به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: best_of_all
پیام: ۱,۵۲۹
عضویت از: ۳ فروردین ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
از قدیم گفتن معما چون حل شود آسان شود
بازی با یووه انریکه با ترکیب سه دفاعه بازی کرد چون مقابل تیمی متفاوت با رئال بازی می کرد
چطور وقتی که با همین ترکیب سه دفاعه مقابل اتلتیکو و پاریس نتیجه گرفت کسی اعتراضی نداشت
اینکه بازی با رئال با دفاع چار نفره بازی کردیم قطعا دلیل برتری مون نبود
و اگر بو نسخه ای نبود که بشه برای یووه هم چید
کل حرف من اینه که ما مقابل یووه هم بد بودیم مقابل رئال هم بد بودیم
ولی اگه به نیمکت نگاه کنیم...به اتفاقایی که تو زمین افتاد و شوتای دیبالا که الکی رفت تو گل و شوت سوارز و اینیستا که گل نشد میشه گفت اونقدرام بد نبودیم فقط حوادث به ضررمون بود
به نظر من انریکه تو بازی با یووه گومز رو آورد و اون بازی رو باختیم و همه به انریکه انتقاد کردن
در حالیکه بازی با رئال گومز رو آورد و خوبم نبود و چون بردیم هیشکی انتقادی نکرد
حالا من نمیگم باید انتقاد میکردیم چون غیر گومز کسی رو نیمکت نداشت که بیاره نه مقابل یووه نه مقابل رئال
درباره ی موقعیتا ام بحث من سر این نبود که ما خوش شانس بودیم که بردیم یا هرچی
حرف من اینه که این بازی مقابل رئال بازی نزدیکی بود که هر تیمی می تونست برنده بشه
در حالیکه فک نمی کنم تو کل سالهای گذشته بارسا تو بازی ای کمتر از رئال موقعیت ایجاد کرده باشه
پس این یعنی ما موقعیت هامون رو بهتر استفاده کردیم
و با توجه به اینکه همیشه این رئال بوده که از تک موقعیتاش بهتر استفاده کرده میشه گفت خوش شانس بودیم
در کل این بازی هم سنگ بازی با یووه بود و به قول سعید لحظات نتیجه رو تعیین کرد
ولی چیزی که مسلمه ما تو هر دوتا بازی تیم خوبی نبودیم و دلیلشم بازیکنای درجه دو و نیمکت خالی و دست بسته ی مربی بود
کل حرف من اینه که ی عده فقط تو باختا منتقدن
انریکه مقابل یووه ترکیب خوبی چید ولی یووه تیم بهتری بود
قطعا تو سیستم سه دفاعه متئو از آلبا گزینه ی بهتریه
ولی چقد که فحش خورد به خاطر این ترکیب
اگه بازی با رئالم اتفاقات به نفع رئال بود شک ندارم ی عده دوباره به همه چیز گیر میدادین
به گومز
به آلبا
به انریکه

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
بی آنکه حتی محتاج دیواری باشم
تا بر ادعای خویش ایستادگی کنم
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
البته اینکه میگی جلوی رئال و یووه هر دو بد بودیم رو اصلا قبول ندارم و اتفاقا جلوی هر دو خیلی خوب بودیم، حتی تو تورین که فقط بی دقت بودیم. خوب و بد رو باید به داشته ها دید و انریکه همیشه حداکثر بازدهی رو از نفراتی که داره گرفته. قطعا اگر ژاوی و پویول و مارکز و دنی آلوز و ... رو داشت خیلی راحت تر و بهتر هم نتیجه می گرفت.

اما اون عده معلوم الحالی که همیشه بعد باخت میان به زمین و زمون گیر میدن و اگر دقت کنید بعد بردها هیچ خبری ازشون نیست، دیگه تکلیفشون روشنه و نباید به نظرشون اهمیتی داد!

اصولا نظری که از فکر و منطق و دانش بیرون نمیاد رو نباید جدی گرفت. انریکه تو این سالها نبوغ تاکتیکی شو به خوبی نشون داده و خودش رو تواناتر از هر مربی دیگه بارسا در این هزاره نشون داده و اینکه عده ای فوتبال رو بیشتر از نتیجه رو اسکوربورد نمی فهمن، تغییری در این نمیده. افرادی که یه سری جمله رو کلیشه ای تکرار می کنن، حتی نمی تونن ببینن گومز تو تورین اتفاقا بازیکن خوبمون بود و هر بازی می بازیم میگن گومز، دیگه تکلیفشون روشنه!

