به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آغاز شاهکارهای فصل جدید سوراخ مکانی.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
خدا چرا اینقد بدشانسیم!!
بخدا پرسپولیس اندازه پرسپولیس دنیزلی زیبا بازی میکنه ولی بی دقتی بازیکنا.بدشانسی و اشتباه داوری شده بلای جانمون!!
واگذارت بخدا فغانی.توپ به سینه خورد پنالتی گرفت.اونوقت پنالتی ما رو نمیگیره کمک داورش خطا میگیره!!

۲۹ مرداد ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مثل اینکه برانکو می خواد رکورد جدیدی در تاریخ بزنه و رکورد شکستهای سریالی دایی رو بشکنه.

۲۹ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: tmagh
پیام: ۶۳۷
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
در این سالهای طولانی که فوتبال نگاه میکنم فهمیدم واقعا ورزش بیرحمیه و کوچکترین غفلت را به بدترین شکل مجازات میکنه.متاسفانه در چند بازی اخیر به ویژه در بازی امشب با ذوب آهن شاهد این بیرحمی بودیم. صرفنظر از مسائل داوری که انگار امسال از همین ابتدا شمشیر را از رو بسته اند و این بازی اوج هنر این عزیزان بود، چیزی که بیشتر ما را عذاب داد خراب کردن آن فرصتها توسط تمامی بازیکنان حمله مان بود که که حتی اگر نصف آنها را گل میکردند نیم ساعت آخر بازی کاملا تشریفاتی میشد و کار به اینجاها نمیکشید.با این وجود از شکل بازی تیم کاملا راضیم و به این تیم خیلی امید دارم.پارسال همین ذوب آهن و یحیی وضعیتی به مراتب بدتر داشتند که در نهایت منجر به کسب سهمیه و قهرمانی در حذفی برایشان شد.شخصا وقتی از شکل بازی تیم راضی باشم و از آن لذت ببرم دیگر نتایج برایم اهمیت چندانی ندارند اما مطمئنم بالاخره عروسی به کوچه ما هم خواهد آمد.

۳۰ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
بازی رو ندیدم اما از تیتر خبرا و کامنتای استقلالی ها -البته سایت طرفداری نه اینجا!- میشد فهمید چقدر قشنگ بازی کردیم ولی درعوض موقعیت سوزی و شاهکار داور بازوندتمون ...

اینم تیتر خبرایی که من خوندم

نقل قول
غیاثی: قضاوت پُراشتباه فغانی، حاصل کار تیمی کفاشیان، عنایت و اصفهانیان بود؛ دروازه‌ بان ذوب‌آهن باید اخراج می‌ شد

نقل قول
گل محمدی: جایگاه پرسپولیس انتهای جدول نیست؛ جوان ترین تیم لیگ را داریم

نقل قول
طارمی: اگر در مورد داوری حرف بزنیم باید به کمیته انضباطی برویم

نقل قول
برانکو: این وضع داوری ثمره اعتراض به داوری مقابل سپاهان بود؛ بهترین روان شناس، کادر فنی است

نقل قول
فنایی: پرسپولیس تیم بسیار خوبی است؛ هر دو دروازه بان ما لیاقت حضور در تیم ملی را دارند

نقل قول
بنگر: به کمیته داوران تبریک می گویم؛ این داور پارسال سر تراکتور را هم برید

نقل قول
پرتاب اشیا به سمت فغانی در هنگام ورود به رختکن

اینم یه سری از کامنت ها :

-فقط پرسپولیس میتونه اینجوری بازی کنه و ببازه.

