به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HAMID.A19
پیام: ۱,۳۳۲
عضویت از: ۱۵ آذر ۱۳۹۲
طرفدار:
- Xavi-Messi-Busquets-Iniesta
- ronaldinho-puyol-pep-Johan cruyff
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
با كامنتت پارانويا رو تعريف كردي رفيق . از اين ادما ك از اين سر دنيا همه اصرار و رموز پشت پرده رو مي دونن

دوست عزیز من در مورد اون چیزی که میبینم و میشنوم میتونم حرف بزنم نه رموز و اسرار (نه اِصرار!) پشت پرده!
هر وقت اون اسرار پشت پرده که شما ازش خبر داری و من بی خبرم فاش شد و مشخص شد که مسی خواهان برکناری والورده بوده، منم میام همینجا عذرخواهی میکنم و میگم غلط کردم.

الان خيلي خوشحالي ك مثلا ي سوتي گرفتي و خواستي باهاش منو تحقير بكني اره ؟
س تو كيبورد گوشيم زير ص هست . منم چون تند تايپ مي كنم هميشه غلط زياد دارم ك حالا از قضا اين بار غلط املايي شد ك خوشحالم ، چون گويا طَرَب زيادي در شما ايجاد شده

من حرفي ندارم فقط شما قول بده ك هميشه بيايي اخرين اخبار مافيايي و ديتاي پشت پرده و و اخرين اخبار بنگاه هاي شرط بندي و رازهارو براي ما ديكد كني مارو از جهل دربياري

۵ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
فقط گمشو...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Frédéric.Chopin
پیام: ۱۰۶
عضویت از: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
از: بهشت
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
با كامنتت پارانويا رو تعريف كردي رفيق . از اين ادما ك از اين سر دنيا همه اصرار و رموز پشت پرده رو مي دونن

دوست عزیز من در مورد اون چیزی که میبینم و میشنوم میتونم حرف بزنم نه رموز و اسرار (نه اِصرار!) پشت پرده!
هر وقت اون اسرار پشت پرده که شما ازش خبر داری و من بی خبرم فاش شد و مشخص شد که مسی خواهان برکناری والورده بوده، منم میام همینجا عذرخواهی میکنم و میگم غلط کردم.

س تو كيبورد گوشيم زير ص هست . منم چون تند تايپ مي كنم هميشه غلط زياد دارم ك حالا از قضا اين بار غلط املايي شد ك خوشحالم ، چون گويا طَرَب زيادي در شما ايجاد شده

من حرفي ندارم فقط شما قول بده ك هميشه بيايي اخرين اخبار مافيايي و ديتاي پشت پرده و و اخرين اخبار بنگاه هاي شرط بندي و رازهارو براي ما ديكد كني مارو از جهل دربياري

حالت خوب نیست. توی پرانتز به مختصر ترین شکل ممکن صورت درست کلمه رو گفتم. خوشحالی؟؟؟ طرب؟؟؟ تحقیر؟؟؟؟
منم بارها غلط املایی داشته و دارم. اگه یکی درستشو بهم بگه که نباید اینطوری گر بگیرم عزیز من.

در مورد مافیا و دیتا و... هم اصلا متوجه نشدم چی میگی. من ادعای بی خبری کردم از اسرار نهفته و گفتم فقط در مورد چیزی که میبینم میتونم نظر بدم. هر وقت اسرار بر ملا شد در موردش صحبت میکنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۹۸
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
صبغة الله نوشته:

فقط گمشو...

بارتومئو گفته والورده مقصر نیست و ادامه میده...

هم جام رو باختیم هم کلا همه چیو/

۵ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول

حالت خوب نیست. توی پرانتز به مختصر ترین شکل ممکن صورت درست کلمه رو گفتم. خوشحالی؟؟؟ طرب؟؟؟ تحقیر؟؟؟؟
منم بارها غلط املایی داشته و دارم. اگه یکی درستشو بهم بگه که نباید اینطوری گر بگیرم عزیز من.

در مورد مافیا و دیتا و... هم اصلا متوجه نشدم چی میگی. من ادعای بی خبری کردم از اسرار نهفته و گفتم فقط در مورد چیزی که میبینم میتونم نظر بدم. هر وقت اسرار بر ملا شد در موردش صحبت میکنم.

عزيز من ميگم اون اصرار غلط تايپي بود ))

اون ديتا هم غلط تايپيه درستش دستا هست

والا تو ميكي باند مسي

ياد اون داستان افتادم ك ي زمان مي گفتن مسي گفته اگر پينتو تمديد نكنه از بارسا مي رم يا مثلا مسي زنگ زده ب گريزمان گفته بيا بارسا

حرفايي ك مستدل و مستند نيست ومعلوم نيست تراوشات ذهن كيه .

۵ خرداد ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
... نوشته:

نقل قول
صبغة الله نوشته:

فقط گمشو...

