به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عابدزاده: بعضى ها چشم ديدن مرا ندارند

محبوبيت احمدرضا عابدزاده را هيچ چيز نمى تواند زير سؤال ببرد. اين مسأله اخيراً و در ماجراى درگيرى هاى لفظى پيوس و درخشان با عابدزاده بار ديگر به اثبات رسيد و در نهايت هم خود عابدزاده بود كه ماجرا را فيصله داد. او حالا در حالى كه هنوز از بعضى ها دلخور است، مى گويد: بعضى ها چشم ديدن موفقيت هاى پرسپوليس و كادر فنى را ندارند. من بعد از اينكه حرف دلم را گفتم عده اى حرف هايم را تحريف كردند.......

من متوجه همه چيز مى شوم. به آنهايى كه به اسم من حرف هايى مى نويسند و مى گويند عابدزاده هيچ حرفى متوجه نمى شود، بدانند كه دچار مشكل خواهند شد. آقايان فراموش كردند روزهايى كه عابدزاده درون دروازه پرسپوليس و تيم ملى مى ايستاد. آقايان اين روزها را فراموش كردند و حالا مى نويسند عابدزاده مشكل دارد. به رسانه ها احترام مى گذارم اما هشدار مى دهم برخى حاشيه سازان از اين كار خوددارى كنند چون عاقبت خوبى در انتظارشان نيست. او به وضعيت دروازه بان هاى پرسپوليس هم اشاره مى كند و در جواب انتقادات توضيح مى دهد: براى موفقيت دروازه بانان پرسپوليس تا به امروز طبق آخرين مطالعه هايى كه انجام داده ام ۶۰ نوع تمرين طبق استاندارد درنظر گرفته ام. سعى كردم هر روز با اجراى بخشى از آنها به تجارب دروازه بان ها بيفزايم. تمرين پرسپوليس جاى بازى كردن و رفع مسؤوليت نيست. عابدزاده درباره احتمال جذب دروازه بان خارجى هم مى گويد: بهترين دروازه بانان ايران را كه جوان و باتجربه هستند در اختيار دارم.منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۳۰ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
معادله بوناچیچ - پرسپولیس هنوزحل نشده است/ موانعی وجود دارد

در حالی که از لوکا بوناچیچ به عنوان اصلی ترین گزینه سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس نام برده می شود اما بنا بر اظهار نظر مسئولان این باشگاه و مدیربرنامه های بوناچیچ، توافق نهایی هنوز صورت نگرفته و مذاکرات ادامه دارد.

به گزارش یوفا: پس از آنکه اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به این نتیجه رسیدند که برای ادامه رقابتهای لیگ برتر از وجود یک سرمربی خارجی استفاده کنند، مذاکراتی را با چند گزینه انجام دادند اما در نهایت با بررسی همه جانبه شرایط گزینه های مورد نظر، بر سر " لوکا بوناچیچ " به توافق رسیدند و مقرر شد مذاکرات ادامه پیدا کند.

براساس اطلاعات دقیق خبرنگار مهر، مذاکرات طرفین تا حد قابل توجهی پیش رفته است اما هنوز توافق نهایی صورت نگرفته و قراردادی هم به امضا نرسیده است.

در این بین مسئولان باشگاه پرسپولیس که برای انتخاب بوناچیچ با کارشناسان و حتی مدیران عامل قبلی باشگاه نیز مشورت هایی را انجام داده اند، شرایط ویژه ای را برای عقد قرارداد با این مربی کروات پیشنهاد کرده اند که تا حدودی زیادی مورد موافقت لوکا قرار گرفته است.

این مذاکرات در حالی هنوز ادامه دارد که اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بر حمایت از افشین پیروانی تا زمان انتخاب سرمربی جدید تاکید دارند و از او حمایت می کنند.

مدیربرنامه های لوکا بوناچیچ نیز نرسیدن به توافق نهایی با مسئولان باشگاه پرسپولیس را تایید می کند. آنها هنوز بر سر برخی مسائل و شرایط به توافق نهایی نرسیده اند.