به قول معروف قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
ضمنا دلیل ترکیب سه دفاعه بارسا که انریکه برای بازی با یووه انتخاب کرده با توجه به این بود که با یه نفر بیشتر در خط هافبک مقابل خط هافبک قوی یووه موفق باشه...کی می دونه که اگه با چارتا دفاع بازی می کرد و تو نبردهای میانه ی زمین با یه هافبک کمتر بازنده بودیمبا اختلاف بیشتری نمی باختیم
وقتی مقابل هافبکای یووه بوسکتس رو نداری... و تازه بقیه ی هافبکاتم از هر نظر نسبت به تیم مقابل ضعیف ترن مجبوری با یه یار بیشتر تو هافبک و با علم به اینکه یووه بیشتر تیم دفاعی هست تا هجومی یکی از مدافعا کم کنی و به هافبک ها اضافه کنی
مقابل یووه ما تیم هجومی تری بودیم ولی یووه از موقعیتاش بهتر استفاده کرد و به قول معروف توپ برای اونا چرخید... در حالیکه اگه شاید اگه با چار دفاع و یه یار کمتر تو هافبک بازی میکردیم... شاید تعداد همون موقعیتایی ام که ایجاد کردیم کمتر میشد و حتی به زور می تونستیم توپ رو به خط حمله مون منتقل کنیم

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
سعیدجان منظورم از اینکه میگم جلوی جفت شون بد بودیم نسبت به تیم آرمانی سالهای اخیر گفتم وگرنه اگه دقت کنی در ادامه گفتم که نسبت به این بازیکنا و این تیم و این نیمکت جلوی هر دوشون خوب بودیم
وقتی با موقعیتای کمتر جلوی رئال برنده میشیم یعنی تیم خوب بوده و از حداکثر ظرفیتاش استفاده کرده
ولی در کل تیم خوب اون تیم بازی شیش دو بود که سه برابر رئال موقعیت ایجاد میکرد که البته بخش عمده دلیلش این بود که حداقل اگه نگم از نظر ترکیب تیم بهتری از رئال داشتیم...تیمی هم سطح با رئال توی زمین و رو نیمکت داشتیم
حالا ژاوی نیست..اینیستا آخرای عمر فوتبالیشه...پویول نیست...دنی آماده نیست...و به جای همه ی اینا کسانی هستن که در بهترین حالت در حد و اندازه ی تیمی مث ویارئالن

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
best_of_all نوشته:

سعیدجان منظورم از اینکه میگم جلوی جفت شون بد بودیم نسبت به تیم آرمانی سالهای اخیر گفتم وگرنه اگه دقت کنی در ادامه گفتم که نسبت به این بازیکنا و این تیم و این نیمکت جلوی هر دوشون خوب بودیم
وقتی با موقعیتای کمتر جلوی رئال برنده میشیم یعنی تیم خوب بوده و از حداکثر ظرفیتاش استفاده کرده
ولی در کل تیم خوب اون تیم بازی شیش دو بود که سه برابر رئال موقعیت ایجاد میکرد که البته بخش عمده دلیلش این بود که حداقل اگه نگم از نظر ترکیب تیم بهتری از رئال داشتیم...تیمی هم سطح با رئال توی زمین و رو نیمکت داشتیم
حالا ژاوی نیست..اینیستا آخرای عمر فوتبالیشه...پویول نیست...دنی آماده نیست...و به جای همه ی اینا کسانی هستن که در بهترین حالت در حد و اندازه ی تیمی مث ویارئالن

اون تیم از نظر مهره بهترین تیم تاریخ بارسا بود. اصلا اون همه فوق ستاره کنار هم دیگه تکرارشدنی نیست. یه چرخ می زد ژاوی کل رئال از بین می رفت.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
روز اول كه انريكه اومد قشنگ يادمه حال و هواي تيم چطوري بود . با خودم مي گفتم انريكه اگه بتونه از االيگا و سي ال فقط يكيشو بگيره عالي ميشه . با خودم مي كفتم پيكه و ماسكرانو و ژاوي و اينيستا وحتي مسي (بله مسي) كارشون تمومه . گفتم اين تيم به زودي متلاشي ميشه و كلي از بازيكناش مي رن . با خودم مي گفتم سوارز عمرا سبك بازيش به بارسا نمي خوره و مثل زلاتان مهمون يه فصله
انقد اوضاع تيم (به خصوص از نظر روحي) خراب بود ك اصلا ادم انكيزه فوتبال ديدنم نداشت

