به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
ینی این بشر اینقدر پولداره؟

دلم برا اون تیم بیچاره میسوزه بعد دوسال میره دسته 3

۱۵ شهریور ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
لابد علی دایی رو هم می خوان بکنن مربیش!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ شهریور ۱۳۹۳
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Dark Heir نوشته:

لابد علی دایی رو هم می خوان بکنن مربیش!

اگه این کارو کنه که عالیه

۱۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
16 شهریور شما رو یاد چه روزی میندازه؟!

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
۱۷ شهریور

۱۶ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محمد مایلی‌کهن در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: شما اگر از شروع تمرینات پرسپولیس، پیش از آغاز لیگ برتر و از هفته اول لیگ تا هفته گذشته را مرور کنید، من یک کلمه در مورد این تیم صحبت نکرده بودم چرا که می‌دانم مردم به پرسپولیس علاقمند هستند. وی یادآور شد: با وجود تمام مشکلاتی که پرسپولیس داشته و نتایجی که در چند سال گذشته کسب کرده اما تعداد طرفداران این تیم ریزش نداشته و این نشان دهنده آن است که مردم با تمام وجود پرسپولیس را دوست دارند. این یک واقعیت است که پرسپولیس از هر شخصی بالاتر و برتر است. «مردم در کوچه و خیابان در خصوص شرایط پرسپولیس از من سؤال می‌کنند و بالطبع نمی‌توانم پاسخگوی آنها باشم»، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان این جمله افزود: من به هیچ عنوان به دلیل رفتارهای متکبرانه و خودخواهانه و خیلی از موارد دیگر با این آقا (سرمربی پرسپولیس) خوب نیستم اما به هیچ عنوان نمی‌خواهم تیمم ببازد،‌ آن هم به خاطر مردم، چرا که مردم به شخص کاری ندارند و دوست دارند، تیم‌شان ببرد. من هم دوست دارم تیم محبوبم همیشه پیروز باشد.
مایلی‌کهن خاطرنشان کرد: برخی می‌گویند بعد از شکست‌های اخیر اینها نمی‌خواهند کنار بروند؟! به نظر من اگر پرسپولیس در یک بازی سه تا که نه، 30 تا هم بخورد آقایان کک‌شان هم نمی‌گزد! کما اینکه قبلاً هم نشان داده‌اند، وقتی در تیم‌های دیگر بودند، چطور شادی خود را از پیروزی مقابل پرسپولیس بروز می‌دادند. چیزی که هیچ کجای دنیا متداول نیست. وی ادامه داد: همانطور که گفتم این نوع شادی کردن در هیچ کجای دنیا دیده نمی‌شود. کریستیانو رونالدو به واسطه اینکه سال‌ها در منچستریونایتد بازی کرده بود، وقتی با پیراهنرئال مادرید به این تیم گل زد، به هیچ عنوان شادی نکرد و حرکتی نشان نداد. میلاد غریبی یک سال هم در پرسپولیس بازی نکرده اما وقتی با پیراهن پدیده به این تیم گل زد به احترام پرسپولیس و هوادارانش هیچ عکس‌العملی از خود نشان نداد.
مایلی‌کهن تأکید کرد: واقعیت این است که برای آقایان فقط پول مهم است و یقین بدانید که پرسپولیس اگر 30 گل هم دریافت کند، کک آنها نمی‌گزد و صحبت از رفتن نمی‌کنند و می‌مانند، چون می‌خواهند اخراج شوند تا پول دو سال آینده خود را هم دریافت کنند، چرا که اگر از سمت خود کناره‌گیری کنند نمی‌توانند از باشگاه غرامت بگیرند و پول قراردادشان را تمام و کمال دریافت کنند. وی در خصوص نتایج پرسپولیس اظهار داشت: متأسفانه پرسپولیس دیگر پرسپولیس نیست و به «حر‌ص‌پولیس» تبدیل شده است. این تیم تماشاگرش را سکته می‌دهد و ...اصلاً این مسائل برای آقایان مهم نیست. اینها دردناک است. آدم دلش برای تماشاگران می‌سوزد. پیشکسوت پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه این تیم به معنای واقعی دوباره باشگاه شود، گفت: امیدوارم باشگاه پرسپولیس ساختار مناسب پیدا کند و دیگر درِ این باشگاه روی پاشنه فرد خاصی نچرخد.مایلی‌کهن در واکنش به اینکه افشین پیروانی گفته، تماشاگران نباید توهین کنند، اظهار داشت:‌ آقای پیروانی! من هم با این حرف شما موافقم که نباید تماشاگران توهین کنند اما ای کاش شما در گذشته و زمانی که استیلی سرمربی پرسپولیس بود، واکنش نشان می‌دادید. ای کاش آن زمان که توهین‌های زیادی به استیلی که سابقه حضورش در پرسپولیس با این آقا قابل مقایسه نیست، می‌شد؛ واکنش نشان می‌دادید. وی افزود: زمانی که استیلی سرمربی پرسپولیس بود، برخی با خط و خطوط خاصی علیه او موضع‌گیری و توهین کردند. آنها حتی به مادر زحمتکش حمید استیلی که برای فرزندانش زحمت کشیده و با مشقت و نداری ساخته بود، توهین کردند. تمام آن شعار دادن‌ها هماهنگ و برنامه‌ریزی شده بود،‌ آن هم توسط کارچاق کن آقایان! چرا در آن زمانی صدای آقای پیروانی در نیامد؟! آقای پیروانی! ای کاش آن موقع هم به رفتار تماشاگران اعتراض می‌کردید؟! مایلی‌کهن با بیان اینکه مشکل پرسپولیس کاملاً مشخص است، افزود: آقای رحیمی (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) از رفقای من بوده و فردی باسابقه در ورزش است اما او هم به زیر بغل این آقا (سرمربی پرسپولیس) رفته است! این را من نمی‌گویم وچیزی است که در رسانه ها عنوان شده است. روز بعد از بازی پرسپولیس مقابل صبا آقای رحیمی سر تمرین حاضر می‌شود. در این تمرین آقای سرمربی با یک ساعت تأخیر می‌آید، آن هم با لباس شخصی. کجای دنیا سرمربی بعد از مدیرعامل باشگاه به تمرین می‌آید؟! مشکل پرسپولیس همین چیزهاست.وی تصریح کرد: آقای رحیمی اگر قرار بود مانند مدیران سابق پرسپولیس عمل کند، چرا به این باشگاه آمد؟ آقای رحیمی در واقع سوابق متعدد مدیریتی دارد که به اعتقاد من این سوابق را نیز زیر سؤال برده است. من شک ندارم که آقای رحیمی از حرف‌های من دلخور می‌شود اما ایشان بداند سابقه من نشان داده که هیچ چیز را با منافع جمعی خود عوض نمی‌کنم.

