به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: sorena1395
پیام: ۳
عضویت از: ۱۰ آذر ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسی
- xavi
- پرسپولیس
- برزیل
- ازمون
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
سلام
ویرایش ناظر
افرین حقیقته

تذکر ناظر:
ارسال های با اختلاف زمانی کوتاه رو توی یک ارسال جای بدید
باتشکر

۱۱ آذر ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
9VECTOR9 نوشته:

نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
لازم است بدانید، لوئیز انریکه از اولین فصل مربیگری در جمع کاتالان ها تا به حال، مجموعاً به 18 بازیکن از لاماسیا فرصت بازی در تیم خود را اهدا کرده است.

امان از جماعت بی فکری که فقط روی هوا حرف می زنن...

ربطی نداره ... انریکه میاد به اونایی که ازشون خوشش میاد بازی میده و وقتی که نخواستشون اونا رو رد می کنه ....مثل هلیلوویچ . سمپر . گریمالدو و.... در عوض بجاشون بازیکنای مزخرفی مثل گومز و دنیس و دینیه و ... می خره!

امان از زندگی در دنیای توهمات!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۱ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: parham-messi
پیام: ۱۹
عضویت از: ۱۸ آبان ۱۳۹۵
گروه:
- كاربران بلاک شده
کلا من تو این چند وقت یک نتیجه گرفتم از بحث هایی که بعضی دوستان میکنن ...اونم اینه که چشممون رو به حقایق ببندیم و همش از تیم تعریف کنیم ....
این طرفداری نیست ..این خیانت به تیمه ..باید نقص ها گفته بشه اگه بی نقص بودیم وضعمون اینی که الان میبینید نبود.
مشکل اصلی ما و مهمترین بخش بازی ما هافبک ماست که عملا در نبود اینیستا ...چیزی برای گفتن نداره و همیشه هم مسی نمیتونه جر هافبکو بکشه ...تو نیم فصلم که بازیکن قابل توجهی نمیشه گرفت برای هافبک ئس باید با همینا سر کنیم ...این سیستم چرخشی بازی دادن انریکه تو هافبک بشدت زیاد شده و همین باعث عدم هماهنگی که الان تو هافبک میبینید هستش ...یسری چشمشونو بستن به یکسری مسائل اون به خودشون مربوطه اصلا اسم تاپیکو بذارن درود بر انریکه لعنت خدا بر منتقدینش ... واقعیت اینه که الان مقصر این وضعیت شخص اول تیم ..یعنی انریکست ...برامم مهم نیست که بعد این پست یکسری سینه چاک های انریکه بیان تئوری های فیلسوفانه تحویلم بدن من خودم بعنوان بازیکن فوقالعاده انریکه رو قبول داشتم ...ولی تو مربی گری باید یکسری دیدگاه هاش رو عوض کنه ...بخدا تو به بازیکنی که نمیتونه استپ ساده بکنه کمکی نمیتونی بکنی ....وقتی تو به یک بازیکن میگی من راضیم ازت و تو خوبی هیچوقت تلاشی برای بهتر شدن نمیکنه ...بازیکن فقط تو زمین بازی شلوارشو در نیورده خرابکاری کنه اونوقت انریکه تو کنفرانس میگه اون فوق العاده بود من ازش راضی بودم ..بعضی جاها هم باید یه تلنگری بزنی....مشکل دیگه ای که مخصوصا امسال داریم ..پاس های بیهوده و اضافیه...سال های قبل با چند تا پاس دفاع حریف گیج میشد تا بفهمه جریان چیه گلو خورده بود همون سالی که 5 گانه گرفتیم ..چندتا گلو رو زد حمله زدیم ..اینقدر تو بخش زد حمله قوی بودیم که تیم مقابل جرات حمله با بیش از 3 نفرو نداشت ...و در اخر سرتونو درد نیارم ...مشکل بزرگی که همچنان و حتی تو زمان کرایوف هم بود ولی کمتر حس میشد ...تیم ما بازیکن محوره ...سبک بازیمون جوریه که تو هر پست باید یه بازیکن شاخ داشته باشیم ...و در اخر فقدان رهبری مثل پویول کسی که کافی بودفقط تو چشم بازیکنمون نگاه کنه همین

۱۱ آذر ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
کسی نمیگه نقد نکنید، فقط یک چیز رو در نظر داشته باشید، خیلی از این چیزا که میگید ناشی از ضعف تحلیل و نگاه فوتبالی شماست، نه ضعف انریکه. مشکل اونجاییه که عده ای که به قول معروف لگد به گربه نزدن حس می کنن پیچیده ترین مسائل رو می فهمن ولی انریکه ساده ترین مسائلم نمی فهمه! مثل اینکه یه بچه مدرسه ای بیاد با شعار "هیچ کس بدون اشتباه نیست" از اینشتین ایراد فیزیک بگیره و بگه هیچی نمی فهمه، من می فهمم! خب هر آدمی با حداقل سواد می فهمه این بنده خدا تو توهم زندگی می کنه و این حرفا از سر جهلشه!

