به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
sepideh نوشته:

چرا این طرف فقط من و مهساییم اونور کل یوم اعضای سایت؟ خو چند نفر بود دو نفر آخه بی انصافا؟

شوخی یا جدی سعی کنید با این تفکر وارد بحث نشید.

کم کم به خودتون تلقین می کنید که مخالفانتون در جبهه ای مخالف شما هستند و شما درگیر یک جنگ شدید.

ممکنه توی یک موضوع بنده و شما 180 درجه نسبت به تفکر هم زاویه داشته باشیم. پیرامون یک موضوع هم صد در صد با هم موافق باشیم. نه مورد اول اشخاص ما رو در برابر هم قرار میده، نه موضوع دوم باعث میشه ما در یک جبهه باشیم.

پ.ن: ببخشید نصیحت می کنما.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
آقای محمد علی من می ترسم شما دو روز دیگه بیای انقراض حیوانات وحشی جنگلهای آمازونم بندازی گردن فیس بوک

شما خیالتون راحت من هیچ وقت همچین کاری نمیکنم
من میگم نه باید گفت همه چیز تقصیره فیس بوکه ..و از طرفی هم نباید گفت فیس بوک هیچ تاثیری رو کابرهاش نداره وو " همه چی آرومه من چقدر خوشحال"

جمله ی خلاصه و مفید در مورد فیس پوچ:
ما را به خیر تو امید نیست،شر مرسان

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اتفاقا مشکل همینجاست. بحث قضیش متنو ول کرده رفته دنباله حاشیه

برادر ، هم وطن ، جناب ، اقاي محمد علي ذبيحي نژاد منظورم از قضيه مرضوع بحث ،اصل بحث بود يه داستاني رو استاد شيميمون تعريفيده ك من درس يادم ني ولي تو اين مايه ها بود : يكي بايد همسايه هاي ايرانو با مشخصاتشون ميحفظيده اين فقط ميره مثلا عراقو ميخفظه
بعد معلموشون ميگه مثلا همسايه هاي شرق رو بگو اين يجوري بحثو ميكشونه ب عراق ! بعد ميگه مثلا پاكستانو بگو باز ميكشونه ب عراق !!!! الانم يجورايي همينجوره

مثلا حالا يكي ميره يه جاي ديدني يا حالا هرجا بعد عكسشو ميذاره چ اشكالي داره ؟؟؟؟ چه اطلاعاتي رو ميده ب اونوريا ؟؟؟؟؟

تروخدا نگين از اين سطحي نگري بيا بيرون امثر كاربرا اف بي همين جورين چيزاي مهمي رو ك قرار نميدن

به شکل نمایش کنارم مردمن
۲۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
آقای بارانی من شوخی کردم بابا جنگ کجا بود مگه من بچم اینجوری فکر کنم

فقط تعجب کردم چجوریه بیشتر ایرانیا که تو فیس بوک عضون اینجا همه بدشون میاد همین

۲۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
sepideh نوشته:

همينو بگوووووووو لايييييييك

اصن همينايي ك پيج دارين چندتا از دوستاتون مياد برا اينكه خودشونو نشون بدن؟؟؟؟ اصن دارين ؟؟؟؟ حندتا از دوستانون بيجنبه ان ؟؟؟؟؟ چندتاشون هي عكس ناجور ميذارن؟؟؟؟؟؟

به شکل نمایش کنارم مردمن
۲۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
sepideh نوشته:

دو رویی تو این مملکت چیز عجیبیه عایا؟اگه عجیبه برات ینی تا مغازه سر کوچه تونم تا حالا نرفتی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۳
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
نقل قول
MahSa نوشته:

نقل قول
اتفاقا مشکل همینجاست. بحث قضیش متنو ول کرده رفته دنباله حاشیه

برادر ، هم وطن ، جناب ، اقاي محمد علي ذبيحي نژاد منظورم از قضيه مرضوع بحث ،اصل بحث بود يه داستاني رو استاد شيميمون تعريفيده ك من درس يادم ني ولي تو اين مايه ها بود : يكي بايد همسايه هاي ايرانو با مشخصاتشون ميحفظيده اين فقط ميره مثلا عراقو ميخفظه
بعد معلموشون ميگه مثلا همسايه هاي شرق رو بگو اين يجوري بحثو ميكشونه ب عراق ! بعد ميگه مثلا پاكستانو بگو باز ميكشونه ب عراق !!!! الانم يجورايي همينجوره

