به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Loyal.Boy
پیام: ۲,۷۰۲
عضویت از: ۵ مرداد ۱۳۸۶
از: تبریز
طرفدار:
- ژاوی - مسی - اینیستا
- مارادونا - ریوالدو
- اسپانیا - آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دلم میخواست پا میشدم میرفتم استودیو ان خیابانی رو دار میزدم مرتیکه ی ازکل داشت واسه من گزارش میکرد از همه ی حرفاش تابلو بود که طرفدار استقلاله ... لعنت به شبکه 3 و خیابانی... در مورد دفاع پرسپولیس باید بگم که افتضاح بود ...
ولی خداییش شوت کریم رو حال کردم ...

بعد از این هم آشیانت هر کس است ، باش با او یاد تو ما را بس است .
۱۳ مهر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آره مرتیکه ...
بهترین بازی رو کریمی کرده، هی میگه جان واریو، من نمی دونم این مردک اصلا چه غلطی کرد تو بازی؟؟
همین منتظر بود استقلال بیفته جلو، هی از اون مردک مرغی تعریف کنه

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
بچه یه مطلب در مورد این قله مرغی هست تا اخر بخونید فقط ببینید چقدر عوضیه
............................
قلعه‌نويي: يك سروگردن از پرسپوليس بالاتر بوديم

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از عملكرد تيم استقلال راضي و از نتيجه‌ي بازي ناراضي هستم.

امير قلعه‌نويي پس از تساوي تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بايد به تماشاگران تبريك بگويم كه شاهد يك بازي جوانمردانه بودند و خوشحالم تمامي كساني كه به ورزشگاه آمدند و چه در پاي گيرنده‌ها، اين بازي را ديدند و از تماشاي جذابيت‌هاي آن لذت بردند. تيم استقلال در 30 دقيقه‌ي نخست بازي به دنبال پرس بر تيم حريف بود كه خوشبختانه به اهداف‌مان رسيديم اما، داور يك پنالتي صد درصد براي ما نگرفت و همچنين يك موقعيت تك به تك براي برهاني را به اشتباه آفسايد اعلام كرد. ضمن آنكه برهاني يك ضربه را نيز در سه قدم دروازه‌ي حريف از دست داد.

وي افزود: در10 دقيقه‌ي پاياني براي حريف تله‌گذاري كرديم و در حالي كه در ميان دفاع حريف فضاهايي براي نفوذ وجود داشت، آرش برهاني را براي تصاحب موقعيت در ميان مدافعان پرسپوليس متمركز كرديم كه او چندين بار صاحب توپ شد.

سرمربي تيم استقلال ادامه داد: در نيمه‌ي دوم دستور كار ما بار ديگر پرس حريف بود كه از همين راه به گل نيز رسيديم. پس از آن پرسپوليس تا اندازه‌اي فشار بر دروازه‌ي ما را بيشتر كرد كه بيشتر حاصل خلاقيت فردي بود نه تاكتيك تيمي. ما بيژن كوشكي را به زمين فرستاديم تا با دفاع من تو من علي كريمي را مهار كند و در اين مورد نيز موفق بوديم به گونه‌اي كه حريف به بازي با توپ‌هاي بلند روي آورد كه به طور دقيق همان خواسته‌ي ما بود. در اين نيمه آرش برهاني و يدالله اكبري در يك موقعيت چهار به يك فرصت‌هاي خوب گلزني را از دست دادند و در نهايت در حالي كه پرسپوليس همان طور كه دلخواه ما بود بازي مي‌كرد، يك لحظه بيژن كوشكي از وظيفه‌اش غافل شد تا نتوانيم سه امتياز بازي را بدست آوريم.

قلعه‌نويي ادامه داد: پرسپوليس در نيمه‌ي دوم به غير از يك تك به تك توره و يكي، دو شوت از راه دور فرصت ديگري نداشت و همان طور كه گفتم فرصت‌هاي اين تيم بيشتر به دليل خلاقيت‌هاي فردي بود تا كارهاي تاكتيكي.

قلعه‌نويي درباره‌ي واكنش‌اش نسبت به بيژن كوشكي پس از پايان بازي گفت: به كوشكي برنامه داديم تا كريمي را مهار كند و زماني كه يار مستقيم كوشكي يعني كريمي گل مي‌زند، طبيعي است كه نشان مي‌دهد كوشكي اشتباه كرده است.

وي افزود: زماني كه تيم ما بازي را با تساوي به پايان مي‌رساند و كادر فني و هواداران استقلال از اين نتيجه ناراحت هستند، يعني آ‌نكه تيم ما يك سروگردن از پرسپوليس بالاتر بوده است.