بارتومئو گفته والورده مقصر نیست و ادامه میده...

هم جام رو باختیم هم کلا همه چیو/

راست میگه. والورده مقصر نیست. والنسیا مقصره که گل زد به ما. نفهما.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۵ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول
HA19 نوشته:

نقل قول
Frédéric.Chopin نوشته:

نقل قول

عزيز من ميگم اون اصرار غلط تايپي بود ))

اون ديتا هم غلط تايپيه درستش دستا هست

والا تو ميكي باند مسي

ياد اون داستان افتادم ك ي زمان مي گفتن مسي گفته اگر پينتو تمديد نكنه از بارسا مي رم يا مثلا مسي زنگ زده ب گريزمان گفته بيا بارسا

حرفايي ك مستدل و مستند نيست ومعلوم نيست تراوشات ذهن كيه .

باند که همیشه به صورت مافیای مخفی و پشت پرده نیست.....خیلی تابلوه که مسی از سوارز حمایت میکنه و مهمترین پشتیبانشه.... رفیق فابریکن و زناشون هم رفیقن و هی فرت و فرت عکس خانوادگی میذارن باهم......
این که دیگه نیاز به طالع بینی و رمزگشایی نداره....وقتی مسی میاد میگه والورده فوق العاده س.....خب من چی بگم؟
مگه من غیب گفتم یا از جیبم چیزی درآوردم؟

------------------
خب باشه غلط تایپی...چه ایرادی داره یکی بگه درستش اینه... شرمنده به شان سوادتون برخورد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
چون مسي با سوارز خانوادگي ميرن تعطيلات پس يه باند در بارسا وجود داره ! باند مسي !
پس فابرگاس چرا الان داره تو موناكو بازي مي كنه ؟ طبق استدلال تو بايد الان فيكس بارسا باشه ! چون اونم هميشه با همينا مي گرده در نتيجه تو باند مسيه . زنشم هست اتفاقا

عزيز من . ب ياد بيار ك سوارز فصل دوم انريكه ٤٠ گل زد ! يادت باشه ك وقتي مسي دو ماه مصدوم بود سوارز كولاك كرده بود . سوارز ي بازيكن با پتانسيل بسيار بسيار بالاس . ولي خب اونم ب قرباني بي تاكتيكي و ضعف فني تيم شده . مثل كوتينيو . مثل حتي بوسكتس . حتي سرجي رويرتو .
حالا از نظر شما بازيكن بديه دليل نميشه سناريو بنويسي

اما در مورد مصاحبه مسي . اقا مسي اومده نظرشو گفته . حتما همه بايد بيان طبق نظر ما حرفبزنن ؟ اگر يكي مخالف ما نظر داد بايد متهم بشه به خيانت و باند بازي ؟ اونم كي ! مسي !
مسي بازيكن فوق العاده ايه ولي اين دليل نميشه دركش از مربيگري هم خوب باشه .مارادونا و پله و رونالدو و روماريو هم مربي گريو نمي فهمن . تيري هامري مربي خوبي نميشه احتمال زياد ! مسي هم احتمالا همينطوره
منم با مسي مخالفم و ب نظرم والورده بايد بره .
ولي اخه خيانت ؟ باند بازي؟ ببينيد از ي گفتن نظر شخصي چه برداشتاي عجيبي داريد

مسي بايد مثل رونالدو فقط فكر خودش مي بود تا حساب كار دستتون بياد ! اونوقت الان داشت با پپ تو سيتي فرت و فرت توپ طلا مي زد !

۵ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
HA19 نوشته:

چون مسي با سوارز خانوادگي ميرن تعطيلات پس يه باند در بارسا وجود داره ! باند مسي !
پس فابرگاس چرا الان داره تو موناكو بازي مي كنه ؟ طبق استدلال تو بايد الان فيكس بارسا باشه ! چون اونم هميشه با همينا مي گرده در نتيجه تو باند مسيه . زنشم هست اتفاقا

عزيز من . ب ياد بيار ك سوارز فصل دوم انريكه ٤٠ گل زد ! يادت باشه ك وقتي مسي دو ماه مصدوم بود سوارز كولاك كرده بود . سوارز ي بازيكن با پتانسيل بسيار بسيار بالاس . ولي خب اونم ب قرباني بي تاكتيكي و ضعف فني تيم شده . مثل كوتينيو . مثل حتي بوسكتس . حتي سرجي رويرتو .
حالا از نظر شما بازيكن بديه دليل نميشه سناريو بنويسي

اما در مورد مصاحبه مسي . اقا مسي اومده نظرشو گفته . حتما همه بايد بيان طبق نظر ما حرفبزنن ؟ اگر يكي مخالف ما نظر داد بايد متهم بشه به خيانت و باند بازي ؟ اونم كي ! مسي !
مسي بازيكن فوق العاده ايه ولي اين دليل نميشه دركش از مربيگري هم خوب باشه .مارادونا و پله و رونالدو و روماريو هم مربي گريو نمي فهمن . تيري هامري مربي خوبي نميشه احتمال زياد ! مسي هم احتمالا همينطوره
منم با مسي مخالفم و ب نظرم والورده بايد بره .
ولي اخه خيانت ؟ باند بازي؟ ببينيد از ي گفتن نظر شخصي چه برداشتاي عجيبي داريد

مسي بايد مثل رونالدو فقط فكر خودش مي بود تا حساب كار دستتون بياد ! اونوقت الان داشت با پپ تو سيتي فرت و فرت توپ طلا مس زد !

