به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
همیشه تا اسم ده نمکی میاد بحث میره سمت دیدگاه های سیاسی و بعد هم ک عده ای موافق و عده ای مخالف میوفتن درواقع به جون سیاست هم دیگه
من بعنوان کسی ک واقعا بینش سیاسی ندارم میگم اصن بحث سرِ ده نمکی نیست ، هرچند آخرش به اون برمیگرده ولی جدا از هر پیش فرض دیگه راجب ایشون منطقی ک باشین میبینین واقعا چقد این سریال رو کش داد ،چقد سکانس های بیخود اضافش کرد درصورتی ک میشد موضوع به اون خوبی رو خیلی مفید تر و خلاصه تر بیان کرد!

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۲۵ مهر ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
Last Heir نوشته:

همیشه تا اسم ده نمکی میاد بحث میره سمت دیدگاه های سیاسی و بعد هم ک عده ای موافق و عده ای مخالف میوفتن درواقع به جون سیاست هم دیگه
من بعنوان کسی ک واقعا بینش سیاسی ندارم میگم اصن بحث سرِ ده نمکی نیست ، هرچند آخرش به اون برمیگرده ولی جدا از هر پیش فرض دیگه راجب ایشون منطقی ک باشین میبینین واقعا چقد این سریال رو کش داد ،چقد سکانس های بیخود اضافش کرد درصورتی ک میشد موضوع به اون خوبی رو خیلی مفید تر و خلاصه تر بیان کرد!

عزیز من همه ما این که سریال اب بندی شده بود رو قبول داریم....ولی وقتی یه فیلم 2ساعته قرار بشه ک تبدیل بشه ب یه سریال(دقیقا نمی دونم ولی)حداقل 16-17 قسمته کار گردان مجبوره اینجوری اب ببنده خو...ولی از نظر من اگ کلا این کارو نمیکرد بهتر بود...خو فیلمشو پخش میکردن حتما باید چندین شب مارو پای تلویزیون نگه میداشتن تا اخرشو بفهمیم
ولی خو طنز بودن سریال باعث میشد اب بندی بودنش خیلی ادمو اذیت نکنه...بازم میگم این نظر منه....

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۵ مهر ۱۳۹۳
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
بله درسته ولی وقتی شما بدون هیچ استدلالی میگین مخالفای ده نمکی به خاطر سیاست مخالفشن ما هم میتونیم بگیم موافقای ده نمکی فقط برا مواضع سیاسی طرفدارشن

من هیچقوت همچین حرفی نزدم و هرکس هم زده اشتباه کرده. مخالفت با کسی با تخریب کردن طرف فرق داره. حقیقتا الان غالب انسانهایی که دارن به ده نمکی به خاطر کارهاش فحش میدن، دارن مقرضانه نظر میدن. البته من میدونم شما موضع سیاسی خاصی نداره و صرفا از جنبه هنری به قضیه مینگری

۲۵ مهر ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Last Heir نوشته:

کش دادن اقتضای سینمای ایرانه. یه فیلم ایرانی پیدا نمیشه توش کش دادن نباشه. در مقیاس هالیوود که بحث نمیشه. اما ده نمکی همیشه برای هر فیلمش یه ایده جدید و جذاب داره که این خیلی ارزشمنده. اجراش هم به نظر من قابل قبوله و از معدود فیلمای ایرانی بوده که دیدم و آخرش رو خوب جمع کرده.

هیچ ربطی هم به نگرش سیاسی نداره. من دوسش دارم چون آدم حزب اللهیه و برای احیای ارزشهای دینی و ملی - به خصوص چیزهایی که همین روشنفکرهای فیس بوکی سعی در خدشه دار کردنش دارن - تلاش می کنه. منطقی هم هست وقتی تو این مسیر حرکت کنی، یه عده خاص دشمنت میشن. درست همین نکته ای که هفته پیش حامد زمانی داشت به زیبایی عنوانش می کرد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ مهر ۱۳۹۳
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ن نمی فهمم چرا موفقیت یکی مثل ده نمکی انقدر به یه سری - به خصوص جماعت روشنفکرنمای فیس بوکی - فشار میاره! خوشتون بیاد یا نیاد محبوب ترین فیلمها رو ساخته و اصلا هم نظرات مغرضانه یه عده اهمیتی نداره. البته خب درک می کنم که مدل هنر برای یه سری تو امثال گهشیفته و معادی ه و امثال ده نمکی و سلحشور خار تو چشمن!

نظر مغرضانه! جالبه واقعا .. بحث بدون منطق آخرش میشه همین دیگه .. یکبار ارسال خودتون رو بخونید ، دقیقا متوجه میشید نظر مغرضانه چیه...