-میخواستم بیام تیکه بندازم ولی خوب الان شمام اعصابتون خورده ولی خوب بگم پرسپولیس خوب بازی کرد

-انصافن پرسپولیس خوب بود حقش باخت نبود به هیچ وجه ما دوست نداریم رقیب سنتیمون به این روز بیفته به هیچ وجه پنالتی واسه ذوب نبود همانطور که گل دوم ذوب به استقلال قبلش خطا بود از بس این یحیی کولی بازی درمیاره

-از مسئولان بی غیرت تیم که آبی گرم نمیشه کاشکی حداقل خودمون می تونستیم کاری بکنیم به خدا خجالت میکشم اعصاب خوردیمو سر خانوادم در میارم.یعنی چه قدر ناحقی و بدشانسی

-انصافا خلاصه ی بازی رو ببینید خندتون میگیره , ذوب چهارتا موثعیت داشت که کیشم خطرناک بود شوت اول بازی دو گل زد پرسپولیس نزدیک بیتا موقعیت که ده تاش خطرناک بود داشت و یه گل زد.
واقعا مسخرس خوب بازی کنی ببازی.

-یعنی بیشرف تر ازین فغانی هست؟بیناموس برو هیوندا سوار شو...
فک کرده کیه؟چقد به این بشر رو دادن که خودشو عقل کل داوری میدونه

-پنالتی ذوب هم که توپ به پهلوی بنگر خورد نه به دستش داور هم دقیقا 5 متری صحنه بود ولی نمیخاست ببینه ....
تف تو این داوری

-داداش من استقلالیم.اما با این بازی به تیمت افتخار کن وامیدوار باش.مهاجما قدر موقعیتها رو ندونستن.اون پنالتی هم که دیگه جای خودش.چند وقتی چنین بازی مشتی از پرسپولیس ندیده بودیم

-من راضیم تیمم ببازه ولی زیبا بازی کنه به نظرم این پرسپولیس بهترین تیم چند سال اخیره فقط خداکنه جوونا مثل پیام صادقیان از تیم جدا نشن و بازیکنا با هم بیشتر بازی کنند وهماهنگ تر بشن

-بعنوان یه استقلالی وقتی برسبولیسو اون ته جدول میبینم اعصابم خرد میشه

-پرسپولیسیا به تیم امیدوار باشین عالی بازی می کنیم
این تیم نتیجه می گیره اگه فدراسیون و وزارت ورزش بذارن
اگه داوری ها اجازه بدن

-بهترین بازی رو تو لیگ داریم می کنیم ولی بدترین نتایج رو می گیریم !
4 تا بازی کردیم تو 3 تاش اشتباه داوری و بدشانسی عجیب و غریبی که یقه مون رو گرفته توش تاثیر مستقیم داشت
! چه کاری از دستمون برمیاد؟ فقط باید منتظر باشیم یه روز خوب بیاد و این قدر اذیتمون نکنن!

بدون هیچ گزینش خاصی از اولین کامنت تا جایی که میتونستم گزاشتم اینجا!وقتی اینارو خوندم به تیم امیدوار شدم اما اگر واقعا بخوان این تیمو بندازن بهترین بازی هارم بکنیم تو هر بازی داور بدبختمون میکنه!هرچند اگر موقعیتامونو گل کنیم داورم هیچ غلطی نمیتونه بکنه

فعلا تا نیم فصل فقط صبر!تیم خوب بازی میکنه پس نتیجه میگیریم ایشالله

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۳۰ مرداد ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من یه ربع آخر بازی رو فقط دیدم ولی خلاصه بازی خیلی توش موقعیت بود که به ابلهانه ترین شکل ممکن این طارمی و مابقی نزدن. مشکل پرسپولیس پارسالم تموم کننده بود و امسالم همونه و استاد برانکو هیچ فکری نکرد!

نقل قول
فنایی: پرسپولیس تیم بسیار خوبی است؛ هر دو دروازه بان ما لیاقت حضور در تیم ملی را دارند.

۳۰ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شبح اپرا نوشته:

من یه ربع آخر بازی رو فقط دیدم ولی خلاصه بازی خیلی توش موقعیت بود که به ابلهانه ترین شکل ممکن این طارمی و مابقی نزدن. مشکل پرسپولیس پارسالم تموم کننده بود و امسالم همونه و استاد برانکو هیچ فکری نکرد!

نقل قول
فنایی: پرسپولیس تیم بسیار خوبی است؛ هر دو دروازه بان ما لیاقت حضور در تیم ملی را دارند.

داوری ها به شکل عجیبی به ضرر تیم ماست!الان دارم اشتباهات داوری رو از نگاه کارشناسا میخونم وحشت کردم!یعنی اینجوری که معلومه افتضاح قضاوت کرده فغانی این بازی!

