به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پتروويچ: مقابل دروازه حريفان تمركز كافي نداريم

ايوان پتروويچ در گفت و گویی اظهار داشت: بازي سختي مقابل ابومسلم برگزار كرديم. حريف تيمي خوب و خطرناك بود و نزديك بود مانند بازي رفت براي ما دردسرساز شود.

وي افزود: خوشحالم كه سه امتياز حساس را بدست آورديم؛ اما فرصت‌هاي زيادي را در نيمه اول و دوم از دست داديم. به نظر من براي گلزني، به سختي فرصت پيدا مي‌كنيم؛ اما مقابل دروازه حريفان تمركز كافي نداريم.
پتروويچ ادامه داد: بعد از 10 نفره شدن ابومسلم، بد بازي كرديم و به همين دليل باعث شد كه آنها عملكرد بهتري داشته باشند؛ اما مهم سه امتياز بود كه به آن رسيديم
وي در پايان خاطرنشان كرد: متاسفم كه به دليل مصدوميت نمي توانم پرسپوليس را در بازي بعدي مقابل برق شيراز همراهي كنم و اميدوارم در بازي هاي بعدي در خدمت تيم باشم.
منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
تلاش براي دستگيري ليزر انداز متخلف

در جريان ديدار پرسپوليس و ابومسلم يکي از تماشاگران منتسب به باشگاه پرسپوليس با اشعه ليزر پرتويي از نور سبز را به صورت مهدي ثابتي، گلر تعويضي ابومسلم مي انداخت تا مانع از تمرکز او در دروازه تيمش شود. اين اقدام او در حالي بود که حتي داور هم متوجه آن شد و براي دقايقي بازي را متوقف کرد.

شاکري مسئول حراست مجموعه ورزشي آزادي در اين خصوص گفت:پيگيري اين اتفاقات مربوط به يگان انتظامي مستقر در ورزشگاه است و از حيطه وظايف ما خارج بود. کنترل سکوها با يگان ويژه است و من مطمئنم سردار بابايي و همکارانش با توجه به امکاناتي که دارند،قطعاً قادر به دستگيري فرد خاطي خواهند بود
شايان ذکر است استفاده از ليزر براي اولين بار مشکلاتي را براي سجاد بيرانوند دروازه بان برق شيراز ايجاد کرد. در جريان بازي پرسپوليس با برق به صورت اين دروازه بان ليزر انداختند تا تمرکزش به هم بريزد. بعد از آن در بسياري ديگر از بازيهاي پرسپوليس استفاده از ليزر اپيدمي شد تا از امروز تلاش هايي براي دستگيري فرد متخلف آغاز شود.

منبع

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
كريمي: نمي‌دانم مشكل مدافع ابومسلم چه بود

علي كريمي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: در حين بازي عبدالجبار موموني بارها با كريم باقري، بازيكنان پرسپوليس و داور بحث مي‌كرد. من با او دعوا نداشتم اما واقعا نمي‌دانم مشكل اين مدافع چه بود.

وي افزود: او به صحنه هايي اعتراض مي‌كرد كه اتفاقي نيفتاده بود. من سعي كردم متوجه شوم حرفش چيست اما روي هم رفته بازي تمام شده و بهتر است به اين مسائل دامن نزنيمكريمي درباره شرايط خودش عنوان كرد: شايد هر فردي جاي من بود حداقل دو يا سه هفته استراحت مي‌كرد چون درد كمرم زياد است. قصد تعريف از خودم را ندارم. فقط مي خواهم اين را بگويم اگر در بعضي از صحنه‌ها موفق نيستم به دليل دردي است كه دارم. با اين حال خوشحالم كه آنها از شرايط من راضي هستند.
منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
زرينه: "زارع" رباط صليبي پاره نكرده است

فريد زرينه درباره وضعيت مصدوميت مازيار زارع گفت: زارع رباط صليبي پاره نكرده است.

پزشك تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص وضعيت مصدوميت مازيار زارع اظهار كرد: بايد صبر كنيم 24 تا 48 ساعت از زمان مصدوميت زارع بگذرد. پس از اين زمان معاينات جديدي را انجام مي‌دهيم. بعد تصميم مي‌گيريم كه او به آزمايشات تكميلي چون MRI نياز دارد يا نه.

