به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
باید اسم این تاپیک رو بزارم فحش

۱۶ آبان ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
کی ارسال منو پاک کرده و چرا؟

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
همه زحمات تیمو یه بی شعور احمقی مثل نوری هدر میده
واقعا خر پیش این یارو استاد دانشگاهه. آدم تو عمرم به بی شعوری و کم عقلی این ندیدم. توی دفاع که تمام 90 دقیقه پشت سرش خالیه و همه تیما از همین جا حمله می کنن، توی حمله که سانترهاش فقط نشان از بی شعوری خودش و اجدادش داره
اون سپهر حیدری الاغ هم که فقط برای حریف بازی می کنه.

من نمی دونم چرا قطبی یه فکری به حال دفاع نمی کنه؟ چرا 2 تا دفاع به درد بخور نمی خرن؟ این وضع حال به هم زن تا کی می خواد ادامه داشته باشه؟؟؟

اون رحیمی مقدم بی پدر و مادر هم که مثل بقیه داورای کثافت این مملکته. یکی از یکی عوضی تر و کثافت تر. اون فضلی رو 100% باید اخراج می کرد، بازیکنای پرسپولیس قدم می زدن بهشون کارت می داد، اما به اون الاغ کارت نداد که اخراج نشه. لعنت بر هرچی داور کثافت ایرانیه
من شما اینو نوشته بودید

۱۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: not_in_love_en
پیام: ۷۹۴
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
- کاربران عضو
اینجا بار اولمون نیست که این حرف هارو می زنیم که شما تازه این کارو کردی!!

۱۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
احسان مهرابی نوشته:

اینجا بار اولمون نیست که این حرف هارو می زنیم که شما تازه این کارو کردی!!
اگه منظورتون منم , من تازه ناظر این انجمن شدم

۱۶ آبان ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
به هر حال آدم یه وقتی عصبانیه یه چیزی میگه. خوبه که حواست هست

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
هواداران واقعي هيچگاه پرسپوليس را تنها نمي گذارند
كريم باقري: هدف ما قهرماني در آسياست
كريم باقري كاپيتان با اخلاق و ارزنده تيم فوتبال پرسپوليس كه اين روزها با نمايش خيره كننده اي توانسته ياد و خاطره آن روزهاي به يادماندني و بازيهاي ملي خود را زنده كند، يقيناً يكي از بهترين و فني ترين بازيكنان ليگ محسوب مي شود. كاپيتان باقري صبح امروز (جمعه) در گفتگويي با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اينچنين به سوالات پاسخ داد؛

در مورد بازيهاي اخير پرسپوليس بگوئيد...

تيم پرسپوليس تا به اينجاي كار نسبت به تغيير تاكتيك تيم و بازيكنان جديد، بازيهاي خوبي را از خود به نمايش گذاشته اما نه به اندازه اي كه هواداران و دوستاران اين تيم را راضي كند. پرسپوليس با صدرنشين فاصله زيادي ندارد و ما سعي خواهيم كرد با ارائه بهترين بازيها همچون سال گذشته طعم شيرين قهرماني را بچشيم.

آيا پرسپوليس با گلچين بازيكنان ليگ موفق خواهد شد؟

صد در صد موفق مي شود و ما با پشتيباني و حمايت هواداران واقعي اين تيم، به روزهاي اوج باز خواهيم گشت. پرسپوليس با جذب بهترين بازيكنان ليگ و تغييرات بسياري كه نسبت به سال گذشته داشته، نياز به زمان دارد.

هواداران تا كي بايد صبر كنند و نقش آنها در كسب نتايج مطلوب چيست؟

هواداران واقعي پرسپوليس هميشه و در همه حال به تيم كمك كرده اند و هم اكنون نيز ما نياز به حمايت همه جانبه آنها داريم، پس آنها هم اين مهم را در جهت موفقيت تيم انجام خواهند داد و نمونه بارز آن روز گذشته بود كه عليرغم رضايت باطني ورزشگاه را ترك كردند، البته دلگير بودند اما ما قول مي دهيم جبران كنيم و شادي را به آنها بازگردانيم.

اما روز گذشته عده از هواداران به بازيكنان، كادر فني و مدير عامل اعتراض داشتند؟

آنها تقصيري ندارند، اين عمل تحريك عده اي است كه مي خواهند جلوي موفقيت هاي پرسپوليس را بگيرند تا به خواسته هاي خودشان برسند، آنها بايد بدانند كه سخت در اشتباه هستند و بايد آگاهانه تر قضاوت كنند.