راجع به تیتر خبراهم فقط شما به قسمتای مربوط به داوری و بازی خوب تیم توجه کنید،اون قسمت دوم این نقل قول چرته محض ه

اینم بخشی از صحبتای غیاثی میزارم دوستان بخونن :

نقل قول
آنچه که داوری فوتبال ایران می‌کشد فقط و فقط از کفاشیان است. کفاشیان برای حفظ میز و سمت خود بعد از اتفاقات تبریز کمیته‌ای تشکیل داد که نه به کمیته انضباطی و نه به کمیته اخلاق و نه به کمیته استیناف ارتباطی داشت. کفاشیان این کمیته را تشکیل داد تا رابطه‌اش را با وزارت ورزش خوب کند. این کمیته نه تنها نتوانست خواست مردم تبریز را اجابت کند بلکه فقط باعث شد که علیرضا فغانی که یکی از بهترین داوران قاره آسیا را محروم و بی‌روحیه کند. در سه هفته اول لیگ برتر امسال به فغانی قضاوت داده نشد و به یکباره می‌بینیم که در مهم‌ترین مسابقه هفته چهارم فغانی داور مسابقه می‌شود. داوری که بی روحیه و مثل مرغ سرکنده در زمین می‌شود. پس اگر علیرضا فغانی در بازی پرسپولیس و ذوب آهن اشتباه کرد نباید او را مقصر بدانیم مقصر اصلی کفاشیان،‌اصفهانیان و عنایت هستند.

به گزارش فارس، رئیس اسبق کمیته داوران افزود:

نقل قول
عنایت مسئول دپارتمان داوری با چه کسی لجبازی می‌کند او محسن قهرمانی را به شهری می‌فرستد که در آنجا محروم شده و یا فغانی که سه هفته قضاوت نکرده را برای بازی مهم این هفته انتخاب می‌کند. آقای کفاشیان شما که در جلسات خصوصی خود می‌گویید اصفهانیان مثل استخوان در گلوی ما گیر کرده چرا او را برکنار نمی کنید. قضاوت پر اشتباه فغانی حاصل کار تیمی کفاشیان،‌عنایت و اصفهانیان است. در دقیقه 20 مسابقه مهدی طارمی بازیکن ذوب آهن را با دست شارژ کرد و توپ را از او گرفت و داور خیلی خوش شانس بود که طارمی نتوانست آن توپ را گل کند زیرا اگر آن توپ گل می‌شد حرف و حدیث‌های زیادی درست می‌شد. در دقیقه 39 هم دروازه‌بان ذوب آهن روی فرشاد احمدزاده، مرتکب خطای پنالتی شد که داور این پنالتی را به سود پرسپولیس ندید و اگر آن پنالتی اعلام می‌شد دروازه‌بان ذوب آهن را باید اخراج می‌کرد. در دقیقه 40 مسابقه کامیابی نیا روی بازیکن ذوب آهن مرتکب خطا شد که داور این خطا را ندید اگرچه کامیابی‌نیا برخوردی با مهاجم ذوب آهن نداشت اما اقدام به تکل کرده بود و اقدام به خطا هم خطا بوده و مثل خطا به حساب می‌آید. اما در دقیقه 50 به درستی به بازیکن پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

غیاثی در مورد پنالتی که به سود پرسپولیس اعلام شد گفت:

نقل قول
آن پنالتی که به سود پرسپولیس اعلام شد درست بود مدافع ذوب آهن با دست بازیکن پرسپولیس را هل داد و هرچند که بازیکن پرسپولیس بزرگنمایی کرد اما آن پنالتی درست بود. ضربه پنالتی زده شد و دروازه‌بان ذوب آهن حداقل دو متر به جلو پرید و باید این ضربه تکرار می‌شد که داور چنین کاری انجام نداد.