وي اضافه كرد: حدود 12 ساعت از زمان مصدوميت او مي‌گذرد. ما پس از گذشت زمان لازم و انجام معاينات موردنياز مي‌توانيم دقيق‌تر وضعيت او را تشريح كنيم.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
شريفي: نمي توانستيم نيكبخت را بيشتر جريمه كنيم

نشست خبري مجتبي شريفي امروز برگزار شد. بخش دوم اين مشست را مي خوانيد:

*در پرونده نيكبخت ماله كشي نكردم
اينكه مي‌گويند در اين پرونده ها ماله كشي شده است بايد بگويم ماله كشي واژه قشنگي است اما ما اين كار را نكرديم. نيكبخت به مدت دو سال از حضور تيم ملي محروم و تقريبا 10 ميليون جريمه نقدي شد. 5 ميليون و 400 هزار تومان پاداشي است كه او بايد به فدراسيون باز گرداند. نمي توانستم بيشتر از 10 ميليون تومان نيكبخت را جريمه كنم. اين حداكثر جريمه اي بود كه در آئين نامه انضباطي ذكر شده است. نمي توانم از خودم ماده سازي كنم. با اين حال اگر اين جريمه كم است؛ ببخشيد. در آينده جبران خواهم كرد
در مورد پرونده كاظمي گفتم كه دلايلي مبني بر محكوميت ايشان و اينكه نتواند او تيمداري كند وجود ندارد. نه الان كه در گذشته نيز همين گونه بوده است. اگر شاهداني بودند كه نيامدند بنابراين چه راه حلي مي توانيد داشته باشيد. اگر كسي مستنداتي دارد بياورد تا به آن بپردازيم. من حتي به دوستاني كه با شاه حسيني در ارتباط بودند گفتم كپي اسنادي را كه ايشان مي‌گويد در اختيار داريم بگيريد و براي من بياوريد. خودم نمي خواهم از او بگيرم كه فكر كند مي‌خواهم مداخله كنم.

*مولايي استخلاف مي شود
شوراي ضد دوپينگ محكوم شد با اين حال مولايي گفت الان مي‌توان چيزهاي بگويم كه شايد اين صحبت هاي جديد بتواند براي من بخششي به بار آورد. روز گذشته نيز در فدراسيون با كفاشيان، هاشميان و نبي به همراه علي مولايي جلسه اي داشتيم و تلاش مي‌كنيم تا ايشان استخلاف شود يعني زودتر اين محروميت برايش به پايان برسد. داريم مقدمات كار را طوري فراهم كنيم كه فيفا دلايل ما را بپذيرد و محروميت او به حداقل برسد.

* سقوط به دسته اول از فصل بعد در نظر گرفته مي‌شود
اگر هر بازيكني 150 امتياز منفي بگيرد تا آخر فصل با او مدار مي ‌كنيم و فصل آينده او را به ليگ يك مي‌فرستيم و قرار دادش فسخ مي شود. البته ليگ يك جاي بدي نيست فقط انعكاس آن در اخبار كمتر است و دستمزد كمتري داده مي شود.
علت اينكه نيكبخت را از باشگاه هاش بيرون نكرديم به دليل اين بود كه او تخلفش ملي بود و بايد در اين زمينه ملي فكر مي كرديم. چون در اين صورت باشگاه مدعي مي شد بازيكن ما را چرا از ما گرفته ايد و ما جوابي براي آنها نداشتيم.

* خواهان دوربين انضباطي هستيم
بخشي از حكم هاي انضباطي كه در اروپا صادر مي شود از روي دوربين انضباطي است. صادق تر از دوربين وجود ندارد. گاهي اوقات ناظر گزارشي مي‌دهد اما مي آيند و قسم مي‌خوردند كه اينگونه نبود و طرف ديگر نيز قسم مي خورد كه چنين چيزي واقع شده است. بنابراين در اين شرايط بايد گزارش ناظر را قبول كنيم مگر آنكه خلافش صادر شود. اما در فيلم و تصوير جاي هيچ شبهه وجود ندارد و كاملا مستند است. ما حتي از فدراسيون خواسته ايم با صدا و سيما در مورد در نظر گرفتن دوربين انضباطي در مسابقات با ما تعامل داشته باشد. هزينه آن را پرداخت مي كنيم تا اين دوربين تخلفات را نشان دهد. اشخاصي كه قرار است اين دوربين را در دست بگيرد تعليم خواهيم داد. مثلا در اتفاق ديروز بازي پرسپوليس تخلف گردان ثابت شد. من از اين صحنه‌ها ديده ام. اين اتفاق ممكن است حتي به مرگ بچه‌ نيز منتهي شود. چرا بايد چنين رفتارهاي شود.

