به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
واعظي: هر فردي كه دوست دارد مي‌تواند جاي مرا بگيرد :

مهدي واعظي در گفت وگویی اظهار داشت: در حال حاضر در شرايطي خوبي هستم. با رفع مصدوميت و تمرينات ويژه زير نظر عابدزاده سعي مي‌كنم به شرايط آرماني برسم. چون هرگز دوست ندارم نيم فصل دوم و ليگ قهرمانان آسيا را از دست بدهم.

وي درباره شايعه خارج شدن نامش از ليست پرسپوليس گفت: اين قضيه مربوط به ماه‌هاي گذشته است البته نه در باره من، بلكه در باره ميثاق معمارزاه. افرادي كه اين اخبار را منتشر مي كنند بدانند كه هيچ بازيكني به دليل مصدوميت از فهرست يك تيم خارج نمي‌شود حتي با دستور كادر پزشكي .تنها مرجعي كه مي‌تواند دستور خروج از ليست را بدهد كادر پزشكي فدراسيون فوتبال است
واعظي ادامه داد: به شايعات توجهي نمي‌كنم اما هر فردي دوست دارد مي‌تواند جاي من را در پرسپوليس بگيرد. هيچ وقت در پرسپوليس بي‌انگيزه و كم كار نبوده‌ام . مصدوميت من هم به اين دليل است كه نمي‌خواستم اجازه بدهم دروازه‌ پرسپوليس باز شود .
دروازه تيم فوتبال پرسپوليس يادآور شد:افرادي كه دوست دارند يك دروازه‌بان به تيم پرسپوليس بياورند بدانند اگر اين اتفاق بيافتد بايد به دنبال دروازه بان سوم براي ما باشند چون در حال حاضر حقيقي و الياسي در شرايط خوبي هستند و هيچ وقت اجازه نمي‌دهند فردي بالاي سرشان باشند.
واعظي يادآور شد: برخي قصد دارند با بهانه‌هاي مختلف من را وارد مسائلي كنند كه ضربه بخورم. اما آنها بدانند من يك دروازه بان حرفه‌اي هستم و با اين حرف ها وارد حاشيه نمي شوم. چون براي نفر اول شدن در پر سپوليس زحمت كشيدم .منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نيكبخت: نبايد قهرماني مان به دقيقه 90 كشيده شود :

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت وگویی اظهار داشت: براي نيم فصل دوم انگيزه‌هاي زيادي دارم. مخصوصا اينكه در ليگ قهرمانان آسيا بايد به ميدان برويم.

نيكبخت ادامه داد: با توجه به چند نتيجه خوب در بازي‌هاي آخر شرايط‌مان نسبت به گذشته بهتر شده است. بايد با دقت بيشتري كار كنيم تا قهرماني ما در ليگ برتر دوباره به دقيقه 90 نكشد.
وي درباره استعفاي هدايتي گفت: نمي‌توانم در اين باره نظر خاصي بدهم. اميدوارم تركيب مصطفوي و هدايتي در هيئت مديره حفظ شود.نبايد پس از شايعه رفتن هدايتي زحمات او را ناديده گرفت.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ديدار پرسپوليس و استقلال 25 بهمن برگزار مي شود :

عزيز محمدي در گفت وگویی اظهار داشت: در جلسه امروز علي كفاشيان و مهدي محمدنبي حضور داشتند و برنامه مسابقات تا پايان فصل مشخص شد. روز آينده برنامه زمانبندي شده 4 هفته ليگ را اعلام خواهيم كرد.

وي افزود: دربي پايتخت بين دو تيم استقلال و پرسپوليس روز 25 بهمن ماه در هفته بيست و ششم ليگ برگزار خواهد شد. ما تمام برنامه‌هاي تيم ملي و اردوها و ديدارهاي تداركاتي اين تيم را در زمانبندي و اعلام برنامه ليگ لحاظ كرده‌ايم.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پرسپوليس يك ديدار تداركاتي انجام مي دهد :

با تصميم افشين پيرواني پرسپوليس روز چهارشنبه در ديداري تداركاتي در برابر يك تيم از دسته يك تهران قرار مي گيرد.