مجید فرخزادی عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه پرسپولیس نیز خبر توافق مسئولان این باشگاه با بوناچیچ را تایید نمی کند. او می گوید: نمی دانم این اخبار از چه کانالی منتشر می شود که مسئولان باشگاه از آن بی اطلاع هستند. تصور می کنیم برخی دلالان به فکر اهداف خود هستند و منافع باشگاه را در نظر نمی گیرند.

حسین هدایتی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نیز قطعی شدن همکاری لوکا بوناچیچ با این باشگاه را تایید نمی کند و حتی این احتمال را می دهد که در صورت ادامه این حاشیه سازیهای حضور بوناچیچ در پرسپولیس منتفی شود.

با این حال به نظر می رسد در شرایطی که لوکا بوناچیچ تنها گزینه خارجی مورد مذاکره مسئولان باشگاه پرسپولیس است اما آنها قصد ندارند در شرایط فعلی نام سرمربی آینده خود را به طور رسمی اعلام کنند.

منبع

۳۰ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
فرخزادى: پيروانى فعلاً سرمربى پرسپوليس است

مجيد فرخزادى سخنگو و عضو هيأت مديره پرسپوليس در خصوص توافق باشگاه پرسپوليس با لوكا بوناچيچ اظهار داشت: ما با چند مربى خارجى مذاكره كرديم اما چون با گزينه خاصى به توافق نرسيده ايم نمى توانيم فعلاً از مربى خاصى نام ببريم.وى در پاسخ به اين سؤال كه پيروانى تا كى سرمربى پرسپوليس است گفت: فعلاً پيروانى سرمربى تيم است. ممكن است اين فعلاً يك روز طول بكشد، ممكن است يك ماه و شايد هم يكسال! وى افزود: ما مقابل فولاد پيروز شديم و تا لحظه اى كه مذاكرات ما با گزينه موردنظر قطعى نشود نمى توان حرف زد. خيلى ها خودشان را براى مربيگرى پرسپوليس معرفى كرده اند و خواستار در دست گرفتن سكان هدايت اين تيم شده اند اما باز هم تكرار مى كنم كه فعلاً پيروانى سرمربى است.

منبع

۳۰ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
عابدزاده مدافعان پرسپوليس را تمرين داد

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز در ورزشگاه راه‌آهن پيگيري شد.تمرين تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 10:30 دقيقه در زمين شماره 2 ورزشگاه راه‌آهن پيگيري شد.
در اين تمرين بازيكنان به گرم كردن، حركات ورزشي، كار با توپ، پاس‌كاري‌هاي كوتاه و بلند، سانتر از جناحين، ضربه به گل و همچنين دادن پاس‌هاي پشت محوطه 18 قدم و شوت‌زني به دروازه پرداختند.
در مرحله بعد نفرات به استارت‌هاي كوتاه، حفظ توپ و پرسينگ در قالب دو تيم تمرينات خود را ادامه دادند و در پايان نيز در قالب دو تيم به فوتبال دستگرمي پرداختند. در مرحله آخر بازيكنان با زدن ضربات كاشته تمرينات خود را به پايان رساند.

* حسين بادامكي به دليل مصدوميت غايب بود. وي در جريان تمرين ديروز از ناحيه عضله پا دچار كشيدگي شده بود.

* حدود 100 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند.

* احمدرضا عابدزاده تمرينات ويژه‌اي را براي مدافعان پرسپوليس در نظر گرفت.

* علي‌اكبر استاد اسدي در گوشه‌اي از زمين راه‌آهن نظاره‌گر تمرين بود.

* تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 12 به پايان رسيد.

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
باقري‌ها: برنامه ويژه‌اي براي مهار ادينهو دارم.

