به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

یاااا صـــاحِــبَ نظـــرات الخَفـــیّه !

این چه جور بیماری ایه آخه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

یاااا صـــاحِــبَ نظـــرات الخَفـــیّه !

این چه جور بیماری ایه آخه.

بیماری خود کم پُست بینی ...

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
عشق مادی اگر عمدی به وجود بیاد، جاهلانه ترین کار بشر میتونه باشه، من شخصا به این نتیجه رسیدم زمانی که تفریح و علاقه ی معمولی به یه چیز، چند گرید بالاتر رفت و تبدیل به عشق بی حد و حصر به اون چیز شد، آدمیزاد رسما گور خودش رو کنده، چون اساسا آدم روی عشق مادی هیچگونه کنترلی نمیتونه داشته باشه، حالا اگر این عشق یه باشگاه فوتبال باشه که واویلا،حالا اگر عشق های مادی موازی به چیزای دیگه تو زندگیش کم داشته باشه یا اصلا نداشته باشه ، که دیگه وامصیبتا،من توی تورین ، رم ، و حالا آنفیلد هیچ نقشی نداشتم، ولی هرکدومشون تیکه ای از وجود منو کندن. کنار اومدن با اتفاق تورین دو سه ماهی برام طول کشید، هنوز که هنوزه وقتی تصویر یا حرفی از رم یا المپیکو میبینم و میشنوم، قلبم تند میزنه، الان هم آنفیلد داره مثل خوره وجودمو میخوره، تو ذهنم دوهزار بار با البا اون تک به تک رو برگشتم و پاس دادم به سوارز، چند هزار بار تک به تک سوارز رو یکم مرتفع تر در نظر گرفتم، و میلیون ها بار با ترشتگن گل دوم رو سیو کردم،.هزاران بار جای مسی بیشتر دویدم و پرس کردم.
نه تنها افتخار نیست بلکه کسر شانه که جایی بگم برای یه بازی فوتبال توی رم نصف ریش هام سفید شد، و احتمالا بقیه ش برای یه بازی فوتبال توی انگلیس.
انتقاد به والورده و دعا برای برکناری ش قطعا کار بجا و درستیه، ولی خدایی، جان من حاضرید برای رفتنش (که انشاالله همین الان هم رفتنیه) یه بازی تمرینی رو تیم ببازه؟
حاضرید وقتی دوتا بچه دارن پلی استیشن بازی میکنن، اونی که بارسلوناس ببازه؟

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcb.catalan.hamed
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
هنوز که هنوزه وقتی تصویر یا حرفی از رم یا المپیکو میبینم و میشنوم، قلبم تند میزنه، الان هم آنفیلد داره مثل خوره وجودمو میخوره، تو ذهنم دوهزار بار با البا اون تک به تک رو برگشتم و پاس دادم به سوارز، چند هزار بار تک به تک سوارز رو یکم مرتفع تر در نظر گرفتم، و میلیون ها بار با ترشتگن گل دوم رو سیو کردم،.هزاران بار جای مسی بیشتر دویدم و پرس کردم.

از بازي تورين خيلي وقت ميگذره و بعضي وقت ها منم فكر مي كنم اگه اون تك به تك رو دون آندرس به بوفون گل مي زد شرايط اون بازي عوض ميشد و لوچو شايد يه چمپيونزليگ ديگه رو هم ميتونست فتح كنه

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

عشق مادی اگر عمدی به وجود بیاد، جاهلانه ترین کار بشر میتونه باشه، من شخصا به این نتیجه رسیدم زمانی که تفریح و علاقه ی معمولی به یه چیز، چند گرید بالاتر رفت و تبدیل به عشق بی حد و حصر به اون چیز شد، آدمیزاد رسما گور خودش رو کنده، چون اساسا آدم روی عشق مادی هیچگونه کنترلی نمیتونه داشته باشه، حالا اگر این عشق یه باشگاه فوتبال باشه که واویلا،حالا اگر عشق های مادی موازی به چیزای دیگه تو زندگیش کم داشته باشه یا اصلا نداشته باشه ، که دیگه وامصیبتا،من توی تورین ، رم ، و حالا آنفیلد هیچ نقشی نداشتم، ولی هرکدومشون تیکه ای از وجود منو کندن. کنار اومدن با اتفاق تورین دو سه ماهی برام طول کشید، هنوز که هنوزه وقتی تصویر یا حرفی از رم یا المپیکو میبینم و میشنوم، قلبم تند میزنه، الان هم آنفیلد داره مثل خوره وجودمو میخوره، تو ذهنم دوهزار بار با البا اون تک به تک رو برگشتم و پاس دادم به سوارز، چند هزار بار تک به تک سوارز رو یکم مرتفع تر در نظر گرفتم، و میلیون ها بار با ترشتگن گل دوم رو سیو کردم،.هزاران بار جای مسی بیشتر دویدم و پرس کردم.
نه تنها افتخار نیست بلکه کسر شانه که جایی بگم برای یه بازی فوتبال توی رم نصف ریش هام سفید شد، و احتمالا بقیه ش برای یه بازی فوتبال توی انگلیس.
انتقاد به والورده و دعا برای برکناری ش قطعا کار بجا و درستیه، ولی خدایی، جان من حاضرید برای رفتنش (که انشاالله همین الان هم رفتنیه) یه بازی تمرینی رو تیم ببازه؟

