به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
انصاري‌فرد:
تجربه وينگادا به كمك پرسپوليس مي‌آيد
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: تجربه وينگادا به باشگاه پرسپوليس كمك خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌عباس انصاري‌فرد پس از معرفي نلو وينگادا به عنوان سرمربي جديد پرسپوليس خاطرنشان كرد: اين مربي تجربيات خوبي دارد و با تيم‌هاي اماراتي و عربستاني آشنا است. اين موضوع مي‌تواند به پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا كمك كند.
وي با اشاره به اين موضوع كه وينگادا در بازي مقابل استقلال روي نيمكت خواهد نشست،تاكيد كرد: ‌افشين پيرواني به عنوان دستيار اين مربي پرتغالي روي نيمكت خواهد نشست تا عدم آشنايي اين مربي را مرتفع كند.
مديرعامل پرسپوليس عنوان كرد: وينگادا روز دوشنبه قرارداد رسمي خود را با پرسپوليس منعقد خواهد كرد.
انصاري‌فرد اضافه كرد: برخلاف مطالب عنوان شده وينگادا از تيم ملي اردن اخراج نشده است. قرارداد اين مربي يك ماه قبل از بازي با سنگاپور به پايان رسيده بود. مسئولان فدراسيون فوتبال اردن بابت دو بازي مرحله مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا به وينگادا 70 هزار دلار داده بودند.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: هيچ بحراني در اين باشگاه وجود ندارد. عده‌اي هستند كه مي‌خواهند پرسپوليس نتيجه نگيرد و براي ما حاشيه مي‌سازند. ما در وضعيت بسيار خوبي به سر مي‌بريم و هيچ گونه مشكلي نداريم.
انصاري‌فرد با اشاره بر اينكه به جهاني شدن پرسپوليس فكر مي‌كنيم، تصريح كرد:‌ چندي پيش با موجي رئيس باشگاه يوونتوس صحبت كردم و به او گفتم دو بازيكن بزرگ مي‌خواهيم. آنها از اين پيشنهاد استقبال كردند و اين موضوع بازتاب خوبي در ايتاليا داشت.
وي ادامه داد: در ايتاليا، پرسپوليس را با يوونتوس مقايسه كردند و به ما گفتند بازيكناني تمايل دارند كه براي بازي در پرسپوليس به ايران بيايند.
انصاري‌فرد با تاكيد بر سازماندهي هواداران پرسپوليس يادآور شد: قصد داريم ليدرهاي باشگاه را سازماندهي كنيم. گاهي اوقات اتفاقاتي رخ مي‌دهد كه ناخوشايند است. به همين دليل قصد داريم به اين وضعيت رسيدگي كنيم.
انصاري‌فرد درباره اسپانسر پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا گفت: با چند شركت صحبت كرده‌ايم و مزايده گذاشته‌ايم تا به بالاترين پيشنهاد پاسخ مثبت دهيم.
وي عنوان كرد: به احتمال بسيار فراوان از اين پس خودم به عنوان سخنگوي باشگاه پرسپوليس فعاليت خواهم كرد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۱۹ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اینو آوردن که اگر داربی رو باختن بگن مربی وقت نداشت!
ولی من دلم روشنه که می بریم ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
واقعا فکر ميکنی می بريم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدونه کريمی بدونه ابراهيم توره؟
کی ميخواد گل بزنه نيکبخت با اون اضافه وزنش؟
خليلی هم که نهايت 10 دقيقه بازی کنه
واقعا وضعيت بده
خدا کنه ببريم يا حداقل نبازيم

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: messi&mehran
پیام: ۱,۴۵۹
عضویت از: ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از: همدان
طرفدار:
- مسی...ژاوی...اینیستا
- کلایورت
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
منم با سعید موافقم نمی دونم چرا یه حسی به منم میگه میبریم

.:::حتما سر بزنید:::. music-nice.mihanblog.com
۲۰ بهمن ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
کی میگه کریمی نیست؟؟؟
توره که نبودنش بهتره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
پيرواني: هدايتي مي‌توانست پولش را در جاي ديگري خرج كند
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: حسين هدايتي به جاي حضور در فوتبال مي توانست پولش را در بخش‌هاي ديگر خرج كند .