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مس كرمان در خط حمله خطرناك است به همين دليل برنامه‌ ويژه‌اي براي مهار ادينهو دارم.نبي‌الله باقري‌ها در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت‌: خوشحالم كه درجمع بزرگان در خط دفاعي پرسپوليس قرار گرفته ام. من عاشق رقابت هستم و مي‌دانم بازيكناني مثل سپهر حيدري، رحمان رضايي و آتسو قابليت‌هاي فني بالايي دارند.
وي ادامه داد: هميشه سعي كردم در زمين تلاش زيادي در زمين انجام دهم. به همين دليل در مواقعي كه تيم گل عقب است، دوست دارم براي تيمم گلزني كنم. چون هرگز تحمل ناكامي پرسپوليس را ندارم.
باقري‌ها خاطرنشان كرد: ديدار سختي برابر مس كرمان خواهيم داشت. در صورتي كه امتياز از دست دهيم از جمع صدرنشينان خارج مي شويم.
وي افزود: براي گرفتن سه امتياز از هيچ تلاشي دريغ نمي‌كنيم. كرماني‌ها خط حمله قوي دارند اما براي مهار ادينهو مهاجم برزيلي مس كه بازيكن بسيار خوبي است برنامه‌هاي ويژه‌اي دارم.
باقري ها يادآور شد: به هيچ عنوان راجع بازيكناني كه هم پست من روي نيمكت هستند صحبت نمي‌كنم. من از تمام آنها تجارب گرانبهايي كسب كرده ام.
وي خاطرنشان كرد: دوست دارم همانطور كه در ليگ برتر به پرسپوليس كمك كردم در ليگ قهرمانان آسيا هم براي پرسپوليس موثر باشم. آزمون سختي است اما رو سفيد بيرون آمدن از آن كار سختي نيست. مي‌دانم وظيفه‌اي كه بر دوش دارم بسيار سنگين است و اگر آن را خوب انجام دهم پيراهن تيم ملي را مي‌توانم به دست آورم.

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
فرقي نمي كند چه دروازه باني به پرسپوليس مي آيد.

دروازه بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براي من فرقي نمي كند كه چه دروازه باني به پرسپوليس مي آيد.سيد مهدي واعظي در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: من اهل حسادت نيستم و دوست دارم هر كس كه مي تواند به پرسپوليس كمك كند به اين تيم بپيوندد.
وي افزود: در جريان هستم كه قرار است دروازه باني به پرسپوليس بياييد. براي من فرقي نمي كند كه او چه كسي است؛ استقلالي است يا از تيم ديگر؛ فقط اميدوارم به پرسپوليس كمك كند.
واعظي ادامه داد: قوانين فيفا در ليگ قهرمانان آسيا را به خوبي مي دانم. اگر كسي به ليست پرسپوليس اضافه شود از شمار دروازه بان هاي فعلي كاسته نخواهد شد.
وي خاطر نشان كرد: با فراموشي بازي با ذوب آهن سعي مي كنم در بازي هاي بعدي حقم را بگيرم.

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
بادامكي بازي مقابل مس كرمان را از دست داد.

: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس به دليل مصدوميت ديدار مقابل مس كرمان را از دست داد.حسين بادامكي در جريان تمرينات پرسپوليس از ناحيه عضله پا دچار كشيدگي شد و به همين دليل نمي تواند تيمش را در بازي روز پنجشنبه برابر مس همراهي كند. به گفته پزشك پرسپوليس، بادامكي بايد به مدت سه روز فيزيوتراپي كند.

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
ستاد ويژه ليگ قهرمانان آسيا در باشگاه پرسپوليس تشكيل شد

عباس انصاري‌ فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس ستاد ويژه‌اي متشكل از 8 نفر از پرسنل و مسئولان باشگاه براي انجام دادن كارها تشكيل داد.
روز گذشته انصاري فرد ابلاغ افراد را به ‌آنها تحويل داد.
قرار است اين ستاد هفته اي دو روز جلسه‌ برگزار كند و گزارش آنرا به عباس انصاري فرد بدهد. ضمنا كليه مسائل و مشكلات تيم فوتبال پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا زير نظر اين ستاد بررسي مي شود.