فابرگاس خودش خواست بره.... نیمارم همینطور..... آویزون کسی نبودن.
ضمنا بحث چهارتا عکس تو تعطیلات نیست....علنا چند جا حمایت همه جانبه کرده ازش تو این سالا.
در مورد سوارز سال و نیم اول، حرفی نیست. فوق العاده بود ولی بعد از اون افتضاح بوده ولی حمایت مسی نذاشته جایگزینی براش بیارن. این پشت پرده نیست.

در مورد نظر مسی در مورد والورده.
چیزی که یه بچه دبستانی هم میفهمه دیگه نیاز به هوش و مهارت مربیگری نداره.
الان یه معلول ذهنی هم عمق فاجعه ای که تو این دو سال اتفاق افتاده رو درک میکنه.....لطفا دیگه اینقد به شعور مسی توهین نکنین!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
گروه:
- كاربران بلاک شده
فابرگاس خودش خواست بره ؟! فابرگاس براي اينكه بياد بارسا از جيب گذاشت ! تو ارسنال منفور شد حتي خودشو ب مصدوميت زد . تعصب خيلي زيادي داشت رو تيم و اصلا هم نمي خواست بره . فقط انريكه نخواستش و فابرگاس ناچاري رفت چلسي . ديگه ب من ك ي عمر بازيكن مورد علاقم سسك بود اينارو نگو :/

دلم مي خواست همين الان انريكه يا پپ برميگشتن . همين امشب . فقط براي اينكه بهتون ثابت بشه والورده مرد بازي گرفتن از سوارز و كوتينيو نيست ! سوارز وقتي استارت زد هم تا چند هفته بد بود . هر هفته ازش انتقاد شد و هر هفته انريكه ميگفت ب زودي گلاي سوارز از راه مي رسن .

دلم مي خواد همين مهره هاي هجومي ليورپولو بيارن بدن والورده ببينين ك ميشن پشم
همون ممد صلاح الدنگو بيارن بذارن جاي كوتينيو ببينم نصف بازيش تو ليورپولو مي تونه تو سيستم والورده بكنه يا نه !
اصلا كيو قبول داريد ؟ كاش مي شد همونو بيارن ببينم با والورده چه گلي ب سرمون مي زنه .

يادتون باشه وقتس رايكارد ب بن بست تاكتيكي خورد اتوئو اففففتضاح بازي مي كرد . حتي خودش كاراي عجيب غريب مي كرد مو بلند مي كرد و دوباره مي زد تا بازيش دوباره بگيره !وولي وقتي پپ اومد بازم اتوئو احيا شد و تركوند . يادت باشه ك هانري فصل اولش اففففتضاح بود و فصل بعد با عوض شدن مربي عالي بود ! حتي كسي مثل ماركز !

اينكه نميشه فرتي بيم همه رو بايد بريزيم بيرون !

بابا اين همه تجربه نشون داده ك بازيكنايي ك ظاهرا تموم شده بودن با اومدن مربي درست باز درخشيدن . بازم درس نميگيرين ! مگه پيكه و ماسكرانو نبودن ك زمان مارتينو فبجمون كردن ؟ خب انريكه بايد همه رو مي نداخت بيرون ؟ حتي يه نيم فصل زمان برد احيا كردن پيكه توسط انريكه ! بابا فراموشكار نباشين
ما دردمون مربيه ! همين و بس

من همين جا قول مي دم
اين جملم يادتون باشه . اگر فصل بعد همين دي يونگي ك اين همه عاشق سينه چاك پيدا كرده و همه واسش به به و چه چه راه انداختن خوب نبود و تو زمين گيج مي زد يا مثل كوتينيو هو شد تعجب نكنيد ! چون ما مربيمون والوردس . ي مربي متوسط ك نمي تونه بازيكنو ب اوج برسونه !
اگر دليخت رو گرفتيم و فك كردين ديگه گل خوردن تعطيل ميشه سخت در اشتباهين . چون ما مشكلات تاكتيكيمون فراتر از ايناس ك با عوض شدن مهره حل بشه .

۵ خرداد ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۸۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۵۹۵ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۱,۸۱۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۲۳ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۳۹ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۵۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۳۹۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۵۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۸ کاربر آنلاین است. (۱۵۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!