به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
ونگر ميتونه از خيلي جاهاي ديگه هم بازيكن بخره . نه از لاماسيا

خوب خیلی جاهای دیگه بازیکنای خوب ندارن.ولی آرسنال چرا.
بعدشمهارپر قضیش با سسک فرق میکنه.
سسک رو فروختن.این خودش رفت.ضمنا مطمئنا ما هیچ نیازی بهش پیدا نمیکنیم.
چون بازیکن خوبی نیست.
سسک رو 3 میلیون خریدن.اینو 300 هزار یورو.
من بازیاشو دیدم.واقعا در حد یه فوق ستاره که تو بارسا بازی کنه نبود.ولی به درد نیمکت میخورد.ولی یه فوق ستاره نبود.
ضمنا سسک کاتالانه.هارپر دو رگه که یه رگش به انگلستان(نماد بی غیرتی تو فوتبال)بر میگرده

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سسك و تورال هارپر و .... سومي كيه ؟ كسي ميدونه ؟

میگل.
بازیکنی که خیلی بازیکن خوبی بود.که این یکی قضیش کاملا مثل سسکه.و مطمئنا باید هزینه ی گزافی پای این بازیکن بدیم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
بهتره به جای اینکه نگران رفتن یکی مثل هارپر باشید که 5-6 سال دیگه شاید بازیکن خوبی بشه نگران دنی خودمون باشید که امکان داره از بارسا جدا بشه
یکی بگه والدز و کاپیتان کی بر میگردن؟

۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
اولا که تمدید قرارداد گورادیولا رو تبریک میگم.
.
یه بحثی دیروز پیش اومد که من خواستم مطرح نکنم ولی رفتم به این سایت و دیدم که این سایت هم از این عکس استفاده کره برای این که بگه آلوز تو آفساید بوده یا نه.
راستیتش روزنامه ی as که طرفدار مادریده یه کار خیلی کثیف کرده و امروز هم عذر خواهی کرده بخاطر کاری که انجام داده
این عکسو ببینین
[img width=450]http://www.totalbarca.com/wp-content/themes/totalbarca/timthumb.php?src=http://www.totalbarca.com/wp-content/uploads/2011/02/AS-doctored-image.jpg&w=576&zc=1&q=90[/img]
این عکس بالایی رو روزنامه ی as منتشر کرده که بازیکنی که آفسایدو پر کرده رو با فتو شاپ حذف کرده.این عکس تو خیلی از سایتا منتشر شده.
تو عکس پایینی هم اگه ببینین میفهمین که توپ نیم متر از پای ژاوی فاصله داره و تو این نیم متر خیلی چیزا امکان داره اتفاق افتاده باشه(مثل عقب بودن آلوز و بازیکن)
ولی ببینین این روزنامه های اسپانیا تا چه حد اپست و رذلن که برای کوچیک کردن برد بارسا دست به همچین کارایی میزنن

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: cina26
پیام: ۱۰۸
عضویت از: ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از: آمل
طرفدار:
- ژاوی
- لوئیس انریکه مارتینز
- پرسپولیس
- اسپانیا
- غلامرضا رضایی
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نباید عادت کنیم که بازیکن بخریم نباید کارهایی که من سیتی رئال و ... انجام میدن ما انجام بدیم حتی حتی حتی حتی حتی اگه لازم باشه تو یکی دو فصل جام نگیریمو به این بازیکنای جوون بیشتر میدون بدیم بهتره تا بریم بازیکن بخریم ... نمی دونم فونتاس چشه که نباید تو بازی هایی که کاپیتان یا پیکه نیست بازی کنه بازی با لوانته که یادتونه چقدر خوب بازی کرد استایلشم که مثله پیکس و قدرت بازی سازی از دفاع هم داره !!! بچه ها این نظره منه ممکنه خیلی از این نظر من خوشتون نیاد ولی باید به فکر چند سال بعد خودمون باشیم ... شاوی 30 سالشه کاپیتان 33 سالشه اریک 31 ویا 29 سالشه اینا تا چند سال دیگه می تونن بازی کنن فکنم بهتره هر چی زودتر به بازیکنای جوونمون بیشتر بازی بدیم یا حداقل اگه بازی هم نمیدیم قرضشون بدیم به تیم های دیگه مثله کاسرس هلب ویکتور سانچز و ...
البته این قضیه هم میدونم که چرا کمتر از بازیکنای لاماسیا تو بازی ها استفاده می کنیم چون توقع ما حتی توقع من از پپ انقدر بالاست که اگه یه بازی ببازیم بهش حمله می کنیم !!!! یادتون که نرفته بازی با آرسنال چقدر بهش حمله کردیم و شکستو انداختیم گردنش یا بازی با خیخون به آفلای جوون بازی داد ولی بعدش یادتون نرفته که چقدر انتقاد کردید ... گفتم.. این نظره منه ممکنه خیلی هاتون موافق نظر من نباشین