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
باقري: فكرش را نمي كردم با چارلتون رقابت كنم.

كريم باقري در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: انتخاب من به عنوان يك هافبك گلزن بالاتر از بزرگان فوتبال دنيا افتخار بزرگي است. خوشحال هستم باز هم نام ايران را بر سر زبان ها انداختم.
وي افزود: به دنبال افتخار آفريني با لباس تيم ايران بودم ولي هرگز فكرش را نمي كردم با چارلتون ،هافبك اسبق تيم ملي انگليس در چام جهاني 1966رقابت كنم و از او پيشي بگيرم و به عنوان گلزن ترين هافبك جهان معرفي شوم.
باقري در خصوص حضور ايويچ در پرسپوليس گفت: او مربي بزرگ و با دانشي است اما حرف زدن در اين باره را به بعدا موكول مي كنم.
باقري درباره بازي برابر مس عنوان كرد: آنها تيمي پر قدرت هستند و نمي خواهند در زمين خود مقابل ما بازنده باشند. مس از بازيكنان با تكنيك و خوبي برخوردار است.
باقري خاطر نشان كرد: در تمام بازي ها تلاش خودم را مي كنم و برايم فرقي ندارد در چه پستي به ميدان مي روم چون قصدم سربلندي تيم ملي و پرسپوليس است.

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
پيرواني: رحمتي تمايل دارد به پرسپوليس بيايد.

افشين پيرواني در گفت و گو با خبرگزاري فارس، اظهار داشت: رحمتي تمايل زيادي براي آمدن به پرسپوليس دارد. به همين دليل باشگاه در حال تلاش است كه او را جذب كند. ما نياز به 4 دروازه بان آماده در ليگ قهرمانان داريم.
وي افزود: در حال حاضر هيچ نقل و انتقالي صورت نگرفته است. فقط با باشگاه مس همچنان صحبت‌ها ادامه دارد. در آينده خبرهاي كامل تري در اين باره منتشر خواهد شد.
پيرواني تصريح كرد: ما 3 دروازه بان خوب در پرسپوليس داريم. آنها جوان و جوياي نام هستند. من اميدوارم در صورتي كه رحمتي به پرسپوليس بيايد با رقابت‌ سالم بستري را آماده كند تا انگيزه ها چند برابر شود.
اين مربي درباره شايعه مخالفت باشگاه پرسپوليس با انتخاب رحيمي مقدم به عنوان داور ديدار پرسپوليس و مس خاطرنشان كرد: به هيچ عنوان مخالف قضاوت رحيمي مقدم نيستيم و اين فقط يك شايعه است.
وي افزود: به تمام داوران ايراني احترام مي گذارم. فقط اميدوارم آنها بر خلاف ديدارهاي گذشته كمي با پرسپوليس مهربان تر باشند.
اين مربي ادامه داد: هنوز هم معتقدم داوران ايراني به حقشان نرسيده اند. آنها پتانسيل بالايي دارند و قضاوت در دربي مزد زحمات آنها پس از چند سال است.
پيرواني يادآور شد: به عنوان سرمربي پرسپولس حق ندارم به چينش داوران توسط كميته داوران بي احترامي كنم.
پيرواني در خصوص ايويچ گفت: صبح امروز مجددا با اين مربي صحبت كردم. او امروز صبح به فرانسه رفت و سپس به بلژيك مي رود. مطمئن باشيد هفته آينده به ايران سفر خواهد كرد.
وي تاكيد كرد: معتقدم با آمدن او به پرسپوليس كمك زيادي مي شود. ايويچ در همه جاي دنيا حتي در سن 70 سالگي نيز شناخته شده است.

منبع

۱ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۳۷,۰۳۴ بازدید
۲۲ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۶۹۲,۶۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۲,۳۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۸۹,۹۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۱۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۵,۷۸۳ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۸,۸۳۱ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۲,۵۰۸ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۵۷۷ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۹۳ کاربر آنلاین است. (۱۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!