پيرواني تا كنون 3 تيم را مشخص كرده و قرار است يكي از آنها را انتخاب كند.
همچنين با نظر سرمربي پرسپوليس ديدار تداركاتي كه باشگاه كوثر لرستان در خواست كرده بود با پرسپوليس انجام دهد لغو شد. كادر فني پرسپوليس معتقد است در حال حاضر اين ديدار لازم نيست.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
كريمي: درباره پيشنهادات آخر فصل فكر مي‌كنم :

علي كريمي در گفت وگویی اظهار داشت: پس از موفقيت در ديدارهاي انتهايي نيم فصل اول شرايط خوبي داريم. آماده هستيم در ديدارهاي آينده با قدرت چند برابر به ميدان برويم.

وي افزود :‌تمركز من فقط روي موفقيت نيم فصل دوم ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفي ايران است .درباره پيشنهادات از كشورهاي عربي و هر جاي ديگر آخر فصل فكر مي‌كنم و جواب مي‌دهم.
كريمي خاطرنشان كرد: تنها هدفم موفقيت پرسپوليس در ايران و آسيا است.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هدایتی:اختلاف با مدیریت پرسپولیس را تایید می کنم :

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید بر وجود مشکلاتش با مدیریت این باشگاه گفت: هواداران پرسپولیس نگران نباشند چرا که بنده مثل همیشه به عنوان یک سرباز در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

حسین هدایتی که روز گذشته خبر کناره گیری اش از هیئت مدیره پرسپولیس منتشر و از سوی برخی رسانه ها به استعفا تعبیر شد در گفتگویی ضمن بیان این مطلب افزود: بنده از حضور در هیئت مدیره پرسپولیس استعفا نکرده ام اما وجود مشکلات با مدیریت را تایید می کنم.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد: با توجه به نگرانی هایی که از بابت کناره گیری اینجانب از باشگاه پرسپولیس در میان هواداران و همچنین خانواده بزرگ پرسپولیس شکل گرفت نیاز دیدم به برخی نکات اشاره کنم
وی افزود: بنده وجود مشکل و اختلاف نظر با مدیریت باشگاه را تایید می کنم و در جلسه ای هم که با اعضای محترم هیئت مدیره داشتیم همه این موارد را مطرح کردم و به بحث و بررسی در این مورد پرداختیم.

حسین هدایتی ادامه داد: بنده همچنین این مشکلات را به آقای کیومرث هاشمی هم منعکس کردم. با این حال بازهم تاکید می کنم که هیچگونه استعفایی در کار نبوده است و امیدوارم در نشستی که طی روزهای آینده با آقای علی آبادی خواهیم داشت این مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گیرد و به نتیجه مطلوب برسیم تا مجددا شاهد بازگشت آرامش به پرسپولیس باشیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس سپس به نگرانی های هواداران این تیم اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: هواداران پرسپولیس بدانند که حسین هدایتی به عنوان سرباز میهن اسلامی ایران همیشه خدمتگزار باشگاه محبوب پرسپولیس و کشور بزرگ اسلامی ایران خواهد بود و با تمام توان در کنار دیگر اعضای هیئت مدیره برای اعتلای این باشگاه تلاش خواهد کرد.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
حقيقي : مصدوميتم جدي نيست، تمرين مي كنم :

دروازه بان جوان تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت:در حاشيه تمرين امروز از ناحيه مچ پا كمي دچار مصدوميت شدم اما مشكل خاصي ندارم و از فردا تمريناتم را ادامه مي دهم.