Ara bé, Déu et protegeix de Barcelona
۴ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: FCB-10
پیام: ۱
عضویت از: ۸ آذر ۱۳۸۹
از: ایالت کاتالانیا
طرفدار:
- کل تیم
- رونالدینهو
- اسپانیا-برزیل-آرژانتین
- غلام رضا رضایی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یه خبر خوش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ژاوی به بازی بااآرسنال میرسه .

به نقل از ساکرنت، ژاوی ارناندس به خاطر آسيب ديدگي از ناحيه کشاله ران و زانوي راست براي 7 تا 10 روز خانه نشين شده و دو يا سه بازي آينده بارسلونا در لاليگا را از دست داده است. اين در حالي است که پزشکان بارسلونا با تمام قدرت براي رساندن او به بازي برابر آرسنال در ليگ قهرمانان اروپا بسيج شدن.
گوارديولا مربي بارسلونا نيز اطمينان دارد که ژاوی به بازي با آرسنال خواهد رسيد. وي علاوه بر ژاوی خطر نداشتن پويول، والدس و آلوس را نيز برابر آرسنال حس مي‌کند.

۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- لوئیس انریکه مارتینز
- پرسپولیس
- اسپانیا
- غلامرضا رضایی
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Hamed نوشته:

بهتره به جای اینکه نگران رفتن یکی مثل هارپر باشید که 5-6 سال دیگه شاید بازیکن خوبی بشه نگران دنی خودمون باشید که امکان داره از بارسا جدا بشه
یکی بگه والدز و کاپیتان کی بر میگردن؟

موافقم اگه دنی نباشه انگار یه پرنده بال نداره

کاپیتان بازی با مایورکا هم آماده بازی هست ولی پپ ریسک نکرده حتی تو تمرینات گروهی هم ازش استفاده نکرده و اختصاصی تمرین می کنه معلومه داره آمادش می کنه برای بازی با آرسنال والدس هم اگه بازی به آرسنال برسه یعنی معجزه رخ داده شده !!!!!!!!!!!!!!! فک نکنم بازی با آرسنال برسه حداقل 3 هفته براش استراخت نوشتن البته این در شرایطی بود که پاش عمل نمی شد در صورت عمل 6 تا 7 هفته نمی دونم عمل شده یا نه ... فکنم بهتره پپ و بازیکنا و هوادارا به پینتو روحیه بدن