مثلا حالا يكي ميره يه جاي ديدني يا حالا هرجا بعد عكسشو ميذاره چ اشكالي داره ؟؟؟؟ چه اطلاعاتي رو ميده ب اونوريا ؟؟؟؟؟

تروخدا نگين از اين سطحي نگري بيا بيرون امثر كاربرا اف بي همين جورين چيزاي مهمي رو ك قرار نميدن

مهسا جان گیر دادیا
محمدعلی از مضرات فیس بوک گفت همین. گفت ممکنه تو چه جاهایی از کاربرا سواستفاده بشه گفت هدف مدیران و راه اندازان فیس بوک چی بوده خلاص
حالا هرکی دوس داره بره فقط با آگاهی از این موضوعات بره
تموم کنید بحث فیس بوکو دیگه

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: MM-Master
پیام: ۷۳۲
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-mardona
- -
- argentina
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
تیجه ی کار ما این میشه که اون ها روز به روز پول دار تر میشن و این پول ها صرفه بریدن سره بچه ها سه ساله یا چهار ساله تو سوریه و کشور هایی ازین دست میشه.
اگه از اوضاع سوریه هنوز خبر ندارین میتونید با یه سرچه ساده از وضعیت کودکان بی گناه و معصوم سوریه با خبر بشید.
بله این چرخه ی پیچیده ایه که فیس بوک داره دنبال میکنه

متاسفانه پیچیدگی دنیای امروز حقه اما...این نباید زمینه ای برای افراد بشه تا ازش استفاده کنن تا بتونن هر حدس و تحلیلی ازش بکنن...این حرف از اون حرفای بود که واقعا پشتوانه ای نداره و پشتوانه اش ققط و فقط تصویر پیچیده ای هست که از دنیای امروز تو ذهن خواننده ها هست که باعث میشه هرتحلیلی رو قبول کنن چون به هر حال احتمال هر چیزی هست شاید حرف شما یک درصد یا صد در صد درست باشه...ام کلمه کلیدی اون <شاید>...اما اینم بگم همونطور که شما تنها پشت وانه این حرفتون پیچیدگی دنیای امروزه به منم حق بدید با همین دلیل فکر کنم هر جایی دیگه همون پولا که بهش اشاره میکنید بره...به هر حال...من تو فیسبوک عضو نیستم و هیچ دلیلی برای دفاع نمیبینم اما اما کاملا مخالفم با اینجور تحلیل کردن از یه چیز(حالا هر چیزی)و بر >>>>>>مبنای این تحلیل متزلزل نتیجه گیری کردن<<<<و

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
sepideh نوشته:

متوجه بودم شوخیه، اما بلاخره یکی دو تا پیرهن بیشتر از شما پاره کردم. من از وقتی خیلی کوچیک تر از شما بودم تو فضاها و شبکه های اجتماعی شروع به فعالیت کردم. میتونم حدس بزنم به مرور زمان چه اتفاقات و برداشت هایی ممکنه پیش بیاد.
برای همین خیلی در موضع بغلدستی یه نصیحت ساده کردم.

در مورد فلسفه بحث ایرانی ها هم بله، ایرانی ها ملت متفکری هستند.

مثلا همین دیروز ما برنامه داشتیم جهت ایجاد تونل نور تو یکی از خیابون های اصلی ساری. بچه ها درگیر کار بودن، من جهت پیچوندن کار رفتم یه آرایشگاه دقیقا روبروی ستاد برگزاریمون.

صحبت هایی که می شد خیلی جالب بود. مثلا ما دور تا دور فضا رو با پارچه های سورمه ای جدا کردیم تا واقعا فضای تونل نور داشته باشه. اما برداشتی که شد این بود خیابون رو خواهران برادران کردن. (در حالیکه اونجا فقط فضای تردد ماشینه و اصلا انسانی رد نمیشه.) یا اینا ول کن ماجرا نیستن و ولادت امام زمان هم پارچه مشکی می زنن.

بعدش صحبت ادامه پیدا کرد و رسید به بحث شربت دادن و همه گیر دادن به این موضوع که این هیأت ها شربت میدن و خیابون رو کثیف می کنند. اما یکی نگفت هیأت ها شربت میدن، لیوان یک بار مصرف رو که خودتون میریزید زمین.

دو تا نکته بهش رسیدم.
همه برداشت خودشون رو از اطراف می کنند.
برای دیدن بازخورد کارهای فرهنگی نشستن تو تاکسی و سلمونی بهترین گزینه هاست.

