظر داوری سعد کم الفهدی از کویت انتخاب شده است.

دیدار برگشت تیم های استقلال ایران و الشباب امارات روز چهارشنبه اول خرداد 92 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و تیم داوری از چین بازی را قضاوت می‌کنند.

تان های به عنوان داور وسط و موو یوژین و ژانگ یانگ کمک‌های وی هستند و داور چهارم هم از چین انتخاب شده و وانگ دی نام دارد.
ناظر بازی اسلام ماخمادوف از کشور تاجیکستان و ناظر داوری جیندامای روشمی از تایلند انتخاب شده‌اند.

دیدار تیم‌های استقلال ایران و الشباب امارات در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود.

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: sea.sb
پیام: ۱,۶۵۱
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۱
طرفدار:
- استقلال
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
سیاوش اکبرپور: کاری به نتایج الشباب در لیگ امارات نداریم

مهاجم تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار این تیم برابر الشباب امارات در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما کاری به نتایج الشباب در لیگ امارات نداریم و با تمام قدرت برابر این تیم به میدان می‌رویم.

سیاوش اکبرپور ضمن بیان این مطلب افزود: ما یک بازی بسیار حساس مقابل الشباب امارات داریم. اصلا به نتایچ این تیم در لیگ امارات نگاه نمی‌کنیم و با تمام قدرت برابر این تیم بازی می‌کنیم. الشباب یک تیم موزی است که با رندی بازی می‌کند. آنها می‌خواهند از امتیاز میزبانی بهره ببرند و همه ما هم می‌دانیم که شگرد تیم‌های عربی جنجال و وقت کشی است به همین خاطر باید طوری بازی کنیم که مسایل حاشیه‌ای نتواند روی ما تاثیر بگذارد به همین خاطر باید با آرامش بازی کنیم.

وی افزود: در این بازی ابتدا نباید گلی دریافت کنیم و بعد بتوانیم از موقعیت‌هایی که در این بازی به دست می آید به بهترین و جه استفاده کنیم تا بتوانیم برای دیدار برگشت استرسی نداشته باشیم.

اکبرپور خاطرنشان کرد: ما بعد از قهرمانی در لیگ برتر تمرینات بسیار خوبی را انجام دادیم و با توجه به این که در بهترین وضعیت روحی به سر می‌بریم کاملا آماده بازی برابر الشباب هستیم و امیدورام با ارایه یک بازی خوب از این مرحله حذفی به سلامت عبور کنیم.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- استقلال
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمدعلي نوشته:

نقل قول
آقای محمد علی آخه سعود!!،،،،یا سعود!!!!!

شما هم به چه چیزایی گیر میدیناااا؟؟؟؟؟
مهم فهوای کلام بود که بیان شد حالا چه فرقی میکنه که سعود گفته بشه یا صعود یا اصلاثعود
خوب شد شما معلم ادبیات یا املائو ازین چیزا نشدین......وگرنه پدره دانش آموزارو خیلی آرام در میووردین

حالا عیب نداره یه بار اشتباه گفتین....... ولی بار دوم دیگه نمیشه گیر نداد...........اخه من صعود دومو درست نوشتم....ولی تو نقل قول شما دومیو هم با س نوشتید......حالا ......به امید صعود استقلال حالا به هر نوع ////س_ث_ص

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- استقلال
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
حمله تند پاشازاده به محمد رویانیان

مهدی پاشازاده، این استقلالی دوآتشه در واکنش به حرفهای رویانیان می گوید:« واقعا چه باید بگوییم؟ متاسفاه این آقا می آید و در یک برنامه زنده حرفهای غیرکارشناسی می زند، آنوقت ما بابد جواب بدهیم و روبروی دوستانمان در پرسپولیس قرار بگیریم. من از رویانیان ناراحت نمی شوم، چون او فوتبالی نیست و نمی داند چه حرفهایی را بزند. اگر فوتبالی بود تیم را بدون مربی نمی بست تا پرسپولیس را به این روز بیندازد. او فکر می کند پرسپولیس یک اداره است. او شاید در کارهای اداری موفق باشد اما در مدیریت پرسپولیس نمی تواند موفق باشد. باز هم می گویم آقای رویانیان، پرسپولیس اداره نیست که شیرینی را به عنوان کارمند آورده ای و پستی حساس به او داده ای. »