چه پيامي براي هواداران پرسپوليس داريد؟

تنها راه موفقيت پرسپوليس در سه جام؛ ليگ برتر، جام حذفي و جام باشگاههاي آسيا حمايت و صبوري هواداران واقعي اين تيم است كه ما از آنها مي خواهيم آگاه باشند و تحت تاثير خواسته هاي ديگران قرار نگيرند و تا پايان راه ما را ياري دهند.

نقش مسئولان و مدير عامل باشگاه در عدم نتيجه گيري دلخواه تيم چيست؟

در باشگاه پرسپوليس هر يك از مسئولان، كادر فني و بازيكنان سعي دارند وظيفه خود را به نحو مطلوب انجام دهند تا اين تيم نتايج لازم را كسب نمايد. كمك هاي سازمان تربيت بدني، بهترين راهكارها و حمايت هاي اعضاي هيت مديره، تلاش و تهيه بهترين امكانات از زمين تمرين گرفته تا جذب بهترين بازيكنان از وظايف مدير عامل است كه آن نيز به بهترين شيوه انجام شده و از سوي ديگر بهره گيري و تلاش سرمربي تيم با يكدلي بازيكنان مي تواند تيم را به سر منزل مقصود برساند.

آيا برنامه خاصي در مدت زمان تعطيلي ليگ داريد؟

بله. من سعي مي كنم با بازيكنان و كادر فني صحبت كنم. روحيه جنگندگي در تيم ما كاهش يافته و بايد با تمرينات بيشتر اين روحيه را در خودمان تقويت كنيم. اين مسئله را بايد از خودم گرفته تا بقيه بازيكنان ارزيابي كنيم و در چند روز تعطيلي ليگ با يك تيم آماده به مسابقات بازگرديم.

آيا از پستي كه بازي مي كني راضي هستي؟ چرا كريم باقري هم دفاع را پوشش مي دهد و هم در نقش مهاجم بازي مي كند؟

متاسفانه بدليل مصدوميت بازيكنان و تاكتيك تيم مجبور شدم به يك خط عقب تر بازگردم كه فكر مي كنم اين موضوع از بار تهاجمي تيم كاسته و اميدارم با بازگشت به پست خودم در بازيهاي بعدي بتوانم بهتر از اين در خدمت تيم باشم.

حرف آخر...

از مسئولان باشگاه، مدير عامل، كادر فني، بازيكنان و هواداران پرسپوليس تشكر مي كنم و اميدوارم با اتحاد و همدلي بيش از پيش بتوانيم با قدرت و صلابت، تيم هميشه محبوب پرسپوليس را در سكوي رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا ببينيم و نماينده شايسته اي براي كشور عزيزمان باشيم.

منبع

۱۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
قطبي:خوشحال مي شوم بوناچيچ جاي من را بگيرد
اگر نتوانم به تيم كمك كنم از پرسپوليس مي روم

--------------------------------------------------------------------------------

خبرگزاري فوتبال ايران – عصر روز پنج شنبه افشين قطبي سخت ترين كنفرانس مطبوعاتي زندگي ورزشي خودش را سپري كرد. سرمربي پرسپوليس در تقابل با انتقادات تند خبرنگاران عصبي شد و حتي گفت: من همه سعي خودم را مي كنم كه با خونسردي پاسخ بدهم اما بعضي از حرف هاي شما واقعا درست نيست.

به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران قطبي در ابتداي كنفرانس خبري بعد از بازي با صبا باتري گفت:اين بدترين بازي پرسپوليس و بدترين نمايش ما بود. فكر مي كنم ما ستاره هاي زيادي داريم اما كارگر كم داريم. من بهترين هاي خودم را به زمين فرستادم و فكر مي كنم بهترين ستاره هاي فوتبال ايران براي ما بازي كردند اما ما اشتباهات زيادي داشتيم و صبا باتري بهتر بازي كرد.نمي‌دانم چرا فوتبال مورد دلخواه خود را كه در تمرينات به خوبي آن را پياده مي‌كنيم در زمين مسابقه به نمايش گذاشته نمي‌شود.