داستان بحث اخیرمون هم همین شده.

من از سال 87 دارم از فیس بوک استفاده می کنم و واضح تغییراتش رو حس کردم. سال 87 فیس بوک فقط مال بچه هایی بود که باصطلاح کامپیوتری بودن. اما به مرور و با اضافه شدن ایرانی های بیشتر هر کس اهداف خودش رو وارد فیس بوک کرد.
فیس بوک یه بازار بود. یه سری برای دختر بازی اومدن فیس بوک. یه سری برای شنیدن جوک و مسخره بازی. یه سری برای بیداری سیاسی و نشر عقاید سیاسی و پیگیری اخبار سیاسی و مثلا روشنفکری. و خیلی سری ها برای خیلی کارهای دیگه.

اما برای من فیس بوک همیشه تعریف این جمله بود:

نقل قول
در فیس بوک میتوانید دوستان خود را پیدا کنید و با آنها در ارتباط باشید.

چون فقط دوستان خودم رو پیدا کردم و با اون ها در ارتباط بودم.

البته نمیشه کتمان کرد که ایرانی جماعت شور یک چیز رو در میاره و هیچوقت به اعتدال مقید نیست.

یعنی ما همیشه در جایگاهی قرار میگیریم که یا فیس بوک رو منزل شیطان نشون بدیم. یا مدینه فاضله.

استفاده درست و به اندازه از شبکه های اجتماعی میتونه مفید باشه. و استفاده از اون به هر اندازه غیرمفید و بیش از اندازه باشه بالطبع مضره.

بحث بیش از این ادامه پیدا کنه دیگه تکرار مکررات میشه.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۲۲ خرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
منظورم از قضيه مرضوع بحث ،اصل بحث بود

منم منظورتون رو گرفتم ولی به نظره شما آیا پرداختن به ذات و ماهیت فیس بوک جزوه اصل قضیه حساب نمیشه؟؟
بابا چطور میشه آدم بره تو یه زمینی بازی کنه ولی اون زمینه بازی اصن براش مهم نباشه .
بگه به من چه که زمین خرابه من دارم توش بازی میکنم
واقعا ته ته حرفمون همینه؟؟؟
اگه اینه که من برا خودم متاسفم
نقل قول
يكي بايد همسايه هاي ايرانو با مشخصاتشون ميحفظيده اين فقط ميره مثلا عراقو ميخفظه

ببخشید مهسا خانم من الان اگه بگم این مثالتون چه ارتباطی با حرف های من داشت شما ناراحت میشید؟؟
باور کنید من هر کار کردم نتونستم ارتباطش رو پبدا کنم
نقل قول
اصن همينايي ك پيج دارين چندتا از دوستاتون مياد برا اينكه خودشونو نشون بدن؟؟؟؟ اصن دارين ؟؟؟؟ حندتا از دوستانون بيجنبه ان ؟؟؟؟؟ چندتاشون هي عكس ناجور ميذارن؟؟؟؟؟؟