اما انريكه همه معادلاتو به هم زد تو ذهن من و خيليا . اون تيم سه گانه گرفت و باعث شد رعال بي جام بمونه و انجلوتي اخراج ! بازيكناي تموم شده احيا شدن و به وضوح يه روح تازه دميده شد به جسم بي جون تيم
فصل تموم شد و فصل بعد اتشين تر شروع شد . برد ٤-٠ رعال . نتايج فوق العاده و برداي خيلي راحت با نتايج سنگين . دوباره تبديل شديم به اون تيم ترسناك زمان پپ ! سوارز نه تنها جواب داد بلكه شد بهترين نوك تاريخ باشگاه(از نظر من) ماسكرانو پيكه آلبا و حتي آدريانو ! همه دوباره با بازده ١٠٠در ١٠٠ و با انگيزه بازي كردن . و نتبجش شد كيفيت فني بالا و گرفتن ٨ جام توي فقط دو فصل !

روزي ك انريكه اومد هييييچ كس فكرشم نمي كرد . به شخصه اگه يه نفر به من مي گفت انريكه به اين افتخارات مي رسه عمرا باور نمي كردم ! مخصوصا تو خط دفاع ! كي فكرشو مي كرد تيم تو فصل اول انريكه با همون زوج خط دفاعي (ماسكرانو و پيكه) تو ليگ فقط ٢١ گل بخوريم ؟؟؟ يادتون بياريد بازياي پيكه و ماسكرانو تو زمان تاتا رو ! به شخصه اواخر اون فصل مي گفتم فقط و فقط بايد ابنارو انداخت بيرون ! ولي انريكه با تصميمات فوق العادش بهم فهموند ك چقد بي دانشم و فوتبال نفهم !

اما رسيديم به اين فصل كه عملكرد تيم تو لحظات حساس سينوسي هم نبوده بلكه يه پالس مربعي بوده . همون صفر و يك
باخت به پاريس و غم بي پايان اونشب
رمونتادا و شادي كم نظير اون شب
باخت به يووه و حذف و لحظات سختش
بردن رعال و تجربه كردن يكي از بهترين ال كلاسيكو ها

بله از نظر من انريكه تو انتخاب بازيكن و شايد تاكتيك و ... اشتباهاتي داشته . ولي عايا شما ادمي تو زندگيتون تو طول تاريخ مي تونيد مثال بزنيد ك اشتباه نداشته ؟ اصلا گاهي وقتا تاكتيكت مثل يه هندونس ك نمي دوني چي توشه ! اينكه يه مربي اشتباه كنه باعث ننگش نيست ! همين اشتباهات هست ك باعث گنده شدن اينا شده همين قدرت ريسك و نترسيدن از شكست . هر مربي اي قطعا خريد اشتباه مي كنه اينو شك نكنيد ! حتي بهتريناي تاريخ

به شخصه آخر فصل هر نتيجه اي حاصل بشه حتي جام حذفيم نگيريم از انريكه ممنونم و تا ابد سه فصل زيبايي كه برامون ساختو فراموش نمي كنم . سه فصلي ك شايد الان ارزششو نفهميد ولي بعدها خيلي ازش ياد مي كنيد.بهتون قول مي دم

ولي اميدوارم لاليگا و حذفي رو بگيريم تا انريكه خداحافظي با شكوهي داشته باشه .و با خوشحالي تيمو ترك كنه . و بعدها هم مثل پپ مربي هر تيمي بشه من هم يكي از طرفداراي تيمش خواهم بود و ارزو مي كنم هر جا هست موفق باشه

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
HA19 نوشته:

روز اول كه انريكه اومد قشنگ يادمه حال و هواي تيم چطوري بود . با خودم مي گفتم انريكه اگه بتونه از االيگا و سي ال فقط يكيشو بگيره عالي ميشه . با خودم مي كفتم پيكه و ماسكرانو و ژاوي و اينيستا وحتي مسي (بله مسي) كارشون تمومه . گفتم اين تيم به زودي متلاشي ميشه و كلي از بازيكناش مي رن . با خودم مي گفتم سوارز عمرا سبك بازيش به بارسا نمي خوره و مثل زلاتان مهمون يه فصله
انقد اوضاع تيم (به خصوص از نظر روحي) خراب بود ك اصلا ادم انكيزه فوتبال ديدنم نداشت

اما انريكه همه معادلاتو به هم زد تو ذهن من و خيليا . اون تيم سه گانه گرفت و باعث شد رعال بي جام بمونه و انجلوتي اخراج ! بازيكناي تموم شده احيا شدن و به وضوح يه روح تازه دميده شد به جسم بي جون تيم
فصل تموم شد و فصل بعد اتشين تر شروع شد . برد ٤-٠ رعال . نتايج فوق العاده و برداي خيلي راحت با نتايج سنگين . دوباره تبديل شديم به اون تيم ترسناك زمان پپ ! سوارز نه تنها جواب داد بلكه شد بهترين نوك تاريخ باشگاه(از نظر من) ماسكرانو پيكه آلبا و حتي آدريانو ! همه دوباره با بازده ١٠٠در ١٠٠ و با انگيزه بازي كردن . و نتبجش شد كيفيت فني بالا و گرفتن ٨ جام توي فقط دو فصل !

روزي ك انريكه اومد هييييچ كس فكرشم نمي كرد . به شخصه اگه يه نفر به من مي گفت انريكه به اين افتخارات مي رسه عمرا باور نمي كردم ! مخصوصا تو خط دفاع ! كي فكرشو مي كرد تيم تو فصل اول انريكه با همون زوج خط دفاعي (ماسكرانو و پيكه) تو ليگ فقط ٢١ گل بخوريم ؟؟؟ يادتون بياريد بازياي پيكه و ماسكرانو تو زمان تاتا رو ! به شخصه اواخر اون فصل مي گفتم فقط و فقط بايد ابنارو انداخت بيرون ! ولي انريكه با تصميمات فوق العادش بهم فهموند ك چقد بي دانشم و فوتبال نفهم !

اما رسيديم به اين فصل كه عملكرد تيم تو لحظات حساس سينوسي هم نبوده بلكه يه پالس مربعي بوده . همون صفر و يك
باخت به پاريس و غم بي پايان اونشب
رمونتادا و شادي كم نظير اون شب
باخت به يووه و حذف و لحظات سختش
بردن رعال و تجربه كردن يكي از بهترين ال كلاسيكو ها

بله از نظر من انريكه تو انتخاب بازيكن و شايد تاكتيك و ... اشتباهاتي داشته . ولي عايا شما ادمي تو زندگيتون تو طول تاريخ مي تونيد مثال بزنيد ك اشتباه نداشته ؟ اصلا گاهي وقتا تاكتيكت مثل يه هندونس ك نمي دوني چي توشه ! اينكه يه مربي اشتباه كنه باعث ننگش نيست ! همين اشتباهات هست ك باعث گنده شدن اينا شده همين قدرت ريسك و نترسيدن از شكست . هر مربي اي قطعا خريد اشتباه مي كنه اينو شك نكنيد ! حتي بهتريناي تاريخ

به شخصه آخر فصل هر نتيجه اي حاصل بشه حتي جام حذفيم نگيريم از انريكه ممنونم و تا ابد سه فصل زيبايي كه برامون ساختو فراموش نمي كنم . سه فصلي ك شايد الان ارزششو نفهميد ولي بعدها خيلي ازش ياد مي كنيد.بهتون قول مي دم

ولي اميدوارم لاليگا و حذفي رو بگيريم تا انريكه خداحافظي با شكوهي داشته باشه .و با خوشحالي تيمو ترك كنه . و بعدها هم مثل پپ مربي هر تيمي بشه من هم يكي از طرفداراي تيمش خواهم بود و ارزو مي كنم هر جا هست موفق باشه

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نمیدونم چرا دوستان یه سری مباحث رو با هم قاطی میکنن و در حالی که انتقاد از یکی ربطی به دیگری نداره! نیاز نیست تر وخشک رو با هم سوزوند!