مهدی پاشازاده صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« پرسپولیس بزرگ بوده و هست اما این دلیل نمی شود که این آقا بیاید و استقلال و استقلالی ها را کوچک کند. جایگاه استقلال مشخص است و جایگاه پرسپولیس هم همینطور. هر کس باید جایگاه خود را بداند و به دیگری بی احترامی نکند.چطور همه بزرگان پرسپولیسی اند که این تیم در حسرت قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا مانده. هر وقت پرسپولیسی ها در آسیا جام گرفتند بگویند ما بزرگیم.گفتن ندارد اما استقلال به اندازه کافی بازیکن بزرگ و خوب داشته. می توانند این موضوع را بگذارند به عهده طرفداران فوتبال تا در این مورد قضاوت کنند. یکطرفه به قاضی نروند تا ما هم نگوییم پرسپولیس در آسیا جام نگرفته. منظورم لیگ قهرمانان است.»

مهدی پاشازاده در ادامه انتقادهایش از رویانیان می گوید:« بهتر است رویانیان این حرفهای غیرمنطقی را نزند. ادامه این حرفها باعث می شود بی احترامی بوجود بیاید. می بینید که همیشه هم آنها شروع می کنند نه ما استقلالی ها. بهتر است رویانیان به فکر تیم بستن باشد و مشکلات بازیکنان را حل کند. البته باید حواسش هم باشد چک دستفروش به بازیکن ندهد. هر وقت ما در کارهای آنها دخالت کردیم ، پرسپولیسی ها هم می توانند درباره استقلال حرف بزنند. اصلا معلوم نیست رویانیان قبل از حضور در پرسپولیس فوتبال می دیده یا نه؟ اصلا معلوم نیست استقلالی بوده یا پرسپولیسی . شاید هم راه آهنی بوده یا بانک تجارتی. من فکر می کنم قبل از حضور در پرسپولیس یا فوتبال ندیده یا اینکه فقط بازی های پرسپولیس را دیده که ادعا می کند همه بزرگان و اسطوره ها پرسپولیسی بوده اند»

مدافع سابق تیم ملی و عضو سابق تیم منتخب جهان در ادامه می گوید:« متاسفانه میکروفن دست هر کسی که می افتد شروع می کند به حرف زدن غیرمنطقی. حرف زیاد زدن هم باعث اشتباه می شود. اگر می بینید رویانیان زیاد اشتباه می کند به این خاطر است که زیاد حرف می زند. آقای رویانیان ما اسطوره های خودمان را داریم. بهتر است شما به فکر تیم خودتان باشید. مهدی مهدوی کیا را به آن روز انداختید و داستان علی کریمی را هم که همه می دانند. بروید تیم خودتان را بسازید نه اینکه همه اش حرف از بزرگان و ..... بزنید. شما با ما چه کار دارید؟ »

پاشازاده که همراه با اصغر حاجیلو تنها بازیکنانی هستند که در ایران فقط لباس استقلال را به تن کرده اند از اسطوره های استقلال هم نام می برد و می گوید:« استقلال کم بزرگ نداشته. اگر سلطان بود، علی جباری اولین نفر بود که این لقب را گرفت. سلطان واقعی او است، آن هم بدون مافیابازی و کارهای دیگر. تازه سلطان علی جباری واقعا مودب بود و باشخصیت. ضمن اینکه ما حسن روشن را داشتیم.غلامحسین مظلومی، مرحوم حجازی، شاهرخ بیانی، مجید نامجو، رضا نعلچگر، جعفر مختاری فر، جواد زرینچه و رضا حسن زاده. فکر نکنم آقای رویانیان بازی این بزرگان را به یاد داشته باشد.تازه به رویانیان باید گفت محمدان بنگلادش یادت نره. تیمی که با حجازی آمد و پرسپولیس را برد.ضمنا آقای رویانیان اگر بزرگ بودید یک جتام می آوردید. آدم بزرگ نه چکش برگشت می خورد و نه چک دستفروش به بازیکنش می دهد»

من که خیلی حال کردم.....

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
چطور همه بزرگان پرسپولیسی اند که این تیم در حسرت قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا مانده.