اولا که من هم ازین دوستا زیاد داشتم و هم زیاد ازین آدما دیدم..زیاد
ثانیا شما چرا اینقدر به ظاهره فیس بوک نیگاه میکنید؟؟
درسته ما هم نگفتیم همه ی آدم ها اینطورین.
ولی من از شما سوال میکنم چند درصد از افرادی که رفتن فیس بوک هدف خاصی داشتن؟؟
چند درصد از افراد دارن از فیس بوک سود واقعی میبرن؟؟(منظورم تفریحو گپو گفت با دوستان نیستا)
چند درصد آدم رو سراغ دارین که بعد از عضویت تو این شبکه ی اجتماعی تغییره مثبتی تو زندگیشون ایجاد شده باشه؟؟؟
باور کنید حرفم رو رفتن یا نرفتنش نیست
چون اصن به من ربطی نداره
من حرفم رو زمینه بازیه ولی دوستان میگن زمینه بازی چه ربطی به خوده بازی داره؟؟
این دیگه واقعا نوبرشه
من هر روز دارم میرم تو یه محیطی ،چطور میشه هویت و اهداف مدیریت کننده های اصلی اون محیط برام مهم نباشه؟؟
چطورمیشه جوی که بر اون محیط حاکمه برام مهم نباشه؟؟
چطور میشه نامردی هایه پیدا و پنهانی که اون محیط داره در حقم انجام میده برام مهم نباشه؟
مگه قراره من همه ی اون نامردی ها رو با چشم ببینم ؟؟
مگه قراره از همه استفاده ی اطلاعاتی بشه یا قراره همه جاسوس بشن برا آمریکا که دوستان میگن یه عکسه ساده چه به درد اونا میخوره؟؟!!
اگه یه عکسه ساده به درده اونا نمیخورد پس چرا مدیران فیس بوک تو ساله 2011 بدون اطلاع دادن به کاربرهاشون با استفاده از میلیارد ها عکسی که تو فیس بوک وجود داره سیستم تشخیص هویت به راه انداختن؟؟
چرا رده پایه فیس بوک تو تمام انقلاب های منطقه به صورت واضح و آشکار دیده میشه؟؟
ولی پیچ های حزب الله و حماس مدام از تو فیس بوک حذف میشه؟؟
مگه یه شبکه اجتماعی بی طرف که هدفش خدمت به بشره نیست؟؟
چرا بدون اطلاع دادن به کاربرهاشون اطلاعات شخصیه افراد رو میفروشن؟؟
ما فکر میکنیم فقط اطلاعات سیاسی براشون مهمه؟؟
همین که ما روحیات خودمون رو تو زمانه خلوتمون براشون مشخص میکنیم کافیه ...
همین که ما نگرش‌های مذهبی، سیاسی، شماره تماس، آدرس، اطلاعات شخصی، صدها تصویر از خودمون، نام دوستامون و حتی جزئیات لحظه به لحظه ی اقداماتمون رو به صورت رایگان در اختیارشون میزاریم کافیه
همین که کاربر فیس بوک به یه جایی برسه که حتی حرف واضح ،صریح و گستاخانه ی دیک چِنی معاون بوش هم براش مهم نباشه براشون کافیه
دیک چِنی:
هر کاربری که در فضاهای اجتماعی مثل فیس بوک و تیوتر فعالیت میکند به صورت خواسته یا ناخواسته مانند سرباز آمریکایی است که ما را در پیشبرد اهدافمان یاری میدهد.!!!!!!!!!!!"
من نمیدونم که منظورش از کلمه یهرکاربر چیه؟؟
احیانا منظورش این نیست که چه اونایی که دارن خوب استفاده میکنن و چه اونایی که دارن بد استفاده میکنن؟؟؟
نه خدا نکنه منظورش این باشه..
اون عبارت خواسته یا ناخواسته هم بدجوری تو ذوق میزنه اگه کسی تونست هضمش کنه برا ما هم تشریح کنه