قطبي در پاسخ به اين سئوال كه آيا شما مي‌خواهيد نتيجه نگرفتن پرسپوليس را به گردن ستاره‌هاي اين تيم بيندازيد، مي‌گويد: «اصلا چنين منظوري نداشتم و فكر مي‌كنم كه تمامي تقصيرها را نبايد به گردن يك فرد خاص بيندازيم. به نظر من در بردوباخت يك تيم همه مقصرند. ما مي‌توانستيم در نيمه دوم عملكرد بهتري داشته باشيم ولي انتظارات برآورده نشد و حتي خوش‌شانس بوديم كه صبا گل سوم را به ثمر نرساند و موقعيت آنها به تير دروازه اصابت كرد.»

سرمربي پرسپوليس در خصوص اعتراض تماشاگران بعد از پايان مسابقه مي‌گويد: «فصل قبل تماشاگران تيم تا آخرين ثانيه پرسپوليس را تشويق مي‌كردند و ما در خيلي از بازي‌ها در دقيقه 94 به گل رسيديم ولي متأسفانه در چند بازي اخير از طرف آنها فشار زيادي روي بازيكنان ايجاد مي‌شود كه اين تمركز آنها را به هم مي‌ريزد.»

قطبي در پاسخ به اين سئوال كه فكر نمي‌كنيد با كسب اين نتايج در آستانه بركناري از پرسپوليس قرار مي‌گيريد، مي‌گويد: «اگر ده فصل هم در پرسپوليس باشم و اين تيم را قهرمان ليگ برتر و آسيا كنم مطمئن باشيد كه در فصل يازدهم اگر سه باخت بدهم بحث بركناري‌ام مطرح مي‌شود و هميشه در باشگاه پرسپوليس اولين كساني را كه مقصر مي‌دانند مديرعامل و سرمربي تيم هستند. در فوتبال هميشه بالا و پايين وجود دارد و تيم‌هايي كه قهرمان مي‌شوند فصل بعد وارد افت مي‌شوند ولي ما شرايط چندان بدي نداريم و فاصله زيادي هم تا سطح جدول وجود ندارد.»

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوالي پيرامون انتخاب لوكا بوناچيچ به عنوان جانشين خودش گفت:‌من واقعا خوشحال مي شوم اگر بوناچيچ بيايد و جاي من را در تيم بگيرد. او مي تواند بيايد و سرمربي پرسپوليس باشد هرچند شنيده ام باشگاه النصر هم قرار است اين مربي را اخراج كند.(اين گفته قطبي البته موجب اعتراض خبرنگاران شد)
قطبي در پاسخ به سوالي پيرامون بركناري و يا استعفاي خودش اظهار داشت:من اگر روزي بدانم و ببينم كه نمي توانم به تيم كمك كنم پيش از هر كسي خودم تصميم به جدايي مي گيرم و از پرسپوليس مي روم. مطمئن باشيد اما فعلا چنين فكري نمي كنم و به طور كلي من به راحتي تسليم نمي شوم.
سرمربي پرسپوليس در خصوص عملكرد دي كارمو و اينكه بايد به اشتباه خودش در انتخاب اين بازيكن اعتراف كند گفت: من قبول دارم كه دي كارمو نزديك به 7-8 موقعيت بسيار خوب را از دست داده اما فكر مي كنم انتظار زيادي از او داريم. اين بازيكن فشار رواني زيادي احساس مي كند و البته به عنوان يك بازيكن قرضي كه با 150 هزار دلار آمده نبايد فكر كنيم كه در هر بازي دو گل مي زند. من فكر نمي كنم انتخاب دي كارمو اشتباه بوده و چنين عقيده اي ندارم.
قطبي در مورد بازگشت خودش به فوتبال ايران گفت:خيلي ها به من مي گفتند نبايد برگردم . خودتان مي دانيد كه در ايران تحمل ديدن موفقيت ديگران وجود ندارد و به همين خاطر تيمي كه قهرمان مي شود در سال بعد مشكلات زيادي پيدا مي كند. سايپا قهرمان شد و سال بعد در پله هاي پاييني جدول قرار داشت. ما هم مشكلات زيادي داريم. من فكر مي كنم خيلي ها از ناكامي پرسپوليس خوشحال مي شوند حتي خيلي از آنها كه مي گويند اين تيم را دوست دارند. ما هدف تير هاي زيادي قرار گرفته ايم كه از هر سو مي آيد.
منبع