وی با اشاره به اخراج محسن بنگر گفت:

نقل قول
بنگر تا زمانی که کارت قرمز نگرفته بود بی احترامی به داور نکرد و فقط یک خطای معمولی انجام داد که مستحق کارت زرد و اخراج نبود. پنالتی که برای ذوب آهن گرفته شد پنالتی نبود و داور در این صحنه هم اشتباه کرد
.

گرچه قضاوت فغانی در این بازی پر اشتباه بود اما او را مقصر نمی‌دانم من تنها کسی بودم که بعد از حوادث تبریز از فغانی دفاع کردم. اما قضاوت او در بازی پرسپولیس قابل دفاع نیست. من رئیس فدراسیون، عنایت و اصفهانیان را مقصر این مسئله می‌دانم. آقای کفاشیان نامه‌های اعتراضی تیم‌ها به داوری را به باد هوا می‌گیرد و می‌خندد و نتیجه آن می‌شود که تیم‌ها برای مقام بالاتر که وزارت ورزش است نامه می‌نویسند و به همین دلیل است که وزارت ورزش در مورد داوری‌ها صحبت می‌کند. دو چیز می‌تواند یک فدراسیون فوتبال را نابود کند اول تیم ملی اگر بازنده شود و دوم داوری‌های پر اشتباه و حرف و حدیث دار که فدراسیون کفاشیان در هر دو مورد مشکل دارد.

من واقعا سوالم اینه فغانی کور شده بوده این بازی؟آخه اشتباهاتو ببینید شما!باورش سخته 3 بازی 3 داور متفاوت سهوا" اشتباه کرده باشن!

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۳۰ مرداد ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
حالا این وسط طبق معمول باز تا یه اتفاقی افتاد اینا افتادن به جون هم حسابهای شخصیشون رو تسویه کنن! سر تا پای این فوتبال حال به هم زنه...

۳۰ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: tmagh
پیام: ۶۳۷
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
در این بازی اشتباهات داوری واقعا زیاد و عجیب بود اما به نظر من علت باخت نبود.وقتی بازیکنان ما چند بار از دو متری دروازه توپ را به آسمان میزنند و بیش از ده فرصت عالی را با بی دقتی تمام از دست می دهند وقتی بازیکن ما پنالتی را به شکلی میزنه که شاید من و شما هم اگر در دروازه می ایستادیم به راحتی میگرفتیم باید از خودمان شاکی باشیم.البته این تازه اول ماجراست.دو روز دیگه بازیکن ما را چهار جلسه محروم خواهند کرد و تیم ما هم باید چند جلسه بدون تماشاگر بازی کنه و........به هر حال کاملا مشخصه کمیته های مختلف فدراسیون فوتبال امسال برنامه های فراوانی برایمان دارند اما فکر میکنم تیم داره بازی به بازی بهتر میشه و اگر مهاجمان ما کمی بیشتر در زدن ضربه های آخر دقت کنند نوبت پیروزیهای ما هم خواهد رسید، البته اگر مسئولین تیم و وزارت نشینان به این مربی اجازه دهند و همان بلای پارسال را بر سر این تیم نیاورند.

۳۰ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: mojtaba18
پیام: ۲۷
عضویت از: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
از: سرخس
طرفدار:
- messi
- ronaldiniho
- پرسپولیس
- اسپانیا _ برزیل _ آرژانتین
- سیدجلال حسینی _ علی علیپور
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من واقعا به این مربی و بازیکن ها اعتماد دارم.
هیچ تیمی نمیتونه مثل پرسپولیس موقعیت بسازه. ولی از یک تموم کننده محرومه. واقعا حیفه این تیمه. نتیجه گرفتن مهمه ولی نه اینکه بازی قشنگی انجام ندیمو با یکی دو موقعیت ببریم. الان اگه به برانکو فرصت بدیم قطعا نتیجه می گیریم. هنوز خیلی مونده تا بدونیم کی قهرمانه و کی سقوط میکنه. لیگ سال گذشته ذوب آهن فقط نیم فصل دوم خوب بود و در آخر چهارم شد. باید به این تیم و کادر فنی فرصت بدیم.

۳۱ مرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۳۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۶۷۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۴۷۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۱۶۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۹۰۷ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۳۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۱۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۳ کاربر آنلاین است. (۱۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!