من دارم از سطحی بودن آثارش میگم، دارم از حاتمی کیا شاهد مثال میارم . بقیه دارن نظرشون رو میگن ... آخر سر همه شدن روشنفکر نمای فیس بوکی! چه بخواید یا نه، ده نمکی از هر صنف و گروهی منتقد داره و نظرات همیشه مختلفه ... هر کی نظرش با شما یکی نبود لازم نیست درباره فکر و عقیده و شخصیتش قضاوت کنید . اونم با این لحن منطقی و آرام...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ مهر ۱۳۹۳
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کش دادن اقتضای سینمای ایرانه. یه فیلم ایرانی پیدا نمیشه توش کش دادن نباشه. در مقیاس هالیوود که بحث نمیشه. اما ده نمکی همیشه برای هر فیلمش یه ایده جدید و جذاب داره که این خیلی ارزشمنده. اجراش هم به نظر من قابل قبوله و از معدود فیلمای ایرانی بوده که دیدم و آخرش رو خوب جمع کرده.

درسته ولی وقتی یک فیلم رو نقد میکنی ؛ خودِ اون فیلمِ ک داره مورد نقد قرار میگیره ! اینکه شما بیای بگی همه ی فیلم ها ابکی هستن پس اینم روش اینم ابکی ،اینم کش دار این ک نشد حرف!
ما جدا از تموم فیلم هایی ک وجود داره داریم میگیم این سریال هم یکی از ایراداش کش دادن بی هدف و آزاردهندشه!
حالا اگر هم بخوایم اونو با بقیه فیلم ها( مثل چ !) مقایسه کنیم ک دیگه اصن ..

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۲۵ مهر ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۷
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

نقل قول
ن نمی فهمم چرا موفقیت یکی مثل ده نمکی انقدر به یه سری - به خصوص جماعت روشنفکرنمای فیس بوکی - فشار میاره! خوشتون بیاد یا نیاد محبوب ترین فیلمها رو ساخته و اصلا هم نظرات مغرضانه یه عده اهمیتی نداره. البته خب درک می کنم که مدل هنر برای یه سری تو امثال گهشیفته و معادی ه و امثال ده نمکی و سلحشور خار تو چشمن!

نظر مغرضانه! جالبه واقعا .. بحث بدون منطق آخرش میشه همین دیگه .. یکبار ارسال خودتون رو بخونید ، دقیقا متوجه میشید نظر مغرضانه چیه...

من دارم از سطحی بودن آثارش میگم، دارم از حاتمی کیا شاهد مثال میارم . بقیه دارن نظرشون رو میگن ... آخر سر همه شدن روشنفکر نمای فیس بوکی! چه بخواید یا نه، ده نمکی از هر صنف و گروهی منتقد داره و نظرات همیشه مختلفه ... هر کی نظرش با شما یکی نبود لازم نیست درباره فکر و عقیده و شخصیتش قضاوت کنید . اونم با این لحن منطقی و آرام...

من در مورد عقیده و شخصیت کسی قضاوت نکردم. لااقل یه دیالوگ جدید یاد بگیرید! اصلا اهمیتی نمیدم کی نظرش با من یکی هست یا نه. این مطلب مخاطب خاصی نداشت، اگر کسی به خودش می گیره لابد دلیلی داره!

بحث منطقی هم یک حداقل هایی داره که این بحث «کودکانه» ای که اینجا شکل گرفت هیچ شباهتی بهش نداره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۵ مهر ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
The Dark Heir نوشته:

نقل قول
Agent Of Chaos نوشته:

نقل قول

من در مورد عقیده و شخصیت کسی قضاوت نکردم. لااقل یه دیالوگ جدید یاد بگیرید! اصلا اهمیتی نمیدم کی نظرش با من یکی هست یا نه. این مطلب مخاطب خاصی نداشت، اگر کسی به خودش می گیره لابد دلیلی داره!

بحث منطقی هم یک حداقل هایی داره که این بحث «کودکانه» ای که اینجا شکل گرفت هیچ شباهتی بهش نداره!

دوستان دیگ بیخیال شید...دودیقه دیگ پیش بریم رعوا میشه. صلوات بفرسیتید بیخیال شین

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۵ مهر ۱۳۹۳
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اما ده نمکی همیشه برای هر فیلمش یه ایده جدید و جذاب داره

خب ، از ايده جديد ك بگذريم ، خداييش از جذاب نميتونيم بگذريم

حرف اخر : هر كس مخالفه بخاطر سياست مخالف نيس

به شکل نمایش کنارم مردمن
۲۵ مهر ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

حرف اخر : هر كس مخالفه بخاطر سياست مخالف نيس

خب این حرف مهسا به عنوان نتیجه گیری آخر تصویب شد دیگه ادامه ندیم

۲۵ مهر ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۷ پاسخ
۵۷۵,۷۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۹ پاسخ
۱۲,۲۱۹,۶۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۹۳۱,۳۹۹ بازدید
۴ ماه قبل
armanshah
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۳۲۶,۴۵۷ بازدید
۴ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۶,۲۹۰ بازدید
۴ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۶۶۴ بازدید
۴ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۵۹,۴۶۹ بازدید
۴ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۵۴,۱۰۳ بازدید
۴ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۷۳,۴۸۰ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۳۲۶,۸۲۳ بازدید
۵ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۹۱,۸۵۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۲۱ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!