راکیتیچ اولین فصلش یادتونه؟ انتظار داشتیم تا حدودی خلا ژاوی پر کنه برامون اما خب کی میتونه جا ژاوی رو بگیره؟؟ با همه اینا راکیتیچ همه جای زمین دیده میشد؟ تک تک نبردهای فیزیکی وسط زمین، دوندگی بالا، آمار گلزنی بهتر بین هافبکهای فعلی وسابق! اینیستایی که دیگه پیر داشت میشد و نبردهای فیزیکی کم کار ولی راکیتیچ مکمل بازیساز تیم میشد! و خیلی تاثیر گذار تو تاکتیک تیم، دنی آلوز دفاع رو به امان خدا رها میکرد میرفت پیش مسی؟ نه راکیتیچ پوشش میداد هر وقت میکشید جلو !
با همه این تفاسیر هی همین جا گفته میشد گزینه مطمئنی نیست و فلان! اینطور نبوده؟
حالا گومزی که هیچ کار نمیکنه دقیقن هیچ کار! نباید انتقاد بشه ازش؟از راکیتیچ منصفانه بود ولی این بشر میشه احساسی و بی دانشی ؟ نمیدونم شاید دیگه خیلی سطح بارسا رو پایین در نظر گرفتن یه عده که یه پاس تو در کوتاه برا آلبا تو ال کلاسیکو شده عملکرد فوق العاده! در حالی که دقایق دیگه هیچ کاری نکرد و البته با توپ لو دادن وحشتناکش تیم رو تا آستانه باخت برد! همونطوری که جلو پاریس تو زمین با ناکارآمد بودنش تو نبرد های روبرو و خراب کردن دو موقعیت صد درصد کمر تیم رو شکست.
آقا اصن به فرض تو والنسیا شاهکار بوده! وقتی تو بارسا کاری نکرده تعریف و تمجدید الکی بشه؟ یا تعریف هم نه اصن..نادیده گرفتن بی اثریش و مخفی کردنش اسمش میشه هواداری واقعی؟ کار ندارم قبلش چی بوده و بعدن چی میشه گومز ولی فعلن انتظار برآورده نکرده و این حقیقته! به طور کلی مساعد خوندنش خیلی قبول کردنش سخته انصافن...

به قول دوستمون انریکه تموم معادلات رو بهم زد و با نصف امکانات امثال رایکارد و پپ کولاک کرد...این ایرادهای تاکتیکی بهش نامردیه... اصن تنوع تاکتیکی که تزریق شده نظیر نداشته و با کلی پلن مواقعی که بازی گره میخوره به جا پاسکاری بیخود.