۱۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
يك روز پس از تساوي مقابل صباباتري قم

تمرين پرسپوليس تحت تدابير امنيتي برگزار شد

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال پرسپوليس تهران امروز در حضور ماموران نيروي انتظامي برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين از ساعت 30/10 در زمين شماره يك راه آهن آغاز شد. بازيكناني كه مقابل صباباتري به ميدان رفتند، زير نظر كماسي به مدت 30 دقيقه ريكاوري كردند و ساير نفرات به ارسال پاس هاي كوتاه بلند، حفظ توپ و پرسينگ پرداختند.
* مربيان پيش از تمرين به مدت 40 دقيقه در مورد بازي روز گذشته مقابل صباباتري با بازيكنان گفت و گو كردند.
* با توجه به اتفاقات روز گذشته و اعتراض گسترده هواداران پرسپوليس،‌ مسئولان اين تيم خواستار برگزاري تمرين تحت تدابير امنيتي شدند و تمرين در حضورد 15 تن از ماموران نيروي انتظامي برگزار شد.
* مهدي واعظي، عليرضا نيكبخت واحدي و مسعود زارعي غايب بودند.
* عليرضا حقيقي از ناحيه كمر دچار مصدوميت شد.
* افشين قطبي در اكثر دقايق تمرين به صورت خصوصي با محمود خوردبين در كنار زمين به گفت و گو پرداخت و پيرواني مسئول تمرين دادن به بازيكنان بود.
* مجتبي شيري به دليل مصدوميت با لباس شخصي نظاره گر بود.
* حدود 10 هوادار در سكوت كامل به تماشاي تمرين پرداختند.
* زرينه پزشك تيم تمرينات ويژه اي را براي الونگ الونگ در نظر گرفت.
* در پايان تمرين هنگامي كه مسئولان سايت باشگاه پرسپوليس قصد مصاحبه با علي كريمي را داشتند او از اين كار خودداري كرد و گفت به هيچ عنوان در روزهاي اخير قصد مصاحبه با هيچ رسانه اي را ندارد.
* مربيان پرسپوليس، بازيكنان را از انجام هر گونه مصاحبه تحريك آميز برحذر داشتند.
* تمرين ساعت 30/12 به پايان رسيد

منبع

۱۷ آبان ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
دي كارمو: در واسكودوگاما با روماريو همبازي بودم

خبرگزاري فارس: مهاجم برزيلي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: در تيم دسته اولي واسكودوگاما با روماريو همبازي بودم و متاسفانه در برنامه 90 حقيقت در مورد من گفته نشد.