عليرضا حقيقي در گفت وگویی عنوان كرد: اواخر تمرين كمي از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت شدم اما دكتر زرينه تاكيد كرد كه مشكا خاصي وجود ندارد و من از فردا مجددا مي توانم در تمرينات حضور داشته باشم.تمرين امروز نيز بسيار عالي پيش رفت و بازيكنان نشان دادند كه در طول تعطيلات هم آمادگي بدني اشان را توانسته اند حفظ كنند.

وي ادامه داد: خوشبختانه مهدي واعظي هم تمرينات اختصاصي دروازه باني اش را شروع كرده است و به زودي به مرزآمادگي بالايي مي رسد كه اين خوشحال كنند ه است
حقيقي خاطرنشان كرد:پرسپوليس در شرايط بسيار خوبي قرار دارد و در شروع دوباره بازي ها فقط براي رسيدن به صدر جدول تلاش خواهد كرد تا اين 4 اختلاف امتياز با صدر را جبران كند.

گلر پرسپوليس گفت: من نيز از نظر آمادگي تقريبا بالايي برخوردار هستم و اميدوارم كه همچنان در تركيب ثابت پرسپوليس بتوانم خودم را حفظ كنم.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
ضرابی : عليپور بايد سريعا عذرخواهي كند :

بعد از مصاحبه تندي كه عليپور مسوول كميته فرهنگي فدراسيون فوتبال درخصوص باشگاه پرسپوليس و عدم اخلاق مداري در اين باشگاه انحام داد، مدير روابط عمومي و مسوول كميته فرهنگي باشگاه پرسپوليس جوابيه اي به اين اظهارات داد.

مرتضي ضرابي در گفت و گویی عنوان كرد: با تمام احترامي كه براي آقاي عليپور قايل هستم اما نسبت به صحبت هاي وي ابراز تاسف مي كنم و معتقدم كه صحبت هاي وي توهين به باشگاه و هواداران پرسپوليس محسوب مي شود.

وي ادامه داد: آقاي عليپور در حد و اندازه هايي نيستند كه اين گونه در خصوص باشگاه مردمي پرسپوليس اظهار نظر كنند و بهتر است به حوزه وظايف خود آگاه باشند
ضرابي با اشاره به شكايت باشگاه پرسپوليس نسبت به صحبت هاي عليپور گفت: ما اعتراض شديدي به اظهارات نسنجيده عليپور داريم و حتما به رياست و مسولان فدراسيون فوتبال بابت اين صحبت ها اعتراض مي كنيم و متذكر مي شويم كه بايد در اين بين حق باشگاه پرسپوليس را احيا كنند و در صورت اينكه اعتراض ما رسيدگي نشود شكايت خودمان را به مراجع ذيصلاح اعلام مي كنيم.

مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس خاطر نشان كرد: كارهاي فرهنگي باشگاه پرسپوليس به صورت مكتوب و مستند در اختيار است و مي توانيم تمام مستندات خودمان را به مراجع ذيصلاح ارايه دهيم. طرفداران باشگاه پرسپوليس جزو بهترين ها هستند و ما به اين موضوع اعتقاد داريم.

وي اظهار داشت: اين صحبت ها درواقع توهين به هواداران ميليوني باشگاه پرسپوليس است و بهتر است آقاي عليپور هر چه سريعتر عذرخواهي كنند تا كار به جاهاي بدتري نكشد.

مسوول كميته فرهنگي باشگاه پرسپوليس در پايان گفت: بازيكنان، تماشاگران و اعضاي كادرفني باشگاه پرسپوليس با اخلاق ترين ها هستند و نبايد چنين توهين بزرگي به آنها مي شد حال كه چنين قضيه اي اتفاق افتاده ما از حق آنها دفاع مي كنيم.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
براي تعين اسپانسر ليگ قهرمانان؛ جلسه هيات مديره باشگاه پرسپوليس برگزار مي شود :

براي تعيين اسپانسر سرخپوشان در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا روز دوشنبه هيات مديره باشگاه پرسپوليس تشكيل جلسه مي دهد.