نه. ولی تو بد موقعیتی گیر کردیم. تو چاله افتادن تیم بدتره یا تو چاه افتادنش؟ زمین خوردنش یا نابود شدنش؟

والورده ما رو مخیر کرده به انتخاب بین بد و بدتر...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

ممنون از احساسات قشنگت و این ک ما رو قابل دونستی و شریک کردی ...
ولی عزیز دل ... این مثال رو بارها گفتم ک بچه عزیزه ولی تربیتش عزیزتر ... مادری ک بچه اش رو میزنه قطعا از من و شمایی ک دلمون میسوزه ، اون بچه رو بیشتر دوست داره ...
مریضی ک در ظاهر بدنش ب دست و تیغ جراح شکافته میشه ... ظاهری خشن و سراسر خون و کدورت داره ... ولی در حقیقت باطنش شفا و سلامت بیمار و آرامش روح و روان خانواده شه ...
سخته ولی عشق واقعی عشقیه ک صلاح معشوق رو بخوای نه اقناع احساسات درونی ...
باختن توو چن بازی در مقابل عادت کردن همه ب فلسفه ی ترس و نتیجه پرستی چیز چندان ناگواری نیست ...
فقط حیف ... اگ مسی امسال آقای فوتبال دنیا نشه ...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
و بالاخره پرده از راز ارتباطِ کاریزماتیک و انرژتیک و پر شور و هیجان و کلوپ طورِ والورده و بازیکنهاش برداشته شد ... تا جهان فوتبال بتونه تا هزاران سال از این روش و نبوغ درس بگیره و تا تاریخ تاریخه ، الگویی باشه واس اونایی ک درس عبرت دیگران قرار دارن یا آرزو دارن قرار بگیرن ...

سوال : تو چطور توو بازیها انقد انرژی و انگیزه ب تیمت میدی ... رمزت چیه ؟
جواب ...

نیمه اول :

بین دو نیمه :

نیمه دوم :

پایان بازی :

پایان فصل :

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: مسعود.
پیام: ۱۰۹
عضویت از: ۲ دی ۱۳۹۷
از: اصفهان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

و بالاخره پرده از راز ارتباطِ کاریزماتیک و انرژتیک و پر شور و هیجان و کلوپ طورِ والورده و بازیکنهاش برداشته شد ... تا جهان فوتبال بتونه تا هزاران سال از این روش و نبوغ درس بگیره و تا تاریخ تاریخه ، الگویی باشه واس اونایی ک درس عبرت دیگران قرار دارن یا آرزو دارن قرار بگیرن ...

سوال : تو چطور توو بازیها انقد انرژی و انگیزه ب تیمت میدی ... رمزت چیه ؟
جواب ...

نیمه اول :

بین دو نیمه :

نیمه دوم :

پایان بازی :

پایان فصل :

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: fcbali1988
پیام: ۱۵۶
عضویت از: ۲۲ بهمن ۱۳۸۸
طرفدار:
- ژاوی
- پویول
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
صبغة الله نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

نه. ولی تو بد موقعیتی گیر کردیم. تو چاله افتادن تیم بدتره یا تو چاه افتادنش؟ زمین خوردنش یا نابود شدنش؟

والورده ما رو مخیر کرده به انتخاب بین بد و بدتر...

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
fcbali1988 نوشته:

ممنون از احساسات قشنگت و این ک ما رو قابل دونستی و شریک کردی ...
ولی عزیز دل ... این مثال رو بارها گفتم ک بچه عزیزه ولی تربیتش عزیزتر ... مادری ک بچه اش رو میزنه قطعا از من و شمایی ک دلمون میسوزه ، اون بچه رو بیشتر دوست داره ...
مریضی ک در ظاهر بدنش ب دست و تیغ جراح شکافته میشه ... ظاهری خشن و سراسر خون و کدورت داره ... ولی در حقیقت باطنش شفا و سلامت بیمار و آرامش روح و روان خانواده شه ...
سخته ولی عشق واقعی عشقیه ک صلاح معشوق رو بخوای نه اقناع احساسات درونی ...
باختن توو چن بازی در مقابل عادت کردن همه ب فلسفه ی ترس و نتیجه پرستی چیز چندان ناگواری نیست ...
فقط حیف ... اگ مسی امسال آقای فوتبال دنیا نشه ...

منظور کلام شما و بقیه ی دوستان رو کاملا متوجه میشم، هر آباد کردنی نیاز به خرابی داره، ولی من ظرفیت هیچ خرابیی، هرچند جزئی رو ندارم، بیاید و امیدوار باشیم تیم با ارنستو سه بازی آینده رو با شایستگی ببره، و بعدش به خواست خدا اون رو به خیر و مارو بسلامت.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
fcbali1988 نوشته:

منظور کلام شما و بقیه ی دوستان رو کاملا متوجه میشم، هر آباد کردنی نیاز به خرابی داره، ولی من ظرفیت هیچ خرابیی، هرچند جزئی رو ندارم، بیاید و امیدوار باشیم تیم با ارنستو سه بازی آینده رو با شایستگی ببره، و بعدش به خواست خدا اون رو به خیر و مارو بسلامت.

می فهمم چی میگی...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۷۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۲۲۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۵۶۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۱۶ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۲۴۶ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۳۵۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۴۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۴۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!