پائولو روبرتو دي‌كارمو در گفت و گو با خبرگزاري فارس، در مورد ابهام در وضعيت دو باشگاه قبلي خود گفت: در قرار داد من با باشگاه‌هاي قبلي هيچ مشكلي وجود ندارد. در برنامه 90 حقيقت گفته نشد و مجري اين برنامه مطالبي را سند تلقي مي‌كرد كه اطلاعات كافي در مورد آنها نداشت. سه سال در واسكودوگاما بازي كردم تيمي كه در آن روماريو هم حضور داشت و همه چيز واضح و روشن است.
وي افزود: در تيم خود بهترين بازيكن بوده و كسي نمي‌تواند بگويد كه من بازيكن حرفه اي نيستم. از 18 تا 20 سالگي عضو اين تيم بوده ام، سپس با تيم سنه قرار داد بستم. اين تيم نيز از تيم ‌هاي بزرگ و حرفه اي برزيل است و در دسته اول اين كشور حضور دارد.
وي ادامه داد: در واسكودوگاما مربي من سرژيو كازمي يكي از حرفه اي ترين و مشهور ترين مربيان برزيل بود و آنها كه فوتبال اين كشور بزرگ را مي‌شناسند به اين مربي احترام مي‌گذارند. 5 گل در آن تيم به ثمر رساندم و هميشه در اوج بودم.
اين بازيكن در مورد وكيل كره اي خود گفت: من توسط اين وكيل به پرسپوليس نيامدم و باشگاه پرسپوليس مرا به صورت مستقيم از تيم سنه قرض گرفت. در ثاني تاكيد مي‌كنم كه ارتباط خاصي بين افشين قطبي و وكيل كره اي من وجود ندارد. وكيل من قصد داشت مقدمات انتقالم را به كره در يك باشگاه بسيار خوب و معروف كه لزومي ندارد جزئيات آن را افشا كنم فراهم كند؛ اما همزمان به نظرم پيشنهاد پرسپوليس بهتر آمد و راهي ايران شدم. ارتباطي در اين ميان وجود نداشت تا كساني نقش دلال را بازي كنند. من خود انتخاب كردم و از انتخاب خود نيز هرگز پشيمان نيستم.
وي در خصوص فقدان مدارك كافي براي اثبات ادعاهاي خود گفت: چرا تصور مي‌كنيد يك بازيكن بايد همه مدارك زندگيش را با خود حمل كند؟ من به صورت قرضي به اينجا آمده ام و قرار نيست بيوگرافي من به صورت پرونده در باشگاه پرسپوليس بايگاني شود. اگر مي‌خواهيد همه چيز را بدانيد مي‌توانيد با باشگاه سنه در برزيل تماس بگيرد و اگر آنها صلاح بدانند كليه مدارك را براي شما ارسال خواهند كرد. چيزي براي پنهان كاري وجود ندارد.
دي كارمو در خصوص مشكل گل نزدن خود گفت: وقتي گل نمي‌زني همه فشارها روي دوش تو است. مشكل اصلي من با يك گل حل مي‌شود. بايد با شرايط سازگار شوم من به گذشت زمان احتياج دارم؛ اما اين زمان يك سال نيست. بلكه چند بازي كافي است تا من خود را در فوتبال ايران پيدا كنم. تصور مي‌كنم بازي بعدي روز من باشد و بتوانم در آن بازي خود را به همه هواداران اثبات كنم.
وي افزود: تمام تلاشم را به كار مي گيرم تا با گلزني در ديدار مقابل پيكان هواداران را شاد كنم. به آرامش در كمپ تمرين تيم احتياج دارم. همبازي‌هاي من نيز اين را مي‌دانند و انصافا كمك زيادي به من مي‌كنند. ما همه با هم مهربان و متحد هستيم.
وي در خصوص ارتباطش با ماركو هموطن برزيلش گفت: اينكه ماركو مرا به ايران آورده به نوعي درست است؛ اما بدين معنا نيست كه وكيل من باشد. به برزيل رفته و اين نمي‌تواند تاثيري در كار من بگذارد. نمي‌دانم اين شايعات توسط چه كساني و به چه منظوري منتشر مي‌شود.
دي كارمو تاكيد كرد: من در گذرنامه و رواديد خود هيچ مشكلي ندارم. اگر براي بودن در ايران مشكل اقامت دارم چگونه هتل گذرنامه مرا قبول كرده است؟ هيچ مشكلي قانوني در اقامت و كار در ايران وجود ندارد.
وي در مورد حضور 90 دقيقه اي خود در تركيب پرسپوليس گفت: وقتي مربي دستوري مي‌دهد بايد اجرا شود. اينكه من بازيكن ثابت باشم ربطي به رابطه ام با قطبي ندارد. همه بازيكنان از نظر قطبي يكسان هستند، مگر اينكه لياقت بازي در تيم داشته باشند. مشكل گلزني فقط براي من نيست، آدريانو هم 5 بازي گل نزد؛ اما آيا همه رسانه ها به او حمله كردند؟ مي‌دانم كه با يك گل همه چيز حل مي‌شود و آنوقت من مي‌شوم همان برزيلي كه مردم مي‌خواهند.
مهاجم برزيلي پرسپوليس در پايان در مورد آمار ارائه شده از عملكرد وي در برنامه 90 گفت: در برزيل فوتبال به صورت ايالتي برگزار مي شود و وجود مناطق A، B و C ربطي به درجه بندي سطح بازي ها ندارد. به عنوان مثال يك تيم مي تواند از ايالت پالميراس به مراحل پاياني صعود كند و يك تيم از ايالت سائوپائولو. اين بدان معني نيست كه يك ايالت فوتبال سطح پايين تري دارد.

منبع

۱۷ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۲۷۹ بازدید
۵۱ دقیقه قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۲,۵۸۶ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۴,۸۲۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۹۳۰ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۴ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۰۶ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۴۵ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۰۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۷۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۹ کاربر آنلاین است. (۸۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!