من دقیقا حرفم به خیلی از طرفدارای قرمز همینه ..
که چرا با این همه اسطوره ای که داشتن حتی یه جام بین المللی نیوردن..؟؟؟؟
همین..
نقل قول
تازه به رویانیان باید گفت محمدان بنگلادش یادت نره. تیمی که با حجازی آمد و پرسپولیس را برد.

واقعا لذت ترین بخش ترین بخش صحبت بود

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
به امید صعود استقلال حالا به هر نوع ////س_ث_ص

منم منظورم همین بود شما گیر دادی

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
قلعه نوعی: در مقابل باالشباب ،هدفمان نباختن و برد در خانه است

سرمربی تیم استقلال گفت: روحیات من فوتبال هجومی است و دوست دارم فوتبال هجومی را در بازی فردا انجام دهیم.
امیر قلعه نویی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل الشباب امارات در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: ابتدا جا دارد از میزبانی خوب تیم الشباب تا به این لحظه تشکر کنم. فردا بازی بسیار حساسی است الشباب مرموز بازی می‌کند آنها را انالیز کردیم متوجه شدیم از کمترین موقعیت گل می‌سازند الشباب خوش شانس هم است در بازی با صبا که پیروز شدند شانس داشتند و در دیدار با پاختاکور هم همین اتفاق برای آنها افتاد با برنامه و با حوصله بازی می کنند آنها 3 مهاجم خوبی دارند و برنامه ما در این بازی این است که ارتباط مهاجم و هافبک قطع کنیم. الشباب نقاط ضعفی هم دارد که فعلا به این مسئله اشاره نمی کنم.

وی افزود:‌ما در این بازی به دنبال چند هدف هستیم که برنامه اصلی ما نباختن است در بازی خارج از خانه مساوی بد نیست اما روحیه من همیشه هجومی است و سعی می‌کنیم برنده خارج شویم واقعیت فوتبال حرف نیست و در 90 دقیقه باید ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.

قلعه نویی در پاسخ به این سوال که بهترین دفاع و دروازه بان آسیا را دارد و چه برنامه‌ای برای مهار مهاجمان الشباب در نظر گرفته است، خاطرنشان کرد: در این چند روز روی نقاط ضعف و قوت الشباب کار کردیم یکی از دستورات ما در بازی فردا انجام پرس تیمی است مخصوصا در یک سوم میانی این کار را می‌کنیم تا ارتباط هافبک و مهاجمان را قطع کنیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه آیا به قهرمانی فکر می‌کند،‌ یادآور شد: تیمی که می خواهد موفق شود باید برنامه بلندمدت داشته باشد در همه دنیا تیم‌ها با برنامه جلو می‌روند هیچکس فکر نمی کرد 2 تیم آلمانی به فینال لیگ قهرمانان آسیا برسند همه برنامه می ریزند اما در پایان اتفاقی می افتد که هیچکس فکر نمی کرد. ما پتانیسیل خوبی داریم نیروی انسانی خوبی پشت ما است باید یک ایراد از آسیا گرفت. تیمی که می خواهد در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شود باید 2 تیم داشته باشد مرحله یک چهارم در زمان اوج تیم‌های شرقی و افت تیم‌های غربی است. ما الان 3 ماه تعطیل می‌شویم و دیگر بازی نداریم اما تیم‌های شرقی درست در زمان اوج بازی‌های خود قرار دارند. توقع من از رئیس جدید این است که برنامه بازی‌ها را درست کند.

وی در مورد اینکه آیا قهرمانی استقلال در سا 1991 در لیگ قهرمانان آسیا و اینکه خود او آن زمان بازی می‌کرده می‌تواند به این تیم کمک کند، تأکید کرد: من در آن تیم بازی می‌کردم اما سطح فوتبال خیلی فرق کرده است فوتبال آسیا پیشرفت کرده دارد به رقابت با تیم‌های اروپایی و آسیایی نزدیک می‌شود. قهرمانی‌های سابق استقلال در آسیا به تیم‌مان شخصیت داده است.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- استقلال
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
معاون باشگاه استقلال : استقلال تا به امروز با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده است

علی امیری معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص اظهار نظر شجاع خلیل زاده مبنی بر اینکه او از استقلال هم پیشنهاد داشته است اظهار داشت:متاسفانه شاهد هستیم که برخی بازیکنان مصاحبه می کنند که استقلال آنها را می خواهد اما باید بگویم که امیر قلعه نویی تا امروز نه لیست خرید و نه لیست فروش داده است.