* آئين نامه انضباطي اقليمي
30 درصد از آئين نامه ما اقليمي است و به فيفا ربطي ندارد. ما موقعيت هاي اقليمي را در نظر مي گيريم و فيفا نيز در اين مسائل دخالت نمي ‌كند. اينكه مازيار زارع پيراهنش را در مي آورد موضوع اقليمي ما است. ما به بازيكنان گفته ايم زير پيراهن شان پوششي داشته باشند.

* بازيكنان ما همگي اهل دين هستند
همه بازيكنان ما اهل دين هستند. كاري به ظاهر بازيكنان نداريم. فوتبال بهترين راه است تا صبوري را به بازيكنان آموزش دهيم. بازيكن بايد ياد بگيرد كه اگر بر روي او تكل زد گذشت كند. نبايد دين را در نماز و روزه خلاصه كنيم و وقتي وارد ورزشگاه شديم همه چيز را كنار بگذاريم. اين شامل گذشت، صبوري ، عفت و كرامت مي شود و در همه امور زندگي جريان دارد.

* با هيچ كس خصومت ندارم
من با آقاي شاه حسيني روابط تيره ندارم. همگي آنها بزرگ و رئيس آن من هستند. گاهي اوقات نيز خواستار آن هستند كه من جواب گذشتگان را بدهم اما چنين كاري را نمي كنم. پرونده گمشده نداريم. برخي مي گفتند علي دايي يك ميليون تومان جريمه شده اما اين حكم اجرا نشده است. من تمام پرونده ها را گشتم هيچ پرونده اي گمشده اي وجود ندارد. آخرتم را براي فوتبال نمي‌فروشم و به اين مسائل كاري ندارم كه چه كسي پرسپوليسي يا استقلالي است. من راي خود را بدون توجه به اين امور صادر مي‌كنم. 40 پرونده ديگر تا صفر شدن پرونده ها داريم.
حتي پرونده اي داشتيم كه به خاطر 500 هزار تومان بوده و ما با اين بازيكن نوجوان همانند يك بازيكن ليگ برتر برخورد كرده ايم و برايش دو ساعت وقت گذاشته ايم.
برخي تخلفات نبايد آشكار شود ما بايد ستار و پوشاننده عيب‌ها باشيم و برخي تخلفات نيز كه دليلي برايش وجود ندارد آن را آشكار نكنيم. به من مي گويند فلان بازيكن فلان ايرادها را دارد. ما به زندگي شخصي افراد حق ورود نداريم با اين حال اگر فكر مي كنيم از گذشته پرونده اي مانده شما را قسم مي دهم آنها را به من بگوييد.

* امان نامه دو قبضه مي ‌دهند
اينكه مي گويند شاهدان تهديد مي شوند را قبول ندارم. من حاضرم امان نامه دو قبضه از كميته انضباطي و قوه قضائيه بياورند چه كساني مي ‌خواهند اين افراد را تهديد كنند من فرد بزرگي را نمي بينم كه چنين فشارهاي را اعمال كند اما زماني كه هيچ كس سخني نمي گويد و دليلي وجود ندارد من نمي توانم حرفي بزنم.

* واعظ آشتياني اعاده خواهي كرد
زماني كه در مورد پرونده فيروز كريمي راي صادر كرديم نماينده حقوقي باشگاه استقلال سندي به همراه نداشت اما پس از آن واعظ آشتياني اعاده خواهي كرد و گفت: من دليل جديدي در مورد مبلغ قرار داد فيروز كريمي دارم و مي خواهم آن را ارائه كنم و خودم شخصا مي خواهم اين دلايل را بياورم. اين سند در آن زمان نزد نماينده حقوقي باشگاه نبوده است بنابراين من صحت و سقم آن سند را نمي دانم.
از 426 راي كه كميته انضباطي از اول فروردين 87 تا 29 بهمن 87 صادر كرده فقط 62 راي به شوراي استيناف رفته است كه حدود 12 راي نقض است.