افشين پيرواني در گفت و گو با خبرگزاري فارس در باره شايعه اختلاف با هدايتي براي آوردن مربي خارجي تاكيد كرد: هدايتي به عنوان يكي از اعضاي هيات مديره در مدتي كه سرمربي تيم بودم همه گونه امكانات را براي من فراهم كرد. تعجب مي‌كنم كه برخي عنوان كرده‌اند كه ما با هم مشكل داريم.
وي اضافه كرد: تاكنون به جز حمايت چيزي ديگري از هدايتي نديده‌ام. او براي پرسپوليس وقت مي‌گذارد در حالي كه مي‌توانست وقت وهزينه‌اش را در جاي ديگري صرف كند.
مربي تيم فوتبال پرسپوليس عنوان كرد: هيات مديره باشگاه تمام تلاش خود را براي موفقيت پرسپوليس به كار برده است . من در اين مدت همه اين موارد را با چشمان خودم ديده‌ام.
پيرواني درباره حضور وينگادا در پرسپوليس خاطرنشان كرد: او مربي خوبي است و از تجارب بالايي سود مي‌برد. به وينگادا كمك مي‌كنم شناخت خوبي از پرسپوليس به دست آورد و در اين تيم موفق شود.
اين مربي يادآور شد: در كنار وينگادا حضور خواهم داشت و تلاش مي‌كنم تا با وي به مقام قهرماني دست پيدا كنم.
پيرواني درباره اينكه چگونه پس از يك دوره سرمربيگري حاضر شده دوباره به عنوان مربي فعاليت كند،‌اظهار داشت: از روز اولي كه سرمربي شدم مي‌دانستم يك روز امكان دارد كه بروم. هدف من خدمت به پرسپوليس است و هيچ گاه براي اين تيم كيسه‌ ندوخته‌ام .
وي ادامه داد:‌به عنوان بازيكن پرسپوليس قهرمان شدم و دوست دارم در كسوت مربيگري اين افتخار را تكرار كنم. براي من فرقي نمي‌كند چه مربي باشم و يا سرمربي.
پيرواني خاطرنشان كرد: در دوراني كه سرمربي بودم و شكست خودرديم اتفاقاتي ديدم كه باورنكردني بود و دوست نداشتم آنها را ببينم.با اين حال از تمام هواداران پرسپوليس حلاليت مي طلبم.

منبع

۲۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
وضعيت نهايي كريمي پس از فيزيوتراپي مشخص مي شود
خبرگزاري فارس: پزشك تيم فوتبال پرسپوليس از انجام 3 روز فيزوتراپي براي مشخص شدن وضعيت علي كريمي خبر داد.

فريد زرينه در گفت و گو با خبرگزاري فارس در مورد آخرين شرايط علي كريمي پس از معاينه امروز بعدازظهر اظهار داشت: اين بازيكن كمر درد شديدي دارد و متاسفانه حتي قادر به خم شدن نيست. او 3 روز نياز به فيزيوتراپي دارد كه روزانه بايد 2 بار صبح و بعدازظهر اين كار را انجام دهد.
وي افزود: پس از اين مراحل درمان او را مجددا تست خواهيم كرد و در خصوص حضور در دربي نظر قطعي را اعلام خواهيم كرد.
احتمال دارد كريمي در هنگام فيزيوتراپي دويدن هاي آرام در دستور كار خود داشته باشد.

منبع

۲۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
در گفت و گو با فارس
نيكبخت: اميدوارم در بازي مقابل استقلال گلزني كنم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اميدوارم در بازي مقابل استقلال با حمايت تماشاگران و تلاش بازيكنان گلزني كنم.

