به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
دوستان احساسی که به من داد این بازی این بود که بوسکتس و روبرتو تقریباً باید به عنوان یار ذخیره وارد میدان بشند. من احساس میکنم که با اومدن دست از آژاکس و ثابت بازیکردن پیانیج ما میتونیم خیلی بهتر بشیم. البته مسی باید از این حس افسردگی دربیاد. ولی در مجموع با همه این اوصاف و اتفاقات بد این چند وقت همینکه کومن تونسته تیم رو تا همین حد هم روانه میدان جای شکرش باقیه. یک چیز دیگر که خیلی حال کردم این بود که کومن بعد تعویض کوتینیو باهاش رودرو شد و بعد خسته نباشید باهاش صحبت کرد و نکاتی رو گوش زد کرد و این نشان از نزدیکی کومن به بازیکنان داشت

۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
احتمالأ خیلی زود ترینکائو جای گریز،دست جای روبرتو و پبانیچ هم جای بوسکتس رو بگیره....

FORCA BARCA
۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: AmirHo$$ein
پیام: ۵۲
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
- گواردیولا
- برانکو
گروه:
- کاربران عضو
بعد مدت ها تیم یه نیمکتی داره که بازیکنی که میره بیرون یه بازیکن خوب میاد تو و این میتونه در طول فصل به تیم کمک کنه که بازیکنا خسته نشن.
ترینکائو هم واقعا بازیکن با کیفیتی نشون داده خودش رو تو این چنتا بازی و یه رقیب سخت برای گریزمن میشه.
با بازی ای که تو این چند دقه پیانیچ انجام داد شک ندارم چنتا بازی دیگه فیکس بوسکتس میشه و دست هم جای روبرتو. فک کنم با فیکس شدن دست و پیانیچ یه تیم خوبی رو داشته باشیم این فصل

۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: recovery
پیام: ۲۷۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
از: b to che
طرفدار:
- موسی(mosi)
- خرس
گروه:
- کاربران عضو
در مورد گریز...نمیخوام بگم عالی بود اما همه چیز بازی با توپ نیست مخصوصا تو تیمای با تاکتیک درست حسابی!
دیشب به بازیش دقت کردم...بنده خدا جا به جایی های خوبی داشت و چندتا فرار خوب پشت دفاع کرد که روبرتو و بوسکتس دیدن ولی. پاس ندادن...دوندگی خوبیم برای بهم زدن تمرکز حریف داشت در کل عالی نبود ولی بد هم نبود...خوب میشه شک ندارم...یکی از بهترین بازیکنا برای فرار پشت خط حمله هست حیف ک هافبکا نمیبیننش....ولی میرعالم اگه فیکس بشه سبک بازیش طوریه که از دادن پاس پشت دفاع نمیترسه و خوب مچ میشه با گریز....

۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
منتقدای گریزمان: روی گل دوم بارسا ببینید گریزمان با دفاع ویارعال چیکار کرد....

۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
در راجع به بازی دیشب واقعا در حمله با وجود آنسو و مسی و گریز خوب بودیم، کوتینیو هم هافبک رو خوب جمع ک زده بود و با رفتنش بازی از تاب افتاد، دفاع با اینکه گل نخوردیم ولی دفاع بازی های بزرگ نیس، بوستکس و روبرتو باید بزن، راستی روبرتو تو مصاحبه اش گفته نمیدونم چرا باز هم دارم تو تیم بازی میکنم:/

۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: katalan.leo
نام تیم: دورتموند
پیام: ۲,۰۳۹
عضویت از: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
از: tehran
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- ریوالدو و رونالدینهو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- امید عالیشاه
- دیگو سیمئونه
- رضا مهاجری
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
- لیگ فانتزی
زیاد نباید تو باد این برد خوابید تیم ما هنوز خیلی کار داره
از دفاع راست فاجعه که بگذریم میرسیم به بوسکس
امیدوارم به بازی پیانیچ دیشب دقت کرده باشید اینو در نظر بگیرید پیانیچ هافبک دفاعی نیست
ولی دیشب سه تا قطع توپ داشت که یکیش توی محوطه خودمون بود که اگر نمیکرد توپ گل بود
سرعت پاسکاریش خیلی بیشتر از بوسکس هستش و کلی مزیت دیگه
ولی ازون ور فرانکی نمیدونم چرا افت داشته اشتباهات بدی میکنه
بوسکس ضعفش بر همه عیان نشده چون توی بارسا ژاوی و اینیستا بودن بعدشم مسی که تیمو بالا نگر میداشتن ولی روبروی تیمایی که ضد حمله میزنن یا پرسینگ شدید دارن میبینید بارسا چقد مشکل داره و گل میخوره
یکی از دلایلش همین نداشتن هافبک دفاعیه و من نمیدونم چرا کومان فکری به حالش نمیکنه
نکات مثبت بازی دیشب این بود بازیکنای دیگری جز مسی ایجاد موقیعت میکردن
ورود پیانیچ جای بوسکس
ورود ترینکائو که نشون داد پر از انگیزس
آنسوی آماده ( البته انسو مشکل خیلی بزرگی داره که به یک باره از بازی اوت میشه من اینو فعلا به خاطر کمبود سنش و شاید عمد اعتماد به نفسش در نظر میگیرم تا ببینیم چی میشه)
بازی کوتی در خط هافبک سر جای خودش
سعی تیم در پرسینگ از جلو
اما نکات منفی
سرعت پاسکاریمون هنوز به شدت پایینه
تیم هنوز به شدت کنده هنوزم که هنوزه پاسای بی هدف خیلی زیاده
توی دفاع هم هنوز فاجعه تشریف داریم
و هنوز بلد نیستیم درست پرس کنیم البته اینا به مرور باید حل بشه بازیای روبرو فرصت خوبیه برامون تا بهتر بشیم
با تیمای نسبتا قوی ای بازی داریم

۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نیمه اول دیشب بازیی بود که مدتها و چندساله از بارسا ندیده بودیم که اینقد شاداب و خوب بازی کنه! البته نیمه دوم شکم سیری بود و خوب نبود!
البته خوب بودنش نسبت به چندسال اخیر بود و هنوز کار داره تا به بارسایی ما دوست داریم و انتظار داریم برسه که البته با توجه به مربی و بازیکنایی که داریم دور از دسترس نیست!!

تو بازی دیشب کاملا مشخص بود که مسی تو چهره ش شادابی نداره و ازنظر روحی کاملا آشفته س و تو بازیشم تاثیر گداشته بود و هنوز مسی ای که هست نشده!!
امیدوارم باتوجه به روند صعودی کیفیت بازیهای بارسا اونم همینجوری بهتر و بهتر بشه و بشه اون مسی مهارنشدنی و البته با چهره خندان و شاداب!
چون مسی خوشحال باشه بارسا هم قویتره وقتی بارسا یک تیم باشه!!

یکی از نکات مثبت بازی دیشب این بود که تیم به مسی وابسته نبود و این خیلی خوبه..درواقع بعضی حملات خوب داشتیم که اون توش نقشی نداشت!

امیدوارم با اومدن دست و اماده شدن پیانیچ, کومن دیگه تو ترکیب اصلی از روبرتو و بوسکتس استفاده نکنه!
و جرات بیشتری تو استفاده از جوانایی مثل پدری/ترینکائو/آلنیا و آرائوخو و ریکی پویگ داشته باشه. چون اگه اینا با سبک بارسا هماهنگ بشن و تجربه کسب کنن آینده بارسارو میسازن!!

به شخصه ازین پدری خیلی خوشم میاد من رو یاد اینیستا میندازه

امیدوارم تو روزای اخر نقل و انتقالات اومتیتی/تودیبو بهمراه فیرپو بتونن تیم رو ترک کنند تا جا برای خریدای جدید باز بشه و اینکه یه مدافع وسط حتما نیاز داریم ..اگه ازبین پیکه و لنگله یکی مصدوم محروم بشن کی بازی کنه?!!

درمورد سوارزم وقتی گلاش رو میبینم حظ میکنم که واقعا گلای فوق العاده و منحصربفردی برامون زده و بعضیاش رو فقط اون میتونه بزنه!!
مدیریت میتونست باهاش بهتر رفتار کنه و اونو حداقل بعنوان ذخیره نیشد استفاده کرد!!

انشالله دوباره همون بارسای روست داشتتی مون رو ببینیم

۷ مهر ۱۳۹۹
نام کاربری: Hossein.hadi.Moghadam
پیام: ۵۱۲
عضویت از: ۱۰ تیر ۱۳۹۹
از: Rasht
طرفدار:
- Pep
- Messi
- سپیدرود
- آرژانتین
- علی کریمی
- کلوپ و مارچلو بیلسا
- حجازی
گروه:
- کاربران عضو
ما بازیکنان خوبی داریم فقط باید اعتماد به نفس داشته باشند و این وظیفه مربی هست که به نفراتش روحیه بده. دوست دارم که به ترینکاعو و پوچ بازی برسه. کومن میتونست بجای فاتی از پدری و بجای کوتینیو از پوچ و بجای گریزمن از ترینکاعو استفاده کنه. این وسط میمونه دمبله که من اون شخصیت بزرگ بودن رو درش نمیبینم امیدوارم کومن بتونه جمع و جورش کنه وگرنه بهتر نیم فصل به فروش برسه، ما بازیکنی مثل سوارز رو فروختیم تا مفتخوری مثل دمبله رو نگه داریم!!!!!! باید فکری به حالش کرد

۷ مهر ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
capitan5 نوشته:

احتمالأ خیلی زود ترینکائو جای گریز،دست جای روبرتو و پبانیچ هم جای بوسکتس رو بگیره....

خدا کنه...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۷ مهر ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۴۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۷۰۲ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۵۲۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۱۷۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۹۱۲ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۳۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۲۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۴ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!