ای کاش هر پست حداقل یه بازیکن تخصصی و خوب داشتیم! یادمون نره که مصدومیمت ها هم اذیت کرد تیم رو.
تنها اشکال لوچو به نظرم عملکرد متوسط تو نقل و انتقالات بوده البته که امثال فرناندز هم تاثیر گذار بودن و انتظارات کادر فنی محدود شد و مجبور بودن بسازن. و نکته مهم تر بازیکنای پایه بود، جای اونایی که لایق بها دادن بیشتر بودن با اونایی که شایستگی کمتر داشتن عوض شد! مونیر پا ثابت تعویض ها بود ولی ساندرو یک بازی در میون از هجده تا خط میخورد که اواخر به بصورت متوالی کنار گذاشته میشد...در صورتی که مقایسه بشه نسبت گلزنیشون ساندرو بهتر بوده..میشد به آلن و گریمالدو و دلوفئو بیشتر فرصت داد، حتی اگه جواب هم نمیدادن باز هم زیاد فرقی نمیکرد با رو مخ بودن مونیر. اختلاف عملکرد مونیر و ساندرو هم تو لیگ امسال واضحه...
با همه این ها باز هم با مهره هایی که کادر فنی داشته حالا به هر دلیلی عملکردشون خیلی قابل ستایشه..یه سری سایت های کذایی با عوض کردن اسم و توهین آمیز کردن اسم اعضای کادر فنی خیلی به تیم خیانت کردن! به هرحال نمیشه هر سال همه جام ها رو برد! حرف هایی هم زدم اصن غرض ورزی نیست و به قول دوستمون فوق العاده ترین ها هم اشکال و اشتباه داشتن ولی نیت بد و قصد کمر شکستن تیم که نداشتن! به هرحال امسال هم تیم لوچو دبل کنه لیگ و حذفی رو کاری میکنه و پپ و رایکارد با اون وضعیت رویایی مهره داشتن و وضعیت خوب مدیریتی انجامش ندادن و این خیلی ایول داره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینیو
- سپاهان
- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
همین که فرناندز با توجه به اینکه هنوز سرمربی فصل بعد مشخص نشده هی تند و تند میاد درباره ی فلان بازیکن مصاحبه میکنه یعنی که تو این بارسا عملا دیگه نظر مربی درباره ی خرید و فروش ها پشم هم حساب نمی کنن
بهرحال من کار به اینکه مربی بعدی که میاد چقدر نبوغ تاکتیکی داره یا نداره ندارم
فقط اینو بدونید که مربی بعدی دو حالت داره
یا اسم گنده ای داره و به خاطر همون اسم گنده ش شاید بتونه نظرشو تحمیل کنه و چنتا خرید خوب داشته باشیم
یا به قول بچه ها یکی مث والورده ست که این روزا زیاد اسم شو می شنویم و اصلا تاکید میکنم اصلا کاری به نبوغ احتمالی ش ندارم در بهترین حالت اینجور افراد بزرگترین آرزوشون اینه که از مسی امضا بگیرن و قطعا بدون هیچ شرایطی و تنها به امید اینکه برای خودشون اسم و رسمی دست و پا کنن و اسم شون تو تاریخ یکی از بزرگترین تیمای اروپا نوشته بشه قرارداد امضا میکنن
تنها دلیلی ام که میگم مربی بعدی بارسا باید قبل از اومدن به بارسا مربی بزرگی بوده باشه اینه که قطعا بدون اینکه تو قراردادش و پیش شرط های قراردادش چنتا خرید خوب باشه راضی نمیشه
همون طور که برای انریکه سال اول سوارز رو خریدن حداقل
من شخصا آرزوی سرمربی ای در حد و اندازه های کنته و آنجلوتی رو دارم
قبلا می گفتم انزوئه
ولی اونم اگه بیاد بدرد این بارسا نمی خوره چون تنها دلیلش صرفه جویی مدیرانه
ضمنا امیدوارم مسی ام خوش و خرم و بدون هیچ شرطی تمدید نکنه
یه کم اذیت کنه این قرمساقا رو
و حتی برای مربی بعدی هم تحت فشار بذارت شون

می خواهمت
چون نردبانی که ماه را
۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
کسی نمیگه انتقاد نکنید. منصفانه انتقاد کنید. گومز تو خیلی بازیها بد بوده، تو بعضی بازیا مثل بازی رفت با یووه واقعا خوب بود. بحث اینه که وقتی یکی اسمش بد در میره، بعد باخت همه می ریزن سرش بی اینکه توجه کنن عملکردشون تو اون بازی چی بوده.

به شخصه خریدامون رو در مجموع بد نمی دونم. با این بودجه و با این تیم خرید بسیار ضعیف در مذاکره، واقعا بهتر از این نمی شد خرید کرد. به شخصه از اومتیتی و دنیس بسیار راضیم و برای آینده تیم لازم و گومز و الکاسر هم اگر بهشون زمان داده بشه به نظرم بهتر میشن.

البته موافقم بازیکنایی مثل سمپر یا گریمالدو یا آلن رو می شد بهشون بازی داد که البته فعلا فرصت رشد بهشون داده شد و در آینده به کارمون میاد. اما خب امثال مونیر و ساندرو و حتی دلوفو به نظرم زمان کافی برای اثبات خودشون داشتن و نتونستن استفاده کنن.

در هر حال الان دغدغه اصلی پیدا کردن مربی خوبه که من به شخصه تو ذهنم هیچ گزینه مطمئنی ندارم!

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۶ پاسخ
۸,۴۵۶,۱۹۳ بازدید
۵۷ دقیقه قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۵۸ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۶,۳۴۲ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۴۴۱ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۲۳ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۲۵۱ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۴۶ بازدید
۲۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۶۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۲۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۰ کاربر آنلاین است. (۷۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!