وی افزود:حرف سرمربی استقلال این است که باید فقط فکر و ذکرمان روی 2 بازی با الشباب باشد و اینکه او تاکید دارد باید کاری کنیم که سهیمه ایران در آسیا حفظ شود.

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: استقلال تا به امروز با هیچ بازیکنی مذاکره نکرده است و هر بازیکنی مدعی است این اتفاق افتاده رسما عنوان کند که با مدیر عامل استقلال صحبت کرده یا اینکه با مدیر نقل و انتقالات. ما خواستار این موضوع هستیم که دوستان به این موضوع خاتمه دهند.

وی در پایان در خصوص شایعه پیشنهاد العین به قلعه نویی عنوان کرد: قلعه نویی پیشنهاد دارد ولی نه از العین. پیشنهاد این باشگاه اماراتی به او صحت ندارد.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: onlymessi10
پیام: ۱,۴۸۰
عضویت از: ۱۰ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- لئو .اینی.لوئیز.جوردی.دنی.و...
- ژاوی.پویول.پپ.انریکه.ریوالدو.رونالدینهو.کرایف
- استقلال
- آلمان . آرژانتین
- .منتظری.
- .یورگن کلوپ.ونگر.بیلسا.لوئیز انریکه
- امیرخان.ویسی.جلالی.
گروه:
- کاربران عضو
انشاالله فردا میبریم امیدوارم گل نخوریم

« مسی اگر در آسمان بازی می کردی، حاضر بودم که برای دیدن بازی ات بمیرم تا به اسمان بیایم.»
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- استقلال
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
رویانیان جدی ترین حریف استقلال در لیگ قهرمانان آسیا !

باشگاه پرسپولیس بی‌توجه به اینکه باشگاه استقلال یک روز دیگر در یکی از مهم‌ترین بازی‌های خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشباب امارات قرار می‌گیرد و این بازی نه تنها برای باشگاه استقلال بلکه برای فوتبال ایران بااهمیت است، مذاکرات خود را با بازیکنان این تیم آغاز کرده است! علی حمودی مدافع راست استقلال که قراردادش بعد از بازی با الشباب به پایان می‌رسد و به سبب بازی‌های خوبی که برای آبی‌ها انجام داده خواهان کم ندارد پرده از تماس مستقیم محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برداشته است!
حمودی از حدود یک ماه پیش حرف‌هایی پیرامون تماس‌های غیرمستقیم پرسپولیسی‌ها می‌زد اما موضوع ظاهرا آنقدر جدی نبود تا اینکه خود رویانیان دست به کار شده و برای جذب این بازیکن با او تماس گرفته است.

حمودی در این باره می‌گوید: «رویانیان با من تماس گرفت و گفت بیا پرسپولیس اما من به ایشان گفتم فعلا وقت این صحبت‌ها نیست و تمام حواسم به بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا است. به رویانیان گفتم که هنوز بازیکن استقلال هستم و درست نیست که با تیم دیگری مذاکره کنم.»

در همین روزها شایعاتی درباره اینکه نزدیکان باشگاه پرسپولیس با حنیف عمران زاده نیز تماس‌هایی داشته‌اند به گوش می‌رسد. هفته گذشته عمران‌زاده رفتنش به پرسپولیس را تکذیب کرد که این تکذیبیه خود نشان از تماس‌های نزدیکان باشگاه پرسپولیس داشت. حالا چه زمان خود رویانیان آستین بالا بزند و شماره تلفن عمران‌زاده را بگیرد و مستقیم با او مذاکره کند مشخص نیست. احتمالا رویانیان دو سه روز مانده به بازی برگشت استقلال مقابل الشباب امارات تماسی هم خواهند داشت با عمران زاده!

نکته: ‌دیروز وقتی مسئولان باشگاه استقلال این خبر را شنیدند متفق‌القول گفتند: «رویانیان می‌خواهد برای استقلال حاشیه‌سازی کند!»

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۰,۸۸۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۴۱ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۹۶ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۳,۵۲۲ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۵۰۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۷۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۱ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!