قلعه‌نويي درباره‌ي تعويض‌هايش نيز گفت: پس از تعويض‌هاي ما چندين موقعيت گل داشتيم اما، پرسپوليس موقعيت گل چنداني نداشت.

وي خطاب به خبرنگاران گفت: درست است كه پرسپوليس سوار بر بازي بوده است، اما اگر شما مربي‌گري بلد بوديد، مي‌دانستيد كه سوار بازي بودن با موقعيت ساختن تفاوت مي‌كند. پرسپوليس در نيمه‌ي دوم همان طور كه ما مي‌خواستيم بازي مي‌كرد البته تعويض جباري تا اندازه‌اي بر كار تيمي ما تاثيرگذار بود. ما ابتدا با آوردن كوشكي قصد داشتيم تا علي كريمي را از بازي خارج كنيم كه اين كار به خوبي انجام شد سپس قصد داشتيم تا در 20 دقيقه‌ي پاياني علي عليزاده را به جاي جان‌واريو خارج از زمين كنيم تا نتيجه را به دست آوريم و حتي تعداد گل‌هايمان را افزايش دهيم اما، زماني كه جباري مصدوم شد، چاره‌اي نداشتيم كه در سومين تعويض او را از زمين خارج كنيم. در واقع ما قصد داشتيم مانند بازي با راه‌آهن بازي را با دو مهاجم به پايان برسانيم اما اينگونه نشد و بازي به تساوي كشيده شد.

قلعه‌نويي درباره‌ي وقت كشي بازيكنان استقلال گفت: من نمي‌دانم بازي 15 دقيقه وقت اضافي داشت يا چهار دقيقه. تصور مي‌كنم اين سوالات مغرضانه است. از اين چهار دقيقه، دو دقيقه‌ي آن هم براي مصدوميت واعظي دروازه‌بان پرسپوليس گذشت.

وي هم‌چنين در پاسخ به سوال خبرنگاري پيرامون استفاده نكردن از بازيكنان با تجربه‌ي استقلال چون فرهاد مجيدي و تعويض سياوش اكبرپور نيز گفت: شما نبايد راجع به اينكه چه كسي به ميدان مي‌رود، سوال كنيد. شما تنها حق داريد درباره‌ي حركت كلي تيم سوال كنيد. من يك هفته با اين بازيكنان بوده‌ام و مي‌دانم كه بايد از كدام بازيكن استفاده كنم. سوالات شما كارشناسانه نيست و من كه روزي چهار ساعت بازيكنان را مي‌بينم، بهتر مي‌دانم كه بايد چه نفراتي به ميدان بروند.

سرمربي تيم استقلال تهران ادامه داد: به هيچ عنوان از نتيجه‌ي بازي راضي نيستم. زماني كه رقيب اصلي ما مساوي مي‌كند و جشن مي‌گيرد، طبيعي است كه ما بايد ناراحت باشيم. بايد روند بازي و موقعيت‌هايي كه از دست رفته است را بشماريد تا قدرت تيم استقلال مشخص شود.

قلعه‌نويي ادامه داد: ما در اين بازي چهار موقعيت بالاي 80 درصد را از دست داديم. ضمن ‌آنكه يك پنالتي به نفع ما گرفته نشد و داور در صحنه‌ي اعلام آفسايد نيز اشتباه كرد. ما بايد جريان بازي را كنترل مي‌كرديم و يك سوم دفاعي فضاي تيم حريف را براي آرش برهاني باز مي‌كرديم كه پرسپوليس هيچ گاه متوجه اين موضوع نشد.

قلعه‌نويي ادامه داد: گلي كه تيم پرسپوليس به ثمر رساندن بر روي يك پاس 70 متري و در واقع يك توپ "بكش زيرش" بود كه بيژن كوشكي يار مستقيم خود را نگرفت اما،‌ در مقابل ما چهار بار در عمق دفاع پرسپوليس تك به تك شديم.

قلعه‌نويي درباره‌ي قضاوت بازي نيز گفت: تصور مي‌كنم در دقيقه‌ 60 بازي زماني كه تماشاگران پرسپوليس شروع به اعتراض و پرتاب صندلي كردند، روند سوت‌هاي داور بازي تغيير كرد و به ضرر تيم استقلال چرخيد. در هر صورت ما بايد با اين شرايط كنار مي‌آمديم.

قلعه‌نويي درباره‌ي تعداد موقعيت‌هاي دو تيم نيز گفت: من كامپيوتر در ذهنم ندارم كه بخواهم اين سوال را جواب دهم اما، آنها يك موقعيت بيشتر نداشتند در حالي كه استقلال دو موقعيت گل صد درصد داشت.