با توجه به اين كه ماري بران اسپانسر فعلي باشگاه پرسپوليس براي ليگ قهرمانان آسيا با اين تيم قرارداد ندارد، سه اسپانسر براي اين كه دراين مسابقات اسپانسر سرخپوشان شوند پيش قدم شده اند و قرار است در هفته جاري جلسه اي با حضور مديران پرسپوليس و البته نمايندگان اين شركت ها در دفتر باشگاه پرسپوليس برگزار شود.

شنيده مي شود اين جلسه به احتمال فراوان روز دوشنبه هفته جاري درباشگاه پرسپوليس برگزار شود تا تكليف اسپانسر سرخپوشان براي ليگ قهرمانان مشخص شود.منبع

۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نژاد فلاح : هیئت مدیره پرسپولیس وارد حاشیه های ناخواسته نمی شود :

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از تلاش مسئولان این باشگاه برای به آرامش رساندن اوضاع کنونی خبر داد و گفت: اعضای هیئت مدیره با درک صحیح شرایط این باشگاه تلاش خواهند کرد اجازه ورود حاشیه های ناخواسته به پرسپولیس را ندهند.

محمد حسین نژاد فلاح در گفتگویی ضمن بیان این مطلب به استعفای حسین هدایتی از هیئت مدیره پرسپولیس اشاره کرد و گفت: به نظر می رسد آقای هدایتی بهتر از هر کس دیگری می داند امروز باشگاه پرسپولیس به حضور ایشان نیاز دارد.

وی افزود: قطعا ایشان می داند که با توجه به هدف اصلی پرسپولیس که کسب عنوان قهرمانی در سه جام است ، حضورشان در کنار این تیم ضروری و تاثیرگذار است. بنابراین تصور می کنم اگر آقای هدایتی دغدغه ها و نگرانی هایی هم نسبت به برخی مسائل باشگاه دارد، دلیلی برای رفتن ایشان نمی شود

عضو هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد: مطمئنا آقای هدایتی می تواند با حضور در نشست هیئت مدیره مشکلات و نقطه نظراتش را با اعضا و حتی آقای علی آبادی به عنوان رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس در میان بگذارد.

نژاد فلاح ادامه داد: فکر می کنم در نشست هفتگی هیئت مدیره که احتمالا با حضور آقای علی آبادی برگزار خواهد شد این مشکلات و سوء تفاهمات برطرف خواهد شد تا پرسپولیس به روزهای آرام گذشته بازگردد.

نماینده مردم نظرآباد در مجلس شورای اسلامی در ادامه به نگرانی هوادران پرسپولیس اشاره کرد و گفت: هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس مطمئن باشند که اعضای هیئت مدیره بخصوص ریاست هیئت مدیره و رئیس مجمع به این موضوع حساسیت دارند که این باشگاه بیش از هر زمان دیگری نیاز به آرامش دارد و همه تلاش خواهند کرد وارد مسائل حاشیه ای ناخواسته نشوند.

محمدحسین نژاد فلاح در پایان خاطرنشان کرد: قطعا در نشست پیش رو، اعضای هیئت مدیره تلاش خواهند کرد مسائل مطرح شده در رسانه ها را مورد نقد و بررسی قرار دهند و با اتخاذ تصمیم درست و منطقی در راستای به آرامش رساندن پرسپولیس تلاش کنند تا این تیم با قدرت تر از نیم فصل اول در ادامه رقابتهای لیگ برتر شرکت کند و به قهرمانی نیز دست پیدا کند.منبع

۱ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۶ پاسخ
۸,۴۵۷,۲۶۳ بازدید
۷ ساعت قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۴۹۰ بازدید
۴ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۱۷,۲۰۸ بازدید
۵ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۲,۶۵۰ بازدید
۱۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۹۵ بازدید
۱۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۳۰ بازدید
۱۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۶,۳۱۳ بازدید
۱۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۷۶۹ بازدید
۲۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۶۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۱,۷۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۹۳۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۶۶۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!