۴ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: amir_fcb9
پیام: ۱,۰۳۸
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۸۹
از: محله کاتالونیایی نشین های مشهد
طرفدار:
- آندرس-ژاوی-پویول-مسی-فونتاس-تیاگو-بویان-پدرو
- یوهان کرویف
- کاتالونیا
- فرگوسن-پپ-ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نباید عادت کنیم که بازیکن بخریم نباید کارهایی که من سیتی رئال و ... انجام میدن ما انجام بدیم حتی حتی حتی حتی حتی اگه لازم باشه تو یکی دو فصل جام نگیریمو به این بازیکنای جوون بیشتر میدون بدیم بهتره تا بریم بازیکن بخریم ... نمی دونم فونتاس چشه که نباید تو بازی هایی که کاپیتان یا پیکه نیست بازی کنه بازی با لوانته که یادتونه چقدر خوب بازی کرد استایلشم که مثله پیکس و قدرت بازی سازی از دفاع هم داره !!! بچه ها این نظره منه ممکنه خیلی از این نظر من خوشتون نیاد ولی باید به فکر چند سال بعد خودمون باشیم ... شاوی 30 سالشه کاپیتان 33 سالشه اریک 31 ویا 29 سالشه اینا تا چند سال دیگه می تونن بازی کنن فکنم بهتره هر چی زودتر به بازیکنای جوونمون بیشتر بازی بدیم یا حداقل اگه بازی هم نمیدیم قرضشون بدیم به تیم های دیگه مثله کاسرس هلب ویکتور سانچز و ... البته این قضیه هم میدونم که چرا کمتر از بازیکنای لاماسیا تو بازی ها استفاده می کنیم چون توقع ما حتی توقع من از پپ انقدر بالاست که اگه یه بازی ببازیم بهش حمله می کنیم !!!! یادتون که نرفته بازی با آرسنال چقدر بهش حمله کردیم و شکستو انداختیم گردنش یا بازی با خیخون به آفلای جوون بازی داد ولی بعدش یادتون نرفته که چقدر انتقاد کردید ... گفتم.. این نظره منه ممکنه خیلی هاتون موافق نظر من نباشین

من که شدیدا با این حرفت موافقم. اصلا یه وقت خودم میخواستم همینا رو بنویسم، اما ترسیدم که کسی ناراحت بشه.
البته یه چیزی در مورد پپ هم توی فکرم هست که اگه بنویسم؛ ممکنه بحث بالا بگیره و دوستان خوبم ناراحت بشن. اما مطمئنم که خیلی ها با من هم عقیده ان در مورد اون مطلب!!!!!!!!!

۵ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- لوئیس انریکه مارتینز
- پرسپولیس
- اسپانیا
- غلامرضا رضایی
- پپ گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
امیر به هر حال اینجا بحث آزاده می تونی حرفاتو بگی چه درست چه غلط مهم اینه که قابل احترامه

بویان روحیشو به شدت از دست داده ... به نظره من اگه یه ذره بویان دیرتر به تیم اصلی ملحق می شد خیلی خوب میشد اگه بیشتر تو لاماسیا می موند بهتر بود ولی حالا یووه و لیورپول مشتری های سرسخت بویان هستند امیدوارم به یکی از این 2 تا تیم بره البته نه دائمی بلکه قرضی

۵ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
امیر جان در مورد پپ اگه نظری داری بگو....تا وقتی که حرفا رو منطق باشه نه رو تعصب مشکلی ایجاد نمیشه.

اما بویان
به نظر من اگه قراره بویان به صورت قرضی بره نباید با تیمهای بزرگی مثل لیورپول یا یووه قرارداد ببنده
اونجا هم داستان همینه و امکان نیمکت نشین شدنش زیاده
تازه فوتبال انگلیس خیلی فیزیکیه و نمیتونه تو لیگ اونا خوب کار کنه
به نظر من بهتره بره یه تیم اسپانیایی تا فرصت بازی بهش برسه و از شرایط لالیگا هم دور نشه!
ولی به شدت مخالف فروش بویان هستم چون هنوز 20 سالشه و میتونه یکی از بهترین مهاجمای اروپا بشه....به شرطی که تو پست اصلی خودش که مهاجم نوکه بازی کنه(که لازمه ی این پست قدرت بدنی بالاست ولی بویان متاسفانه این یکی رو نداره که البته اینم قابل حله)

۵ اسفند ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۸
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۰,۲۲۳ بازدید
۱۷ ساعت قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۶,۵۸۲ بازدید
۱ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۶,۳۸۶ بازدید
۹ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۲۲۷ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۰ بازدید
۱۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۰۱ بازدید
۱۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۹۶۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۳۳۵ بازدید
۲۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۶۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۸۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۴۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۵ کاربر آنلاین است. (۱۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!