* به رختكن تيم‌ها ورود مي‌كنيم
فيفا براي محروميت ها از لب خواني استفاده نمي كند اما برخي از بازيكنان مي گويند در رختكن به ما مربيان ناسزا مي گويند. بنابراين در آئين نامه جديد ما براي خود حق ورود به رختكن را قائل شديم و حتي در تمرين تيم هاي پرطرفدار نيز ورود خواهيم كرد.
اينكه مي گويند كاهش امتياز يا محروميت تيم ها قانون دارد. طبق قانون فيفا كاهش امتياز و محروميت بايد توسط خشونت غالب انجام شود؛ خشونت غالب يعني مانع از انجام برگزاري مسابقه يا مانع از به پايان رسيدن مسابقه. در دربي تهران پس از 14 سال يك داور ايراني قضاوت كرد بنابراين خشونت قالبي وجود نداشت و شرايط خوبي بازي برگزار شد.

* با مديرعامل ابومسلم برخورد مي ‌كنيم
به بني اسد تلفن زدم و گفتم اگر بار ديگر توپ جمع كن هاي مشهد در هنگام برگزاري مسابقه ايجاد مشكل كنند براي شخص مدير عامل محروميت هاي را در نظر خواهيم گرفت و حتي مانع از ورود خود بني اسد به ورزشگاه مي شويم.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
وينگادا: تعامل بسيار خوبي با مديرعامل پرسپوليس دارم

نلو وينگادا پس از ديدار امروز با مديرعامل باشگاه پرسپوليس، در گفت وگویی اظهار داشت:‌ در دو هفته‌اي كه در اين تيم بوده ام، به دنبال ايجاد تعادل بودم كه به هدفم رسيدم تا 4 امتياز را كسب كنيم و آرامش در تيم، حرف اول را بزند.

وي افزود: جلسه بسيار خوبي را برگزار كرديم. از وقتي به پرسپوليس آمدم، تعامل بسيار خوبي با انصاري فرد و هيئت مديره اين تيم دارم و همه به دنبال يك هدف هستيم

وينگادا درباره صحبت‌هايي‌ مبني بر ناراحتي‌اش از مصاحبه با خبرنگاران، گفت:‌ هرگز از صحبت با خبرنگاران نارضايتي نكردم. وقتي اين خبر را شنيدم، شوكه شدم. بعد و قبل از ديدار، وظيفه من اين است كه جوابگوي خبرنگاران باشم. هميشه با خبرنگاران ايراني با خوشرويي رفتار خواهم كرد.
وي افزود: افرادي هستند كه در هنگام مصاحبه‌هايشان مرا دعوت به روزنامه‌ها و رسانه‌هاي خود مي‌كنند. من هم نمي‌توانم دعوت آنها را به دلايل خاصي قبول كنم چون بايد باشگاه دستور اين كار را بدهد.

نلو وينگادا در مورد صحبت‌هايش درباره علي كريمي و تيم ملي ايران، گفت: حق طبيعي سرمربي تيم ملي انتخاب است؛ اما علي كريمي كه در بايرن مونيخ بازي كرده و تجربه بالايي دارد، خودش جواب سوال خبرنگاران را مي دهند.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
انصاري فرد : مدارك كامل پرسپوليس فردا تحويل فدراسيون فوتبال مي‌شود

روز پنج‌شنبه تحويل فدراسيون فوتبال مي‌شود.

عباس انصاري فرد در گفت و گو یی اظهار كرد: موضوع نقص مدارك تنها مربوط به پرسپوليس نبوده است و ساير نمايندگان ايران نيز اين مشكل را داشته‌اند كه متاسفانه تنها بحث پرسپولس به ميان آمد.

