به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
کاملا غیر محسوس چند تا اکانت میسازن آقایون ...

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: DIAS7
پیام: ۱۴
عضویت از: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

در جواب بعضی حرفا :
اولا من از طرف کسی حرف نزدم ... ثانیا تفکر اینکه هر کسی در باشگاه فعالیت داره قابل احترامه فکر پوچیه ... خیلیا دارن پول میگیرن ک توو باشگاهن ارتباطی ب عشق نداره ... وقتی اینجا داری سیه چاکی میکنی اونور کسایی میان و میرن ک ذره ای حس نسبت بارسا ندارن ... بلکه مخالف و هوادار رقیبن ... امثال راسل هم رییس باشگاه بودن ... این طرفداری بی قید و شرط رو از کجا آوردین معلوم نیست؟
ضمنا اونی ک داره ب اشخاص توهین میکنه مشخصه دردش جای دیگشه ...

سطح تفکر و هواداری نازل تر از این ندیدم.همونطور که گفتم معنی فراتر از یک باشگاه رو حتی درک نکردی وگرنه بنا بر این منطق باشه، ویدال راکیتیچ و روبرتو که کلی تلاش کردن بی فایده هست و حتی می تونم تعمیمش بدم به کل تیم.بحث توهین به هواداری رو شما تو بخش اخبار سایت شروع کردید و خود توهین کننده این اجازه به سایرین می ده که جوابش رو بدن.
حنجرت رو بشین پاره کن با این منطق هوادرنمایی و این سطح طرفداری.قطعا خنده داره یک چنین تفکری وقتی ادعای بارسایی بودن می کنید ولی در عمل پوچ هستید

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

در جواب بعضی حرفا :
اولا من از طرف کسی حرف نزدم ... ثانیا تفکر اینکه هر کسی در باشگاه فعالیت داره قابل احترامه فکر پوچیه ... خیلیا دارن پول میگیرن ک توو باشگاهن ارتباطی ب عشق نداره ... وقتی اینجا داری سیه چاکی میکنی اونور کسایی میان و میرن ک ذره ای حس نسبت بارسا ندارن ... بلکه مخالف و هوادار رقیبن ... امثال راسل هم رییس باشگاه بودن ... این طرفداری بی قید و شرط رو از کجا آوردین معلوم نیست؟

من صحبت های چند صفحه قبل رو خوندم واضحا تو پیامی نوشتید ==== چن تا نکته اس ک بارها تکرار میشه و فهمیده نمیشه ... یا "نفهمیده" میشه ...===همونطور که اشاره کردم نماینده کسی نیستی که این طوری به سایر هوادر ها رو مورد اهانت قرار می دی.تو حتی دوران گاسپارت هم ندیدی چه برسه درک کنی که والورده جزئی از بازیکنان تیم بوده و احترامش واجبه.

ریشه مشکلات رو نمی بینی و نخواهی هم دید.بارسلونا قبلتر از حتی رایکارد پپ فن خال رابسون هم میلیونی هوادار داشت و با این صحبت ها دفع حداکثری ایجاد می کنید برای هوادارن جدید

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

در جواب بعضی حرفا :

البته اگر به صورت ذاتی معنی احترام و احترام گذاشتن رو نمی دونید که بحثش جداست و گرنه چرخوندن صحبت های من و چسبوندش به موضوعات بی مفهوم فرار از بحث منطقی هست، هر چند اشاره کردم مسیر انتقاد ها باید روی سیستم باشه نه شخص

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
دوستان بسه دعوا رو ادامه ندید اگه میخواید بحث کنید با ادبیات بهتر و دوستانه با هم صحبت کنید.
همگی اینجا طرفدار بارساییم معنی نداره که یکی به اون یکی میگه اکانت فیک یا اینکه معنی فراتر از باشگاه رو درک نکرده و فلان.
احترام همدیگه رو نگه دارید.
از این به بعد پستی که توش توهین یا بی‌احترامی باشه حذف میشه چون نمیخوایم اینجا محلی برا دعوا باشه.
رعایت کنید تا همه بتونیم درمورد تیممون باهم صحبت کنیم.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
DIAS7 نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

در جواب بعضی حرفا :

من صحبت های چند صفحه قبل رو خوندم واضحا تو پیامی نوشتید ==== چن تا نکته اس ک بارها تکرار میشه و فهمیده نمیشه ... یا "نفهمیده" میشه ...===همونطور که اشاره کردم نماینده کسی نیستی که این طوری به سایر هوادر ها رو مورد اهانت قرار می دی.تو حتی دوران گاسپارت هم ندیدی چه برسه درک کنی که والورده جزئی از بازیکنان تیم بوده و احترامش واجبه.