و گرنه نقد حسابی ادبیات و کلمات و منطق خودشو داره، همیشه هم قابل احترام و علاقه است! منتها هر لاطائلات بی سر و تهی اسمش نقد نیست، سعی کنید اینو بفهمید!

قبلا هم بارها گفتم، فوتبال واقعی با اون فیفا و PES ای که شما بازی کردید فرق داره!

۱۱ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: 9VECTOR9
پیام: ۱,۴۵۳
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
از: خوزستان
طرفدار:
- Messi . pique . iniesta
- THE GREAT JOHAN CRUYFF
- فولاد خوزستان - استقلال خوزستان- پرسپولیس تهران
- FORZA ITALY
- جهانبخش
- پپ گواردیولا - فرانک ریکارد
- یحی گل محمدی - افشین قطبی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
parham نوشته:

کلا من تو این چند وقت یک نتیجه گرفتم از بحث هایی که بعضی دوستان میکنن ...اونم اینه که چشممون رو به حقایق ببندیم و همش از تیم تعریف کنیم ....
این طرفداری نیست ..این خیانت به تیمه ..باید نقص ها گفته بشه اگه بی نقص بودیم وضعمون اینی که الان میبینید نبود.
مشکل اصلی ما و مهمترین بخش بازی ما هافبک ماست که عملا در نبود اینیستا ...چیزی برای گفتن نداره و همیشه هم مسی نمیتونه جر هافبکو بکشه ...تو نیم فصلم که بازیکن قابل توجهی نمیشه گرفت برای هافبک ئس باید با همینا سر کنیم ...این سیستم چرخشی بازی دادن انریکه تو هافبک بشدت زیاد شده و همین باعث عدم هماهنگی که الان تو هافبک میبینید هستش ...یسری چشمشونو بستن به یکسری مسائل اون به خودشون مربوطه اصلا اسم تاپیکو بذارن درود بر انریکه لعنت خدا بر منتقدینش ... واقعیت اینه که الان مقصر این وضعیت شخص اول تیم ..یعنی انریکست ...برامم مهم نیست که بعد این پست یکسری سینه چاک های انریکه بیان تئوری های فیلسوفانه تحویلم بدن من خودم بعنوان بازیکن فوقالعاده انریکه رو قبول داشتم ...ولی تو مربی گری باید یکسری دیدگاه هاش رو عوض کنه ...بخدا تو به بازیکنی که نمیتونه استپ ساده بکنه کمکی نمیتونی بکنی ....وقتی تو به یک بازیکن میگی من راضیم ازت و تو خوبی هیچوقت تلاشی برای بهتر شدن نمیکنه ...بازیکن فقط تو زمین بازی شلوارشو در نیورده خرابکاری کنه اونوقت انریکه تو کنفرانس میگه اون فوق العاده بود من ازش راضی بودم ..بعضی جاها هم باید یه تلنگری بزنی....مشکل دیگه ای که مخصوصا امسال داریم ..پاس های بیهوده و اضافیه...سال های قبل با چند تا پاس دفاع حریف گیج میشد تا بفهمه جریان چیه گلو خورده بود همون سالی که 5 گانه گرفتیم ..چندتا گلو رو زد حمله زدیم ..اینقدر تو بخش زد حمله قوی بودیم که تیم مقابل جرات حمله با بیش از 3 نفرو نداشت ...و در اخر سرتونو درد نیارم ...مشکل بزرگی که همچنان و حتی تو زمان کرایوف هم بود ولی کمتر حس میشد ...تیم ما بازیکن محوره ...سبک بازیمون جوریه که تو هر پست باید یه بازیکن شاخ داشته باشیم ...و در اخر فقدان رهبری مثل پویول کسی که کافی بودفقط تو چشم بازیکنمون نگاه کنه همین

دقیقا ... در ضمن این تیم انریکه یه نقطه ضعف بزرگ و مسخره ی دیگه ای هم داره.. اونم اینه که با پرس شدید حریف رو خط هافبکمون... تیم از هم می پاشه و به طور دقیق نابود میشه... باخت و تساوی هایی مثل سلتا . سیتی . سوسیداد و ... ناشی از همین ضعفه...