انصاري فرد ادامه داد: در هر صورت مدارك تيم پرسپوليس را كامل كرده‌ايم و آن را براي تحويل به AFC روز پنج‌شنبه در اختيار فدراسيون فوتبال قرار مي‌دهيموي افزود: در هر صورت مشكلاتي چون خوانا نبودن كپي پاسپورت يكي دو بازيكن و يا بحث كد ملي چند بازيكن از جمله مسائلي بود كه وجود داشت و طبيعي است كه در هر پرونده‌اي چنين نواقصي وجود داشته باشد و نبايد آن را زياد بزرگ كرد.

منبع

۱ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
بابا عوض اينهمه خبر بی درو پيکر يه خورده درباره تيم بياييد بحث کنيم خب
چيه هی خبر خبر اه اه

من ميگم ميتونيم قهرمان بشيم!
به جان خودم راست ميگم اينليگ ما حساب کتاب نداره

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۳ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
توقف پرسپولیس مقابل تیم بحران زده برق
هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران با تساوی برق و پرسپولیس آغاز شد.

در آغاز هفته بیست و هشتم لیگ برتر ایران، دو تیم برق شیراز و پرسپولیس تهران به مصاف همدیگر رفتند که در پایان به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست نیافتند. در نیمه نخست این دیدار " مازیار زارع " در دقیقه 26 از روی نقطه پنالتی دروازه برق شیراز را باز کرد. در وقت های اضافه این نیمه " ستار زارع " از روی نقطه پنالتی موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. در نیمه دوم بازی سرد و کسل کننده دنبال شد و دو تیم موقعیت های کمی ایجاد کردند و موفق به گلزنی نشدند. در نهایت تلاش دو تیم نتیجه ای در پی نداشت و بازی با همان نتیجه 1-1 به پایان رسید.
ضمن اینکه در دقیقه 88 " هنرور " بازیکن برق شیراز از زمین مسابقه اخراج شد.

کارت زرد: هنرور، آفند (برق) – باقری، توره (پرسپولیس)

کارت قرمز: هنرور (برق)

ترکیب برق شیراز: خلیل آزاد، عابدی نژاد، تیمکوف، طهمورثی، هنرور، آفند، نظرزاده، زارع، کریمیان (آودیچ 77 (غلام زاده 90))، جعفری، عابدی (مورنو 77)
ترکیب پرسپولیس: واعظی، حیدری، محمد، رضایی، شیری، زارع، نوری (منصوری 61)، باقری، نوروزی (نیکبخت 57)، علی عسگر (خرخواه 75)، توره

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: tixcy
پیام: ۱,۸۴۵
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۵
از: کاتالونیا
طرفدار:
- مسی-ژاوی-تورس-پویول
- کرایوف-مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا-هلند
- خلعتبری-رضایی-باقری
- گواردیولا-ونگال-گاس هیدینگ-رایکارد
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
سفر وينگادا به امارات
يكي از دستياران سرمربي پرتغالي پرسپوليس قرار بود براي آناليز بازي حريفان اين تيم در مرحله اول رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا راهي امارات شود تا از نزديك ديدار شارجه و دمپومندي را زيرنظر بگيرد اما نظر وينگادا در اين مورد تغيير كرد.

وينگاداد به اين بازي حساس است و مي خواهد خودش تيم حريف را زير نظر بگيرد. مربي پرتغالي پرسپوليس به احتمال فراوان خودش راهي امارات مي‌شود تا در تاريخ هشتم اسفندماه ديدار تيم‌هاي شارجه و دمپوي هند را زير نظر بگيرد.

گفتني است پرسپوليس در اولين بازي از مرحله مقدماتي رقابت هاي ليگ قهرمانان اسيا بايد به مصاف برنده بازي تيم هاي شارجه و دمپو برود.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۵۱
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۴
پیام‌های جدید
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۸ پاسخ
۱۱,۹۵۰,۶۸۰ بازدید
۲۳ روز قبل
Leo Barca
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۷۰۲,۵۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۶۳,۰۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
مهدی
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۹۱,۰۸۰ بازدید
۱ ماه قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۵۴۴ بازدید
۱ ماه قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۳۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۴۲,۸۹۵ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۶,۱۰۹ بازدید
۲ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۹,۰۲۶ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۶۶,۷۹۹ بازدید
۳ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۹,۶۵۲ بازدید
۸ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!