ریشه مشکلات رو نمی بینی و نخواهی هم دید.بارسلونا قبلتر از حتی رایکارد پپ فن خال رابسون هم میلیونی هوادار داشت و با این صحبت ها دفع حداکثری ایجاد می کنید برای هوادارن جدید

فرمودند جواب ندم ... ولی فقط چون این یکی رو با مصداق گفتید جواب میدم ... قبول نکردن آسیبی ک ب تفکر و زیبایی بارسا خورده چیزی غیر از تعصب نیست ... بارها گفتم اگ حرف اینه ک ما هم مخالفیم ولی نباید گفت یا تکرار کرد ی موضوعه ... اینکه این بارسا همون ایده آل ماست حرف دیگ ای ... مخاطب حرف من اون دسته از دوستانند ک معتقدند فلسفه و فکر باشگاه در مقابل نتایجش بی ارزشه ... ضمنا خود شمایی ک ب شخص من توهین میکنی اگر بدون چشم داشت برای باشگاهت فعالیت کنی ارزشت از والورده برای من بیشتره ... چ برسه ب کادر و مدیر سایت ... این رو باید دقت کرد ... حرف رو میزنیم و نظر مخالف رو هم میشنویم ... ظرفیت ها باید بالا باشه ... وگرنه راحت ترین کلمات همون الفاظ و تفکرات رکیکند ک ب اشتباه احساس قدرت ایجاد میکنند ...

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۰۸
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
واقعا حیف شد تو بحث نبودم
اول از همه افرین به هر دو دوست یا گروه عزیز که انقد عاشق فوتبالن فارق از نظراتشون
دوم اینکه من خودم به شخصه عیبی نمیبینم از یک مسئله دو یا چندتا برداشت متفاوت وجود داشته باشه
اما یه چیزی رو خواهشا در نظر بگیرید

اون چیزی که من خوندم تلاش ها بر این متمرکز شده که یه عده یه چیزیو دوس ندارن و اینو تعمیم میدن که کسی که اینو دوس نداره کوته بینه
یه عده دیگه که با اون عده مخالفن میگن نه اینی که هست خوبه و تو مخت جوابگو نیست
من تو پیام قبلیمم تذکر دادم
به جای اینطور حرف زدن سعی کنید باهم با مصداقای گوناگون بحث کنید انقدر موضوع رو شخصی نکنید و همدیگه رو هدف قرار ندید

شاید میشد بعضی ارسالا پاک بشن ولی نشن بهتره چون تذکری باشه برای ایندگان که ما با این نوع گفتمان زیاد موافق نیستیم
ولی خیلی خوبه که هر دو گروه انقد فوتبالین و انقد خودشونو بارسایی میدونن افرین

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هنوز هم باورم نمیشه با این نتیجه این غول بی شاخ و دم رو شکست دادیم .. این لیورپول واقعا هیولاست ! طبق گفته ی هواداراش، یکی از بهترین فصول تاریخش رو داره سپری میکنه .. تو لیگ برتر احتمال زیاد با 97 امتیاز نایب قهرمان میشن ..

نگران بازی برگشتم .. همانطور که قبلا هم گفتم، اگه استاد بتونه بازی برگشت لیورپول رو حذف کنه، که امیدوارم از پارسال درس گرفته باشه، احترام منو بدست میاره ..

دوستان .. قهرمان اروپا شدن و احتمالا کسب 3 گانه اصلا شوخی نیست .. کسی که چیزی بارش نباشه، عمرا بتونه به این مهم دست پیدا کنه .. کما اینکه بازی با لیورپول رو اگه فاکتور بگیریم، تا اینجا کاره خاصی استاد واسه بارسا نکرده .. فقط کسب لالیگا با دوجین ستاره و بازی های خسته کننده بوده ..

3 گانه دست آورد بسیار بزرگی ه .. تیم هایی مثل میلان - مادرید - لیورپول - یوونتوس که جزو تیم های بزرگ اروپا محسوب میشن، هنوز در آرزوی بدست آوردنشن .. در حالی که ما داریم تو کسب این مهم هتریک میکنیم ..

اگه اول فصل بهم بگن اخر فصل با این سبک، فاتح 3 گانه میشی، با سر قبول میکنم .. این رو کسی میگه که روز های تاریک باشگاه رو دیده و با تعداد جام عاشق این تیم نشده ..

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
اوه
چقد بحث کردین ماشالله
یک درصدش رو خوندم رباط صلیبی پاره کردم
چه جوری وقت و حوصله داشتین این همه تایپ کردین
فقط روزنامه وار یک درصد صحبتاتون رو خوندم؛ یاتاقان زدم
بیخیال دوستان
با هم دوست باشین(باشیم)
همه مون بارسایی هستیم و عاشق بردن بازی ها و جامها، پس مهربونتر باشیم باهم

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۲۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۴ پاسخ
۸,۲۵۵,۳۳۱ بازدید
۱ روز قبل
forca barca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۶ پاسخ
۷۳۸,۹۱۲ بازدید
۱۵ روز قبل
dr-peymanzandi
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۷ پاسخ
۲,۱۶۵,۷۸۷ بازدید
۱۷ روز قبل
FC BARCELONA
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۴ پاسخ
۱۱,۴۸۸,۲۵۳ بازدید
۱۷ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۳,۵۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۱۷,۸۱۴ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۴,۲۱۰ بازدید
۵ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۸۱۰ بازدید
۹ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۳,۹۴۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۱ کاربر آنلاین است. (۱۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!