با وجودی که مایلی کهن گاهی مزخرف هم میگه، اما تنها آدم این فوتباله که وایمیسه و حرفش رو صریح می زنه و از این آدم و دار و دسته ش هم ترسی نداره و این واقعا قابل ستایشه. همیشه هم در مورد این حرفهایی رو زده که دیگران نخواستن یا جرات نکردن بزنن!

خدا می دونه هرکس دیگه 2 میلیارد گرفته بود از 7 بازی 8 امتیاز می آورد، همین فردوسی پور روزگارش رو سیاه کرده بود! همون طور که روزگار افشین قطبی بدبخت رو که آدم تو رسانه ها و رو سکوها نداشت سیاه کردن. اون وقت این آدم تصور می کنه هر کاری دلش بخواد می تونه بکنه و کسی هم حق حرف زدن نداره. یادم نمیره تو تیم ملی که بود یه هفته تمرین رو ول کرد رفت، هیچ کس حتی نگفت چرا! واقعا تف به این فوتبال کثیف!

خدا کنه زودتر برسه روزی که پرسپولیس از شر حضور منحوس این خلاص بشه!

۱۶ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
حنیف عمران زاده:شش تا را کسی ندیده!

اینم واسه ما تز داد .دیدند خیلی هم دیدن از جمله پرویز شش تایی.خاطرات دو دروازه بان اون موقع کیسه هم از اون روز جهنمی هست یکم دور وبرت رو نگاه کن حنیف جان خودت رو به کوری وکری نزن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ شهریور ۱۳۹۳
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
اگه قراره دایی بره یکی مثل مایلی کهن بیاد من همون دایی رو خیلی بیشتر ترجیح میدم
این بشر با همه مشکل داره...دایی کیروش قلعه نوعی فردوسی پور ...حتی اون زمان که قطبی بود با اونم مشکل داشت اصلا با هیچکی نمیتونه بسازه با همه مشکل داره

۱۶ شهریور ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
sepideh نوشته:

اگه قراره دایی بره یکی مثل مایلی کهن بیاد من همون دایی رو خیلی بیشتر ترجیح میدم
این بشر با همه مشکل داره...دایی کیروش قلعه نوعی فردوسی پور ...حتی اون زمان که قطبی بود با اونم مشکل داشت اصلا با هیچکی نمیتونه بسازه با همه مشکل داره

قرار نیست مایلی کهن بیاد. گرچه با همه ایراداش یه موی گندیده ش می ارزه به دایی. لااقل صادق و درسته. هزار برابرم بیشتر از یکی مثل دایی پرسپولیسیه. یه حرفیم زد جالب، گفت بقال سر کوچه هم مربی پرسپولیس شد، من که از همه پرسپولیسی تر بودم نشدم.

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۵,۱۱۷ بازدید
۵ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۳۴۹ بازدید
۱۷ ساعت قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۶,۷۷۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۲۹۰ بازدید
۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۵۱ بازدید
۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۶ بازدید
۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۶۸۵ بازدید
۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۰۴۳ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۳۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۰,۷۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۷۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۱ کاربر آنلاین است. (۸۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!