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس تصريح كرد: خوشبختانه پس از پيروزي برابر داماش در شرايط خوبي هستيم و آماده‌ ايم در دربي 66 پيروز شويم.
وي افزود:‌ سابقه نشان مي‌دهد نتيجه اين بازي غيرقابل پيش‌بيني است. استقلال تيم خوبي است. من در اين تيم دوستان خوبي دارم و براي آنها آرزوي موفقيت مي‌كنم.
نيكبخت ادامه داد:‌ در حال حاضر در شرايط بدي نيستيم و در رده سوم جدول قرار داريم. با حمايت هواداران و تلاش بازيكنان مي‌توانيم در اين ديدار پيروز باشيم.
اين بازيكن عنوان كرد: من به عنوان بهترين گلزن پرسپوليس آماده هستم پس از هفته‌ها ناكامي‌ در اين ديدار گلزني كنم. البته كار سختي است اما امكان پذير است.
وي درباره حضور وينگادا در پرسپوليس گفت: من در حيطه وظيفه خودم فقط حرف مي‌زنم. اميدوارم هر كسي به پرسپوليس مي‌آيد اين تيم را به موفقيت برساند. من تمام تلاشم را مي‌كنم تا فرد موثري باشم.
مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص داور دربي گفت:‌ تصميم با مسئولان فوتبال است اما ما داوران زحمتكشي داريم كه با تلاش و با صداقت كار خود را در ليگ برتر انجام مي‌دهند. اميدوارم آنها به حقشان برسند. ما مي‌دانيم اگر داور ايراني باشد پس از دربي شايد دچار مشكل شود و اگر خارجي باشد مثل سال‌هاي گذشته اشتباه مي‌كند و خيلي راحت مي‌رود. اميدوارم تصميمي گرفته شود كه به نفع فوتبال ايران باشد.

منبع

۲۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از حضور در ايران
وينگادا بدون مراسم معارفه پرسپوليس را تمرين مي‌دهد
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از حضور در ايران بدون مراسم معارفه در تمرينات پرسپوليس حضور پيدا خواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپوليس نلو وينگادا از مسئولان اين باشگاه درخواست كرد تا پس از حضورش در ايران در اولين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس حضور پيدا كند و از نزديك نظاره‌گر تمرين باشد.
به همين دليل مسئولان باشگاه پرسپوليس مراسم معارفه اين سرمربي را از محل تالار مهرباني به محل تمرينات پرسپوليس تغيير دادند.
اين مراسم ساعت 10 صبح روز دوشنبه در محل تمرين سرخپوشان واقع در موسسه خيريه عمل برگزار خواهد شد.
درصورت شرايط نامساعد جوي تمرين پرسپوليسي‌ها در آكادمي ملي المپيك با حضور وينگادا برگزار مي شود.
در اين تمرين اعضاي هيات مديره و مسئولان باشگاه پرسپوليس حضور خواهند داشت.

منبع

۲۰ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
وينگادا بامداد دوشنبه وارد ايران مي‌شود
خبرگزاري فارس: سرمربي پرتغالي تيم فوتبال پرسپوليس ساعت 1 بامداد دوشنبه وارد ايران مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري فارس ،با اعلام مسئولان باشگاه پرسپوليس نلو ‌وينگادا پس از تهيه بليت از سوي باشگاه ساعت 1 بامداد روز دوشنبه وارد فرودگاه امام خميني(ره) خواهد شد.
مسئولان باشگاه پرسپوليس و اعضاي هيات‌مديره مراسم تشريفات ويژه‌اي براي اين مربي درنظر گرفته‌اند.

منبع

۲۰ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۸۳۶,۴۹۳ بازدید
۹ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۸۹,۵۳۷ بازدید
۲۶ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۵,۸۳۳ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۷۶,۰۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۳۳,۱۸۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۳,۱۳۲ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۶,۹۹۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۳۸,۷۲۲ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۸,۷۱۸ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۱۱ کاربر آنلاین است. (۱۵۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!