خبرنگاري با انتقاد از ادبيات امير قلعه‌نويي نسبت به تيم حريف گفت، قطبي بازي تيم شما را تحسين كرد كه قلعه‌نويي پاسخ داد: افشين قطبي كسي نيست كه بتواند درباره‌ي من صحبت كند.

او سپس به يكي از خبرنگاران كه سوالاتي را مطرح مي‌كرد، گفت: يا يك سوال بپرس و يا ساكت باش.

در شرايطي كه اطرافيان امير قلعه‌نويي در كنفرانس مطبوعاتي بارها نظم اين نشست را در انتقاد به سوالاتي كه از سرمربي استقلال پرسيده مي‌شد، برهم مي‌زدند در نهايت درگيري لفظي ميان خبرنگاران بالا گرفت و قلعه‌نويي نيز محل كنفرانس مطبوعاتي را ترك كرد.

منبع: ایسنا

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۱۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو

از دست این مرغی... آخر خندس...
دیروز کریمی فوق العاده بود... بیچارشون کرد از بس دریبل داد...
استقلال هم فقط نیمه ی دوم یا میکشید زیرش یا رو زمین دراز کشیده بودن...
فوتبال ناب مرغی...

۱۳ مهر ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
آخه این استقلال مساوی کردن داشت؟
واقعا از 4 تا استقلالی که اخراجی های پرسپولیس بودن، نمی تونستن رد شن!
ولی این کریمی واقعا جادوگره؛ چه زود جاشو تو تیم پیدا کرده.

۱۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
قطبي: مقابل دفاع 11 نفره استقلال چه مي‌كردم؟
افشين قطبي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: هواداران دو تيم كاملا جوانمردانه بازي كردند. آنها بايد توهين به بازيكنان را فراموش كنند چون اين موارد در فوتبال بين‌المللي كاملا موردي است كه مورد تاييد هيچكس قرار نمي‌گيرد و شايد اسم فوتبال كشور را زير سوال ببرد.
وي افزود: بازيكنان دو تيم از سرمايه‌هاي فوتبال ايران هستند. بايد با تشويق‌هاي درست، آنها را طوري را آماده كرد كه وقتي به ميدان مي روند، از تمام توان خود استفاده كنند؛ نه مثل بازيكن ما كه 90 دقيقه به او بي‌احترامي شد.
قطبي عنوان كرد: به نظر قلعه‌نويي احترام مي‌گذارم؛ اما همانطور كه گفتم، وقتي 11 نفر در مقابل دروازه خود مي‌ايستند، من بايد چه كاري انجام دهم؟ چه تاكتيكي به درد موفقيت تيم مي‌خورد؟ بايد قبول كرد بازي مستقيم نيز جزيي از فوتبال است و براي رسيدن به گل پس از گل خوردن، تاكتيكي مناسب است.
وي ادامه داد: هنوز به ببرها و شيرهاي خودم اطمينان كامل دارم و مطمئنم با توجه به اينكه قول قهرماني داده‌ام، از هيچ تلاشي دريغ نمي‌كنند. اميدوارم در آينده نزديك بتوانم قول قهرماني در آسيا بدهم و در اين راه، هواداران ما را ياري كنند.
سرمربي پرسپوليس اظهار داشت: اگر لازم باشد، نيكبخت را به كميته انظباطي دعوت مي‌كنيم. در اين مورد نظري ندارم؛ اما مي‌دانم دوست نداشت بازنده باشد و اين تعصب برايم ارزش زيادي دارد.
افشين قطبي خاطر نشان ساخت: مشكلات خط دفاعي و خونسردي زياد آتسو را مي‌دانم. با تدابيري كه در نظر گرفته‌ام، سعي مي‌كنم اين مشكل از بين برود. اميدوارم شيري هر چه سريع‌تر شرايط آرماني را به دست آورد چون مدافع بسيار خوب و تنومندي است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
اندر حکایت اراجیو های خیابانی:

۱۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
این هم 2 تا .الپیرپر که برای غلی کریمی آماده کردم:

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
به جای اینا برو واسه تی شرت طراحی کن

۱۳ مهر ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
تو شبکه خبر و 20:30 حرکت اون بیشعور کوشکی رو دیدید

۱۳ مهر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۵۶,۳۸۴ بازدید
۱۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۱۳,۶۲۹ بازدید
۲۹ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۷,۷۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۹,۵۸۳ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۶,۰۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۶۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۷,۶۰۶ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۴۳,۹۹۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۹۹۳ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۴۱۵ کاربر آنلاین است. (۲۳۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!