و نمیدونم چقدر از سیستم مانیتورینگ این شبکه ها با خبرید؟؟
هر کاربر هر پیجی رو باز کنه ثبت میشه و به عنوان مثال طی یک ماه نموداره فعالیت های این فرد تو فیس بوک طراحی میشه.
ینی دقیقا میدونن این کاربر تو این ماه کدوم مطالب رو بیشتر اسفاده کرده(میدونم باور کردنش خیلی سخته که بیان برایه تک تک کاربراشون همچین کاری بکنن ولی اتفاقاتی تو این دنیا افتاد که باور کردن این دست مسائل رو آسون تر کرد)
و اتفاقات بدتره دیگه که اصن حاضر نیستم به زبون بیارم
دوستان قرار نیست ما همه چیز رو به چشم ببینیم اگه قرار بود کاربرهای فیس بوک همه چیز رو به چشم ببینن که دیگه کسی برا این شبکه تره هم خورد نمیکرد.
لابد انتظار داریم تو یه برنامه ی زنده ی تلویزیونی بیان تمام طرح ها و برنامه های خودشون رو اعلان عمومی کنن؟؟!!
نه دوستان...گردوننگان فیس پوچ اونقدر راهم که ما فکر میکنیم احمق نیستن که زحمات و پولهاشونو بریزن تو جوب.
اینا تو سالهای 1314 تا 1319 طبق اعترافات جان آبرو نماینده ی انگلیس تو ایران با هم دستی آمریکا بلایی به سره ایران اوردن که چنگیز خان مغول نیورد
تو روزه روشن 9 میلیون هم وطتنمون رو کشتن اب از اب تیکون نخورد و هیچکی نفهمید بعد اونوقت ما انتظار داریم اهداف و ماهیت یه فیس بوک فکستنی رو بیان برا ما تشریح کنن؟؟
دوستان اینها همون کسانی هستن که امروز کنترل شبکه هایه اجتماعی ای مثه فیس بوک در اختیار دارن
همونایی که 9 میلیون هم وطنمون رو تو روزه روشن کشتن:
خداییش اگه خدایی نکرده یکی بیاد سره یکی از اعضایه خونوادمون یه بلایه بدی بیاره بعد در عین حال اون فرد یه آدمه با نفوذی هم باشه و فناوری ای مهمی رو داشته باشه که کلید حله اصلی ترین مشکلات زندگیمون باشه ما حاظریم بهش رو بزنیم و بریم زیر سلطش تا اون مشکلمون رو حل کنیم؟؟(گفتم خداییش)
یا نه حاظریم نونه شب نداشته باشیم بخوریم ولی سلطه ی کسی که سره خونوادمون بلا اورد رو نپذیریم؟؟
حالا استفاده هایه دمه دستی و بی موردی که خیلی ها از فیس بوک میکنن بماند.(کلیده حله مشکلاته اصلیه زندگی کجا بود؟؟)
من نمیدونم کشتن 9 میلیون هم وطن از طرفه دولتی که فیس بوک رو داره هدایت میکنه مگه بلا محسوب میشه؟؟
ما نمیخوایم همه چیز رو امنیتی کنیم یا به همه چیز بد بینانه نیگاه کنیم ولی گذشت زمان،نتایج تحقیقات علمی _ اطلاعاتی واز همه مهم تر اعترافات شخصیت ها و افراد برجسته ی جهان تو این زمینه حاکی از دست های آلودیه سیاستگزاران آمریکایه.
و این حرفایی که من زدم شاید به کاربر مربوط نباشه و یه کاربر بگه به من چه؟؟
ولی این حرفا مربوط به همون زمینه بازی و صاحبان زمینی میشه که اصلا برامون مهم نیستن..!!!!
خب ما بگیم این واقعیت ها وجود نداره؟؟
بگیم همه چی آرومه؟؟
باشه همه چی آرومه ..الان خیالتون راحت شد واقعا؟؟
مگه ما اینجا اومدیم که رویه همدیگه رو کم کنیم؟؟!!!!!
مگه ما دشمنه هم دیگه هستیم که بده همو بخوایم؟؟
مگه ما برا قرون وسطا هستیم که مخالفه تکنولوژی باشیم؟
نقل قول
این نباید زمینه ای برای افراد بشه تا ازش استفاده کنن تا بتونن هر حدس و تحلیلی ازش بکنن...

دوست عزیز حق با شماست.
نباید رو هوا حرف بزنیم .
من هم رو این موضوعات حداقل یکسال تحقیق کردم و با تحقیق دارم بهت میگم نه رو هوا...مطمئن باش
تازه چیزی نگفتیم که ،،اگه پایه بعضی واقعیات دیگه رو هم باز کنیم که فکر کنم یه انسانه کاملا متوهم جلوه کنیم
نقل قول
اما اینم بگم همونطور که شما تنها پشت وانه این حرفتون پیچیدگی دنیای امروزه به منم حق بدید با همین دلیل فکر کنم هر جایی دیگه همون پولا که بهش اشاره میکنید بره...

پشوانه ی حرفم پیچیدگیه دنیا امروز نیست بلکه بخشی از پشتوانه ی حرفم اسناده لو رفته ی آمریکا توسط اِسنودنه
بخشی از پشتوانه ی حرفم اعترافات کارمندان اخراج شده ی سازمان NSA (سازمان امنیت ملی آمریکا) که به گفته ی خونواده هاشون از زنده بودن یا نبودنشون خبری نیست.
بخشی از پشتوانه های حرفم اظهار نظر های گستاخانه ی مسئولین آمریکاییه که علنا میان میگن ما داریم از شبکه های اجتماعی استفاده ابزاری میکنیم
بخشی از پشوانه ی حرفم زحمات یکساله ایه که برای این موضوع کشیدم.

پی نوشت:
باز نگید زیاد نوشتی ..مجبور بودم
حرف برا گفتن دارید بسم الله الکی گیر ندین به زیاد بودن

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲۲ خرداد ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۵۶,۸۹۱ بازدید
۱۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۴,۰۳۱ بازدید
۲۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۷,۸۳۱ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۹,۶۵۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۳۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۶۶۹ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۱۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۴,۰۹۸ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۹۹۶ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۵ کاربر آنلاین است. (۲۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!