۱۱ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
برخلاف میل باطنیم مجبورم بحث این دفعه رو همینجا خاتمه بدم.
خب هیچکدوم از طرفین نتونست نظر طرف دیگه رو عوض کنه. بقیه ش دیگه به حاشیه کشیده شد.
خواهش میکنم این بحث رو دیگه ادامه ندید.
ان شاء الله تو یه موقعیت دیگه با یه جو بهتر.
ممنون از همکاریتون.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
بنظرم آلکاسر این بازی گل میزنه در واقع طبسمش میشکنه و گلزنیهاش برا بازیای بعدی شروع میشه!
همچنین با نمایشهای ضعیف راکیتیچ و گومز میخوام دو طرف بوسکتس، رافینیا و اینیستا باشن!!
انریکه نباید اینیستارو بذاره رو نیمکت و نیمه دوم بیاره..اونجور فایده نداره..اگه آمادگی کامل داره حتما باید اونو فیکس بذاره!
بنظرم استفاده از ماسکرانو تو دفاع راست بهتره و گاهی اوقات تو خلال بازی سیستم تیم میتونه به 3 دفاعه هم شیفت بشه(اونجوری زیدان کچلم متعجب میکنیم) مثل بازی با خیخون و لگانس که ازین سیستم استفاده کردیم!
یعنی به این شکل:

تراشتگن
آلبا اومتیتی پیکه ماسکرانو
اینیستا بوسکتس رافینیا
نیمار سوارز مسی

که به این حالت میتونه تبدیل بشه

تراشتگن
اومتیتی پیکه ماسکرانو
آلبا اینیستا بوسکتس رافینیا
نیمار سوارز مسی

و آخر اینکه خیلی وقته تو نیوکمپ برد شیرین و دلچسب و پرگل نداشتیم(بعد از برد 5-0 تو 2011 دیگه نداشتیم)..دوست دارم این بازی تجربه کنیم..بهترین فرصته!
ان شالله..

۱۲ آذر ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
احتمالا با توجه به تجربه بالا راکیتیچ فیکس خواهد بود و اگر بازی گره بخوره دنیس جاش میاد. ماسکرانو هم ترجیح میدم بیشترین فاصله رو با زمین داشته باشه. هرجا باشه بالاخره زخمشو به تیم می زنه!

۱۲ آذر ۱۳۹۵
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نظر من در مورد بازي فردا :

حالت اول :
ما با اعتماد بنفس بالا بازي مي كنيم و خيلي راحت مي بريم و رعال زيدان زمين سفت رو تحربه مي كنه
حالت دوم :
ما تحت تاثير جو رسانه ها و شك هايي ك وجود داره با ترديد مي ريم تو زمين كه در اين حالت احتمال باخت كم نيست
حالت سوم :
ما باا عتماد به نفس و خوب بازي مي كنيم ولي طبق روال يه سال اخير رعال زيدان با شانس و اتفاقات به خواستش مي رسه
حالت چهارم :
رعال زيدان خوب بازي مي كنه و نشون ميده كه نتايج خوبشون به خاطر قدرتشونه

-----------
تو اين حالات قطعا تهوع اورترين و نفرت انگيز ترين حالت ي ك مي تونه اتفاق بيفته حالت سومه

ولي به نظر خودم محتمل ترين گزينه حالت اوله و فردا مي بريم راحت

۱۲ آذر ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
HA19 نوشته:

نظر من در مورد بازي فردا :

حالت اول :
ما با اعتماد بنفس بالا بازي مي كنيم و خيلي راحت مي بريم و رعال زيدان زمين سفت رو تحربه مي كنه
حالت دوم :
ما تحت تاثير جو رسانه ها و شك هايي ك وجود داره با ترديد مي ريم تو زمين كه در اين حالت احتمال باخت كم نيست
حالت سوم :
ما باا عتماد به نفس و خوب بازي مي كنيم ولي طبق روال يه سال اخير رعال زيدان با شانس و اتفاقات به خواستش مي رسه
حالت چهارم :
رعال زيدان خوب بازي مي كنه و نشون ميده كه نتايج خوبشون به خاطر قدرتشونه

-----------
تو اين حالات قطعا تهوع اورترين و نفرت انگيز ترين حالت ي ك مي تونه اتفاق بيفته حالت سومه

ولي به نظر خودم محتمل ترين گزينه حالت اوله و فردا مي بريم راحت

ایشالله همون اولیه!

۱۲ آذر ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۵,۳۱۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۷۶ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۲۵ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۲۵۱ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۴۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۶۷۰ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۶۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۹۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!